Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vaše najcitlivejšie erotogénne zóny podľa znamenia

17.apríl 2018
Vaše najcitlivejšie erotogénne zóny podľa znamenia

Vďaka astrológii môžeme zistiť veľa vecí. Každý mesiac vám prinášame sex horoskop, ktorý vám prezradí, aký ďalší mesiac bude, čo sa týka vášho sexuálneho a milostného života. Dnes vám prezradíme, aké erotogénne zóny sú pri jednotlivých znameniach najcitlivejšie.

Možno sa vám páčia dotyky na určitých častiach tela, niektoré konkrétne ale prinášajú ešte lepšie pocity. Nazývajú sa erotogénne zóny a spôsobujú slabosť v kolenách. A nielen to. Vďaka nim môžete rýchlejšie dosiahnuť orgazmus. Pozitívne je, že každý máme nejakú erotogénnu zónu, len ju musíme objaviť. U mužov aj u žien sa môžu tieto zóny líšiť. Ale viete, že sa môžu líšiť aj podľa znamenia? Vyskúšajte na svojom partnerovi ešte dnes, či nájdete tie správne erotogénne zóny!

Na erotogénnych zónach je zvýšená citlivosť. Stimulácia tejto oblasti spôsobuje sexuálnu odpoveď, ako je uvoľnenie, rozvírenie sexuálnej frantázie, sexuálne vzrušenie a niekedy aj orgazmus. Môžu sa nachádzať po celom tele, záleží predovšetkým od počtu nervových zakončení v danej oblasti. Stimulovať tieto zóny môžete mnohými rôznymi spôsobmi, nielen obyčajným dotýkaním sa - prechádzaním končekmi prstov, nechtamy, masírovaním, bozkávaním, dýchaním alebo lízaním. Môžete sa dotýkať aj niečím iným ako len vašim telom, napríklad zapnutým vibrátorom alebo inou erotickou pomôckou. Hľadanie erotogénnych zón alebo ich stimulácia (ak už viete, kde sa nachádzajú) je krásnou predohrou, ktorú ocení každý partner. Ženy sa vďaka nej oveľa viac vzrušia a uvoľnia, čo vedie k dobrej lubrikácii vagíny, a tým pádom je tu menšie riziko bolestivého sexu.

Astrologička Valerie Mesa vám vysvetlí, prečo každý zástupca nejakého znamenia môže byť veľmi nadšený, keď sa budete dotýkať určitých častí jeho tela, na základe osobnostných rysov, ktoré sú v súlade s hviezdami. Kto vie, možno nájdete svoj nový obľúbený spôsob, ako mať lepší a dlhší orgazmus, alebo ako potešiť svojho partnera.

Baran (21. marca - 20. apríla)

V astrológii Barani vládnu hlave a prvej sfére seba (nášmu prvému dojmu). Či už je to erotická masáž hlavy alebo jemné dotyky na tvári, Barani sa týmto naozaj ľahko vzrušia. Aj hranie s ich vlasy ich dostane do nálady. Baran ale vždy zostane Baranom a nakoniec sa to pravdepodobne zmení v nezbedné ťahanie za vlasy.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci vládnu krku a druhej sfére zverokruhu. V spálni sa ich zóny potešenia vždy nachádzajú niekde okolo krku. Pretože sú ovládaní Venušou, sú považovaní za najviac vášnivé znamenie celého zverokruhu a aj jednoduché bozkávanie na krku ich môže priviesť k extáze. Ste pripravení si užívať celú noc? Pretože akonáhle sa Býk raz rozvášni, nejde len tak zastaviť.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci vládnu pažiam, ramenám, rukám a celému nervovému systému. Napriek svojej nestálej osobnosti je stále rovnaké to, čo ich vzrušuje - chcú všetko, len nie nič obyčajného. V priebehu sexu si budú žiadať veľkú a kvalitné predohru. Budú chcieť, aby ste boli vždy pri ruke (doslova). Inými slovami - sajte ich prsty, bozkávajte ich ramená. Škádlenie a dráždenie je ich obľúbená zábava.

Rak (22. júna - 22. júla)

V astrológii sú Raci považovaní za najživšie a najženskejšie znamenie zverokruhu. V posteli vyžadujú Raci intenzívnu intimitu a mnoho bozkávania. Pokiaľ ich ale naozaj chcete dostať do varu, budete musieť zahrnúť ešte ich hrudník a bradavky. To ich úplne dostane.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Ovládaní žiariacim a charizmatickým Slnkom, Levy sú vždy za hviezdu show - špeciálne potom v spálni. Chcú byť uctievaní, obdivovaní a žiadaní - nežiadajú si zas príliš veľa, nie? Keď ale dôjde na to, čo ich najviac vzrušuje, potom sa musí spomenúť chrbát. Či už im robíte peknú a zmyselnú masáž alebo len jazdíte končekmi prstov pozdĺž ich chrbtice, rozhodne ich potom počujete revať.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny vládnu bruchu, slezine a črevám. Panny, ktoré by sa pre každého najradšej rozkrájali, vzrušuje dobrá hygiena a pozornosť k detailom. V spálni je čistota jednoznačnou nutnosťou. Žalúdok predstavuje ich najviac erotogénnu zónu a nežné bozkávanie a opatrovanie je istoiste vzruší.

