Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zoznámenie so ženou na internete

Výhody zoznamovania na internetových zoznamkách

Proces zoznamovania a zoznámenia sa so ženou má svoje zákonitosti. Výhodou online zoznamky s profilmi užívateľov je samozrejme možnosť si najskôr ženu či dievča "oťuknúť". Podľa informácií v jej infu sa potom rozhodnete, či ju budete kontaktovať. Podľa týchto údajov si môžete zvoliť aj taktiku prvého oslovenia (napríklad podľa spoločných záujmov). Samozrejme i tu platí, že ženu je potrebné zaujať alebo okúzliť a nebyť vulgárny. Pri následnej komunikácii si potom preveríte, či je daná žena pre pokračovanie komunikácie tá pravá. Postupom času sa môžete dohodnúť na osobnej schôdzke - všetko je len na Vás.

Ako postupovať pri zoznamovaní sa na našom serveri?

Chcete si zaflirtovať či sa zoznámiť so ženou, ktorá hľadá dočasného alebo stáleho milenca? Vyskúšajte našu zoznamku pre ženy aj mužov Flirtkontakt.sk. Zoznamovanie na internete je tak jednoduché - stačí sa u nás zadarmo zaregistrovať, prezrieť si profily našich užívateliek a nebáť sa ich osloviť. Možno tu na vás čaká to pravé dievča alebo žena vašich snov!

Zoznámenie so ženou na internete - Flirtkontakt.sk

1 Profilový a erotický obrázok

Fotografia hovorí nielen o tom, ako žena vyzerá, ale aj všeličo o jej povahe. Anabelka bude zrejme tak trochu extravagantná. Rada sa ukazuje a zároveň má nahrané aj erotické foto, takže možno hľadá zoznámenie na sex.

2 Ako žena vyzerá a odkiaľ je

Tu sa dozviete či je žena vaším typom čo sa týka postavy apod. Ak máte záujem o zoznámenie sa so ženou nielen virtuálne, ale chceli by ste ju postupom času pozvať napríklad na pohárik, je tiež dobré vedieť, do akého mesta sa budete musieť vy alebo ona dopraviť.

3 Overená užívateľka

Užívateľka overí svoj profil a fotku napr. nahraním fotky seba samej s aktuálnym vydaním novín. Nemôžeme síce úplne zaručiť, že profilové údaje a fotky sú naozaj skutočné, ale overení užívatelia svojmu profilu venujú čas navyše a zrejme to so zoznamovaním myslia vážne. Majú tiež oveľa väčšiu úspešnosť zoznámenia, pretože im naši členovia viac dôverujú.

4 Záujmy a koníčky

Tu sa dozviete záujmy užívateľky a tiež to, aké erotické praktiky má rada. Jedná sa o veľmi dôležité informácie, podľa ktorých sa ďalej rozhodnete, či sa chcete začať s touto ženou zoznamovať.

5 Prvý kontakt

Rozhodli ste sa, že zoznámeniu sa s touto ženou dáte šancu? Nebojte sa prvého kontaktu! Vybranú ženu slušne oslovte, skúste nadhodiť nejakú zaujímavú tému alebo položiť otázku súvisiacu s koníčkami a záujmami uvedenými v jej profile apod.

Dievčatá na sex - erotická zoznamka Flirtkontakt.sk

5kitty408 - zonámenie so ženou na Flirtkontakt.sk

Prezývka ženy
5kitty408

Vek ženy
24 rokov

Bydlisko ženy
Trenčiansky kraj

Záujmy ženy
Zatiaľ ani neviem prečo som tu. Nechám to na náhodu... Zaujímam sa o: reálný sex, vzťah.

afroditau4 - zoznámenie so ženou na Flirtkontakt.sk

Prezývka ženy
afroditau4

Vek ženy
23 rokov

Bydlisko ženy
Prešovský kraj

Záujmy ženy
Len taký bláznivý úlet alebo čo ja viem čo vlastne...:) Zaujímám sa o: reálný sex, pomer.

