Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Návod pre začiatočníčky k uspokojovaniu erotickými hračkami

17.apríl 2019
Návod pre začiatočníčky k uspokojovaniu erotickými hračkami

Každý niekedy niečo skúša prvýkrát. Čo sa týka sexu a erotických hračiek, nie je sa prečo hambiť a nie je sa čoho báť. Väčšina vyrobených erotických hračiek sú vyrobené pre ženy, takže sa dnes pozrieme, ako by sa mala žena s týmito pomôckami hrať, aby z toho vyšli čo najlepšie výsledky.

Pokiaľ sa chcete efektívne uspokojovať pomocou erotických hračiek, niekde začať musíte. Väčšinou je to na úplnom začiatku, to keď nemáte s týmito pomôckami vôbec žiadnú skúsenosť, ale možno už nejaké skúsenosti máte, pretože pomôcku raz alebo dvakrát použil váš ex partner. To ale vôbec neznamená, že ste sa niečo naučili, len že ste s nimi prišli do styku. Podstatou celej veci je to, že sa naučíte, ako vôbec správne masturbovať. Možno vám to môže pripadať úplne zbytočné, ale vezmite do úvahy, že vzhľadom k tomu, že vás to (predpokladáme) nikto neučil, nemôžete vedieť, či to robíte správne. Navyše väčšina najlepších tipov na masturbácii zahrňuje práve kúpa vibrátoru alebo dilda a to vás už určite nikde nikto nenaučí.

Prvé skúsenosti

Blogerka Rebecca Jane Stokes sa zverila v online magazíne Your Tango so svojim príbehom o tom, ako sa ona dostala k svojej prvej erotickej hračke a aké to pre ňu bolo:

"Osobne nikdy nezabudnem, ako som si sama kúpila svoju prvú erotickú hračku. Mala som 19 rokov a bývala som v spoločnom byte (aj izbe) s ďalšími 5 dievčatami. Všetky boli staršie, ja som bola o dosť mladšia. Všetky boli hrozne šik, išli s módou, bavili sa o sexe a nebáli sa na ňho ostatných ľudí spýtať. A to bolo skoro viac, než som dokázala uniesť, pretože, verte tomu alebo nie, ale nebola som vždy tou hrdou blogerkou o sexe, ktorá vedela všetko o najlepších erotických hračkách a technikách, ako dosiahnúť najlepší orgazmus, ako to je teraz. Nie, nie. Raz som naozaj bola puberťáčka, ktorá bola panna, s úplne rovnakými kamarátmi, ktorí boli tiež panny a panicovia a všetci sme sa hrozne smiali, akonáhle niekto spomenul slovo 'penis'.

Naozaj to boli veľmi temné časy. Našťastie moje staršie spolubývajúce boli veľmi milé, otvorené a pozitívne ohľadom sexu. Akonáhle zistili, že som nikdy predtým nepoužívala žiadnu hračku, okamžite mi kúpili vibrátor, ktorý bol naozaj priamo pre mňa. To znamenalo mobilitu, klitoriálnu stimuláciu a žiadnu penetraciu. Teraz tieto slová môžem vysypať z rukáva, ale vtedy som o niečom takom nemala ani poňatia. Nebola som samozrejme vôbec schopná im povedať, čo by som od svojej prvej erotickej hračky chcela. Ale poznali ma, poznali môj nedostatok skúseností, vedeli, čo funguje na väčšinu žien, a tak si dali tieto skúseností dohromady. Našťastie sa naozaj trafili do niečoho, čo mi naozaj sedelo, ale to už bohužiaľ neplatí u väčšiny žien."

A s tým musíme úplne súhlasiť. Toto by rozhodne neprešlo pri každej žene, pretože každá je iná a neexistuje bohužiaľ jeden návod na uspokojenie, ktorí by mohli použiť všetky ženy. Navyše nie každá žena má to šťastie, že má kamarátky, ktoré ju týmto svetom prevedú, môže sa zdôverovať s prvými zážitkami s erotickými hračkami alebo iné sexuálne (nie)skúsenosti, takže sa môžu ocitnúť v temnom svete paniky a dúfania, že raz niečo také prežijú.

Každá žena sa musí naučiť a zistiť, čo ju vzrušuje, ako masturbovať, aby to malo výsledky, s ktorými bude spokojná, a akú erotickú hračku kúpiť, aby všetky tieto potreby uspokojovala. Rím nepostavili za jeden deň a rovnako tak ani ženský orgazmus nebude za deň dokonalý. Tiež sa musí postupne budovať. Snáď vám nasledujúce riadky pomôžu so spoznaním svojho tela a objavovania orgazmov, o ktorých ste ani netušili.

Jakou erotickou hračku si pořídíte jako první vy?

Erotické hračky pre stimuláciu kllitorisu

Možno ste započuli, že väčšina žien, uvádza sa 75 percent, nedosiahne pri klasickom penetratívnom sexe orgazmus. To je preto, že väčšina žien dosiahne orgazmus skôr vďaka stimulácii klitorisu, ktorý predstavuje miesto s najväčším počtom nervových zakončení, a preto aj centrum orgazmu pre veľa a veľa žien. Možno že to na nás sedí, možno, že nie. Ale pokiaľ ste žena a máte klitoris, mala by ste začať svoje sexuálne skúmanie práve pri ňom, pretože je najväčšia pravdepodobnosť, že táto dobrodružná cesta bude mať úspešný koniec. Teda by ste sa mali zamerať na nákup erotickej hračky, ktorá je pre stimuláciu klitorisu určená.

