Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Tipy pre sex na pláži

19.jún 2019
Tipy pre sex na pláži

Blíži sa leto a spolu s ním aj doba dovoleniek. Najčastejšími destináciami bývajú letoviska pri mori, kde nemusí byť lákavý iba koktejl Sex on the beach, ale aj samotný plážový sex. Čo by ste mali robiť, pokiaľ sa ocitnete v pokušení?

Predstavu o sexe na pláži ma veľa ľudí skreslenú. Nie je divu, vo filmoch k nemu dochádza spontánne pri prechádzke po pláži a pár prežije romantickú noc plnú vášne. Realita je však celkom odlišná. Aby ste si mohli užiť skvelý sexuálny zážitok na pláži, musíte sa na to patrične pripraviť. Keby ste to neurobili a nechali sa uniesť atmosférou a narastajúcim sexuálny napätím medzi vami a vašim partnerom, mohlo by to skončiť nepríjemne s pieskom tam, kde by byť nemal, a prípadnými infekciami. Nenechajte sa však odradiť, keď sa správne pripravíte, užijete si nezabudnuteľnú dovolenku plnú vášne.

Ako sa môžete pripraviť? V prvom rade by ste si mali prejsť niekoľko scénarov, aby ste vedeli čo robiť v určitých situáciách a mali istotu, že ste mysleli na všetko. Znie to ako drina, čo je pravý opak toho, čím by mal byť sex, ale skúste o tom pouvažovať ako o plánovanej dovolenke. Verte, že táto "drina" sa nakoniec vyplatí, s partnerom sa budete mať na čo tešiť, čo vám pomôže budovať sexuálne napätie.

Nájdite si odľahlejšie miesto, aby ste mali súkromie

Sex na verejnosti nie je celkom legálny, preto by ste sa mali uistiť, že si nájdete miesto, kde vás nikto neuvidí. Keďže verejné pláže bývajú preľudnené, urobte si po príjazde do vašej destinácie prechádzku po pláži, aby ste zistili, či sa tam nenachádza nejaké zriedka navštevované miesto. Čím viac bude to miesto odľahlé a izolované, tým lepšie. Pokiaľ žiadne také nenájdete, skúste aspoň počkať do večera, do kým ľudia z pláže neodíjdu. Nehľadiac na to, že budete mať takto viac súkromia, váš zážitok bude zároveň romantickejší a kúzelnejší vo večerných hodinách a vzhľadom k teplotám omnoho príjemnejší než napríklad dopoludnia. Hlavne sa neuchyľujte k sexu na preľudnenej pláži (to zahrňuje aj nuda pláž). Aj kebyste dostali chuť potajomky masturbovať, nerobte to.

Okrem súkromia od ľudí by ste malidbať na to, aby vás nevyrušovalo niečo iné. Vyberte si také miesto, ktoré bude bez vyplavených pozostatkov, relatívne vyrovnané a trochu vzdialené od mora, aby vás nečakane nenamočil príliv. Zároveň si dajte pozor na rôzne živočíchy - kraby, chrobáky, a pod.

Buďte správne vybavení

Určite chcete, aby váš zážitok bol čo najviac spontánny, musíte však uznať, že je dobré byť na túto situáciu vždy správne vybavní, aby ste predišli rôznym nepríjemnostiam. Čo by vaše vybavenie malo obsahovať? Plážovú deku či osušku, na ktorú si ľahnete, a ďalej uterák, ktorým sa prípadne budete môcť prikrýť. Nie je nutné si so sebou brať lubrikačný gél, viacmenej v prípade, že je pre vás sex s lubrikantom príjemnejší, potom smelo do toho. Hlavne ho nenahradzujte opaľovacím krémom, mohli by ste si spôsobiť infekciu, alebo si z dovolenky priniesť iný suvenír, pretože latexové kondómy by sa pri použití opaľovacieho krému poškodili. Ak ste si doviezli erotické pomôcky, radšej ich nechajte v hotelovej izbe. Pri ich totiž existuje trocha väčšie riziko, že by sa vám mohli obaliť pieskom.

Při sexu na pláži dejte pozor na to, aby se vám písek nedostal do intimních míst

Oblečte sa "naľahko"

To snáď ani nie je potrebné zmieňovať, alebo všeobecne v lete človek nosí čo najmenej vrstiev oblečenia. Vysoké teploty k tomu doslova nabádajú. Vezmite si na seba niečo sexy, ale zároveň praktické. Najlepšou voľbou sú plavky, ľahko do nich môžete rukami vkĺznuť a nie len rukami. Spodnú časť plaviek možno odsunúť a užiť si penetračný sex. A po sexe sa môžete postaviť a ísť sa schladiť do vody či prípadne si dať druhé kolo tam, ale o tom si povieme za chvíľu. Pokiaľ sa rozhodnete pre sex vo večerných hodinách, potom by možno bolo vhodné si na seba vziať miesto plaviek nejaké ľahké oblečenie, v ktorom vám nebude príliš chladno, prípadne si so sebou zobrať tenšiu deku.

