Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najlepšie orálne erotické hračky pre mužov aj ženy

4.október 2022
Najlepšie orálne erotické hračky pre mužov aj ženy

Na svete je len málo vecí, ktoré sú lepšie ako orálny sex. Jediným problémom je, že k nemu potrebujete partnera... Alebo ste ho aspoň potrebovali, kým sa neobjavili hračky na simuláciu orálneho sexu.

Ak ste sa s týmto pojmom ešte nestretli, doktorka Jenni Skyler, manželská a rodinná terapeutka z AdamEve.com, hovorí, že hračky pre orálny sex sú ďalšou najlepšou vecou, ​​ktorá sa vyrovná skutočnému sexu. Nielenže totiž pôsobia realisticky, ale môžu byť veľkým prínosom aj pre váš sexuálny život – ako sólový, tak partnerský.

Ako už názov napovedá, hračky pre orálny sex sú vyrobené tak, aby simulovali pocity uspokojovania ústami. "Niektoré hračky sú určené skôr pre penisy a ponúkajú pohlcujúcu konzolu alebo návlek na penetráciu," vysvetľuje Casey Tanner, sexuálna terapeutka a odborníčka spoločnosti Lelo. "Iné sú konštruované s ohľadom na vulvu a napodobňujú sacie pohyby úst alebo lízanie jazykom."

Tanner hovorí, že pri výbere hračky pre orálny sex treba zvážiť, aké pocity chcete cítiť. Niektoré hračky ponúkajú intenzívnu stimuláciu, iné ľahkú a niektoré dokonca napodobňujú teplo a sanie úst. Dôležité je tiež venovať pozornosť použitým materiálom (kľúčové je, aby boli bezpečné pre telo), či je hračka vodotesná a či vyžaduje batérie alebo je dobíjacia. Niektoré hračky – napríklad masturbačné návleky s dvoma otvormi – sa čistia ľahšie ako iné, takže na to pri nákupe myslite.

Ak ste pripravení minúť peniaze výmenou za najlepší orgazmus svojho života, tak tu sú najlepšie hračky pre orálny sex pre penisy, pre vulvy aj pre obe pohlavia, ktoré vás zaručene vzrušia!

Orálne hračky pre mužov

Najlepší prémiový variant: F1S™ V2

Spoločnosť: LELO
Cena: 183-230 dolárov
Výhody:

 • Vodotesný
 • Ovládanie pomocou aplikácie
 • Záruka 1 rok

Nevýhody:

 • Drahé

Jeden z najlepších návlekov pre orálny sex pochádza od spoločnosti Lelo, a aj keď je to jeden z tých drahších, dostanete to, za čo si zaplatíte, a to vďaka technológii, odolnosti a úplnému potešeniu. Namiesto toho, aby ste museli hýbať vlastnou rukou (ako keby ste masturbovali postarom), zariadenie s podporou aplikácie v skutočnosti robí prácu za vás prostredníctvom štyroch rôznych, prispôsobiteľných programov, ktoré robia to, o čom by si ústa mohli nechať iba snívať.

Najlepšie recenzie: Masturbátor Super Head Honcho

Spoločnosť: Cal Exotics
Cena: 30 dolárov
Výhody:

 • Extra silný
 • Ľahko sa čistí
 • Bezpečný so silikónovým lubrikantom a lubrikantom na vodnej báze

Dr. Jenni navrhuje tento ocenený 6,5-palcový návlek pre každého, kto túži po saní a jednoduchosti. Mnoho recenzentov hovorí, že sa cíti ako pri orálnom sexe, a hoci tento masturbátor nie je napájaný (takže musíte robiť pohyb sami), stimulácia stojí za to. Vďaka otvorom na oboch stranách sa navyše ľahko čistí a zapája do partnerských hier.

Najlepšia možnosť na jedno použitie: Egg Hard Boiled Edition [balenie 6 ks]

Spoločnosť: Tenga
Cena: 49 dolárov
Výhody:

 • Dodáva sa v pestrom balení
 • Jednorazové

Vajíčka Tenga sú jednou z najinovatívnejších masturbačných hračiek pre penisy a ponúkajú pocit, ktorý je podobný orálnemu sexu, ale možno ešte lepší. Všetko, čo musíte urobiť, je vytlačiť trochu lubrikantu do vajíčka, pretiahnuť ho cez penis a ísť na vec. Každé vajíčko v tomto balení 6 kusov má inú textúru pre jedinečné zážitky, navyše ich možno ľahko použiť sólo, s partnerkou, a dokonca aj na vulvu.

