Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

15 erotických hračiek na stimuláciu bradaviek

27.október 2020
15 erotických hračiek na stimuláciu bradaviek

Na bradavky ľudia pri intímnych hrátkach často zabúdajú a je to škoda! Je v nich totiž skrytý potenciál povýšiť sex zas o trochu vyššie. Ako iste viete, sex nie je len o zasúvaní tam a späť. Tak skúste prísť na chuť stimulácii bradaviek a kúpte si niektoré z nasledujúcich erotických hračiek.

Ak ste rozklikli tento článok, je veľká pravdepodobnosť, že ste vo stimulácii bradaviek našli zaľúbenie, alebo vás to aspoň zaujíma. To je skvelé! Je jedno, či ste žena, muž, alebo čokoľvek iného. Táto praktika je vhodná pre všetkých rovnako a rovnako tak dnes spomínané erotické pomôcky. Tie sa navyše vo väčšine prípadoch dajú použiť aj na niečo iné než len k stimulácii bradaviek, takže si vlastne zaobstaráte také dva (alebo tri alebo štyri) v jednom.

Úplne obyčajné štipce na bradavky dnes vynecháme, pretože tie často nie sú ničím výnimočné, ale pozrieme sa na tie, ktoré už majú trochu viac funkcií, alebo sú niečím zvláštne. Nebudú chýbať ani vibrujúce pomôcky a ďalšie zaujímavé predmety, ktoré vám môžu pomôcť hrátky v spálni trochu znevšedniť.

Už sa tešíte, akú novú erotickú hračku privítate do svojho sexuálneho života? Vyberte si tú svoju z nasledujúcich 15 skvelých možností.

Erotické pomôcky na stimuláciu bradaviek

Nymph vibrátor od spoločnosti Svakom

Vibrátor Nypmh má tri oscilačné motory - vďaka tomu máte pocit rotovania a nie sú to tak obyčajne obyčajné vibrácie. Tri hroty sú navrhnuté tak, aby ste mohli bradavku obklopiť stimuláciou zo všetkých strán a zaoblená základňa je vhodná na to, aby ste hračku mohli použiť aj ako vnútorný vibrátor. Samozrejme ako vibrátor sa dá použiť aj na klitoris. Nymph je vodotesný, dobíjaci a pýši sa desiatimi spôsobmi vibrácií. Cena sa pohybuje okolo 100 dolárov (cca 82 EUR).

Silicone Nipple Suckers od spoločnosti Lovehoney

Pre začiatočníkov vo stimulácii bradaviek sú úplne skvelou voľbou. Je ťažké ich poraziť v cenovej dostupnosti a ľahkom použití. Jedná sa o také malé stláčatko, niekomu možno trochu môžu pripomínať starý klaksón na bicykel. Tieto ale nehúkajú, ale uspokojujú. Štipce na bradavky a takéto stláčatko fungujú na rovnakom princípe ako penis alebo erekčný krúžok na penis: sanie pomáha pri prietoku krvi a zvyšuje citlivosť. Rovnako ako u krúžkov na penis, aj tu platí, že mäkšie materiály (napríklad silikón) sú pravdepodobne pre začiatočníkov o niečo lepšie (aj keď vám nikto nebráni ísť rovno do kovových, ak máte pocit, že budete potrebovať väčší tlak na to správne uspokojenie). Vďaka jemnému saniú sú stláčatká skvelé pre tých, ktorí chcú nahliadnuť do tajov stimulácie bradaviek - vďaka materiálu sa veľmi ľahko čistia, skladujú a ako bonus môžete brať to, že vyzerajú ako naozaj nenápadný pár štupľov do uší. Cena je iba 15 dolárov (cca 12 EUR).

Prsa si zaslouží také dostatek pozornosti, a co teprve bradavky!

