Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Chcete si to rozdať vonku? Tieto tipy vám to spríjemnia

30.marec 2021
Chcete si to rozdať vonku? Tieto tipy vám to spríjemnia

Prečo súložiť v budovách, keď to ide aj vonku? Tam je každý orgazmus trojnásobne silný. A k tomu hviezdy nad hlavou... To musíte zažiť sami, len tak popísať sa to veľmi nedá. K úspešnému zvládnutiu vám pomôžu naše skvelé tipy!

Už sa nám začína pomaly otepľovať a ani sa nenazdáme a prídu teploty okolo dvadsiatich a viac stupňov. To potom bude krásne obdobie, pretože nielen, že sa ľudia začnú vyzliekať zo svojich zimných búnd, ale tiež sa bude môcť konečne začať trochu vyčíňať vonku aj intímnejšie. Všetci z vás by toho mali využiť! Posledné mesiace sme príliš zatvorení doma a vyraziť si na čerstvý vzduch všetkým len prospeje. Pozrite sa, kde všade sa môžete zabaviť, prípadne na čo by ste nemali zabudnúť. Sex vonku je totiž plný nástrah, na ktoré by ste mali myslieť a nie vždy všetko vyjde tak, ako si predstavujeme.

Praktické tipy pre sex vonku

Využite motorku alebo auto

Choďte spolu na motorke alebo v aute na vhodné miesto. Týmto spôsobom vyvezie skôr muž ženu, ale samozrejme môže tento nápad iniciovať aj žena. Idea tkvie predovšetkým v tom, že pôjdete na nejaké verejnosti neprístupné miesto, niekam na lúku, okraj lesa, niekde ďaleko od hubárov, náhodných návštevníkov lesa alebo chodcov so psom a tam zaparkujete. Ak pôjdete mimo spevnené cesty, vždy sa presvedčte, že bude cesta aj neskôr zjazdná, keby napríklad prišiel lejak, tak aby cesta nezmizla a nezostalo len veľa neprejazdného bahna. V silnom snežení by ste sa takýmto cestám mali tiež vyhnúť, ale to už snáď teraz hroziť nebude, ak nebudete vychádzať na vrcholky hôr.

Ak máte auto, je to veľká výhoda pri nepriazni počasia. V lete sa v ňom ale môžu dvaja veľmi spariť, a tak odporúčame radšej hrátky na čerstvom vzduchu. Môžete sa oprieť o auto alebo motorku (u tej opatrne - pri mäkkom teréne sa môže zaboriť stojan a dôjsť k zrúteniu) a využiť ich ako pomôcku k rôznym zaujímavým polohám. Musíte ale myslieť na to, že ak váš stroj nebude čistý alebo bude vlhký, tak sa do toho asi žena nebude práve hrnúť. Je preto lepšie pre istotu pred jazdou venovať automobilu alebo motocyklu trochu starostlivosti.

Auto môže slúžiť ako taká mobilná outdoorová spálňa a zároveň ostrovček súkromia v inak dotieravom svete. Sex vo vnútri neho je skvelý, ale musíte na to mať správny typ auta. Ideálne sú tie, v ktorých idú sklopiť zadné sedačky do roviny a s kufrom vytvorí dostatočný priestor. Niektoré typy vám to ale budú vyložene sťažovať, alebo to v nich nebude možné. V maličkom aute skrátka žiadne zázraky vykonávať nebudete, s tým sa budete musieť zmieriť. V noci môžete zájsť v podstate kamkoľvek, kde nebude do auta vidieť. Aj cez deň sa okienka zadýchajú, ale potom je samozrejme tiež každému jasné, čo sa v aute deje. Nestojte preto hneď na parkovisku pred domom alebo na inej rušnej ulici.

Tešíte sa, až prežijete orgazmy na čerstvom vzduchu?

Noste vždy so sebou deku

Deka je ľahká, takže to pre vás nebude žiadna veľká záťaž navyše, ale zato váš outdoorový sex poskočí o veľký skok vo kvalite. Najideálnejšíme variantom je outdoorová deka, ktorá má na spodnej strane špeciálnu vrstvu, ktorá izoluje vlhkosť. Až budete deku pokladať na zem, všimnite si, či ju nedávate na korene, ostré veci, bodliaky alebo čokoľvek, čo by vám mohlo byť nepríjemné. Tiež rýchlo omrknite, či sa v blízkosti nenachádza napríklad mravenisko, včelí úľ a tak podobne. Ak sa ani jeden nebojíte všetkých možných "hmyzákov", môžete deku rozložiť aj v poli alebo kvetinovej lúke. Deka ľahko spľasne obilie aj kvety a budete mať urobený skvelý úkryt pred zrakmi všetkých zvedavcov. Navyše to bude vlastne celkom romantické.

Nezabudnite sa zásobiť

Či už si pôjdete užívať do prírody kamkoľvek, mali by ste vždy myslieť na to, aby ste si nezabudli všetko dôležité. A to ešte pred tým, než niekam vyrazíte! Pretože potom už ťažko budete svoj nadržaný mozog presviedčať, že niečo naozaj potrebujete a mali by ste sa pre to vrátiť. Verte, že až pominie orgazmus a všetky chemické výbuchy sa vrátia späť do normálu, mohli by ste to horko ľutovať. Takže sa zamyslite a predstavte si, čo by ste asi mohli postrádať - sú to cigarety? Pitie? Alebo snáď striekačka s inzulínom alebo EpiPen? Všetko musíte mať so sebou! A keď už sme pri tom, hodí sa určite aj pár ďalších vecí, napríklad sprej proti hmyzu, gél na bodnutie hmyzom, prášky na alergiu (všetky tieto veci sa naozaj hodia mať po ruke v podstate kedykoľvek, keď idete do prírody), uterák, vlhčené a normálne obrúsky, čistá voda,... Len vy sami najlepšie viete, čo budete potrebovať a čo by vám mohlo chýbať. A ak vám to na prvýkrát nedôjde, druhýkrát už to nezabudnete.

