Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako som bola na holistickej masáži vagíny - samotná masáž

27.december 2016
Ako som bola na holistickej masáži vagíny - samotná masáž

V predchádzajúcom diele článku sme sa venovali úvode joni masáže. Rozhodla sa ju vyskúšať dievča, ktorá tento príbeh úplne bez hanby a otvorene rozpráva. Spoznajte s jej prostredníctvom tajomstvo tejto výnimočnej masáže, ktorú len tak niekde nezažijete...

Aby ste správne pochopili, čo je u joni masáže dôležité, odporúčame vám si prečítať predchádzajúci diel. Ak ste tak už urobili, pokračujte smelo čítaním ďalej, nadväzujeme tam, kde sme skončili...

Čas na masáž

Ležala som na bruchu, cez chrbát som mala prehodený sarong. Masér ma začal masírovať, začal od vrcholku hlavy a skončil až na mojich prstoch na nohách. Najprv masíroval cez sarong, a potom, ako stále pokračoval, odkrýval kúsok po kúsku, kým ho nezdvihol úplne celý. Potom ho preložil a prehodil cez celé moje telo. Prišlo mi, ako by moje telo od hlavy až k pätám pokrýval závoj, ktorý moje telo hladil. V priebehu masáže som sa musela koncetrovat na dýchanie, ako som už opísala v minulom diele. Správne dýchanie a zostať v prítomnosti - to bolo mojou úlohou.

Môže sa to zdať ako jednoduchá úloha, ale v skutočnosti to tak vôbec nebolo, bola to celkom výzva. "Neboj sa a nechaj emócie vyjsť von. Príjmi ich, keď budeš cítiť, že sa blížia." hovoril. Keďže som sa cítila veľmi dobre, moja myseľ začala cestovať na rovnako pekné miesto. Neustále som si teda musela pripomínať, že musí zostať v prítomnosti a nesmie blúdiť.

Cítila som každučký bohyb jeho prstov. Cítila som ich jemné trenie, ako cestovali všade po tele. Občas som na svojej koži pocítila teplý prúd tekutiny - bol to olej, ktorý bol nádherne príjemný a mal úžasnú teplotu. Nedá sa to opísať slovami. Skoro som chvíľami pochybovala, že na mňa ten olej vylieva, skôr sa mi zdalo, akoby sa tam len tak objavil z vnútra môjho tela a voľne tiekol pod jeho prstami. Spoločne s tým som tiež cítila studený sprej. Úplne som sa ale zabudla opýtať, čo to bolo, pretože moja myseľ bola plná iných myšlienok.

V túto chvíľu som bola požiadaná, aby som sa pretočila na chrbát. Môj obľúbený typ masáže je masáž hrudníka/pŕs, takže toto pre mňa bolo čisté potešenie. Také potešenie, že som skoro zabudla, že ma niekto masíruje, len som si užívala všetky tie nádherné pocity, ktoré mi v tej chvíli moje telo prinášalo.

Potom sa ma spýtal, či môže začať s masážou mojou joni (vagíny). Dala som mu svoj súhlas a on začal. Masáž začala s veľmi a veľmi láskavými dotykmi vonkajšku a maznaním. Všade okolo mojej joni prúdila veľká kopa oleja. Nikdy som nepoužívala olej ako lubrikant, teda som dostala trochu strach, keď ho použil aj dovnútra. Nechala som ale obavy ustúpiť, pretože som musela späť "do prítomnosti". Nikdy som nemala slimáka vo vagíne, a tak neviem, či jeho prsty mali vzbudiť ten dojem, alebo čo tou vetou, že si budem pripadať ako so slimákom vo vagíne, vlastne myslel.

Prekvapilo ma, ako dobre som sa cítila. Vôbec som nerozmýšľala nad tým, že cudzí človek, ktorého som pred niekoľkými málo hodinami ešte vôbec nepoznala, zrazu dáva prsty do mojej joni a nad tým, či je v tom nejaký sexuálny podtext alebo nie. Nie som niekto, kto by nechal niekoho cudzieho do seba strkať jeho prsty, navyše je to nehygienické, okrem iného sú napríklad špinavé... Ale musela som to všetko nechať byť...

Moje sústredenie sa prehlbovalo a náhle som vo svojej mysli uvidela tvár niekoho známeho. Bolo mi s ňou príjemne, tak som jej "zjavenie" prijala do svojej mysle. Všetko sa náhle dramaticky zintenzívňovalo. Cítila som, že sa otváram a energia rastie a rastie a...

masáž vagíny

Bum!