Pre tesný pocit: Masturbátor Men One

Spoločnosť: Satisfyer
Cena: 36 dolárov
Výhody:

 • Vyrobené z mäkkého materiálu pripomínajúceho kožu
 • Odnímateľný návlek pre ľahké čistenie
 • Dobrý pomer ceny a kvality

Väčšina návlekov má jedno nastavenie tlaku, ale tento elegantný variant od spoločnosti Satisfyer vám dáva možnosť určiť, aké silné zovretie chcete jednoduchým stlačením tlačidla. Nezabudnite na lubrikant, pretože textúra vo vnútri je najlepšia - a najviac pripomína ústa - s jeho veľkým množstvom.

Najlepšie na dosiahnutie erekcie: Masturbátor a hračka pre páry

Spoločnosť: Man World
Cena: 80 dolárov
Výhody:

 • 20 vibračných režimov
 • 8 rýchlostí
 • Vodeodolný

Pokiaľ chcete rozmanitú hračku, ktorá vám poskytne pocit orálneho sexu, ale má aj iné využitie, Tanner navrhuje masturbátory ako je tento od spoločnosti Man Wand. Podľa recenzentov je táto vibračná hračka skvelá najmä v prípade, že máte problémy s dosiahnutím alebo udržaním erekcie, a s trochou lubrikantu a krúživými pohybmi môže pôsobiť presne ako orál.

Najrealistickejší vzhľad: Sasha Grey Deep Throat Pocket Pal

Spoločnosť: Doc Johnson
Cena: 28 dolárov
Výhody:

 • Ultrarealistický
 • Prirodzené sanie

Tento 14cm návlek bez ftalátov, odliaty priamo zo skutočných úst Sashy Grey, je vyrobený z materiálu UR3 podobného koži, takže pôsobí extrémne realisticky. Vďaka dizajnu pier a jazyka je zážitok realistickejší do tej miery, že podľa jednej recenzie je táto hračka vlastne lepšia ako orálny sex. Najprv ju zahrejte v teplej vode, aby ste sa dostali ešte o level vyššie.

Sasha Grey Deep Throat Pocket Pal

Najlepší obojstranný návlek na penis: Hawk Dual Masturbator

Spoločnosť: Better Love
Cena: 34 dolárov
Výhody:

 • Jednoduché ovládanie
 • Možnosti nad rámec orálneho uspokojovania

Nevýhody:

 • Kompatibilný iba s lubrikantmi na vodnej báze

Tento stroker 2 v 1 je zrejmým favoritom, pretože má dva otvory – ústa a vaginálnu stranu – podľa toho, na čo máte náladu. Vďaka rebrovaniu a výstupkom, ktoré hladkajú na vnútornej strane, a vnútornej dĺžke 15 cm poskytuje veľa realistickej stimulácie za solídnu cenu.

Najlepší sex stroj: Hummer 2.0

Spoločnosť: Vedo
Cena: 400 dolárov
Výhody:

Saje až 180-krát za minútu
Vykonáva všetku prácu

Nevýhody:

 • Vyžaduje zásuvku
 • Drahý

Sexuálne stroje sú v podstate presne tým, čím sa zdajú byť (stroje, ktoré simulujú sex) a Hummer 2.0 je špičkou pre sólový orálny sex. Prísavka - ktorá je odnímateľná a je možné ju používať samostatne - sa pohybuje hore a dole po penise bez použitia rúk a samotný strojček má šesť rýchlostí, 10 vibračných módov a náhodne sa mení, aby ste sa cítili realisticky, keď sedíte a užívate si.

