Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Často kladené otázky

Čo obnáša členstvo?

Základná registrácia je zdarma. Pri registrácii zdarma nemáte možnosť prezerať erotické fotky našich užívateľov (členov) a nemôžete odoslať viac, ako päť správ z vášho profilu. Pri registrácii zdarma máte taktiež obmedzený počet užívateľov vo vyhľadávaní a nemáte možnosť vyhľadať všetkých užívateľov alebo nemôžete zasielať vaše telefonné číslo či e-mailovú adresu iným užívateľom.

Ako získam plné členstvo?

Plné členstvo je pre mužov spoplatnené, stačí kliknúť po prihlásení na odkaz „Kúpte si plné členstvo“, ktorý nájdete vpravo hore. Po aktivovaní plného členstva nie ste už ničím obmedzený a môžete využívať všetky naše služby. Vidíte i erotické fotky našich členov. Môžete vyhľadávať zo všetkých našich užívateľov podľa prezývky, kraja, mesta, veku, stavu a písať ľubovoľný počet správ, zasielať telefónne číslo a e-mailovú adresu a taktiež odosielať v správach fotky a smajlíky ostatným užívateľom.

Ako môžem zmeniť svoj profil?

Zmena profilu je veľmi jednoduchá. Všetky informácie vo svojom profile zmeníte po prihlásení a kliknutí na tlačítko „Upraviť profil“ v menu, ktoré nájdete napravo v modrom obdĺžniku.

Nejde mi nahrať fotka?

Pokiaľ vám nejde nahrať fotka, tak býva najčastejšou príčinou, že vaša fotka prevyšuje maximálnu veľkosť, ktorá je 2 MB. Riešením tohoto problému je zmenšenie parametrov fotky alebo skúsiť nahrať inú fotku. Pokiaľ by fotka neprevyšovala veľkosť 2 MB a aj tak by nešla nahrať, tak nám napíšte na technickú podporu popis problému a váš nick.

Prečo sa moja fotka hneď neobjavuje?

Fotky je potrebné najprv schváliť naším administrátorom, aby neporušovali naše podmienky užitia. Fotka sa preto objaví až po schválení, ktoré je vӓčšinou prevedené do 24 hodín.

Zabudli ste svoje heslo?

Kliknite na odkaz „Zabudli ste heslo?“, ktorý nájdete pod tlačítkom „Prihlásiť“ vpravo hore. Po stlačení tlačítka sa vám objaví políčko, kam zadáte svoj e-mail a my vám obratom zašleme odkaz pre zmenu hesla.

Prečo sa mi nedá prihlásiť?

Skontrolujte si najprv, či zadávate správne veľké a malé písmená. Uistite sa tiež prosím, či zadávate správne užívateľské meno a heslo, ktoré ste zadávali pri svojej registrácii. Pokiaľ by ste sa nemohli stále prihlásiť, tak nám napíšte spoločne s popisom problému a nickom na našu technickú podporu a my sa budeme snažiť všetko čo najskôr vyriešiť.

Neobdržal/a som aktivačný e-mail?

Skontrolujte najskôr svoju e-mailovú schránku, či nemáte aktivačný e-mail vo spamovom koši. Niekedy sa môže stať, že poskytovatelia e-mailových schránok vyhodnotia automatický e-mail ako spam. Pokiaľ nenájdete aktivačný e-mail v spame, tak si nechajte zaslať aktivačný e-mail znovu z registračného formulára alebo kontaktujte našu podporu.

Ako môžem vymazať svoj profil?

Pokiaľ chcete svoj profil vymazať, tak nám napíšte na technickú podporu požiadavku o vymazaní profilu a váš profil bude vymazaný do 3 pracovných dní. Pokiaľ máte predplatené plné členstvo (Platba pomocou platobnej karty), musíte najprv zaslať výpoveď služieb podľa postupu uvedeného vo všeobecných obchodných podmienkach.

Čo znamená overiť profil?

Každý užívateľ je overovaný pri registrácii pomocou svojho e-mailu. Užívateľ sa môže ďalej overiť pomocou tlačítka „Overiť profil“ v pravom modrom menu. Tu je niekoľko spôsobov pre overenie, z ktorých vyberte jeden a zašlite svoj profil k overeniu. Na základe týchto overení užívateľ overí svoj profil a fotku a stáva sa tak overeným užívateľom, čo je uvedené pri jeho profile. Overení užívatelia majú o mnoho vӓčšiu úspešnosť zoznámenia, pretože im naši členovia viacej dôverujú, práve kvôli tomuto overeniu identity. 

