Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

9 trápnych situáciií, ktoré sa nám všetkým raz v sexe stanú

24.august 2018
9 trápnych situáciií, ktoré sa nám všetkým raz v sexe stanú

Počas života každý z nás zažije nespočet rôznych trápnych situácií. Človek v tej chvíli ani nevie, či je jedna horšia ako druhá. Pravdou je, že sa nám tieto situácie nevyhýbajú ani v sexuálnom živote a musíme sa vedieť s nimi popasovať. Ako najlepšie na to? Najprv musíte byť pripravení a vedieť, čo vás môže stretnúť. To sa dozviete vďaka dnešnému článku.

Niekto hovorí že je sex vtipný. Keď sa nad tým zamyslíte, možno takým ľuďom musíte dať za pravdu. Ono totiž nie vždy všetko vyjde podľa nášho plánu. Keď si predstavíme nádhernú a sexy noc, presne takú, ako nám zobrazujú nielen v amerických filmoch, rozplývame sa blahom. Taký filmový sex je väčšinou kombináciou intenzívneho očného kontaktu, mužských svalov a úplne perfektných orgazmov. Potom ale príde na rad krutá realita, v ktorej zrazu nič nevyzerá tak, ako v spomínaných filmoch. Ako je to možné? Pravdepodobne to musíme dať za vinu ľuďom, ktorí sa podieľajú na vzniku takých filmov, tie totiž namiesto toho, aby ukázali sex v jeho pravej podobe vrátane jeho tienistých stránok, zobrazujú ho ako niečo dokonalého, a tak nie je divu, že keď sa stane niečo neobvyklé , niečo, čo nie je súčasťou týchto filmov, vnímame to ako trapas. To, že je to bežnou súčasťou sexu, sa dozvieme väčšinou až vtedy, keď sa nám to stane a my si to začneme hystericky vyhľadávať na internete. Tomu sa môžete ale celkom jednoducho vyhnúť, ak o týchto situáciách budete vedieť dopredu. Niektoré sa dokonca samy ponúkajú už pri sledovaní filmu, napríklad hneď prvý bod, ktorý si vzápätí uvedieme.

A čo robiť, ak sa do nejakej z týchto situácií dostanete? Určite nepanikárte. Väčšinou sa všetko dá vyriešiť v kľude, buď vďaka komunikácii s partnerom, prípravou alebo môžete celej tejto situácii predísť. Niekedy sa dokonca budete musieť naučiť, ako na to, aby to nebolo trápne. No a niekedy stačí sa len trochu uvoľniť a nemyslieť na nič iné ako na súčasnú chvíľku.

Vyzliekanie

Poznáte tú situáciu, kedy už je to naozaj veľmi žeravé, veľmi to medzi vami iskrí, bozkávate sa a podvedome viete, že by ste si mali začať vyzliekať oblečenie - najlepšie sebe navzájom. Ako to ale urobiť a neprestať sa pritom bozkávať a predovšetkým nevypíchnout sebe ani tomu druhému oko? Ďalší problém je ten, že človek ani nevie, čím začať. Vo filmoch väčšinou začínajú horným dielom oblečenia. Keď to ale urobíte, pravdepodobne to skončí tak, že už sa nedostanete k ponožkám. Budete tam stáť nahí a len vaše nohy sa budú stále pýšiť ponožkami. Keď budete mať len malinkú chvíľku na to, aby ste sa nad tým zamysleli a uvedomili si to, budete sa cítiť ako blbec. Navyše sex v ponožkách nevyhovuje každému. Keby ste ale ponožky vyzliekli ako prvý, vyzeralo by to asi dosť zvláštne a je možné, že by to váš partner nepochopil.

