Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako si zvýšiť chuť na sex?

14.február 2019
Ako si zvýšiť chuť na sex?

Nemôžme povedať, že by sme mali chuť na sex neustále. Pokiaľ áno, ide o nejakú odchylku a často to takýto ľudia musia riešiť odbornou pomocou. Ale čo keď chuť na sex nepríchdza skoro nikdy? Čo keď to s tým má nejakú spojitosť?

Ženský orgazmus je nádherná vec, a to ako pre ženy, tak pre mužov. Aj keď sa to môže zdať zvláštne, pretože si možno poviete, čo z toho má muž, že žena prežíva orgazmus, verte, že z toho má veľa. Predovšetkým pocit, že je tak skvelý (šikovný, silný), že zvládol doviesť ženu k samému vrcholu. A tiež prečo nie, je to pravda, tak len nech je na seba pyšný. Muži milujú sledovať, ako sa ich partnerka zvíja v kŕčoch slastných pocitov. A ženy milujú orgazmus pre tieto pocity, na to nieje nič zvláštne. Keby nebol úžasný, určite by ho nevyhľadávali. A práve preto, že ženský orgazmus milujú obe pohlavia, nastávajú ťažké chvíle, keď ho žena nemôže dosiahnúť.

Dosahovať orgazmus za každú cenu?

Niekedy menej znamená viac. keď sa budete neustále horlivo snažiť, aby ste vy alebo vaša partnerka dosiahli orgazmus, pravdepodobne sa to nepodarí. Všetko záleží na psychike a myšlienky na to, že to nejde, vám nepridávajú. Najskôr si musíte uvedomiť, že orgazmus nemusí byť hneď váš prvý cieľ. Vlastne by ste sa mali skôr úplne odpútať od toho, aby ste sa naháňali za orgazmom, skúste si miesto toho napríklad dopriať úplne uvoľnenie. Až bude čas, orgazmus príde sám.

Prečo sa muži tak ponáhľajú?

Muži chcú ženy uspokojovať. Často sa pýtajú "Ako to urobím, aby som vzrušil svoju partnerku čo najrýchlejšie?". Hoci sa podľa tejto otázky môže zdáť, že chcú všetko urýchliť, nutne to tak byť nemusí. Naopak sa snažia žene porozumieť, chcú vedieť, kedy je už žena naozaj vzrušená a kedy sa môžu posunúť v ústrety orgazmom. A to je od nich naozaj milé. K tomuto správaniu sa ale nemusia veľmi nútiť, pretože to majú biologicky zakódovné. Objavuje sa aj pevne zakorenený konkurenčný boj, ktorý vzniká vďaka tomu, že si ženy vyberajú, s kým a kedy budú mať sex. Takže akonáhle si žena uvedomí, že mužské ponáhľanie na vec plynie z toho, že ju chcú čo najviac uspokojiť, veľmi ľahko tomu všetkému porozumie.

Muži, ženy a predohra

Nieje to o tom, že by muži nemali radi predohru, ako sa často hovorí. Muži sa len vzrušia ďaleko rýchlejšie ako ženy. Takže ako na to, aby žena dostala to, čo chce? Musí si muža trochu vytrénovať. A to nemyslíme tak, aby sa z neho stal podpapučník, ale aby toho muža naučila, aby mu ukázala, čo presne chce a kedy. A prečo žena nechce zakaždým to isté? Môžu za to hormóny, rovnako ako za veľa ďalších vecí. Takže záleží predovšetkým na tom, v akej fáze menštruačného cyklu sa žena nachádza. V niektoré dni si praje, aby ju muž držal (či už psychicky alebo fyzicky) a ona sa mohla vyspovedať zo všetkého, čo ťaží jej myseľ. Až potom sa môže ešte len uvoľniť na to, aby ho pustila do svojho tela. V iné dni naopak je sama od seba vzrušená, že by chcela byť svojim partnerom "znášilnená". Najlepšia vec, ktorú môže žena urobiť, je dať svojmu partnerovi vedieť, čo chce jej telo a duša, aby sa dostala do správnej nálady.

Věnujete se předehře, abyste získali chuť na sex?

Ženám sa väčšinou najviac páči, keď vzrušenie eskaluje - od romantiky, cez zmyselnosť, až k sexuálnej stimulácií. Keď vynecháte romantiku, zanedbáte sexuálny orgán č. 1 - mozog. Romantika nemusí začať až v posteli, lepšie je to už počas dňa. Bozk pred odchodom do práce, sexy správy alebo telefonát v priebehu dňa a vrelé objatie pri návrate domov. To sú základy jej vzrušenia. Keď bude muž nežný, láskyplný a bude sa ženy dotýkať aj vo chvíľach, kedy za to nebude chcieť sex, jej vzrušenie sa bude udržovať v priebehu dní.

Všeobecne by sa dalo povedať, že sa mužom páči, keď si ženy všímajú jeho intímne partie hneď na začiatku a hneď sa ich dotýkajú, zatiaľčo ženy preferujú, keď sa ich muž dotýka postupne. Keď sa ženy spýtate, kde by chcela, aby ste sa jej najprv dotkli, pravdepodobne by sa vám dostala odpoveď, že chce ľahkú masáž nôh alebo zmyselnú masáž krku. Pomôže jej to relaxovať a pomaly sa dostávať do správnej nálady. Začať z vonkajška je ten správny spôsob. Musí ale prebiehať aj správna komunikácia. Pokiaľ žena dokáže oznámiť, čo by sa jej zrovna v ten deň páčilo a kedy sa už môže muž presunúť od zmyselných dotykov k tým sexuálnym, bude mať dostatočné informácie, aby mohol žene poskytnúť uspokojenie. Tieto jej potreby sa menia každý deň, takže sa muž nemôže spoliehať nato, že čo sa žene páčilo včera, bude sa jej páčiť aj dnes. Dokonca aj pri ženách po menopauze funguje tento hormonálny cyklus, ktorý je ovplyvnený Mesiacom.

