Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Únava nestála sexu v ceste

24.marec 2022
Únava nestála sexu v ceste

Možno sa budete čudovať, ale tento sex, o ktorom Vám chcem písať, bol pre mňa ten najkrajší, aký som kedy zažila. Niekedy sa aj vám určite stalo, že ste prišli domov a boli ste unavení tak veľmi, že ste nemali ani chuť na sex.

To som presne zažila ja včera. Tešila som sa do postele ako nikdy. Bolo asi tak pol deviatej a ja som zaspávala. Priateľ ležal vedľa a krásne ma hrial. Po pár minútach sa začal pohybovať, akoby sa so mnou miloval, ale iba ma hladil svojim kokotom po riťke. Je normálne, že po pár minútach ho mal nádherne tvrdého. Chcela som sa s ním milovať, ale naozaj som bola unavená. A tiež som mu to povedala. On ale reagoval tak, že povedal: "Len spinkaj." Docela ma to prekvapilo. Ale naozaj to povedal. Potom sa spýtal ešte na jednu vec. Či ju nechcem vylízať. A na to by som ja nikdy nemohla povedať nie, pretože to milujem.

Začal ma pomaly bozkávať na chrbát a pokračoval nižšie a nižšie. Bolo to krásne. Milujem, keď sa ma niekto dotýka. Pokračoval nižšie a nižšie, až si ma na ten chrbát prekulil. Bozkával ma aj na brušku a nádherne sa hral s bradavkami. Bola som vzrušená na najvyššiu mieru. Potom sa posúval nižšie a nižšie a začal mi lízať klitoris. Myslela som, že zošalím, ale tiež som pociťovala ešte niečo. Zimu. Bolo mi to blbé mu to povedať, ale musela som. Prehodil cez seba deku a ďalej pokračoval v lízaní. Teraz som už vnímala len ten nádherný pocit, ktorý pociťujem, keď mi ju líže. Prechádzal cez ňu ako najlepšie vedel (a verte mi, že vie). Zachádzal mi do kundičky tak hlboko, ako to len šlo. Bola to nádhera. Chvela som sa túžbou ako osika. Tlačila som mu hlavu bližšie a bližšie. Mala som strach, že ho udusím, ale musela som. Chcela som, aby mi ju zničil a vylízal do sucha.

Potom sa začal sunúť vyššie a ja som pomaly ucítila, ako mi jeho penis pohladil kundičku. Chcela som ho, a tak som zdvihla boky proti nemu. A to on zase povedal: "Spinkaj." Pochopila som, čo chce, a prestala sa úplne hýbať. Vošiel do mňa ako po masle a začal sa pomalinku pohybovať. Bolo to pre mňa hrozné nereagovať, ale na druhú stranu strašne vzrušujúce. Pohyboval sa čím ďalej tým rýchlejšie a nádherne pri tom vzdychal. Občas som aj ja zareagovala, ale to on prestal... Chcel, aby som na to vôbec nereagovala. Ďalej a ďalej mi vchádzal do kundičky. Znova a znova sa nabodával, a to čím ďalej rýchlejšie. Mal ho tak nádherne tvrdého, že sa to nedalo vydržať. 

Poviedka: Únava nestála sexu v ceste

Pomalinku som pociťovala, že to už dlho nevydržím. Nechcela som kričať, ani to dávať najavo, ale toto už nešlo. Rozkričala som sa a začala sa aj ja proti nemu trošku pohybovať. Bruško mi pulzovalo v jeho nájazdoch a ja som myslela, že prasknem. Počas chvíľky sa moje telo rozklepalo v nádhernom orgazme. Zrazu akoby všetka únava zo mňa vyprchala. Chcela som ho, chcela som cítiť, ako mi zapĺňa kundičku spermou. Ale on zrazu zo mňa vyšiel. Zľakla som sa, ale vedela som, že nemôžem reagovať. Posunul sa dole a zase sa pustil do lízania mojej kundy. Bola to nádhera, tak rýchla zmena pocitov. Potom sa vrátil ku mne a znova sme sa začali milovať. Bola som taká nadržaná, že som si dovolila sa ho na niečo spýtať. "Môžem ťa o niečo poprosiť? Mohol by si hovoriť sprosto, prosím?” Chvíľku nereagoval, ale potom to začalo... Neviem prečo, ale sprosté slová ma strašne vzrušujú.

"To je, ale kunda!" Cítila som, ako mi telom prechádza tisíce ihličiek, ako ma to vzrušilo. Prestala som sa ovládať a začala som ho šukať ja. Trošičku sa zdvihol v bokoch, a tak som sa mohla pohybovať ja a nádherne ho robiť. „Čo, páči sa ti môj kokot v tvojej kunde?” "Áno, áno veľmi sa mi páči!" Rozpohybovala som sa ako divá, tak veľmi som ho chcela. Chcela som, aby kričal túžbou. Aby cítil všetko, čo som cítila ja. "Áno, rob to ty čubka jedna.”

A to bol môj koniec. Ani som nevnímala pohyby. Všetko sa mi zlialo do jednej šmuhy a ja som len myslela na toho jeho čuráka v mojej kunde. Ako mi ju prechádza, šuká a dráždi. Cítila som ho všade. Kričal a ja som vedela, že to nebude dlho trvať a vystrieka ma. Prudko som začala narážať a potom som už cítila, ako to do mňa strieka. Ale neprestala som. Ďalej a ďalej som sa naňho nabodávala. Je to zvláštne. Možno vám to nepripadá nijako vzrušujúce, ale bolo to úplne dokonalé.

Váš najkrajší sex života môžete zažiť po registrácii na našej vzrušujúcej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.