Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Brigáda v trojke

16.november 2017
Brigáda v trojke

Počas leta som brigádoval ako animátor na detskom tábore. Tohtoročný posledný turnus sa niesol vo futbalovom duchu, keďže som zastával pozíciu trénera, boli to snáď tie najľahšie zarobené peniaze vôbec.

Spolu s deckami a všetkými kolegami sme boli ubytovaní vo veľkej chate v horách, kdesi pri Banskej Bystrici. Letné horúčavy nás tam nedobehli, počasie vychádzalo na jednotku. Na izbách sme boli rozdelení po dvojiciach, ku mne pridelili Gabiku, útle dievča s neprehliadnuteľným hrudníkom ktorý vždy schovávala pod chlapčenskými tričkami a hrubými mikinami. Začala tu pracovať iba toto leto, aj keď bola veľmi hanblivá, za tých pár týždňov medzi nami vzniklo aspoň aké-také kamarátstvo.

Začiatok týždňa prebiehal celkom nudne. Pár krát som schytal dozor na raňajkách a každé popoludnie som odsedel dve hodiny na lavičke dirigujúc deti ako sa naháňali za loptou. Zvyšok dňa som mal voľný, väčšinou som sa len poflakoval okolo bazéna s Maťom, kamarátom zdravoťákom, alebo trávil čas zavretý na izbe. Predposledný deň bola naplánovaná veľká túra do lesa. Pomohol som Gabike rozdeliť deťom vrecká s desiatou, dával pozor, aby sa nikto nestratil a sám som si užíval krásu prírody so všetkými tými výhľadmi. Asi v polovici spiatočnej cesty sa Gabika zaradila ku mne, na úplný koniec skupiny. Kráčali sme asi štyri hodiny, boli sme unavenejší než decká a netúžili sme po ničom inom, než jedle a pohodlnej posteli.

Maťo mal však na večer úplne iné plány. S kľúčmi od rekreačnej časti s bazénom a saunou v ruke mi už deň pred tým navrhol, aby sme si poslednú noc spríjemnili. Ak by sa to však dozvedeli vedúci, mohli sme sa s prácou rozlúčiť. Museli sme preto počkať do večierky. Zavolať všetkých kolegov taktiež neprichádzalo do úvahy, Maťo zavolal len jednu z animátoriek a ja som pozval Gabiku. V podstate len z čistej zvedavosti, nikdy som nemal príležitosť vidieť ju v plavkách.

Mali sme sa stretnúť až okolo polnoci pred zadným vchodom do „plavárne“. Gabika trochu nervózne prestupovala z nohy na nohu, nechcela sa dostať do žiadnych problémov. Maťo sa napokon objavil sám, pretože dievča, ktoré zavolal, malo nočný dozor na chate. Už v tej chvíli som vedel, že jeho nálada je v troskách. Dúfal som však, že to Gabika zvládne zachrániť.

Vkradli sme sa do vnútra a prezliekli sa v šatniach, samozrejme, Gabika sa zatvorila do kabínky a vyliezla omotaná hrubým uterákom. Trčali z neho iba dve šnúrky zaviazané okolo jej krku. „Nemusíš sa hanbiť Gabi, veď máš plavky, pod vodou aj tak nič neuvidíme.“ Snažil som sa priateľsky ju upokojiť. V duchu som sa nad jej hanblivosťou smial, bola mi sympatická, no mal som chuť vyparatiť nejakú tú nezbednosť. S Maťom sme do bazéna skočili s poriadnym rozbehom, ošpliechali sme celú zem a iste aj Gabikin obranný uterák. „Otočte sa!“ Zakričala na nás rázne, keď sme ju zavolali do vody. Poslúchli sme ju a čakali, kým sa osmelí pridať sa k nám.

Keď som sa otočil, bola už po krk vo vode. Husté tmavé vlasy mala vypnuté v strapatom drdole na vrchu hlavy, privierala oči a bojovala proti špliechaniu vody, ktoré spôsoboval Maťo. „Tak čo, dáme preteky?“ Žmurkol som na ňu a začal plávať na druhú stranu bazéna. Maťo výzvu prijal až príliš vážne, samozrejme, bol v cieli ako prvý. Ja som schválne spomaľoval, aby mala Gabika aspoň nejakú nádej, že ma môže predbehnúť. Napokon som z celých síl zabral a dotkol sa okraju bazéna len o čosi skôr než ona.

Vieš čo čaká toho, kto prehrá?“ Usmial sa na ňu Maťo a potopil sa tesne vedľa nej. Zakričala, keď na sebe ucítila jeho ruky. Lakeť sa jej zošmykol z mokrého brehu, vystrela ruku do výšky, no už sa nemala ako ubrániť Maťovej snahe stiahnuť ju pod vodu celú. Špliechala okolo seba ako zmyslov zbavená, držal ju tam už hodnú chvíľu. Potopil som sa k nim a udrel Maťa do chrbta, nech ju už pustí. Keď sa konečne nadýchla, začala kašľať a utierala si vodu z tváre. „Vy idioti, skoro som sa utopila!“ So zatvorenými očami a zvraštenou tvárou nahmatala rebrík a vystúpila tak, že bola otočená k nám, po pás nad vodou.