Divokaraketa735 - zoznámenie so ženou na Flirtkontakt.sk

Prezývka ženy
Divokaraketa735

Vek ženy
30 rokov

Bydlisko ženy
Žilinský kraj

Záujmy ženy
Chcem si splniť erotické predstavy s nejakým poriadnym mužom ktorý sa na nič nehrá.. Zaujímám sa o: reálny sex, sex na internetu, pomer

Obecné rady ako sa zoznámiť so ženou cez internet

Dobre vyplnený profil

Keď budete čo najkonkrétnejší, zvyšujete tým pravdepodobnosť, že se vám ozve "tá pravá", nielen ženy s úplne odlišnými zájumami a názormi, s ktorými by ste si nemal čo povedať. Založenie a prvé vyplnenie profilu by malo trvať tridsať minút, a pokiaľ to so zoznamovaním myslíte vážne, mali by ste si na správu a komunikáciu s ostatnými hľadajúcimi vyhradiť aspoň pätnásť minút denne. A ešte jedna dôležitá vec - nič neprifarbujte, ani neprikrášľujte.

Aktivita v oslovovaní

Mnoho ľudí se síce zoznamuje na internete, zakladajú si profily na najrôznejších stránkach, ale štyridsať percent z nich potom len pasívne čaká, až sa im niekto ozve. Pritom odvážni muži, ktorí sa neboja ženy sami od seba osloviť, tým získajú plusové body hneď na začiatku.

Decentný úvod

Akonáhle vás profil nejakej ženy na našej zoznamke zaujme a odhodláte se jej napísať správu, dobre si rozmyslite, čo napíšete. Snažte se zaujať, ale nebuďte originálny za každú cenu. Stručnosť je v tomto prípade naozaj na mieste. Nikto nechce počuť vaše životné príbehy skôr, než si o ne sám nepovie. Do prvej správy môžete napísať tiež dôvody, prečo vás dotyčná zaujala, kľudne pridajte decentný kompliment.

Neponáhľajte sa na prvú schôdzku

Ak navrhnete osobné stretnutie už v prvej správe, tak sa akurát znemožníte - pokiaľ vám teda nejde len o sex na jednu noc. Bude to vyzerať, že zúfalo pozývate na rande úplne kohokoľvek a len čakáte, kto sa chytí. Než sa s niekym rozhodnete stretnúť, mali by ste si medzi sebou vymeniť zopár správ, alebo on-line rozhovorov, aby ste sa o ňom niečo dozvedeli a zistili, či si aspoň v bežnom rozhovore rozumiete a máte si o čo povedať.  

Telefonujte

Verte, že keď si trúfnete zavolať, dotyčnú ženu tým ohromíte. Najprv sa ale uistite, že to dotyčnej nevadí. Pripravte si niekoľko témat k rozhovoru, do telefónu buďte milí, príjemní, zaujímajte sa, pýtajte sa, na začiatku se spýtajte, či nerušíte, na konci poďakujte.

Nevzdávajte sa

Radšej počítajte s tým, že možno absolvujete mnoho nakoniec zbytočných rozhovorov, možno i schôdzok. Berte to ale ako skúsenosť, ktorá vám pomôže lepšie odhadnúť a poznať ženy. Naučíte sa komunikovať s cudzími ľuďmi, konverzovať, a keď to budete najmenej čakať, tá pravá žena sa objaví.

Chcete sa zoznámiť so ženou na zoznamke Flirtkontakt.sk?

Zaregistrujte sa hneď teraz - zdarma!

Erotický magazín Žhavé čítanie pre dospelých
Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

Som bisexuál: Sprievodca prijatia novej identity a odhalenie najčastejších mýtov

23.04.2024 Čo robiť po zistení, že ste bisexuál? A aké mýty kolujú v spoločnosti ohľadom bisexuality? Dnešným článkom nadväzujeme na predchádzajúci diel o bisexualite s názvom 10 signálov, ktoré môžu… čítajte viac >>
10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

10 signálov, ktoré môžu naznačovať, že ste bisexuál

18.04.2024 Nálepky môžu byť užitočné... ale aj mätúce, najmä keď sa snažíte identifikovať niečo tak osobné,… čítajte viac >>
Sex horoskop na apríl 2024

Sex horoskop na apríl 2024

16.04.2024 Čo si pre vás prichystal štvrtý, aprílový mesiac roku 2024 v oblasti sexu, vzťahov a lásky? To sa… čítajte viac >>
Populárna sexuálna fantázia

Populárna sexuálna fantázia

07.02.2024 Predstavte si svoju najhorúcejšiu sexuálnu fantáziu, pri ktorej sa vám krútia prsty na nohách, ako… čítajte viac >>
Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.