Zradný vzduch

Toto sa možno stáva aj vo filmoch. Len my to nepočujeme cez nehorázne presladené pesničky ktoré hrajú v pozadí. No pozadie ani nie, skôr prehluší úplne všetky zvuky, ktoré by milujúca dvojica mohla vydávať. Občas teda nechajú pár vzdychov. Ale vzduch nasávaný do pľúc nemyslíme, keď sa bavíme o zradnom vzduchu. Zradný vzduch je totiž taký, ktorý vychádza buď z našich intímnych partií alebo zo zadnej časti tela. Komukoľvek, či už žene alebo mužovi, sa môže stať, že zje veľa zeleniny alebo mu niečo nesadne a prepadne ho nadúvanie. Väčšinou sa to vstáva v tú najmenej vhodnú dobu. Človek potom premýšľa o tom, či je horšie zvukový prejav alebo zápach. Niekedy sa podarí oboje, to aby to tejto situácii nasadilo korunu. Avšak každý by si mal uvedomiť, že sa jedná o úplne prirodzenú vec, ktorá sa jednoducho stane. Ak je to na nevydržanie, môžete milovanie odložiť na inokedy.

Ženy potom zápasia ešte s jedným druhom zradného vzduchu, a to je ten, ktorý nasaje dovnútra vagíny a potom sa väčšinou sám vypustí von počas pohybu. Žena má v takej chvíli čo robiť, aby mužovy vysvetlila, že sa nejedná o klasické "prdnútie", ale že ten zvuk vychádza z vagíny. Ani to neznie práve veľmi sexi. Asi ste zaregistrovali, že takéto zvuky súčasťou milostných scén vo filmoch nie sú. Mnoho mužov preto ani nevie, že sa niečo také môže stať. Nejedná sa o nič nechutného, ​​nevydáva ani žiadny zápach, je to skrátka len zvuk. Nemusíte si ho vôbec všímať, môžete sa mu zasmiať, každopádne určite pokračujte v sexe ďalej a nenechajte sa vyrušovať.

Čo si pri žhavej chílke zoblečiete ako prvé?

Telo, ktoré nespolupracuje

Naše telá nie sú vždy stopercentné, a tak sa stáva, že aj vo chvíľach, keď po ňom požadujeme stopercentný výkon, nie je schopné vám vyhovieť. Muž môže mať problém s jeho erekciou, hoci nikdy predtým tento problém nemal, rovnako tak žena môže mať zase problém so svojou lubrikáciou, hoci dovtedy nikdy v živote nemusela použiť lubrikant. Tieto veci, pokiaľ sa jedná o občasný problém, majú pôvod v súčasnom psychickom rozpoložení jedinca. Netlačte na seba. Uvoľnite sa. Choďte sa treba prejsť alebo sledovať televíziu a môžete to skúsiť neskôr. Samozrejme vám môžu pomôcť aj rôzne vychytávky ako napríklad lubrikačný gél.

Nepohodlná poloha

Váš partner si neskutočne užíva a vy trpíte - tak vyzerá veľa polôh, ktoré nie sú prispôsobené na potešenie oboch. Môže sa jednať o otlačené kolená, nadmerný tlak na akúkoľvek časť tela, čo môže spôsobiť až kŕče. Otázkou je, či partnerovi potešenie kaziť. Môžete to vydržať, kým to pôjde, a potom nenápadne polohu zmeniť. Po sexe alebo iný deň si môžete pohovoriť o tom, ktoré polohy sú vaše obľúbené, prípadne ktoré moc nemáte radi, pretože je nepovažujete zrovna za pohodlné.

Problémy s dirty talk

Sú ľudia, ktorým ide dirty talk sám od seba a nemusia sa vôbec nejako snažiť. Od takých ľudí to vyznie veľmi sexy a druhá polovička to väčšinou ocení. Ak ale nie ste tento typ, a dokonca sa hanbíte alebo sa bojíte, že sa strápnite, radšej to ani neskúšajte, pretože by to tak naozaj mohlo byť. Ak ale so svojím partnerom máte dobrý vzťah a dobrú komunikáciu, potom sa tomu môžete zasmiať spoločne, keby sa to náhodou nepodarilo.