Najlepší sex stroj: Hummer 2.0

Základ pre sex: Masturbačný návlek Good Head Pro

Spoločnosť: Doc Johnson
Cena: 13 dolárov
Výhody:

Hoci vyzerá jednoducho, tento 7,6 cm dlhý návlek je základom, ktorý by mal mať každý v pohotovosti. Vyrobený je z realistického materiálu ULTRASKYN, ktorý sa zahrieva na dotyk, vnútorné masážne korálky vytvárajú pocit podobný ústam, najmä pri použití s ​​dostatočným množstvom lubrikantu. Návlek je skvelý pre sólo použitie, ale osvedčil sa aj ako hračka pre páry, vďaka ktorej je orálny sex a honenie lepší pre všetkých zúčastnených.

Orálne hračky pre ženy

Najlepšie pre partnerské hry: Satisfyer Breathless

Spoločnosť: Adam and Eve
Cena: 70 dolárov
Výhody:

 • 11 pulzujúcich úrovní
 • 10 vibračných režimov
 • Vodotesný

„Pre ženy sú vynikajúce sacie hračky, ako je Satisfyer Breathless,“ vysvetľuje Dr. Jenni. "K dispozícii je množstvo rýchlostí a intenzít pre všetky typy stimulácie. Môžete pomaly budovať vzrušenie, alebo sa rovno pustiť do účinného orgazmu." Štíhla a ergonomicky tvarovaná hračka sa ľahko zmestí medzi telá a dá sa tak používať sólo, ale aj spoločne.

Najlepšie na cesty: stimulátor klitorisu French Kiss Sweet Talker

Spoločnosť: Cal Exotics
Cena: 60 dolárov
Výhody:

 • Nabíjanie cez USB
 • Vodotesný

Tento silikónový vibrátor na klitoris je ľahko uchopiteľný a diskrétny, má dĺžku iba 7 cm a je vybavený cestovným zámkom, takže je ideálny na prenášanie v batožine. Menšia veľkosť mu však neuberá na výkone. Vydutý otvor obklopuje pysky ohanbia a klitoris má dráždidlo v tvare jazýčka, ktoré vie zapôsobiť 12 vibračnými vzormi.

Najobľúbenejšie: Liberty

Spoločnosť: Womanizer
Cena: 102 dolárov
Výhody:

 • Diskrétne
 • Vodeodolný
 • Cestovný zámok

Dobíjací vibrátor Womanizer Liberty je jedným z najobľúbenejších vibrátorov pre orálny sex s klitorisom vďaka jedinečnej technológii Pleasure Air™, ktorá poskytuje realistický (a priamy) pocit sania. Šesť stupňov intenzity je možné ľahko prepínať pomocou tlačidiel na povrchu hračky a vďaka malým rozmerom je zábavným doplnkom aj pre hrátky vo dvojici.

Pre zintenzívnenie orálneho sexu: Vibračný krúžok na jazyk GoodHead™

Spoločnosť: Doc Johnson
Cena: 15 dolárov
Výhody:

 • Batérie sú súčasťou balenia
 • Cielená stimulácia

Väčšina hračiek na tomto zozname je určená pre sólové hrátky, ale konkrétne táto hračka skvelá na použitie s partnerom. Miniatúrny ohybný vibrátor nasadíte na jazyk, aby dodal ďalšie úžasné pocity pri orálnom sexe. Môžete ho tiež nasadiť na prst a použiť na uzdičku, bradavky alebo iné erotogénne zóny, pokiaľ sa necítite na jazyk.

Duálny stimulačný vibrátor: Stimulátor klitorisu Blowfish

Spoločnosť: Better Love
Cena: 40 dolárov
Výhody:

 • Dobíjacie
 • Vodotesný

Obojstranný stimulátor Blowfish s funkciou sania aj "jazykovou" funkciou poskytuje dve možnosti pocitu za jednu pomerne rozumnú cenu. Okrem samotných typov stimulácie je vibrátor vybavený siedmimi rôznymi režimami, ktoré si môžete vybrať v závislosti od preferovanej úrovne intenzity.

Duálny stimulačný vibrátor: Stimulátor klitorisu Blowfish

Najlepšia možnosť pre viacúčelové použitie: Shegasm Lickgasm

Spoločnosť: XR Brands
Cena: 133 dolárov
Výhody:

 • Materiály bezpečné pre telo
 • Dobíjacie
 • Vodotesný

Nevýhody:

 • Kompatibilný iba s lubrikantmi na vodnej báze
 • Drahý

Táto lízacia, sacia a vibračná hračka vie všetko, takže je ideálnou voľbou pre niekoho, kto chce od všetkého trochu. Vďaka zasúvaciemu koncu, jazyku s ôsmimi režimami lízania a dvom pripojiteľným prísavkám (jedna na klitoris a druhá na bradavky) stojí za vyššiu cenu kvôli všetkým možnostiam hrania, ktoré poskytuje.