Viete kde sa nachádzajú vaše erotogénne zóny?

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Ľudia v znamení Váh sú ovládaní planétou lásky a krásy, ich sex drive je rovnocenný ich neodolateľnému čaru. V posteli sú títo ľudia spravodlivý a doprajú svojmu partnerovi všetko, čo si praje. Ak ich chcete naozaj rozpáliť, zamerajte sa na spodnú časť chrbta a zadok. Váhy vládnu siedmej sfére partnertva a priateľstva.

Škorpión (24. október - 22. november)

Teraz si možno poviete: "Jasne a komu by sa nepáčilo a koho by nevzrušilo, keď by sa jeho partner venoval na jeho tele 'vy viete akej' oblasti ..." Ale pre Škorpiónov je to trochu iné. Okrem toho, že sú jedným z najviac sexy ľudí z celého zverokruhu, ešte k tomu toto vodné znamenie myslí tajne na sex 24 hodín denne 7 dní v týždni. A veľmi im nepomáha skutočnosť, že sú ich pohlavné orgány citlivejšie ako ostatných. Škorpióni sú majstri v orgazme a všetko, čo urobíte pre to, aby nejaký mali, bude správne. Navyše, je to veľmi jednoduché: orálny sex je pre nich všetkým!

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Pre Strelca sú najcitlivejšími zónami boky a stehná. Sú šťastným a optimistickým znamením Jupitera a chcú všetko aspoň raz vyskúšať. Pre Strelca sex predstavuje dobrodružstvo a chcú, aby si ich partner užíval sex rovnako tak, ako si ho užívajú oni. Ak nie ste vonkajší alebo dobrodružný typ, uistite sa, že ich aspoň popadnete za boky, až budete odmietať ich nápad na road trip (pri ktorom si ale mimochodom môžete užiť veľa zábavy). To je dobrý spôsob, ako ich odmietnuť tak, aby z toho neboli smutní alebo nahnevaní.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Ovládaní sú vážnym Saturnom a aj preto žijú pre moc, autoritu a úctu. Chvíľu im trvá, než nájdu cestu k svojmu partnerovi a cítia sa v jeho blízkosti dobre. Akonáhle sa im to ale podarí, sex s nimi bude dôsledný a dominantný, rovnako ako ich osobnosť. Máte pochybnosti a zaujíma vás, čo by takého človeka mohlo rozpáliť? Jemné pohladenie alebo pritiahnutie za koleno dostane Kozorožcov na úplne inú úroveň vzrušenia. Vyskúšajte to.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnár je považovaný za najväčšieho rebela zverokruhu, vzhľadom k tomu, že je ovládaný elektrickým Uránom. Toto znamenie chce všetko, len nie nič bežného. V spálni je ich sex drive zvláštny a sporadický, rovnako ako ich striedajúce sa nálada. Toto vzdušné znamenie chce, aby ich láska bola nekonvenčné tak, ako je to len možné. Ich najviac citlivou erotogénnou zónou sú lýtka a členky. Tak zapnite svoju fantáziu na plné obrátky a zamerajte sa na tieto zóny.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ryby, ovládané nepolapiteľným a vyhýbavým Neptúnom, sú veľmi intuitívni a majú veľkú predstavivosť. Podľa astrológie toto znamenie vládne nohám (je to celkom vtipné, keď práve ryby žiadne nohy nemajú). V posteli dokážu byť kýmkoľvek, kým len budete chcieť. Ľudia narodení v znamení Rýb sú submisívny a zmyselní, žijú preto, aby uspokojili svojho partnera. Chcete, aby zažili niečo skvelého? Začnite uctievať ich nohy a uvidíte, ako nadšení budú.

U svojho partnera potom môžete svoje najnovšie poznatky skombinovať a vyskúšať všetko - určite ho niečo nažhaví. Aj vám môže partner hýčkať vaše erotogénne zóny. Ak ste už tie vaše objavili a viete, kde sa nachádzajú, neváhajte a podeľte sa o to s ním. Môžete hrať napríklad hru "samá voda - prihorieva - horí". Bude to zábava a rozhodne to bude mať aj svoj pozitívny efekt v podobe slastného starania sa o to pravé miesto.

Skúšať, kde sa nachádzajú erotogénne zóny, nemusia iba ľudia v dlhodobom vzťahu. Do tejto uspokojujúcej činnosti sa môžu zapojiť aj kamaráti s výhodami, milenci alebo aj ľudia, ktorí hľadajú pobavenie na jednu noc. A kde takýchto ľudí nájsť? Zaregistrujte sa na erotickú zoznamku a možno, že vám niekto padne do oka.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.