Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Hlboká penetrácia: Aké polohy sú najlepšie?

7.júl 2022
Hlboká penetrácia: Aké polohy sú najlepšie?

Vzájomné pozeranie do očí a synchronizácia dychu pri hlbokom a vášnivom sexe môžu byť neuveriteľne skvelý zážitok. Ale čo keď chcete ísť doslova do hĺbky? Viete, ako preskúmať miesta, kam sa ešte žiadny penis, dildo alebo pripínací penis nedostal, pomocou sexuálnych polôh určených na hlboký prienik? To znie aj pekne horúco...

"Hlbšia penetrácia môže poskytnúť multisenzorickú stimuláciu rôznych erotogénnych zón na tele, vrátane väčšieho trenia klitorisu, stimulácie bodu G a bodu A, a dokonca aj stimulácie krčka maternice," hovorí Shannon Chavez, psychologička a sexuálna terapeutka spoločnosti K-Y. "Ale druh sexu, na ktorý ste zvyknutí, a vaša anatómia zohrávajú úlohu v tom, aká príjemná pre vás hlboká penetrácia bude," hovorí.

"Ak sexuálne polohy pre hlboký prienik nevykonávate bežne, možno by ste mali zvážiť niekoľko krokov, aby ste sa pri ich skúšaní cítili čo najpohodlnejšie," hovorí Chavezová. Odporúča tiež používať primeranú lubrikáciu, ktorá vám obom pomôže dostať sa hlboko a cítiť sa pri tom pohodlne.

Majte na pamäti, že hlboký prienik nie je pre každého. "Rôzne typy ženskej aj mužskej anatómie môžu spôsobiť, že hlboký prienik bude bolestivý," hovorí Chavez. "Niektoré ženy majú obrátenú maternicu alebo krčok maternice, čo môže spôsobiť určité nepohodlie pri prieniku. Iné ženy môžu trpieť ochoreniami, ako je endometrióza alebo chronická panvová bolesť, ktorá môže spôsobovať bolesť v dôsledku zápalu a zatuhnutia svalov panvového dna. A niektorým ženám hlbšia penetrácia neposkytuje takú stimuláciu ako iné polohy, naopak pre iných je to úžasné,“ hovorí.

Niektoré sexuálne polohy (a niektorí ľudia) sú jednoducho vhodnejšie pre poriadnu penetráciu. Až budete mať chuť na niečo intenzívnejšie, môžete vyskúšať tieto horúce polohy, pokiaľ sa vám hlboká penetrácia páči.

Polohy vhodné na hlbokú penetráciu

Žehlička

"Zdvihnuté boky ponúkajú nízku vstupnú bariéru," hovorí sexuálny terapeut z New Yorku Ian Kerner, autor knihy She comes first. „Ten navyše skvele stimuluje bod G,“ hovorí Kerner. "Môžete to ešte viac okoreniť zdieľaním fantázií, zatiaľ čo sa budete zamestnávať inak," odporúča Chavez.

Prevedenie: Ľahnite si tvárou dole, boky majte mierne vyvýšené (skúste si pod ne strčiť vankúš) a nohy majte rovno a rozkročené. Nechajte partnera, aby do vás zozadu prenikol.

Tvárou k sebe

"Pretože pri tejto polohe máte nohy viac roztiahnuté, ste otvorenejší na prijímanie všetkého, čo vám partner ponúka," hovorí Kerner. Tento spôsob je skvelý aj preto, že môžete kontrolovať tempo a to, ako hlboko chcete, aby partnerov penis alebo strap-on zajazdil. Vďaka tejto polohe máte navyše voľné ruky, ktoré môžu putovať po celom partnerovom tele (alebo po vašom vlastnom). Pridajte do toho veľa zmyselného bozkávania. "Zmyselné bozkávanie môže byť veľmi príjemné a vzrušujúce, čo môže pomôcť telu uvoľniť sa a uvoľniť napätie v panvovej oblasti, takže hlbší prienik je pohodlnejší," hovorí Chavez.

Prevedenie: Keď váš partner sedí na stoličke alebo na okraji postele, sadnite si mu na lon čelom k nemu.