Pre ľahší zážitok: SILA™ Cruise

Spoločnosť: Lelo
Cena: 151 dolárov
Výhody:

Nevýhody:

 • Drahý

"Ak viete, že je vaše telo citlivejšie, a túžite po ľahšej stimulácii, vyberte si hračku, ako je Sila Cruise, ktorá namiesto priameho kontaktu používa zvukové vlny, ktoré simulujú jemnosť jazyka alebo ľahký sací pohyb," hovorí Tanner. "Jeho veľké ústa sa prispôsobia rôznym veľkostiam klitorisu a potešia celý klitoris, nielen jeho stred. Je navyše vyrobený z mäkkého, teplého silikónu."

Pre ľahší zážitok: SILA™ Cruise

Najlepšie pre stimuláciu podobnú predohre: Tap Dancer

Spoločnosť: Better Love
Cena: 70 dolárov
Výhody:

 • Nabíjanie cez USB
 • Odolný proti striekajúcej vode

Niektorí ľudia dávajú prednosť skôr dotykovému než saciemu pocitu a Better Love Tap Dancer poskytuje funkciu poklepávania, ktorá pôsobí rovnako ako mrštný jazyk. Vďaka tenkým rozmerom sa ľahko používa vo dvojici a šesť režimov umožňuje ľahko nájsť správnu intenzitu pre každú situáciu.

Najlepšie pre stimuláciu podobnú predohre: Tap Dancer

Najlepší darček: Stimulátor klitorisu Rose

Spoločnosť: NS Novelties
Cena: 60 dolárov
Výhody:

 • Jednoduché prevedenie s jedným tlačidlom
 • Odolný proti striekajúcej vode
 • Nabíjací cez USB

Stimulátor klitorisu Rose, tvarovaný ako kvetina, ale stvorený na súloženie, je darček, ktorý zapôsobí esteticky aj sexuálne. Sústredená stimulácia ponúka tri rýchlosti a sedem režimov, ktoré fungujú rovnako dobre na bradavky ako na klitoris. Pre najlepšie výsledky používajte s lubrikantom na vodnej báze.

Pre vnútornú aj vonkajšiu stimuláciu: Duo stimulátor a vibrátor

Spoločnosť: Womanizer
Cena: 210 dolárov
Výhody:

 • Súčasťou balenia sú ďalšie stimulačné hlavice
 • Vodotesný
 • Tichý

Nevýhody:

 • Drahý

Niektorí ľudia majú pri orálnom sexe radi okrem vonkajšej aj vnútornej stimulácie a Womanizer Duo vedia oboje – poskytne aj úžasný pocit naplnenia. Pulzujúci tlak vzduchu masíruje klitoris ako jazyk, zatiaľ čo vibračný vnútorný stimulátor napodobňuje pocit prstov.

Pre vnútornú aj vonkajšiu stimuláciu: Duo stimulátor a vibrátor

Orálne hračky pre všetky pohlavia

Najlepší masážny prístroj do dlane: Robotický masážny prístroj na klitoris Filare

Spoločnosť: Lora DiCarlo
Cena: 150-160 dolárov
Výhody:

 • Kompatibilný so všetkými telami
 • Materiály bezpečné pre telo
 • Vodotesný

Dr. Jenni hovorí, že hračky pre orálny sex sú všeobecne dobrou voľbou, pretože ponúkajú veľa pre vzrušenie a orgazmus, aj keď nehľadáte špeciálne orálnu stimuláciu. Dobíjací masážny prístroj Lora DiCarlo Filare je toho najlepším príkladom, pretože vnútorné víriace guličky (ktoré napodobňujú pocit jazyka) fungujú rovnako dobre na uzdičku, bradavky, semenníky a penis ako na klitoris.

