Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zoznámenie s mužom na internete

Proces zoznamovania a zoznámenia s mužom má svoje zákonitosti. Výhodou online zoznamky s profilami užívateľov je samozrejme možnosť najskôr si muža "oťuknúť". Podľa informácií v jeho infu sa rozhodnete, či vám daný muž za zoznámenie vôbec stojí. Podľa týchto údajov si môžete zvoliť i taktiku vášho prvého oslovenia (napríklad na základe spoločných záujmov apod.)

Pri následnej komunikácií si potom preveríte, či je daný muž ten správny pre pokračovanie komunikácie - funguje to ako pri klasickom rozhove napríklad niekde v kaviarni (samozrejme bez možnosti ovplyvnenia vášho názoru na muža prostredníctvom jeho "body language" - čo môže byť výhoda i nevýhoda). No a postupom času sa môžete dohodnúť aj na schôdzke osobnej...

 Zaregistrujte sa hneď teraz - zdarma!

Zoznámenie s mužom - internetová zoznamka Flirtkontakt.sk

1 Profilová a erotická fotka

Profilová fotografia a prípadne aj erotické foto vypovedá nielen o tom, ako muž vyzerá, ale aj všeličo o jeho povahe a koníčkoch. Chcete sa napr. zoznámiť s mužom, ktorý rád športuje.

2 Ako muž vyzerá a odkiaľ je

Tu sa dozviete, či je muž váš typ čo sa týka postavy apod. Pokiaľ máte záujem o skutočné zoznámenie s mužom, je tiež dobré vedieť, z akého mesta muž je.

3 Overený užívateľ

Užívateľ overil svoj profil a fotku napr. nahraním fotky seba samého s aktuálnym vydaním novín. Overení užívatelia profilu venujú čas navyše a zrejme to so zoznamovaním myslia vážne. Majú tiež väčšiu úspešnosť zoznámiť sa, pretože ostatní užívatelia im viac dôverujú.

4 Záujmy a koníčky

Tu sa dozviete mužove záujmy, či si chce zaflirtovať, nájsť milenku na dlhší vzťah či sex na jednu noc. Jedná sa o informácie, podľa ktorých sa ďalej rozhodnete, či sa chcete s týmto mužom zoznámiť.

5 Prvé oslovenie

Vybraného muža oslovte prostredníctvom správy, skúste nadhodiť nejakú zaujímavú tému alebo napríklad položiť otázku súvisiacu s koníčkami a záujmami uvedenými v jeho profile.

Profily niektorých mužov registrovaných na našej erotickej zoznamke

Viktoros - zoznámenie s mužom na Flirtkontakt.sk

Prezývka muža
Viktoros

Vek muža
25 rokov

Lokalita
Trnavský kraj

Info

Gabriel1414 -zoznámenie s mužom na Flirtkontakt.sk

Prezývka muža
Gabriel1414

Vek muža
34 rokov

Lokalita
Žilinský kraj

Info

LarryK - zoznámenie s mužom na Flirtkontakt.sk

Prezývka muža
LarryK

Vek muža
30 rokov

Lokalita
Trenčiansky kraj

Info

Zoznámenie s mužom v bodoch:

Dobre vyplnený profil

Keď budete čo najkonkrétnejší, zvyšujete tým pravdepodobnosť, že se vám ozve "ten pravý", nielen muži s úplne odlišnými zájumami a názormi, s ktorými by ste si nemala čo povedať. Založenie a prvé vyplnenie profilu by malo trvať tridsať minút, a pokiaľ to so zoznamovaním myslíte vážne, mali by ste si na správu a komunikáciu s ostatnými hľadajúcimi vyhradiť aspoň pätnásť minút denne. A ešte jedna dôležitá vec - nič nepribarvujte, ani neprikrášľujte.

Aktivita v oslovovaní

Mnoho ľudí se síce zoznamuje na internete, zakladajú si profily na najrôznejších stránkach, ale štyridsať percent z nich potom len pasívne čaká, až sa im niekto ozve. Pritom odvážne ženy, ktoré sa neboja mužov sami od seba osloviť, tým získavajú plusové body hneď na začiatku.

Decentný úvod

Akonáhle vás profil nejakého muža na našej zoznamke zaujme a odhodláte sa mu napísať správu, dobre si rozmyslite, čo napíšete. Snažte se zaujať, ale nebuďte originálny za každú cenu. Stručnosť je v tomto prípade naozaj na mieste. Nikto nechce počuť vaše životné príbehy skôr, než si o ne sám nepovie. Do prvej správy môžete napísať tiež dôvody, prečo vás dotyčný zaujal, kľudne pridajte decentný kompliment.

Neponáhľajte sa s prvou schôdzkou

Ak navrhnete osobné stretnutie už v prvej správe, tak sa akurát znemožníte - pokiaľ vám teda nejde o sex na jednu noc. Bude to vyzerať, že zúfalo pozývate na rande úplne kohokoľvek a len čakáte, kto sa chytí. Než sa s niekym rozhodnete stretnúť, mali by ste si medzi sebou vymeniť zopár správ, alebo on-line rozhovorov, aby ste sa o ňom niečo dozvedeli a zistili, či si aspoň v bežnom rozhovore rozumiete a máte si čo povedať.  

Telefonujte

Verte, že keď si trúfnete zavolať, dotyčného muža tým ohromíte. Najprv sa ale uistite, že to dotyčnému mužovi nevadí. Pripravte si niekoľko témat k rozhovoru, do telefónu buďte milí, príjemní, zaujímajte sa, pýtajte sa, na začiatku sa spýtajte či nerušíte, na konci poďakujte.

Nevzdávajte sa

Radšej počítajte s tým, že možno absolvujete mnoho nakoniec zbytočných rozhovorov, možno i schôdzok. Berte to ale ako skúsenosť, ktorá vám pomôže lepšie odhadnúť a poznať mužov. Naučíte sa komunikovať s cudzími ľuďmi, konverzovať, a keď to budete najmenej čakať, ten pravý muž sa objaví.

Erotický magazín Žhavé čítanie pre dospelých
Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

23.04.2024 Čo robiť po zistení, že ste bisexuál? A aké mýty kolujú v spoločnosti ohľadom bisexuality? Dnešným článkom nadväzujeme na predchádzajúci diel o bisexualite s názvom 10 signálov, ktoré môžu… čítajte viac >>
10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

18.04.2024 Nálepky môžu byť užitočné... ale aj mätúce, najmä keď sa snažíte identifikovať niečo tak osobné,… čítajte viac >>
Sex horoskop na apríl 2024

Sex horoskop na apríl 2024

16.04.2024 Čo si pre vás prichystal štvrtý, aprílový mesiac roku 2024 v oblasti sexu, vzťahov a lásky? To sa… čítajte viac >>
Populárna sexuálna fantázia

Populárna sexuálna fantázia

07.02.2024 Predstavte si svoju najhorúcejšiu sexuálnu fantáziu, pri ktorej sa vám krútia prsty na nohách, ako… čítajte viac >>
Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.