Spolubývajúci v inej izbe

Či už ste mladí a nechcete sami platiť nájom alebo s vami bývajú starí rodičia alebo vaše deti, vždy je nepríjemné, ak ich počujete a viete, že sú vo vedľajšej izbe. V takom okamihu je veľmi ťažké sa sústrediť, obzvlášť ak viete, že tuší, čo práve robíte. To isté platí aj o masturbačných chvíľkach. A najlepšia rada? Pravdepodobne nechať si sex na dobu, kedy ste sami doma, hoci to môže byť veľmi, veľmi ťažké.

Taká ceduľka sa niekedy  hodí, ale každý bude vedieť, že máte sex

Nemôžete dosiahnuť orgazmus

Tento bod súvisí s už spomínaným bodom o tom, že naše telo nie je stopercentné. Vy ste do tejto chvíle zažila orgazmus úplne pri každom sexe a zrazu vás telo zradilo. Nemusíte kvôli tomu prepadať depresiám, pravdepodobne sa jedná len o dočasný "výpadok", ktorý je zapríčinený vaším momentálnym duševným naladením. Aj keď si myslíte, že ste v pohode, možno sa vám počas dňa stalo niečo nepríjemné a váš mozog si to skrátka pamätá. Ak sa vám to nepodarilo teraz, možno sa vám to podarí večer alebo zajtra. Môže to byť tiež samozrejme spôsobené zlou technikou stimulácie. V takom prípade sa partnera opýtajte alebo partnera poučte o tom, čo sa vám páči. Môžete si tiež prečítať články v ktorých sa dozviete veľa užitočných informácií, alebo si napríklad na pomoc zakúpiť erotickú hračku.

Nová poloha nie vždy vyjde

Bolo by divné keby sa nám vždy všetko podarilo hneď na prvýkrát, a tak sa môže stať, že si v kamasutre vyberiete nejakú skvelú polohu, ktorá vás oboch veľmi zaujme, a keď sa ju pokúsite vyskúšať, zistíte, že je absolútne príšerná alebo dokonca nebezpečná, väčšinou rozhodne nie uspokojujúca, ako ste si predstavovali na začiatku. Tiež môžete zistiť že vlastne vôbec nie ste ohybní, ako ľudia na obrázku, a teda je úplne nemožné sa do takejto polohy dostať. Vždy dbajte predovšetkým na bezpečnosť, a ak budete chcieť skúšať nejakú novú polohu, ktorá vyzerá napríklad i len trochu nebezpečne, radšej pod seba dajte matrace.

Správne a zlé miesto

Nebudeme sa baviť o správnom alebo zlom mieste na milovanie, hoci aj to by mohol byť jeden z bodov. Tentokrát sa jedná o miesto, na ktoré poputuje semeno pri ejakulácii. Niektorým ženám je veľmi nepríjemné, ak muž znenazdania vystrekne na ich tvár, pretože po prvé potom nič nevidia a po druhé to majú vo vlasoch, z ktorých sa to veľmi zle odstraňuje. Muži, možno by bolo fajn, keby ste dali partnerke aspoň vopred vedieť. Možno vďaka tomu predídete tomu, že na vás bude naštvaná a vy nebudete tušiť prečo.

A keď sa vám stane jedna z týchto situácií alebo akákoľvek iná, neprepadajte panike ani zlej nálade. Rozumní ľudia to to dokážu vždy rozumne vyriešiť, prípadne sa tejto situácii zasmiať. Ak váš partner reaguje negatívne a nechce s vami komunikovať, môže to znamenať budúce problémy vo vašom spoločnom sexuálnom živote. Tolerantného partnera môžete hľadať napríklad na sex zoznamke, kde sa už podľa správ môžete dozvedieť veľa informácií o tom, ako pristupuje k určitým veciam.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.