Pre fanúšikov análneho sexu: Vibračný análny kolík Bump

Spoločnosť: Vedo
Cena: 50 dolárov
Výhody:

 • Nabíjanie cez USB
 • Užšia u špičky pre ľahké zavádzanie
 • Vodotesný

Nevýhody:

 • Drahý

Tento silikónový kolík s dĺžkou zasunutia 11,5 cm a 10 rôznymi vibračnými režimami je nutnosťou pre každého, kto sa rád hrá so zadočkom. Mäkká, ohybná základňa uľahčuje ovládanie, a pokiaľ chcete skôr pocit orálneho ako penetračného sexu, použite veľa lubrikantu a krúžte okolo análneho otvoru.

Najuniverzálnejšie: ORA 3

Spoločnosť: Lelo
Cena: 134-180 dolárov
Výhody:

 • Záruka 1 rok
 • Dobíjacie
 • Vodotesný

Nevýhody:

 • Drahý

Hoci technicky ide o hračku na klitoris, Ora 3 je obľúbený aj pre simuláciu orálneho sexu na vulvách aj penisoch. "Ora 3 má malý hrot, ktorý sa otáča a vibruje, čím vytvára podobné pocity, ako keď jazyk krúži okolo klitorisu alebo žaluďa," vysvetľuje. "Dvanásť nastavení umožňuje široké spektrum intenzity vibrácií, čo je príjemná vlastnosť pre rôzne typy tiel a preferencií."

Najuniverzálnejšia erotická hračka: ORA 3

Vhodné pre stimuláciu celého tela: Volta

Spoločnosť: Fun Factory
Cena: 99 dolárov
Výhody:

 • Funguje dobre samostatne aj s partnerom
 • Materiály bezpečné pre telo

Tento jedinečný externý vibrátor so šiestimi rýchlosťami, šiestimi režimami a pocitom poklepávania, ktorý dobre pôsobí na väčšinu erotogénnych zón, je obľúbený pre všetky typy hier, ale je obzvlášť skvelý pre napodobňovanie orálu na vulve a penise. Vďaka rukoväti s okrúhlym otvorom sa ľahko ovláda, aj keď to začne kĺzať, a na jedno nabitie vydrží až 120 minút nepretržitej stimulácie.

Čo sú to orálne erotické hračky?

Ako už bolo spomenuté, hračky pre orálny sex napodobňujú pocity stimulácie ústami. Treba tiež spomenúť, že erotické hračky majú viac ako jedno použitie, bez ohľadu na to, ako sú uvádzané na trh. "Neexistuje žiadny dôvod, prečo by hračka vyrobená pre vulvu nemohla byť príjemná pri použití na žaludi," vysvetľuje Tanner. "Hračka vyrobená pre vulvu môže byť tiež použitá na simuláciu análneho orálneho sexu (tzv. rim job)." Len sa uistite, že do konečníka nezasúvate nič, čo nie je špeciálne určené pre análne hrátky, pretože konečník môže fungovať ako podtlak, čo môže mať za následok návštevu pohotovosti.

Môžete používať hračky na orálny sex s partnerom?

Je zrejmé, že hračky pre orálny sex sú skvelé pre prípad, že ste single a chýba vám orál. Ale majú svoje miesto aj vo vzťahu. Pokiaľ vášmu partnerovi nie je príjemné poskytovať orálny sex, pokiaľ toho nie je fyzicky/emocionálne schopný alebo ak je vaše libido nesúrodé, Dr. Jenni hovorí, že tieto hračky vám môžu pomôcť vyriešiť tento problém.

Napriek tomu tieto pomôcky nie sú len náhradou orálneho sexu – môžu (a niekedy by mali) byť používané aj s vaším partnerom či partnerkou. "Väčšina žien má orgazmus z vonkajšej stimulácie, napríklad pri orálnom sexe," vysvetľuje Tanner. "Hračky môžu pomáhať pri viacpočetných úkonoch, ktoré zvyšujú potešenie." Použitie orálnej erotickej hračky na klitoris vašej partnerky, zatiaľ čo do nej prenikáte, teda výrazne zvyšuje šance na dosiahnutie orgazmu.

Chcete si prezrieť erotické hračky na vlastné oči, než si ich kúpite? Vydajte sa do niektorého zo sex shopov, ktoré okrem Bratislavy nájdete po celej republike.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.