Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sextovanie: Ostrá predohra

27.september 2018
Sextovanie: Ostrá predohra

Chcete to v spálni trochu okoreniť? Čo k tomu využiť telefón? Možno vás presvedčí, že sextovanie je jednoduché, ak viete, ako na to. A či to neviete, tak to teraz zistíte.

Možno to v spálni začala byť nuda a vy by ste ju radi vyhnali. Sextovanie môže byť skvelý spôsob, ako partnera nažhaviť, a pripraviť si tak do blízkej budúcnosti veľa radosti. Keď sa bude partnerovi celý deň tajiť dych nad vašimi sexy správami, najskôr sa večer fantasticky vydarí. Viac ako 88% dospelých už niekedy v živote sextovalo. Prave vám sa ale do sextovania nechce a vlastne neviete, ako to navliecť? Prezradíme vám všetko, čo potrebujete vedieť.

Základné pravidlá sextovania

Než sa do toho pustíme, ujasnite si pár základných pravidiel. Predovšetkým je dôležité používať zdravý rozum. Preto radšej neposielajte žeravé správy nikomu, s kým zároveň žeravé chvíľky nezažívate. Určite nechcete, aby niekto vaše neslušné myšlienky zverejnil, preto si ich schovajte len pre vážny vzťah, v ktorom sa na seba môžete s partnerom spoľahnúť. Vždy si dvakrát skontrolujte meno a číslo adresáta, aby ste správu treba náhodou neposlali svojmu šéfovi alebo oteckovi.

Čo sa týka užitočných rád, nepreháňajte to s dĺžkou oznámenia. Nepíšete predsa žiadny román, takže pokojne smerujte rovno k veci. Ideálne je začať zvoľna a koketne a následne prechádzať k jasnejším a priamočiarejším záležitostiam, úplne ako počas milostnej predohry. A dávajte tiež pozor na automatické opravy chýb. Poriadne si po sebe text prečítajte, pretože prípadné preklepy môžu viesť k vzniku smiešnych slov, ktoré sa témy nijako netýkajú, čo je síce veselé, ale nie je to sexy.

Ako toho druhého prinútiť, aby sa zapojil

Najťažšia je samozrejme prvá správa, ktorá má vyvolať vytúženú reakciu. Zbytočne to nekomplikujte, dajte skrátka nejakým krátkym a jednoduchým spôsobom najavo svoje úmysly. Chcete poradiť? Tak napríklad:

 • Schválne, čo mám na sebe ...
 • Chceš sa hrať?
 • Nemôžem prestať myslieť na tvoje ... (doplňte niečo neutrálnejšieho typu "ruky, chrbát", ale pokojne aj niečo zaujímavejšie, ak sa na to cítite).
 • Chcel/a by som ťa vidieť nahého.
 • Čo by si urobil/a, keby si bol teraz tu u mňa?

Zlostenie

Až si budete v sextování trochu istejšie, prečo neskúsiť hneď na začiatku partnera trochu podráždiť? Ak u neho chcete vznietiť iskričku záujmu, aby sa do celej hry zapojil, skúste napríklad:

 • Mám na sebe tvoju obľúbenú spodnú bielizeň.
 • Mám pre teba sexi prekvapenie ... (doplňte čokoľvek, môže to byť pokojne nemravné, ale stačí čokoľvek fyzického).

Začína zaberať

Chcete pokročiť o ďalší kus ďalej? Odteraz budete pravidlá určovať vy, tak nech je to niečo nehanebne erotického. Čo takto:

 • Som v práci, ale dokážem myslieť jedine na to, ako sme spolu úplne sami ...
 • Čo by si robil/a, keby som prišiel/a k tebe do kanclu a nemal/a na sebe žiadne spodné prádlo?

Ideme na to

Akonáhle už sa pustíte do takto žeravej konverzácie, pôjde všetko ako po masle. Najdôležitejšie je nepokladať otázky, na ktoré je možné odpovedať "áno" alebo "nie". Nechávajte ich otvorené a chcite poznať podrobnosti. Zle je napríklad: "Chceš ma bozkávať?", Pretože vám na ňu zrejme príde odpoveď áno/nie. Na druhej strane vám otázka: "Kde všade ma chceš bozkávať?" prinesie veľa podrobných odpovedí, na ktorých môžete stavať ďalšiu konverzáciu.

Sextujete s partnerom?

Udržujte niť. Snažíte sa vydráždiť fantáziu toho druhého a k tomu je potrebné zapojiť aj tú svoju. Skúste si predstaviť sám seba uprostred nastolenej scény. A nadväzujte na to, čo sa deje, pretože by ste mali reagovať na to, čo chce zase robiť váš partner.

Sex naostro

Keď spolu nejakú dobu takte flirtujete, nastal čas pristúpiť k akcii. Odteraz už sa neostýchajte. Vyberajte vhodná slovesá a okolnosti popisujte priamymi a jasnými výrazy. Tu sú príklady:

 • Chcem cítiť tvoj...
 • Hlad ma na...
 • Bozkávaj ma...

Pomôžu vám slová nabádajúce k akcii. Nehanbite sa ani za pikantnejšie povely podľa toho, na aký štýl komunikácie ste zvyknutí. A sami nezabúdajte na vhodnú reakcie, keby ste to práve naozaj robili, tiež by ste partnerovi dávali najavo, čo sa vám páči. "Takto sa mi to páči", je dokonalé, pokojne ale stačí napríklad len zavrčať "hmmmmm". A ak má partner niečo obzvlášť rád, trebars orálny sex, rozhodne sa tomu počas hry nevyhýbajte.