Ako si pridám užívateľa do priateľov?

Potom čo kliknete na užívateľský profil, nájdete v ňom tlačítko so srdiečkom, ktoré keď stlačite, tak si pridáte daného užívateľa do priateľov. S priateľmi môžete o mnoho jednoduchšie komunikovať a nájdete všetkých vždy pod tlačítkom „Priatelia“ v modrom menu na pravej strane.

Ako vyhľadám iných užívateľov?

Kliknite na tlačítko „Profily“ v modrom menu na pravej strane. Potom vyberte parametre pre hľadanie užívateľov, ako je prezývka, mesto, vek, stav a stlačte tlačítko „Vyhľadať“.

Kde si môžem zmeniť svoj e-mail alebo svoje heslo?

Kliknite na tlačítko „Nastaviť účet“, ktoré nájdete vpravo hore vedľa fotografie, hneď nad tlačítkom „Odhlásiť“.

Ako pozastaviť opakujúcu sa platbu?

Pri platbe kartou je z dôvodu neprerušenia poskytovania služieb prevádzaná periodicky na obdobie, ktoré ste si zvolili pri aktivácii. Okrem toho niekedy ponúkame špeciálne akcie, ktoré majú dobu obnovenia rôzneho trvania než naše bežné upisovacie obdobie. Skúšobné členstvo na jeden týždeň prechádza automaticky po tomto týždni do regulérneho mesačného členstva. V skúšobnom týždni stačí ukončenie oznámiť na podporu a to najmenej 3 dni pred koncom skúšobného týždňa. Pokiaľ prejde týždenné skúšobné členstvo do regulérneho mesačného členstva, tak je potrebné výpoveď predplatného a členstva poslať písomne. Opakovanú platbu (predplatné) môžete zrušiť zaslaním listu na adresu: Internet portal s.r.o., Bílá - Vlčetín 44, Hodkovice nad Mohelkou, PSČ: 46342, Česká republika. V liste uvediete požiadavku na zrušenie opakovanej platby, registračný email a profilovú prezývku. Členstvo vám bude zrušené do 10 pracovných dní, od obdržania listu na našej adrese. O predplatné pri ktorom je potrebná písomná výpoveď ide len v prípade platby pomocou platobnej karty online.

Pri platbe SMS si predplatné užívateľ môže kedykoľvek ukončiť zaslaním SMS vo tvare FLIRT STOP na číslo 8899.

Ostatné platby (napr. bankový prevod, poštová poukážka) sú jednorázové a nie je potrebné posielať písomnú výpoveď.

Čo mám robiť, pokiaľ mám technické problémy so zobrazením stránky?

Najprv prosím zistite, či máte aktualizovaný software alebo či nemá váš počítač technické nedostatky. Pokiaľ budete mať naďalej potiaže so zobrazením stránky, zašlite nám popis problému na našu technickú podporu spoločne s vaším nickom a my sa budeme snažiť, čo najskôr váš problém vyriešiť.

Erotický magazín Žhavé čítanie pre dospelých
Najlepšie lacné erotické hračky: S týmito sa zmestíte do štyridsať eur

Najlepšie lacné erotické hračky: S týmito sa zmestíte do štyridsať eur

04.07.2024 Orgazmus za pár eur? Sen? Realita! Za erotické hračky nemusíte minúť majland, aby ste prežili jeden úžasný orgazmus za druhým. Pozrite sa na náš zoznam lacných erotických hračiek, určite… čítajte viac >>
Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

23.04.2024 Čo robiť po zistení, že ste bisexuál? A aké mýty kolujú v spoločnosti ohľadom bisexuality? Dnešným… čítajte viac >>
10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

18.04.2024 Nálepky môžu byť užitočné... ale aj mätúce, najmä keď sa snažíte identifikovať niečo tak osobné,… čítajte viac >>
Sex horoskop na apríl 2024

Sex horoskop na apríl 2024

16.04.2024 Čo si pre vás prichystal štvrtý, aprílový mesiac roku 2024 v oblasti sexu, vzťahov a lásky? To sa… čítajte viac >>
Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.