Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

8 tipov, ako si s partnerom užiť sex v stoji

24.júl 2019
8 tipov, ako si s partnerom užiť sex v stoji

Mnoho ľudí sa snaží o sex v stoji, málokto to však zvláda. A nie je divu, stáť, zatiaľčo sa snažíte si vzájomne urobiť dobre, je celkom náročné hneď z niekoľkých dôvodov: výškový rozdiel, udržanie telesnej váhy a mnoho zvláštnych uhlov pri penetracii. Máme pre vás 8 tipov, ako si s partnerom užiť sex v stoji.

Sex v stoji je veľmi zobrazovaný v porno videách a vyzerá naozajsexy. Prečo je ale pre ľudí tak lákavý? Pre muža to môže byť spôsob, ako ukazať svoju silu a dominanciu a pre ženy je to lákavé preto, že to predstavuje niečo, čo bežne nerobia. Neexistuje iba jeden spôsob, ako mať sex v stoji. Existuje veľa spôsobov, ako si ho užiť, či už ste počuli alebo videli čokoľvek, každý si príde na svoje. Ponúka sa vám možnosť ako sex na stene, na kuchynskej linke, s nohami na zemi, sex v stoji, ktorý nezahrňuje penetraciu a my pre vás máme tipy, ako si ho čo najlepšie užiť, pokiaľ ste ho nikdy nemali a chystáte sa na prvý sex v stoji.

Odstráňte z miestnosti nebezpečné predmety

Skontrolujte, či sa v miestnosti nenachádzajú žiadne predmety, kvôli ktorým by ste sa prípadne mohli zraniť, alebo by vám prekážali. Uistite sa, že po zemi nie sú topánky, detské hračky, a iné predmety. Aby ste si mohli skvelé užiť, odstráňte všetky tieto predmety, aby ste nezakopli a prípadne nespadli a neublížili si. Upratovanie sa vám určite nebude zdať ako ta najviac vzrušujúca predohra, keď si chcete užiť sex, viacmenej je to lepšie, než si urobiť výlet na pohotovosť.

Začnite s podperou, než sa pustíte do sexu v stoji

Než sa rovno pustíte do sexu v stoji, skúste začať najprv s podperou - muži môžu vysadiť partnerku na rovný povrch, postaviť sa blízko k nej s nohami na zemi, nakloniť sa (partnerka sa zakloní) a trochu presunúť svoju váhu. Táto poloha vám pomôže si udržať rovnováhu a zmierniť prípadný výškový rozdiel. Uistite sa, že sa môžete niečoho pevného chytiť a oprieť sa nohou. Muži, uistite sa, že sa partnerka cíti pohodlne a nič ju nebodá do chrbta.

Využite stôl alebo kuchynskú linku vo svoj prospech

Nemusíte byť Herkules, aby ste mohli udržať partnerku v náručí a užiť si tak sex v stoji. V skutočnosti vám nedoporučujeme, aby ste toto robili, aby ste si náhodou neublížili. Pokiaľ potrebujete dodatočnú podporu, nechajte partnerku sedieť napríklad na kuchynskej linke, na stole, na stoličke, na gauči alebo na čomkoľvek inom, čo vám zaistí skvelý a bezpečný sex. Skúste tiež pozmeniť stabilizovanú polohu. Ženy môžu omotať svojmu partnerovi nohy okolo pásu, zatiaľčo sedí na okraji kuchynskej linky. Táto poloha umožňuje bližší kontakt a bozkávanie, a tiež lepší vstup.

Vyskúšajte "lyžičkovanie" v stoji

Ak chcete pri sexe stať, vyberte si tie správne uhly a polohy. Vyskúšať môžete napríklad polohu"lyžičkovanie" v stoji, pri ktorej môžu obaja partneri stáť nohami pevne na zemi, čo vám pomôže so stabilitou. Muž pri tejto polohe stojí za svojou partnerkou, ktorá sa môže rukami oprieť napríklad o stenu, o stoličku, o kuchynskú linku, apod. Poloha ponúka mimo iného aj príležitosť k hrátkam o presilu, obzvlášť jeď môžete držať partnera za zápästie. Muži ďalej môžu bozkávať partnerku na krku a zapojiť do hry svoje voľné rukystimulovať partnerku rukami či erotickou pomôckou. Vždy sa však uistite, či to je v poriadku, než niečo vyskúšate.

Při sexu ve stoje zvedněte jednu nohu!

Zdvihnite pri sexe v stoji nohu

Predstava sexu v stoji, kedy je žena opretá o stenu a nohy má omotané okolo pásu svojho partnera, je veľmi vzrušujúca, ale ako sme sa už zmienili, nie je to veľmi dobrý nápad, je to veľmi nebezpečné. Aby ste si polohu zjednodušili, zdvihnite iba jednu nohu, uľahčí vám to vstup. Poloha vám zároveň umožní byť k sebe čelom a užiť si tak intenzívnejšiu intímnu chvíľku.

Penetracia nie je úplne nutná

Penetračný sex je síce skvelý, ale nie je to iba jediný spôsob, ako si môžete užiť sex v stoji. Pretože je tento typ sexu náročný, vyskúšajte iné sexuálne praktiky. Nechajte partnera si ľahnúť na kuchynskú linku a poskytnite mu orálny sex, zatiaľčo budete stať. Alebo si navzájom urobte hand job (uspokojovanie rukami), keď budete stať. Nezabudnite použiť dostatok lubrikačného gélu.

Vezmite si k ruke rôzne pomôcky

Keď príde na sex v stoji, určite stojí za to investovať do niektorých pomôcok (a nemyslíme iba erotické). Môžete si napríklad zakúpiť prísavky alebo držadlo do sprchy či závesný postoj, ktorý vám dovolí visieť nad zemou. Využiť môžete aj sexuálny vankúš, ktorý partnerku mierne nadvihne a umožní ľahší vstup.

Pri sexe sa uistite, že si to partner užíva

Pretože sex v stoji nie je zrovna najjednoduchší, vždy sa počas sexu uistite, že si to ten druhý užíva a necíti sa nepríjemne. Priebežne to opakujte, pretože existuje možnosť, že aj keď vy si to budete užívať, váš partner nemusí mať rovnaký pocit. Sex je spoločný zážitok, mali by ste si ho užívať obaja. Pokiaľ sa vášmu partnerovi nebude páčiť sex v stoji, nevadí, môžete skúsiť niečo iné.

Radi by ste si užili skvelý sex? Zaregistrujte sa na sex zoznamke a nájdite si sex partnera!

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.