Pri takýchto predohrách si môže užiť veľa zábavy. V podstate sa spolu hrajete, je to také rozohrievace kolo pred milovaním. Keď si naviac naplánujete sex (alebo skôr ostatné povinnosti počas dňa) tak, aby vám na ňho zostalo čo najviac času, nebudete mať pocit, že váš tlačí čas a nebudete sa musieť nikam ponáhľať. To celý zážitok ešte upevní. Pokiaľ by si muž chcel stanoviť nejaký cieľ, tak by to malo byť to, aby jeho partnerka bola pred stykom dostatočne nažhavená. Keď sa bude ponáhľať a naliehať, žena príde o schopnosť využiť svoj orgazmický potenciál naplno. Naviac pri sexe bez riadneho vzrušenia ženy ju to môže veľmi bolieť, pretože pri vzrušení vzniká tá správna lubrikácia intímnych miest. Milovanie pred tým, než je žena pripravená, veľmi znižuje jej uspokojenie zo sexu.

Možno vás to prekvapí, ale ženy majú vo svojom lone rovnako tak erektálne tkanivo ako muži. Keď teda muž poskytne svojej partnerke najprv jej masáž, bude potom každý jeho dotyk, pohladenie alebo líznutie ešte lepšie a intenzívnejšie a naviac jej to umožní mať niekoľkonásobné orgazmy pre, v priebehu aj po penetrácií. Keď budete pri predobre experimentovať, nikdy vás nemôže začať nudiť, budete viac vzušený a budete sa na tieto vaše intímne chvíľky tešiť. Ženy by si mali zapamätať, že muži často potrebujú naviesť.

Predohra ale nieje úplne všetkým, chuť na sex môžete získať ešte aj vďaka ďalším veciam a jednou z nich sú afrodiziaka. Tieto môžu byť vo forme jedla (väčšinou ide o nejakú potravinu), ale aj čínu. Čo jesť a čo robiť?

Zvýšte si ešte viac chuť na sex!

Chladné mesiace pre nás väčšinou nie sú veľmi jednoduché. Niekto trpí depresiami, inému sa nič nechce, pretože mu chýba energia zo slnka a to sa potom prenáša aj do sexuálneho života. Ale môžete to jednoducho zmeniť...

Zvýšit chuť na sex můžete i pomocí afrodiziak

Jedzte

Určite ste počuli o tom, že niektoré potraviny sú afrodiziakmi. Viete, čo by ste si teda mali s partnerom dopriať k večeri, pokiaľ chcete noc plnú vášne? Vyskúšajte horkú čokoládu, ústrice, banány, avokádo alebo chilli (ale nie všetko dohromady, to by asi bola noc plná vášni strávená na záchode). Bolo preukázané, že tieto potraviny stimulujú krvný tok a zvyšujú uvoľnenie endorfínov a hormónov, vďaka ktorým túžite na to skočiť a užívať si.

Pite

Nielen jedlo, ale aj pitie vám môže pomôcť zvýšiť chuť na sex. Je tým známe červené víno a káva, ktoré zvyšujú krvný tok a výdrž. Budete mať vďaka ním viac energie, ale pamätajte na to, že nič sa nesmie preháňať.

Zamierte do posilovni

Premýšľali ste, že by ste mali trochu zhodiť a teda začať cvičiť? Puste sa do toho spoločne s partnerom! Môže to pomôcť zažehnať iskru vo vašom vzťahu, Ktorá vyhasla. Fyzická aktivita, rovnako ako predchádzajúce zmienené potraviny a nápoje, zvyšujú krvný tok a k tomu ešte zrýchľujú tep, zatiaľ sa uvoľňujú endorfíny a zvyšuje sa vaše libido. Cvičenie naviac zbaví telo stresu, čo je jeden z najväčších zabijákov naších sexuálnych životov.

Dajte najavo svoje pocity

Milujem ťa - to sú slová, ktoré to môžu všetko zmeniť. Hovorte druhému ako si ho vážite a čo pre vás znamená, pretože to vytvorí imunitu, ktorá môže viesť k ďalším veciam. Nezabúdajte sa tiež zmieniť, ako veľmi vás priťahuje...

Bavte sa mimo spálne

Aj keď sex v spálni môže byť skvelý, po niekoľkých týždňoch, mesiacoch alebo rokoch vás nakoniec omrzí. Užívajte si aj na iných miestach. Ani veľmi nezáleží na tom, kde to urobíte, ale ako sa pri tom budete cítiť. Budete mať pocit vzrušenia a dobrodružstva, možno aj to, že robíte nejakú zakázanú vec. Tak kde si to rozdáte nabudúce? Bude to obývačka, zadné sedadlá auta alebo budete odvážny a risknete nejaké miesto, kde vás môže niekto načapať?

Je škoda, keď strácate chuť na sex. Skúste ju vďaka našim tipom obnoviť a potom, pokiaľ nemáte partnera, vytvorte si profil na erotickej zoznamke a zoznámte sa s niekym, kto vám naplní vaše túžby.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.