Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Astrológia napovie, čo sa vášmu partnerovi páči v posteli

31.máj 2022
Astrológia napovie, čo sa vášmu partnerovi páči v posteli

Astrológia pomáha prehĺbiť intuitívne porozumenie sebe aj druhým – podporuje empatiu, súcit, láskavosť a chémiu vo všetkých vašich vzťahoch. Môže vám pomôcť pochopiť, ako sa hádať, ako komunikovať a ako sa vzájomne opatrovať. Môže byť ale tiež veľmi nápomocná v spálni. Pomôže vám zistiť, čo vášho partnera dostane do varu a čo ho naopak zaručene schladí.

Každé znamenie má jedinečnú sexuálnu identitu a je dôležité vedieť, kto čo potrebuje. Pretože zatiaľ čo na jedného môže niečo fungovať, druhého to isté dokáže odradiť. Čím viac budete vedieť o sexuálnej identite svojho a partnerovho znamenia, tým horúcejší bude váš sex.

Prinášame vám preto úžasného sprievodcu, ktorý vám prezradí, čo jednotlivé znamenia vzrušuje a znechucuje.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani sú povestní svojim impulzívnym a rýchlym prístupom k životu. Sú poháňaní vášňou, takže ich extrémne vzrušujú náhle výbuchy túžby. Sexting uprostred dňa? Šeptanie do ucha na večierku? Budú za.

Hoci to môže znieť hrubo, nič nedokáže toto ohnivé znamenie rozpáliť tak ako nečakaná rýchlovka v kabínke na záchode alebo na zadnom sedadle auta. Pokiaľ teda premýšľate o pomalom a pohodlnom sexe, možno by ste sa mali poobzerať inde. A vzhľadom na ich ohnivú povahu nikdy neváhajte pridať nejaké drsnejšie hračky - môžeme navrhnúť putá alebo bičík?

Baran je prvým znamením zverokruhu a radi robia prvý krok. Barani udržia pozornosť len krátko, takže si nepotrpia na prehnané predohry. Kľúčová je akcia a iniciatíva.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, ktorým vládne Venuša (planéta lásky a krásy), sú jedným z najromantickejších znamení zverokruhu. Radi skúmajú svoje zmysly, takže ich sexuálny apetít je úzko spojený so zvukom, zrakom, chuťou, čuchom a dotykom. Na rozdiel od Baranov majú radi pomalé a pokojné veci, takže budú nadšení, keď strávia veľa času predohrou.

Vzrušte svojho milenca v znamení Býka plne pohlcujúcim zážitkom, doplneným čokoládou, vínom, sviečkami a esenciálnymi olejmi. Ako zemské znamenia sú Býci obzvlášť naladení na svoje zmysly, takže si doprajte luxusné obliečky, zostavte playlist erotickej hudby a vyskúšajte dotyky na rôznych miestach a rôznymi spôsobmi.

Býk sa chce nechať úplne uniesť, takže by ste mohli skúsiť experimentovať aj so sexom v prírode. Býky sú navyše posadnutí dezertmi, takže sa nebojte vybaliť šľahačku, až príde ten správny čas. Nezabudnite tiež, že Býkov odpudzuje neporiadok, takže keď ich privediete do upratanej spálne, budú spokojní.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Všetko v živote Blížencov je o dualite. Zatiaľ čo niektorí Blíženci môžu túto vlastnosť brať doslova (sex v troch), tieto múdre vzdušné znamenia majú viac ako dosť charizmy na to, aby sa aj monogamné šantenie podobalo orgiám. Stručne povedané: nič nevzrušuje Blížencov viac ako množstvo sexuálnych experimentov. Riadi sa heslom "Pestrosť je korením života". V podstate sú ochotní vyskúšať prakticky čokoľvek!