Jeden z najsilnejších orgazmov, ktoré som kedy mala, bol na svete. Energia tohto orgazmu ale bola niečo, čo som ešte nikdy predtým nepocítila - bol to skôr orgazmus energie než potešenie. Samozrejme v ňom bolo i potešenie, ale bolo odlišné od toho, ktoré zažijem z jednoduchého sexuálneho styku. Orgazmus putoval z môjho vnútra k mojim rukám, nohám a hlave. Väčšina tej energie išla do rúk a dlaní. Pripadalo mi, ako by moje ruky mali explodovať a stať sa z nich tisíce maličkých kúskov alebo ako by z mojich prstov mali za chvíľu strieľať blesky a bola som touto energiou ohromená. Začal sa mojich rúk dotýkať. Moje ruky sú veľmi citlivé, takže som sa musela veľmi kontrolovať, aby som naozaj neexplodovala. Mala som všetko prijímať, ale toto už bolo trochu veľa ...

Teraz sa mi hlavou preháňalo veľa vecí, môj dych bol prerývaný, plakala som, nekontrolovateľne som sa triasla a zovrela som päste, ako už by som žiadne dotyky nechcela. A to bol ten okamih, kedy sa energia zmenila. Bol to dobrý dôvod na to, aby som bola len a len v prítomnosti po celú dobu masáže. V tú chvíľu som si to neuvedomovala, ale keď masáž skončila, porozprávali sme si o tom.

Po vyvrcholení masáž pokračovala a ja som sa snažila upokojiť ako seba, tak svoje dýchanie. Chvíľu bola masáž viac intenzívna, ale potom znenazdajky zmenil pohyby rúk. Do tej doby boli jemné a akoby hľadali každučké trauma, ktoré potrebovalo uvoľniť. Nové pohyby boli stále jemné, len rýchlejšie a trochu viac tlačil. Znenazdajky mi to prišlo hrozne sexuálne. Jeho ruky do mňa začali prenikať, ako keď milenec intenzívne prstuje moju vagínu a snaží sa ma dohnať ku squirtu alebo k orgazmu. Keď som sa mu s tým neskôr zverila, hovoril, že sa snažil nechať vytiecť moju Amritu, pretože som sa čím ďalej tým viac "zatvárala".

Vraj som s ním bojovala

Údajne mám v sebe naozaj veľa tejto tekutiny a on sa len snažil ju uvoľniť. Cítil, že som sa ju snažila nejako vytlačiť, ale všetko, čoho som dosiahla, bol maličký výstrek. Blokovala som svoje telo, aby sa plne otvorilo. Môj múr sa znovu postavil a nič už mi nepripadalo rovnaké ako na začiatku, takže som sa rozhodla sedenie ukončiť.

Aj tak sedenie trvalo vyše šesť hodín, v tú chvíľu som si to ani neuvedomovala a potom už mi to bolo jedno. Cítila som sa úplne vyčerpaná a nemohla som sa pohnúť. Nemohla som svoju myseľ dostať späť do prítomnosti. V nejakom bode som jednoducho stratila sústredenie a zabudla som na lásku a starostlivosť, ktoré mi boli dávané. Moja joni sa necítila dobre z toho množstva tlaku a pobudzovania.

Keď masáž skončila, povedal, že by som mala chvíľu v pokoji ležať a odišiel z izby. Mal pravdu, doslova som sa nemohla pohnúť. Ležala som na chrbte a snažila si urovnať myšlienky v hlave a rozoberala som sama so sebou to, čo som práve zažila. Keď som s ním potom hovorila o tom zvratu asi v polovici sedenia, vysvetlil mi, že som mu plne nedôverovala a nedokázala som sa plne otvoriť. Hovoril, že som bola nervózna, pretože som si nikdy od cudzinca nenechala masírovať svoju joni - že vraj je to bežné.

Bola som upozornená, že počas nasledujúcich pár dní môžem pocítiť veľké vlny emócií. Ale pri akýchkoľvek otázkach vraj nemusím váhať mu napísať. Keď som neskôr premýšľala o tom, čo povedal o mojich problémoch s dôverou k nemu, uvedomila som si, že mal pravdu. Tiež hovoril, že je to normálne u ľudí na prvej masáži tohto typu. Možno pôjdem niekedy na túto masáž znovu, ale len vtedy, keď sa budem môcť úplne otvoriť a plne dôverovať. On je naozaj úžasný - plný lásky a pomáha ľuďom sa otvoriť a nájsť ich šťastie.

Tu vidíte, ako "nechať si to urobiť" od cudzieho človeka, prinúti človeka premýšľať úplne inak... Ak máte možnosť joni masáž zažiť, rozhodne neváhajte. Aj keď sa to na prvý raz nemusí podariť podľa vašich predstáv, otvorí vám to myseľ na celý život.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.