Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Desať najobľúbenejších erotických pomôcok a hračiek súčasnosti

Vibrátor Minna Life - Ola - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Vibrátor Minna Life - Ola

Jedná sa o luxusný mierne zahnutý vibrátor, ktorý sa Vám úplne prispôsobí. Zachytí, zapamätá a prehrá Vám Vami navrhnutý vibračný vzor. Jednoduché ovládanie iba pomocou dvoch tlačidiel.

Jedným tlačidlom vibrátor zapínate a vypínate. Po zapnutí vibrátora si môžete regulovať vibrácie len jemným stlačením spodnej strany vibrátora, kde je umiestnený mäkký vankúšik. Čím väčší stisk, tým vyššie vibrácie.

Pri stlačení druhého tlačidla si opäť pomocou vankúšika na spodnej strane vibrátora sami navolíte vibráciu (v akomkoľvek rytme chcete), ktorá Vám bude vyhovovať a vibrátor ju po cca 1 sekunde začne opakovať v pravidelných rytmoch. Pre zmenu stačí opäť stlačiť tlačidlo a navoliť si opäť vibráciu aká Vám bude príjemná.

Vibračný krúžok Mio od JeJoue - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Vibračný krúžok Mio od JeJoue

Mio je vibračný krúžok pre partnerské hrátky a potešenie. Pýši sa veľmi silnými vibráciami, ktorým nikto neodolá. Vibračný krúžok Vám a vašej partnerke prinesie oveľa intenzívnejšiu a dlhšiu rozkoš. Výrobok je z mäkkého 100% silikónu, nezávadný, ľahko a rýchlo dobíjateľný.

Vibračný krúžok je veľmi pružný a pevný, prispôsobivý na každú veľkosť penisu. Jeho veľká výhoda je veľmi jednoduché ovládanie tromi tlačidlami, kde stredné tlačidlo umožní zmenu nastavenia pulzov.

Ďalšia veľmi kladná schopnosť vibrátora je vodeodolnosť, takže je ideálny pre hrátky vo vani alebo v sprche.

Vibrátor Club Vibe - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Vibrátor Club Vibe

Zvláštny bezdrôtový vibrátor od Durexu s moderným vzhľadom a v ľahkom a tenkom prevedení s názvom Club Vibe 2.OH je zaujímavý hlavne svojím spôsobom ovládania.

Vibrátor Club Vibe sa dá úplne nenápadne umiestniť do nohavičiek, takže rozkoš môžete prežiť prakticky kdekoľvek.

Bič Fifty Shades of Grey - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Bič Fifty Shades of Grey

Bič menších rozmerov so strapcami pre vaše najdivokejšie erotické hry. Bič sa skladá s pevnej kvalitnej rukoväte a jemných kožených strapcov so semišovou úpravou.

Bič je vhodný najmä na potrestanie vášho partnera či jemnému prechádzaniu strapcami po jeho tele. Na konci rukoväte je očko pre ľahšie použitie..

JimmyJane Hello Touch - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

JimmyJane Hello Touch

Erotická pomôcka Hello Touch nemá pevné telo, ale skladá sa z dvoch prepojených častí. Náramok má zabudované dva motorčeky s ovládaním, od ktorého vedú káble so stimulačnými vankúšiky, ktoré sú nasadené na prstoch.

Futuristicky vyzerajúci na ruku oblečený vibrátor má veľmi malú váhu a jeho nosenie je po chvíli úplne prirodzené. S tretinovým objemom klasickej erotickej pomôcky dostanete trojnásobný výkon.

Umiestnením vibračných bodov oddelene na prstoch je navyše možná stimulácia vnútorných a vonkajších ženských partií zároveň.

Vajíčko Tenga - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Vajíčko Tenga

Čo čaká pod "škrupinkou" Tenga Egg? Tenga Egg je masturbačná pomôcka pre mužskú časť populácie.

Po otvorení vajíčka sa z neho "vyliahne" elastický silikón a trocha lubrikačného gélu. Lubrikačný gél kvapnete do vnútornej strany silikónu a s trochou fantázie iste zistíte, akým spôsobom vytvarovaný elastický silikón "nasadiť".

Potom už len budete rukou jazdiť "hore a dole" a užívať si každú chvíľu príjemných tlakov na žaluď penisu...

Venušine guličky Lelo Luna - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Venušine guličky Lelo Luna

Venušine guličky Lelo Luna Noir kombinujú potešenie a cvičenie vaginálnych svalov súčasne, každá guľôčka vnútri ukrýva oceľovú guľôčku, ktorá pri pohybe vytvára vibrácie.

Okrem príjemného a vzrušujúceho dráždenia posilňujú pošvové svaly a spevňujú panvové dno. Vibrácie spôsobované guličkami pôsobia veľmi príjemne. Stačí obyčajné nosenie počas celého dňa.

Vibrátor Iroha - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Vibrátor Iroha

Štýlový vibrátor pre moderné dámy - nádherný dizajn v spojení s jemnou bielou farbou. Iroha je z mäkkého, pružného materiálu s jemnou a hladkou povrchovou úpravou, do ktorej sa zamilujete.

Jedná sa o dobíjací, vodeodolný vibrátor so 4 tichými vibráciami ovládaných jednoduchým stlačením tlačidla, určený tiež pre masáže vašich erotogénnych zón.

Balzam Babeland Arousal - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Balzam Babeland Arousal

Balzam Babeland Arousal je balený v diskrétnej plechovej nádobke v retro štýle. Nanesiete malé množstvo balzamu na klitoris či bradavku a zažijete príjemne teplé brnenie, ktoré už tak slastnú rozkoš významne znásobí.

Balzám Babeland Arousal bohužiaľ nie je kompatibilný s latexovými kondómami.

Fun Factory pulzátor Stronic Eins Click 'n' Charge - erotické pomôcky a hračky na Flirtkontakt.sk

Fun Factory pulzátor Stronic Eins

Revolučná hračka pre ešte intenzívnejšie potešenie. Vďaka svojmu elegantnému tvaru bude Stronic Eins naozajstný sukničkár.

Hladké a ergonomické prevedenie s ľahko zahnutou špičkou sa dokonalo hodí k stimulácii bodu G, rozšírená spodná časť dokonale prenesie impulzy k stimulácii vonkajších erotogénnych zón. Stronic Eins poteší predovšetkým všetky náročné užívateľky.

Erotický magazín Žhavé čítanie pre dospelých
Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

23.04.2024 Čo robiť po zistení, že ste bisexuál? A aké mýty kolujú v spoločnosti ohľadom bisexuality? Dnešným článkom nadväzujeme na predchádzajúci diel o bisexualite s názvom 10 signálov, ktoré môžu… čítajte viac >>
10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

18.04.2024 Nálepky môžu byť užitočné... ale aj mätúce, najmä keď sa snažíte identifikovať niečo tak osobné,… čítajte viac >>
Sex horoskop na apríl 2024

Sex horoskop na apríl 2024

16.04.2024 Čo si pre vás prichystal štvrtý, aprílový mesiac roku 2024 v oblasti sexu, vzťahov a lásky? To sa… čítajte viac >>
Populárna sexuálna fantázia

Populárna sexuálna fantázia

07.02.2024 Predstavte si svoju najhorúcejšiu sexuálnu fantáziu, pri ktorej sa vám krútia prsty na nohách, ako… čítajte viac >>
Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.