Kovbojka

V tejto polohe môžete roztvoriť nohy viac do šírky, aby ste dosiahli hlbší prienik. Tento pohyb taktiež poskytuje dostatočnú stimuláciu bodu G (miesto na prednej strane pošvovej steny). "Pre väčšie potešenie môžete pri jazde na svojom partnerovi stimulovať aj jeho alebo svoje bradavky," hovorí Chavez.

Prevedenie: Partner si ľahne a vy si naň vyleziete. Odrážajte sa od partnerovho hrudníka alebo od postele a majte tak kontrolu nad svojimi pohybmi.

Pri polohe kovbojky má žena kontrolu nad hĺbkou a tempom prírazov

Kovbojkin pomocník

"Týmto spôsobom skvele stimulujete bod G a môžete ísť tak hlboko, ako sa vám bude páčiť, v závislosti od vašich prírazov," hovorí Kerner. Navyše máte možnosť byť dominantný. Pretože ste v tejto polohe obaja dosť aktívni, skúste trochu hovoriť sprosto, aby to bolo ešte horúcejšie.

Prevedenie: Rovnako ako pri klasickej polohe kovbojky ste hore, zatiaľ čo váš partner leží na chrbte, a vy sa od jeho tela odstrkujete. Zvrat spočíva v tom, že vám partner pomáha. Tým, že vás drží za boky alebo stehná, podopiera vašu váhu a dvíha sa v ústrety vašim pohybom.

Misionár

"Nie nadarmo je to klasika - tento spôsob vám poskytne hlbokú stimuláciu spojenú s intimitou," hovorí Kerner. Ak ju chcete posunúť na ďalšiu úroveň, zdvihnite nohy nad partnerove ramená. Skúste pridať hlboké bozky pre maximálne zblíženie.

Prevedenie: Ľahnite si na chrbát, zatiaľ čo váš partner tvárou v tvár leží na vás.

Na psíka

"Táto poloha umožňuje hlboký prienik vďaka uhlu smerom dole (a je skvelá pre stimuláciu bodu G)," hovorí Kerner. „Partnerove ruky navyše môžu voľne stimulovať váš klitoris alebo sa venovať bradavkám,“ hovorí Chavez.

Prevedenie: Kľaknite si na ruky a kolená, zatiaľ čo partner kľačí priamo za vami a vstupuje do vás zozadu.

Zadky za sebou

"Pretože to pravdepodobne nie je vaša obvyklá poloha, budete sa tam dole cítiť ako v úplne novom svete," hovorí Kerner. Vďaka tejto novosti vám môže prienik pripadať hlbší, než v skutočnosti je. Navyše to, že partnera nevidíte, môže byť neuveriteľne sexy, pretože neviete, čím vás prekvapí nabudúce. "Môžete tiež použiť externý vibrátor, ktorý pripraví telo na pohodlnejší a príjemnejší sex," hovorí Chavez.

Prevedenie: Váš partner sedí a vy si mu sadnete do lona tvárou preč (obaja sa pozeráte rovnakým smerom).

Naber si ma! (poloha lyžičiek)

"Váš partner má v tejto pozícii väčšiu páku a oporu, takže môže pohybovať telom tak, aby dosiahol maximálnu hĺbku," hovorí Kerner. "Navyše váš partner môže ľahko dať ruku okolo na váš klitoris a stimulovať ho pri prirážaní," hovorí Chavez. "Stimulácia klitorisu okrem hlbšieho prieniku poskytuje rôzne body stimulácie a vzrušenia, ktoré zvyšujú potenciál rozkoše," dodáva. Tiež je ideálny, keď ste obaja unavení, ale stále v nálade.

Prevedenie: Ľahnite si vedľa seba do polohy lyžičiek a mierne pokrčte kolená, aby do vás partner mohol vstúpiť zozadu.

Mušle

"Vaše nohy sú široko rozkročené, čo prepožičiava pohybu oveľa väčšiu hĺbku," hovorí Kerner. Navyše vám vďaka tejto polohe partnerova panva poskytne stimuláciu klitorisu, keď sa o vás partner bude obtierať – alebo to môžete vziať do vlastných rúk. "Zmyselné bozkávanie by mohlo vzrušenie ešte podporiť," hovorí Chavez.