Jediná vec, ktorá Blížencov odpudzuje, je monotónnosť, takže sa nebojte vyšantiť (samozrejme s ich súhlasom). Tiež im vládne Merkúr, planéta komunikácie, takže sexting a oplzlé reči sú rozhodne ich záľubami. Pravdepodobne neodmietnu ani role play.

Blíženci milujú, keď ich niekto počúva, takže im skúste pri rozprávaní prechádzať rukou po tele a nadväzovať očný kontakt. Preveďte ich fantázie do reality - oplatí sa to.

Rak (22. júna - 22. júla)

Intimita je pre tieto sladké a citlivé vodné znamenia veľkou témou. Raci, majúci ako symbol často kraba, sa potrebujú cítiť v bezpečí, kým vylezú zo svojej ulity. A najrýchlejší spôsob, ako u nich podporiť vernosť, je fyzická blízkosť. Rakom vládne Mesiac, planéta emócií – nebojte sa vytiahnuť všetky romantické gestá zo svojho arzenálu. V tomto znamení je dôležité maznanie, tulenie a zmyselné láskanie. Nehanbite sa k svojmu milencovi v znamení Raka poriadne pritúliť.

Intimita je pre Raka dôležitá. Preto sa neponáhľajte a spomaľte. Ľahnite si a pozerajte sa jeden druhému do očí. Ale až sa roznežníte, nezabudnite, že všetko musí byť obojstranné. Nezabudnite si vyčleniť dostatok času na vzájomné uspokojenie. Raci si síce chránia svoju citlivosť tvrdým brnením, ale neboja sa použiť svoje klepetá, pokiaľ je to potrebné. Tiež milujú orál.

Keď budete pôsobiť nezúčastnene alebo odťažite, okamžite Rakom pokazíte chuť na sex. Sex je pre nich zbližujúci zážitok, takže radšej buďte teraz a tu a udržujte s nimi očný kontakt.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy majú radi drámu, takže pokiaľ ide o sex, spálňa sa môže rýchlo premeniť na javisko. Najväčšie vzrušenie pre Levy je cítiť sa žiaduco. Vzrušuje ich myšlienka, že sú žiadaní, najmä keď vášeň vedie k milovaniu ako z filmu. Ak vám pošlú akt, buďte veľmi vďační a podrobne im povedzte, ako veľmi sexy vyzerajú. Možno vám dokonca navrhnú natočenie erotického videa – sú to predsa rodené filmové hviezdy.

Levy, ktorým vládne Slnko, majú pocit, že sa všetko točí okolo nich – milujú, keď všetkého necháte a sústredíte sa na nich, či už im robíte masáž alebo orálny sex. Dajte svojmu Levovi pocit, že je kráľom/kráľovnou/vládcom, a budete odmenení.

Levy milujú luxusné rande, bulvárne prejavy zbožňovania (spomeňte si na Johna Cusacka vo filme Povedz čokoľvek) a veľkolepé prejavy náklonnosti. Takže vytiahnite masážny olej, sviečky a elegantnú spodnú bielizeň a prinútte svojho Leva mručať. Pokiaľ sa však bude cítiť aj len trochu odstrčený, môžete očakávať nahnevaný rev.

Zjistěte, co se vašemu partnerovi líbí v sexu podle jeho znamení

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Tradične je znamenie Panny symbolizované archetypom panny - čo je zastaralá asociácia, ktorá niekedy vedie k mylnému predpokladu, že Panny sú prudérne. Pravdou je opak. Rovnako ako nadržaný teenager sú Panny úplne posadnuté sexom a skutočne si vychutnávajú každý jeho okamih. Sú to predsa zmyselné zemské znamenia!

Panny, ktorým vládne Merkúr (planéta komunikácie), tiež rady hovoria o milovaní – takže by na jedálničku nemal chýbať ani role play a veľa oplzlých rečí. Navyše majú Panny tendenciu byť nervózne a zamerané na detaily, takže spomaľte a sústreďte sa na dostatok predohry. Keď im píšete o sexe, uveďte všetky možné detaily.

