Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako som bola na holistickej masáži vagíny - úvodné sedenie

13.december 2016
Ako som bola na holistickej masáži vagíny - úvodné sedenie

Boli ste niekedy na holistickej masáži vagíny? Že netušíte, čo to je? Spoznajte to v príbehu slečny, ktorá vás zasvätí do svojej vlastnej skúsenosti s touto netradičnou masážou...

Očividne platí, že "striekajúce nebo plačúca vagína je šťastná vagína", aspoň to a oveľa viac som sa naučila, zatiaľ čo mi cez šesť hodín nejaký cudzinec dráždil moju joni... A dal mi do nej "slimáka".

Yoni je sanskrtské slovo pre vagínu, v slovenskom prepise joni. Joni masáž označuje duchovnú a liečebnú masáž, ktorá sa praktizuje, ako sami hovoria, kvôli liečeniu a posilneniu žien už po tisíce rokov v Indii a Číne.

Muž stredného veku, ktorého som stretla pri vstupe, bol ten, ktorý mi neskôr robil masáž. Hovoril, že cieľom tantrickej masáže je otvoriť ženskú joni a nechať vytiecť amritu. Amrita je ženská ejakulácia, ktorá podľa neho obsahuje pocity smútku, bolesti a potešenie. Kam som sa to preboha dostala?...

Vysvetlenie

Vysvetlil mi, že striekajúcej alebo tečúcej vagíne hovorí plačúca vagína. Je to rovnaké, ako keď plačete, akurát to má istú výhodu - uvoľnia sa aj tie emócie, ktoré ľudia často dusia v sebe. Informoval ma, že pre začiatok masáže musí použiť veľa lubrikačného gélu a možno mi to bude pripadať, ako keby som vo svojej joni mala slimáka. Moje telo sa potom "otvorí" a uvoľní nazbierané emócie, ktoré mi znemožňovali využiť všetok môj potenciál na dosiahnutie potešenia a k osobnému úspechu. Tiež som bola varovaná, že môžu vyplávať na povrch nejaké traumy z minulosti.

Na tele i vo vagíne sú miesta, ktoré zadržujú rôzne traumy a v priebehu masáže, keď sa ich dotkne, sa môžem cítiť smutná, plakať, mať strach, orgazmus alebo cítiť bolesť. Mojou úlohou bolo toto všetko prijať, aby sa emócie mohli uvoľniť. Požiadal ma, aby som komunikovala, keby som cítila bolesť, takže mi aj nakoniec prišlo, že je všetko pod kontrolou.

Ďalej ma požiadal, aby som zaťala ruky v päsť a hlasno kričala bolesťou, keď sa mi niečo nebude páčiť. Naopak keby sa mi niečo páčilo, tak mám hlasno vzdychať. Odpútaním sa od tráum môžete plne uvoľniť všetok svoj energetický potenciál do sveta. Keď sa budete zameriavať len na to negatívne vo vašom živote, bude vás to držať od úplného odpútania sa a prijatia tohto sveta a úžasných ľudí, miest a vecí v ňom.

Znepokojoval ma fakt, že nejaký muž strká svoje prsty do mojej joni. Ale nie preto, že by to bol muž a nie žena, ale preto, že úroveň týchto dotykov a intimita samotná je niečo, čo sa zdráham robiť s novým partnerom, nieto s cudzím človekom. Ale on mal pekné hnedé oči plné láskavosti a nežnej povahy. A bola to jeho práca už po desaťročia.

masáž

Príprava na masáž

Vysvetľovanie skončilo a bol čas na masáž. Pred ňou som ale mala urobiť niekoľko cvikov, aby som pripravila svoje telo na taký zážitok. Bola som požiadaná, aby som v priebehu sedenia myslela na tri veci, ale zároveň som musela udržať svoju myseľ v prítomnosti. Tri veci, ktoré som mala dodržiavať:

  1. Dýchanie - Nadýchnuť sa nosom a vydýchnuť ústami. Toto dýchanie mi pomôže zostať sústredená v danom okamihu a lepšie prijmem to, čo príde. Toto dýchanie tiež uvoľní čeľusť, v ktorej sa môže hromadiť stres.
  2. Robenie hluku - Vydávať hlboké a hlasné hrdelné zvuky. Keď ucítim bolesť, zakričím bolesťou a keď mi to bude príjemné, zakričím potešením. Krik pomáha otvoriť krk a tak "uvoľniť molekuly".
  3. Pohyb - Čím viac sa moje telo bude hýbať, tým viac šťavy sa vytvorí a bude pre "molekuly" ľahšie zo mňa vyjsť.

Potom, čo som sa osprchovala, dostala som sarong (pruh látky), aby som sa do neho zabalila, aj keď len na chvíľku. Posadila som sa do tureckého sedu na matrac uprostred slabo osvetlenej izby a pozerala sa do jeho očí.

"Okay, v pokoji, to zvládnem..." pomyslela som si. Akurát sa to ľahšie povie, ako urobí. No a potom prišiel na rad pohyb. Skákala som, tancovala, poskakovala a krútila sa a okolo 10 minút počúvala z reproduktorov bubny a upokojujúci hlas, kým som nebola bez dychu. Potom hudbu stíšil a na začiatok masáže pustil niečo pokojnejšie...

Pokračovali sme v cvičení - aby sme sa duševne prepojili. Pozerali sme si navzájom do očí a požiadal ma, aby som prijala a pocítila jeho lásku, ktorú mi dával a on zase prijal tú moju. "Odstráň svoj múr." povedal. "Všetci ich máme, aby sme sa chránili pred nepríjemnosťami života." Predstavila som si, ako mu odhaľujem svoju dušu a pustím ho dovnútra. Bolo to rovnako divné ako by ma o to požiadal ktokoľvek iný.

Páčila sa mi tá hlboká prepojenosť našich očí. Videla som v jeho očiach tie najpodivnejšie veci - napríklad šťastný sloník hrajúci a váľajúci sa v bahne... Bol veľmi šťastný, vyžarovala z neho pokojná energia.

Toto všetko bol ale len začiatok, príprava na masáž, ale samotná masáž začala až potom ... Ako prebiehala sa dozviete v ďalšom diele článku.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.