Obzvlášť sa hodí pre ženy, ktoré nikdy nemali sex a poprípade ani nezačali skúmať svoje telo. Sú totiž úplne jednoduché na použitie. Navyše zvládnu najskôr to, ako sa vám to páči a čo vás vzrušuje, je omnoho dôležitejšie, než zvládnuť sex. Berte to pomaly a zistíte, či je taká hračka pre vás to pravé.

Thunder Stick Wand Massager

Týmto typom erotických hračiek sa hovorí "wand" (palička), z pôvodného spojenia magic wand (kúzelná palička). Táto pomôcka je veľmi silná, dobre sa drží a pomôže vám preskúmať hĺbku klitorálnej stimulácie. Jej negatíva sú ale jej veľkosť a hlučnosť. Preto si "do kabelky" zaobstarajte vibrátor v tvare rúžu, to sa vám bude hodiť, keď budete cestovať alebo kdekoľvek, kam pôjdete a prepadne vás chuť. Thunder Stick môžte zakúpiť za necelých 100 dolárov.

G-Spot Touch Finger Vibe

Keď budete skúmať svoje intímne partie, pravdepodobne sa pri tom aj vzrušíte a môže sa z toho stať pekne mokrá záležitosť. Pre toto skúmanie je skvelé využiť erotické hračky, ale je občas pomerne ťažké udržať prsty, ktoré kĺžu. Preto môžete vyskúšať tento "nasadzovací prst", ktorý ten váš nie len predĺži, ale navyše aj rozvibruje a udrží v suchu. Čo viac si priať? Navyše sa s tým dostanete aj na bod G, keby ste chceli, ale samozrejme nemusíte. Cena sa pohybuje okolo 39 dolárov.

Erotické hračky pre stimuláciu bodu G

Zatiaľčo niektoré ženy môžu dosiahnúť orgazmus len vďaka vonkajšej stimulácii, iné to majú naopak a funguje pri nich iba vnútorná stimulácia. Tí šťastnejší potom môžu svoje orgazmické hranice objavovať vďaka obom typom. Vnútorná stimulácia je úspešná vďaka bodu G, ktorý sa ukrýva vo vnútri vagíny, pár centimetrov smerom hore. Spoznáte ho tak, že sa tam nachádza iná štruktúra, podobná hube a vo veľkosti vlašského orecha. Experti tvrdia, že ide o časť klitorisu, teda sa tam nachádzajú aj nervové zakončenia. A z čoho tiež plynie, že klitoris vôbec nie je tá malá časť intímnych partií s "hráškom" hore, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Niektoré ženy potrebujú skrátka pre orgazmus poriadnu penetraciu a nasledujúce hračky im to môžu splniť:

The Comet Wand

Hračka, ktorej motto je "Ľahnite si na chrbát a užite si tú jazdu...", by nemala uniknúť vašej pozornosti. Vďaka sklenenej rukoväti sa vám bude dobre držať a silikonový zbytok sa postará o veľkú rozkoš. Ide o vibrátor, takže si vibrácie môžete užívať aj vo vnútri seba. Zakúpite ho za 90 dolárov.

Vibrátor The Comet Wand

Tryst Multi-Erogenous Massager

Táto erotická pomôcka vás určite zaujme svojim zvláštnym tvarom, ktorý sa ani z ďaleka nepodobá penisu. To ale neznamená, že si s ňou nemôžete užiť veľa a veľa zábavy. Už len preto, že ju skvelo využijete pri hrátkach s partnerom, pretože ju môžete premeniť na krúžok na penis, klitorálny stimulátor, používať ho priamo pri sexe (vďaka malej veľkosti), ale aj na bod G. Fantázie sa s touto hračkou skrátka medze nekladú. Cena je preto tiež trochu vyššia, budete si musieť pripraviť zhruba 120 dolárov.

Erotické hračky pre kombinovanú stimuláciu

Už sme sa zmienili o tom, že niektoré ženy môžu dosiahnúť orgazmus vďaka stimulácii klitorisu aj bodu G. Tí môžu potom využiť vibrátori, ktoré sú určené pre stimuláciu oboch týchto častí ženského tela. Je to také chytré dva v jednom, ktoré vám môže priniesť veľké orgazmy, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Väčšina týchto vibrátorov sa objavuje v tvare králika alebo je inak spojená s králikom, preto sa im tiež hovorí "rabbit" vibrátori (anglicky rabbit znamená králik).

Jack Rabbit Signature Rocking G Rabbit Vibe

Jedným z rabbit vibrátorov je aj tento. Dlhá časť je určená k penetrácii, kratšia k stimulácii klitorisu. Môžete si zvoliť jednu z troch rýchlosti a "králik" pre klitorálnu stimuláciu má dokonca oddelné funkcie, je ich celkom 7, a navyše aj flexibílne ušká. Užívať zábavu si s ním môžete 100 minút v kuse, nabíjať sa potom bude 2,5 hodín. Je vyrobený zo super jemného silikónu a je vodotesný, takže si dokonca môžete užívať hrátky vo vani. Zaplatíte za ňho približne 125 dolárov.

Ste v sexe začiatočníci a neviete, ako by ste mali začať? Máme pre vás jednoduchý tip: Zaregistrujte sa na online sex zoznamke a pokúste sa zistiť čo najviac o túžbach a fantáziách druhých ľudí. To vám veľmi rozšíri obzor a budete potom môcť experimentovať o to viac. A pokiaľ budete chcieť, môžete na nej nájsť aj muža alebo ženu, s ktorými sa stretnete a rozprúdite si krv aj naživo. Je len na vás, kam až to zájde. Vždy by ste ale mali myslieť na to, že je lepšie najprv spoznať svoje telo a až potom sa púšťať do ďalších vecí.

[Lil]

Zdroj:

https://www.bettersex.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.