A keď príde čas na vec, uistite sa, že ku všetkému pristupujete... hygienicky. Panny sú okamžite znechutené všetkým, čo považujú za nehygienické. Ak teda plánujete nejaké zvrhlé hrátky v kuchyni, dajte svojmu milencovi alebo milenke v znamení Panny vedieť, že už ste sa zásobili antibakteriálnymi obrúskami - veď čo môže byť viac sexy ako práve toto?

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Váham vládne Venuša, planéta lásky a krásy. Váhy preto majú tendenciu zaobchádzať so svojimi milencami ako s cennými umeleckými dielami. S takto vycibreným vkusom niet divu, že Váhy vzrušuje elegancia a sofistikovanosť. Oplatí sa, keď si urobíte čas, pripravíte im koktail a pustíte im skvelú hudbu. Váhy sa tiež veľmi rady pozerajú, takže ocenia luxusnú spodnú bielizeň alebo umelecký (či oplzlý) akt.

Ale nenechajte sa zmiasť všetkým tým vkusom - Váhy sú známe svojou dobrodružnosťou aj v spálni. Výprask, prstovanie a análny kolík rozhodne nie sú vylúčené. Navyše Váhy si potrpia na rovnováhu, takže sa nedivte, keď si budú chcieť vymeniť role.

Nakoniec však platí, že najrýchlejšia cesta k srdcu Váh vedie vždy cez myseľ. Aj keď je niekto dokonalý v posteli, Váhy naň okamžite zanevrú, pokiaľ je postkoitálna konverzácia nudná (alebo nie je žiadna).

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

V lekárskej astrológii vládnu Škorpióni pohlavným orgánom, takže nie je divu, že sú považovaní za jedno z najerotickejších znamení zverokruhu. Energia Škorpiónov v sebe spája vášnivé vzplanutie s oduševnenou citovou intimitou, čo z nich robí magnet pre ostatných.

Škorpióni, ktorým vládne Pluto, planéta podsvetia, sa radi vrhajú do mocenských hier a nesmierne ich vzrušuje skúmanie dominancie a podriadenosti. Neboja sa preskúmavať tabu, takže si so svojim Škorpiónom skúste s jeho súhlasom užiť niečo extra perverzné. Venujte sa dlhým a sexy orálnym hrátkam, užívajte si vonku alebo pridajte jednu či tri erotické hračky. Škorpiónov vzrušuje "tajomstvo", takže než sa zídete na verejnosti v bare, vyskúšajte vibrátor ovládaný aplikáciou alebo im pošlite správu s fotografiou spodnej bielizne, ktorú máte práve na sebe.

Nech už ale urobíte čokoľvek, uistite sa, že jednáte s citom. Zintenzívnite spojenie častým očným kontaktom a pevným stlačením. Pre Škorpióna je veľmi dôležitá chémia a sexuálne napätie musí byť hmatateľné.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci sú prieskumníci, takže ich vždy bude najviac vzrušovať dobrodružstvo. Strelci vnímajú fyzickú intimitu ako príležitosť na citové objavovanie a intelektuálny rast. Toto ohnivé znamenie extrémne vzrušuje čokoľvek, čo má nádych nebezpečenstva, takže nebuďte prekvapení, ak váš milenec v znamení Strelca má rád sex na verejnosti – a skupinový sex môže byť tiež veľkým vzrušením.

Ako znamenie, ktoré je najviac spájané s cestovaním, sa radi stanú členmi míľového klubu (ľudia, ktorí si radi užívajú sex v lietadle). A rovnako ako ich náprotivok vo zverokruhu, Blíženci, sa ľahko nudia – chcú robiť všetko a všetkých, takže navrhnite novú sexuálnu polohu alebo úchylku – je veľká pravdepodobnosť, že ju budú chcieť vyskúšať!