Šúchala si oči a prskala okolo seba ako malé mača. Vôbec si pritom nevšimla, že jeden trojuholník farebných plaviek nezostal po podvodnom boji na svojom mieste. Maťo sa začal smiať. Celý prsník jej vyliezol rovno do našej tváre bez toho, aby o tom vedela. Obaja sme sa okamžite stratili pod hladinou, ako malí chlapci prichytení pri špehovaní. Keď sme priplávali opäť k brehu, sedel na ňom s nohami vo vode, prekríženými rukami a ohrnutým pohľadom. Plavky si už stihla upraviť. Maťo sa opäť zasmial, tentokrát na tom, že si Gabika myslela, že sme nič nevideli. Bola akurát tak nahnevaná za jeho snahy pritopiť ju.

Prečo si ho schovala, nám sa páčil!“ Zakričal na ňu skôr zo žartu než pre to, aby ju urazil. Šikovne som vplával medzi jej nohy a rukami ju objal okolo pása, aby sa nemohla pohnúť. „Čo to robíte!“ Vystrašene sa na mňa pozrela, pokúšala sa vymaniť z môjho zovretia. Držal som ju, brucho som jej tlačil k svojej tvári, až kým sa Maťo nevyštveral hore za ňou. Zospodu som jej cez prsia sotva videl na tvár, také ich mala veľké. Maťo si kľakol za ňu, ruky položil tesne nad moje a čosi jej pošepkal do ucha. Vôbec som mu však nerozumel.

Trochu som sa odsunul a uvidel, ako jej dlaňou vchádza do horného dielu plaviek. Z výrazu jej tváre som presne vedel, kedy nahmatal najcitlivejšie miesto. Cukla sa, ešte chvíľu sa snažila brániť, napokon sa nám však poddala. Stiahol som trojuholník látky z Maťových prstov, ktoré žmolili jej veľkú tmavú bradavku. Druhou rukou ju držal za krk, nútil ju pozerať sa nahor. Odhalil som aj druhú polovicu jej hrude a začal po nej behať jazykom.

Hladil som ju pritom po stehnách, až kým ju Maťo nezačal ťahať za plecia k zemi. Ležala na chrbte, prsia sa jej prevalili do strán a nohy mala stále rozkročené tak, aby som sa medzi ne vošiel. Odhrnul som spodný diel plaviek na bok a začal ju dráždiť prstami, najskôr len pomaly a opatrne. Jazykom som behal medzi jej pyskami a sledoval, ako si Maťo čupol rozkrokom nad jej tvár. Pekne som ju lízal a prstoval, zatiaľ čo on ju pichal do úst.

Tvrdý vták v mojich plavkách to už nemohol vydržať, vyskočil som z bazéna a roztiahol na zem uterák, v ktorom Gabika prišla. Naznačili sme jej, aby sa dala na štyri, bez slova poslúchla. Vyzliekol som si plavky a kľakol si k jej ústam, nech pofajčí aj mňa. Robila to až prekvapivo dobre. Zatiaľ čo cmúľala môj žaluď, Maťo jej začal nakladať zozadu. Konečne sa osmelila a začala mi rukou masírovať gule. Prikázal som jej, nech ich olíže. Behala po nich jazykom ako po lízatku, sala a bozkávala.

Po chvíli sme sa s Maťom vymenili, veľmi som chcel vyskúšať tú jej mokrú dierku. Vrážal som do nej tak silno, že ledva dýchala. Celý čas som ju pridržiaval za boky a pri každom zasunutí pritlačil jej zadoček proti môjmu telu. Bola tak mokrá, až to mľaskalo. Maťo sa jej spýtal, či sa ňom nechce zajazdiť, opäť nás oboch prekvapila svojim súhlasom. Ľahol si na uterák a nechal ju na sebe skackať ako zajačika. Ja som sa pri tom hral s jej bradavkami a strčil jej svoj penis do ruky, nech sa hrá.

Sledovať ako si to na Maťovi užíva a cítiť na sebe tie jej šikovné prsty bolo veľmi ťažké, ak by nezavelil na ďalšiu výmenu, bol by som dávno hotový. Nechali sme ju kľačať a stáli obaja pri jej tvári, chvíľu fajčila mňa, chvíľu jeho. Chcel som si ešte zapichať, tak som ju položil na chrbát a schmatol jej nohy do výšky. Maťo si znovu sadol na jej tvár a so vzdychaním vyprázdnil svoje gule do jej hrdla.

Mne to trvalo o čosi dlhšie. Vedel som, že berie tabletky, mohol som si teda naplno vychutnať výstrek do nej. Zažili ste niekedy v Bystrici čosi podobné? Ak nie, môžete vyskúšať sex zoznamku.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.