Urobte si čas na predohru

To, že máte sex na pláži, neznamená, že by ste sa mali uspokojiť iba s rýchlovkou. Využite uterák, ktorý ste si doniesli. Prikryte sa a vzájomne láskajte svoje telá. Môžete zahrnúť aj dirty talk. Záleží len na vás, na čo budete mať zrovna chuť a čo sa vám páči. Prostredníctvom masturbácie a orálneho sexu si môžete užiť veľa zábavy bez toho, aby ste na seba príliš upozorňovali.

Zvoľte vhodné sexuálne polohy

Je jasné, že nie všetky polohy sú vhodné pre plážový sex. Jednak sa potrebujete vyhnúť piesku a nechcenej pozornosti. V prvom prípade su najlepšími polohami také, kedy máte genitálie čo najďalej od piesku, ako napríklad doggy style, viacmenej táto poloha je v rozpore s druhou podmienkou. Aké polohy teda splňujú obe podmienky? Vyskúšať môžete napríklad polohu lyžičiek, pri ktorej ležíte obaja na boku, pritúlení k sebe. Muž môže vstúpiť do ženy zozadu a húpať sa tam a späť, do kým nenájdu rytmus, ktorý vyhovuje obom. Pokiaľ ste si doniesli skladaciu plážovu stoličku, môžete vyskúšať polohu na koníka. Misionárska poloha nie je najvhodnejšia pre plážový sex, viacmenej pokiaľ vás láka, mali by ste sa na to pripraviť. Žena by mala mať pod zadkom vankúš alebo napríklad nejaký zložený uterák, aby mala vagínu vyvýšenú a vyhla sa piesku. Ak sa už rozhodnete pre akúkoľvek polohu, vždy sa prikryte uterákom.

Keď niekto prejde okolo, nepanikárte

V tejto chvíli oceníte užitočnosť uteráka. Akonáhle si všimnete, že sa niekto blíži, ubezpečte sa, že ste prikrytí, a správajte sa normálne, ako keby sa nič nedialo. V prípade, že zrovna partnera orálne uspokojujete, prestaňte a položte si hlavu na jeho brucho alebo stehno. Pokiaľ naopak zrovna máte penetračný sex, prestaňte prirážať a miesto toho sa spolu mazlite.

Při sexu v moři buďte obezřetní

Prestaňte, pokiaľ sa piesok dostane do intímnych miest

Aj napriek tomu že ste vykonali opatrenia, aby k tomu nedošlo, môže sa to stať. A pokiaľ sa tak náhodou stane a piesok sa dostane, kam nemá, žiadny strach. Prestaňte s tým, čo robíte, a bežte sa opláchnuť do mora. Akonáhle si budete istí, že sa všetok piesok zmyl, môžete sa opäť vrátiť k predchádzajúcej činnosti.

Pozor na sex vo vode

Vlny a morská voda vás môžu lákať k tomu, aby ste vyskúšali sex vo vode. Nechceme vás od toho odradzovať, ale musíme vás upozorniť, že pri sexe vo vode existujú riziká. V prvom rade voda zmyje prirodzenú vlhkosť vagíny, čím vznikne nepríjemný problém. Intímne miesta môžu byť podraždené, môže tiež dôjsť k ľahčím zraneniam. Čo mal byť váš skvelý zážitok, ktorý si budete ešte dlho pamätať, sa stane nočnou morou. Jedno riešenie pre sex vo vode však existuje - lubrikačný gel na báze silikónu, ktorý sa len tak nezmyje. Pri použití kondómu by ste tiež mali byť opatrní, pretože vo vode neplní dostatočne svoju funkciu. V takom prípade sa môžete spoľahnúť na antikoncepciu alebo vnútromaternicové teliesko, pokiaľ vám ale ani jedno nevyhovuje, mali by ste zvážiť, či vám vodné radovánky za to stoja.

Ďalším rizikom je množstvo baktérií, ktoré sa v mori nachádzajú. Uchlácholiť vás v tomto prípade môže fakt, že vďaka veľkej ploche je všetko viac zriedené, než v nejakom slovenskom rybníku. Naraziť môžete tiež na morské živočíchy, ktoré vás nemilo prekvapia - predovšetkým morský ježkovia a medúzy, jež by vám mohol ublížiť. Ryby vás naopak môžu trochu vydesiť, keď sa o vás otrú. Nohy vám môžu obmotať slizké chaluhy, ktoré vaše vzrušenie znížia.

Sex v mori má aj pozitívne stránky. Voda vám poskytne súkromie (pokiaľ sa v blízkosti nenachádzajú potápači, ktorým by sa od vodou naskytla v skutku zaujímavá podívaná). Zároveň morské vlny a voda všeobecne nadnáša, prirážanie bude o to ľahšie. Len si dajte pozor na to, ako ďaleko sa vzďaľujete od brehu a aká vlajka zrovna visí na pláži (vlajky signalizujú bezpečnosť pri kúpaní - to zahrňuje stupeň bezpečnosti vĺn a výskyt živočíchov).

Radi cestujete, ale nemáte partnera, s ktorým by ste mohli zdieľať svoje zážitky a vášnivé noci? Na sex zoznamke si môžete nájsť sex partnera, ktorý miluje cestovanie a sex, rovnako ako vy. Tak neváhajte a zaregistrujte sa!

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.