Na druhú stranu Strelca úplne odrádza sex, ktorý pôsobí príliš sentimentálne. Strelci sú majstri vo zvádzaní a vedia sa skvele milovať, ale radšej sa zameriavajú na hravejšie aspekty milovania. Takže až budete nabudúce sedieť pri večeri, buďte odvážni a skúste tajné pohladenie po stehnách pod stolom – váš Strelec sa z toho zblázní.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožec je najambicióznejším znamením zverokruhu a jeho sexuálna túžba nie je výnimkou. Tieto podnikavé zemské znamenia berú zbližovanie vážne a očakávajú, že ich partneri rovnako tak. Chcú mať bohatý súkromný život naplnený množstvom perverzných dobrodružstiev, takže sa to s nimi nebojte roztočiť.

Kozorožci navyše radi preberajú velenie, takže ich nechajte prevziať opraty a oprite sa do hrátok s mocou. Sú panovační ako v zasadacej miestnosti, tak aj v spálni, takže skúste experimentovať s hraním rolí a dynamikou dominancie a submisivity. Navyše sú veľmi organizovaní, takže plánovaný sex ich vzrušuje – celý deň/týždeň budú myslieť na vaše budúce sex rande!

Nič ich ale neodradí viac než niekto, kto len hovorí, zvlášť keď v posteli v skutočnosti nič nedokáže. Sexting je príjemný, ale milenci v znamení Kozorožca sa potrebujú fyzicky vyšantiť.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári sú mimozemšťania zverokruhu - títo výstrední nonkonformisti majú vždy hlavu vysoko v oblakoch. Keď však dôjde na sex, nebojí sa toto rebelské vzdušné znamenie siahnuť si na dno. Vodnára vzrušuje čokoľvek, čo je v rozpore so spoločenskými konvenciami – teda sú to zvrhlíci. A milujú tajomno, takže keď k tomu pridajú masku alebo pásku cez oči, určite to bude ešte horúcejšie.

Ďalšia vec: Vodnár je znamenie, ktoré je najviac spájané s vedou a technikou, čo znamená, že váš milenec Vodnár bude mať pravdepodobne rád erotické hračky, porno vo virtuálnej realite a všetky druhy vychytávok. Môže mať dokonca vyhradený rozpočet na erotické hračky, ktoré si budete môcť užívať s ním.

Keď už, tak vášho milenca Vodnára môžu odradiť tradičnejšie prístupy k sexu – pre toto slobodomyseľné vzdušné znamenie jednoducho nie sú dostatočne bizarné. Rovnako ako Blíženci (kolegovia vo vzdušnom znamení) milujú rozmanitosť a neznášajú nudu.

Ryby (21. februára – 20. marca)

Ryby sú vysoko duchovné a empatické, takže nie je divu, že ich nesmierne vzrušujú hlboko spirituálne spojenia. Vzrušuje ich skúmanie mimo tohto sveta, takže nezabudnite s týmto vodným znamením preskúmať zákutia svojho psychického sveta - možno pridajte výklad tarotu alebo spoločnú meditáciu, aby ste toto intuitívne spojenie naozaj pozdvihli. Navyše sa ryby rady nechávajú unášať prúdom, takže sex v sprche a vo vani je pre nich absolútnou nevyhnutnosťou.

Tvorivé Ryby sú umelci a básnici zverokruhu, takže majú radi emocionálny a intímny sex. Toto vodné znamenie je veľmi citlivé. Ako predohru si možno budú chcieť prečítať erotickú poéziu – alebo dokonca nejakú o vás napísať.

Ryby sú zvedavé duše, takže vlastne jediné, čo ich odrádza, je strnulosť. Ak ste flexibilní a otvorení, Ryby s potešením poplávajú vašim smerom.

Nájdite si partnera na sex zoznamke a spýtajte sa ho, aké je jeho znamenie zverokruhu, aby ste odtajnili jeho túžby.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.