Prevedenie: Ľahnite si na chrbát s nohami roztiahnutými a zdvihnutými nahor. Členky dajte čo najviac dozadu k hlave. Potom do vás partner vstúpi ako v misionári.

Vyskúšajte polohy pre hlbokú penetráciu

Ommm

„Pri tejto polohe ide o to, aby ste sa otvorili – najmä nohy a boky,“ hovorí Kerner. Môžete sa dostať hlboko vo viacerých zmysloch: Kerner hovorí, že pre väčšiu intimitu sa pri vyvrcholení môžete s partnerom pozrieť do očí. "Vyskúšajte zmyselné bozkávanie alebo hrátky s bradavkami, aby ste to ešte viac zintenzívnili," hovorí Chavez.

Prevedenie: Partner si sadne so skríženými nohami a vy sa mu posadíte na lon čelom dopredu. Potom obtočte nohy okolo partnerového chrbta, pritiahnite sa k sebe a pohupujte sa dopredu a dozadu.

Praclík

Pri tejto sexuálnej polohe dosiahnete ako fyzickú, tak emocionálnu hĺbku. Máte k dispozícii hlbší prienik ako pri polohe na psíka, a pritom stále môžete nadviazať očný kontakt. Bonus: Táto poloha je ideálna pre extra stimuláciu klitorisu, čo je vždy výhoda.

Prevedenie: Ľahnite si na pravý bok, partner si kľakne, obkročí vašu pravú nohu a vašu ľavú nohu obtočí okolo svojho ľavého boku.

Skok cez kozu

Podobne ako pri polohe žehličky umožňujú zdvihnuté boky v tejto polohe superhlboký prienik. A ak pridáte vankúš pod panvu, môže to partnerovi naozaj pomôcť zamerať sa na bod G (a dopriať vášmu chrbtu odpočinok). Môžete nechať partnera, aby sa natiahol a stimuloval váš klitoris, zatiaľ čo priráža, alebo to urobte sama tak, ako to máte rada.

Prevedenie: Kľaknite si na kolená; boky majte zdvihnuté, hlavu a ruky oprite o posteľ. Nechajte partnera, aby do vás vstúpil zozadu.

Baletka

Aby táto poloha naozaj vynikla hlbokým prienikom, skúste dať zdvihnutú nohu cez partnerovo rameno, aby ste dosiahli širšie roztvorenie nôh. Pokiaľ to vyžaduje príliš veľkú flexibilitu, je táto poloha tvárou v tvár stále skvelou voľbou. Zmyselné bozkávanie podporí intimitu.

Prevedenie: Postavte sa na jednu nohu čelom k partnerovi a druhú nohu mu omotajte okolo pása, zatiaľ čo vám pomáha s podopieraním.

Trakár

S nohami doslova zovretými okolo partnerových bokov a telom nakloneným dole vytvárate skvelú situáciu pre hlbokú penetráciu. Nehovoriac o tom: Je to poriadny tréning paží. V tejto polohe budete obaja pekne zaneprázdnení. A kedykoľvek budú vaše ruky potrebovať odpočinok, upravte si polohu tak, že si ich opriete o stôl alebo okraj postele.

Prevedenie: Postavte sa na ruky a nohy a nechajte partnera, aby vás zdvihol za panvu. Potom ho uchopte stehnami za pás.

Pinball

„V tejto polohe máte široko roztiahnuté nohy, čo umožňuje hlboké prírazy,“ hovorí Kerner. Môžete tiež skúsiť jednu nohu hodiť nahor partnerovo rameno, aby ste prenikli ešte hlbšie. Alebo ak máte dobrú rovnováhu, môžete podľa Chavez jednou rukou stimulovať bradavky alebo klitoris.

Prevedenie: Zaujmite polohu čiastočného mosta, kedy váha spočíva na vašich ramenách. Partner do vás vstúpi z kľaku.

Vyskúšajte tieto skvelé polohy pre hlbokú penetráciu aj v reálnom živote - napríklad s niekým z erotickej zoznamky...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.