Ako skončiť

Už sme si vysvetlili, že od vás nikto nechce písať román, takže ani vaše sextovanie nemusí mať žiadnu pointu. Vlastne je úplne najlepšie nechať záver visieť vo vzduchu, aby sa partner nemohol dočkať, až sa vráti domov. Najlepšie je sa na niečo vyhovoriť a tak povediac sľúbiť "vyvrcholenie príbehu" na neskôr:

 • Jejda, musím na schôdzku. Koniec budeš musieť vymyslieť neskôr doma...
 • Musím ísť, ale ešte sme spolu neskončili. Viac osobne...
 • Teraz sa potrebujem sústrediť na prácu, ale nestrať niť...

Fotiť, alebo nefotit?

Ak sa naozaj nehanbíte, môžete vývoj podporiť tiež nejakými peprnými obrázkamy. Nemusí to byť nejaké úplne porno, leda by ste sami chceli. Pokojne postačí aj fotka podrsenky alebo trenírok. Hlavne ale pozor na to, aby ste fotky včas vymazali zo svojho i partnerovho telefónu, pretože určite nechcete, aby ich videli vaše deti alebo napríklad svokra, až jej budete ukazovať obrázky z dovolenky.

Sextovanie je skrátka jednoduchý spôsob, ako počas dňa navodiť trochu erotického pnutia. Erotické správy môžu byť koniec koncov aj veselá zábava. Tešte sa, čaká vás dlhá noc plná radosti a rozkoše.

Nie je nad erotické dopisovanie

Bezpečné sextovanie neexistuje

Mobilný telefón a sociálne komunikátory sú dobrými sluhami, ale zlými pánmi. Preto je treba opatrnosť.

Nenechajte sa nachytať

Najmä na Skype existuje rad milovníkov virtuálneho sexu. Často vystupujú pod identitou amerických generálov. Nikoho cudzieho si nepridávajte do priateľov, neprijímajte žiadne súbory a vulgárne vtierky zablokujte.

Nové vzrušenie

Sextovanie je najlákavejšie pri nových objavoch. Majte však na pamäti, že všetko, čo odošlete, môže byť časom použité proti vám.

No to snáď nie!

Príde vám žeravá správa od člena dozornej rady, s ktorým si vykáte. Túži po vás, alebo je to omyl? Na mieste je zdvorilá odpoveď, že asi došlo k omylu, a vymazanie správy.

A ako pokračovať doma?

Prvýkrát

Perfektný pre sexuálnu premiéru s novým partnerom je misionárska poloha - jeden dole, druhý hore. Pritom môžete cítiť navzájom svoju kožu, pozeráte sa hlboko do očí a zaraďujete si aj prestávky na maznanie. Tak sa vytvára pocit blízkosti a dôvery. A nemôžete urobiť takmer nič zle.

Zmierovací sex

Pohádali ste sa? Veľa? Tak to sa musíte poriadne vybiť. Prečo túto energiu nevyužiť? Napríklad na polohu 69, pri ktorej si na seba ľahnete obrátene. Perfektné je, že sa môžete zároveň "ospravedlňovať" tým, že sa privediete k orgazmu orálnym sexom. Najlepšie je vziať si na pomoc ruku, mnoho mužov potrebuje ešte stimuláciu navyše.

Maznavý sex

Pre superromantické chvíle je poloha lyžičiek ako stvorená. Obaja ležíte na boku, on za vami. Kým muž veľmi opatrne vniká, môže sa k vám pevne tlačiť, bozkávať vás na šiji, hladiť vlasy ... Maznanie de luxe! A čo je na tom ešte skvelé: po dosiahnutí orgazmu môžete takto chvíľu ležať a ďalej sa maznať. Táto poloha je tiež ideálna na rána, kedy ste ešte príliš leniví na presúvanie sa z postele do kúpeľne na čistenie zubov, a napriek tomu už na seba máte chuť. Najlepšie tempo? To pomalé.

Sex ako z filmu

Ak sa chcete cítiť ako v divokej filmovej scéne, mali by ste mať sex postojačky. Žena sa oprie o stenu oboma rukami, muž ju drží za boky a ide sa na to! Je to super aj pre lásku na jednu noc, pretože sa cítite krásne uvoľnene.

Pohodlný sex

Nezáleží na tom, ako vášnivý je váš partner, niekedy je človek na sex "proste moc lenivý". Potom je optimálna poloha "slon". Nemajte strach, je podstatne odpočinkovějšia, než sa na prvý pohľad zdá. Žena uvoľnene leží na bruchu, zatiaľ čo jej najdrahší "pracuje". Názov tejto špeciálnej pozície vznikol tak, že muž je pritom výrazne prehnutý v krížoch, čo sa podľa Kamasutry podobá chobotu. A ešte jedna poznámka na záver pre odvážnejších: hodí sa aj pre análny sex.

Ak si nie ste istí tým, že by ste sextovanie zvládli, nie je nič jednoduchšie než sa zaregistrovať na internetovú erotickú zoznamku a trénovať a trénovať.

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.