Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako si môžete užívať sex počas horúcich slnečných dní?

27.júl 2018
Ako si môžete užívať sex počas horúcich slnečných dní?

Chcete si užívať sex aj pri vysokých teplotách? Máme pre vás pár tipov, s ktorými si môžete spestriť svoje leto.

Počas leta býva sexuálne libido vyššie než obvykle. Ľudia sú viac spoločenskí, nosia minimum oblečenia, cvičia viac a sú všeobecne šťastnejší počas slnečných dní. Toto všetko napomáha k zvýšeniu libida v lete, čo je síce veľmi pozitívne, má to však aj negatívnu stránku. Pekne horúci sex je skvelý, človek sa však pri tom celkom zapotí a počas horúcich, slnečných dní jediné, čo človek chce, je schladiť sa a toľko sa nepotiť. Nadmerné potenie navyše zvyšuje riziko výskytu sexuálne prenášanej plesne. Ako si teda môžete užiť sex v lete?

Dajte si spoločnú sprchu

Najúčinnejší spôsob, ako sa čo najrýchlejšie schladiť a zároveň si pri tom užiť, je spoločná sprcha. Vlezte si do sprchy a pustite vodu (muži iste ocenia, keď nebude príliš studená). Nezabudnite na silikónový lubrikačný gél, lebo prirodzená lubrikácia sa počas sprchovania odplaví. Potom už sa len nechajte viesť svojimi zmyslami. Dovoľte svojim rukám blúdiť po tele vášho partnera a skúste si napríklad aj predstaviť, že nie ste doma v kúpeľni, ale napríklad niekde na dovolenke, kde sa chladíte pod vodopádom.

Žinka namočená v ľadovej vode

Nechce sa vám do sprchy? Nevadí! Máme pre vás ďalší tip, ktorý vám pomôže sa schladiť a užiť si počas toho krásne chvíľky. Vezmite si žinku, namočte ju do misky s ľadovou vodou a vyžmýkajte. Potom môžete vy alebo váš partner chladiť toho druhého pomocou žinky - prechádzajte žinkou cez krk, hruď / prsia a dostaňte sa až k intímnym partiám. Žinku počas predohry podľa potreby niekoľkokrát namočte a zase vyžmýkajte. S partnerom sa nakoniec vystriedajte.

Vďaka zmyslovej povahe tohto intímneho aktu sa dostanete do nálady, nehovoriac o tom, že budete mať husiu kožu kvôli rýchlej zmene teploty.

Pohrajte sa s kockami ľadu

Kocku ľadu môžete použiť na akúkoľvek časť tela, či už svojho alebo telo vášho partnera. Všetko, čo potrebujete pre predohru, sú samozrejme kocky ľadu a tiež papierové obrúsky, aby ste mohli utrieť prebytočné kvapky vody pre prípad, že by vás rozptyľovali.

Experimentujte a pomaly prechádzajte kockou ľadu po svojom alebo partnerovom tele. Dajte si však pozor a nepoužívajte ľad na jednu oblasť veľmi dlho, pretože ľad má znecitlivujúci efekt, čo nie je práve to, čo by ste zrovna chceli, aby sa vám pri sexe stalo.

Na predohru v lete použite kocky ľadu

Chladený melón

Ak máte doma melón, môžete ho použiť namiesto ľadu. Odkrojte si kúsok a pomaly ním prechádzajte po erotogénnych zónach alebo vyskladajte malé kúsky a následne si na nich pochutnajte. Hlavne sa s melónom držte ďalej od genitálií, aby ste sa vyhli infekcii.

Sex pred klimatizáciou

Máte doma klimatizáciu alebo aspoň stolný či stojanový ventilátor? Výborne! Nastavte klimatizáciu na požadovanú teplotu alebo ak vlastníte ventilátor, nastavte ho na požadovanú intenzitu prúdenia vzduchu, ktorou sa necháte počas sexu ovievať. Vyskúšať môžete napríklad polohu na psíka, zatiaľ čo na vás bude prúdiť chladný vzduch. Pre spestrenie si môžete predstaviť, že ste niekde vonku v chladnom vetre.

Hra so zaviazanými očami

Sex so zavretými očami je vždy veľmi vzrušujúci a môže vás príjemne prekvapiť aj v lete. Nebojte sa experimentovať! Akonáhle jeden z vás má zaviazané oči, ten druhý môže nechať kvapkať kvapky studenej vody na nečakaných miestach. Nechajte svojho partnera hádať, kam dopadne ďalšia studená kvapka. Zamerajte sa hlavne na citlivé oblasti, ako sú pery, bradavky a vnútorné stehná. Vodu môžete nahradiť aj kockou ľadu, ktorou budete prechádzať jednotlivé miesta.

Hrátky vo vode

Nájdite prázdny bazén alebo odľahlé miesto v jazere, rybníku alebo ak ste na dovolenke pri mori, tak v mori, aby ste sa mohli ísť kúpať naostro. Sex vo vode môže zvýšiť riziko infekcii močových ciest, avšak uspokojovanie pomocou rúk je povolené. Ak vlastníte bazén, majte silikónový lubrikant nablízku, lebo ako sme už spomenuli vyššie, voda môže vypláchnuť prirodzenú lubrikáciu.

Nemáte s kým prežiť leto? Tak sa zaregistrujte na sex zoznamke a nájdite si sex partnera!

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.