Zaprite sa

Vzhľadom k tomu, že pri styku dochádza k prirážaniu, bude predovšetkým u stojacich osôb dochádzať k posúvaniu alebo nestabilite. To je problém, ktorý môže skončiť až tragicky - pádom, odreninami, v horšom prípade trebárs aj zlomeninou! Už vyššie sme napísali, že môžete ako "opierku" použiť svoje auto alebo motorku na vhodnom podklade. Ale to samozrejme nie je všetko! K opretiu možno využiť aj stromy, skaly a rôzne skalky, múry budov, lavičky (radšej tie v lese ako tie na námestí), pevné zábradlia alebo napríklad aj športové náčinie vo verejných športoviskách, ak chcete trochu riskovať. Vždy ale myslite na to, že sex na verejnosti je zakázaný a poburujúci, takže sa radšej stiahnite niekam mimo a ideálne si počkajte na večer alebo noc.

Ktoré miesto si na vonkajší sex vyberiete je len na vás

Nesprchujte

Aj keď sa budete všetkými možnými silami snažiť, aby ste sex prevádzali na neverejnom mieste a nikoho teda nestretli, vesmír vám môže trochu pokaziť plány. Ak bude prechádzať okolo nejaký hubár alebo ktokoľvek ďalší a vy ste si istí, že nie ste na nejakom súkromnom, oplotenom pozemku, či na verejnom mieste, pokračujte v sexe bez ostychu ďalej. Upokojte aj svoju drahú polovičku, že je všetko v poriadku. Určite neberte nohy na ramena a nebežte nahí po priestranstve. To okoloidúci sa musí nejako vysporiadať s tým, že na vás narazil. Určite vás bude môcť nejako obísť, ak bude chcieť, to už nechajte na ňom.

Čistota pol života, ale nielen to

Sex v prírode alebo kdekoľvek inde vonku nikdy nebude tak čistý ako za múrmi vášho domova. Preto by ste so sebou mali mať vždy nejakých pomocníkov, ktorých sme už spomenuli v zásobení - vlhčené aj obyčajné obrúsky a hodiť sa môže aj obyčajná voda. Vreckovky alebo toaletný papier sú určite tiež fajn, ale skôr na utretie tela, pretože inak sa hrozne drobia. Čistiť ale dosť pravdepodobne nebudete len svoje telo. Myslite aj na oblečenie, sedačky auta alebo trebárs aj skla. Všade môžete nechať stopy po vašich hrátkach.

Ak prevádzkujete sex v prírode, dajte si pozor predovšetkým na oblečenie. Ak sa chystáte si ľahnúť na zem a nemáte deku, budete musieť obetovať kus nejakého svojho oblečenia. Keď sa pri sexe vyzlečiete donaha, urobíte asi najlepšie, pretože si potom logicky nemáte čo zašpiniť. Ono nie je moc fajn vracať sa z lesa s kolenami od trávy alebo chrbtom od hliny... Obzvlášť ak máte partnera/partnerku alebo nechcete, aby vaše rodičia chytili nejaké podozrenie...

Od veci nie je so sebou mať malé vrecúško, do ktorého všetky použité servítky alebo aj kondómy vyhodíte. Šetrite našou prírodu a nevyhadzujte ich prosím, kde sa vám zachce. Navyše tak budete ohľaduplní aj k ďalším návštevníkom, ktorí nebudú nadšení, keď na zemi uvidia kopu použitých obrúskov a kondómov.

Keď si budete vonku užívať sex, nezabudnite po sebe upratať

Objavujte nové miesta

Sex stále na rovnakom mieste sa časom omrzí, aj keď to bude vonku na čerstvom vzduchu. Rovnako ako vám nebude vyhovovať sex len doma v posteli, nebude sa vám páčiť jazdiť stále na to isté miesto na kraji lesa. Pokojne si z toho urobte výlet a choďte sa pozrieť niekam, kde k tomu budete mať pekný výhľad alebo budete v príjemnom prostredí. Samozrejme čím viac verejné miesto to bude, tým väčší budete mať problém nájsť nejaké miestečko na intímnosti. Ale možno jeho hľadanie bude súčasťou zábavy a vzrušenia. Keď sa budete chcieť pustiť na zakázanú plochu, skúste si najprv uvedomiť dôsledky. Trebárs také nočné golfové ihriská sú skvelou príležitosťou, ale vzhľadom k tomu, že je to oficiálne zakázané, budete sa s tým musieť nejako popasovať. Tiež skúste byť ohľaduplní, nechodiť po greenoch a nič nezničiť. Pozor si dávajte aj na zavlažovanie, ktoré vás môže nepríjemne prekvapiť. Nikdy nepreliezajte plot u oplotených pozemkov - nielen, že sa z nich zle uteká, možno spustíte alarm, ale navyše je plot jasným znakom, že tam nikto nechce nevítaných hostí.

Aj keď sa zatiaľ kvôli opatreniam musíte obmedziť len na kataster vašej obce (možno objavíte zaujímavé miesta, o ktorých ste nemali ani tušenie!), už čoskoro sa budete môcť vydať aj ďalej. Využite týchto možností a užívajte si, čerstvý vzduch je predsa zdravý! A ak vám chýba niekto, s kým by ste sa mohli zabaviť, nájdete na ho na online erotickej zoznamke. Či už hľadáte muža, či ženu na erotické stretnutia, pomôžeme vám s tým.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.