Bezdrôtové vibrujúce štipce na bradavky od spoločnosti Xr Brands

Ak ste už klasické štipce na bradavky skúšali, môžete ísť o level vyššie a zaobstarať vibrujúce kolíčky. Tieto sú dokonca bezdrôtové. Tiež sú vybavené silikónom pre nastaviteľné uchytenie a sú dodávané s odnímateľným bullet vibrátorom, ktorý je napájaný batériou a umiestnený v každom z kolíčkov. A samozrejme môžete tiež tento bullet vibrátor použiť aj ako obyčajný vibrátor klitorisu. Dva v jednom sa vždy hodí! Cena je 33 dolárov (cca 27 EUR).

Nastaviteľné štipce na bradavky s retiazkou od spoločnosti Cal Exotics

Štipce na bradavky s retiazkou sú skvelé, ak chcete do celého zážitku pridať ďalší pocit - napätia. Pre väčšiu stimuláciu môžete zatiahnuť za retiazku spájajúcu oba kolíčky bradaviek. Tieto kovové štipce sú dodávané s hrotmi potiahnutými PVC, takže si môžete užiť akúkoľvek veľkú silu stimulácie a nemusíte sa obávať nejakých následkov. Cena je 13 dolárov (cca 11 EUR).

Nastaviteľné štipce na bradavky a klitoris s retiazkou od spoločnosti Cal Exotics

Ak chcete byť ešte šťastnejší, vezmite si štipce vyššie uvedené a dajte posledný, tretí, priložený kolíček ku klitorisu. Ide potom o úplne iný zážitok. Tieto štipce sú pozlátené ružovým zlatom a sú tiež potiahnuté PVC pre čo najlepšie pohodlie. Cena činí 25 dolárov (cca 21 EUR).

Vibrujúca bradavková pumpa Hi-Beam od spoločnosti Seven Creations

Podobne ako vyššie uvedené vibračné štipce na bradavky má aj táto hračka dva mini bullet vibrátory (jeden na každú bradavku) a dosť veľkú pumpu (podobnú tej u starých tlakomerov) pre ešte väčší sací účinok. Tento produkt je tiež údajne dostatočne silný, aby ste ho mohli použiť na vpadnuté bradavky, kedy ich "donútite" vystrčiť smerom von. Cena činí 25 dolárov (cca 21 EUR).

Nastaviteľné štipce na bradavky od spoločnosti Lovehoney

Skvelá sada nastaviteľných svoriek na bradavky, ktorá je dostatočne malá, aby sa dala schovať kdekoľvek. Navyše sú tak cenovo dostupné, takže by bol hriech, keby ste ich nevyskúšali. Tieto svorky s posuvným nastavovaním tlaku majú silikónovú špičku pre hypoalergénnu a mimoriadne jemnú zábavu. Cena činí 17 dolárov (cca 14 EUR).

Vyberte si kolíčky na bradavky nebo jinou hračku

Her Ultimate Pleasure pomôcka 4v1 od spoločnosti Pipedream

Ak sa rozplývate pri olizovaní bradaviek, budete túto hračku milovať. Má totiž malý tvarovaný jazyk a štyri motory pre súčasné lízanie, sanie a vibrácie. Rukoväť možno tiež použiť ako vnútorny vibrátor. Táto hračka je vodotesná, dobíjacia a dodávaná navyše s rôznymi hlavami pre pripevnenie - môžete použiť najprv zaoblenú hlavu pre hranie s bradavkami a potom prepnúť na druhú hlavu pre vulvy a klitoris. Jedná sa o najdrahšiu pomôcku z dnešného výberu. Cena je 170 dolárov (cca 140 EUR).

Sona 2 od spoločnosti Lelo

Nielen, že je Lelo Sona 2 najpredávanejším vibrátorom na stimuláciu klitorisu, ktorý napodobňuje orálny sex, ale môžete ho použiť aj na bradavky. Sanie je podobné ako u automatickej pumpičky na bradavky, akurát túto hračku môžete používať tiež na klitorise. Samozrejme je vodotesná a dobíjacia. Cena činí 84 dolárov (cca 69 EUR).

Zumio S od spoločnosti Zumio

Malá silikónová hlavica Zumi S je dostatočne ohybná, aby poskytla dostatočnú pružnosť, ale aj dostatočne malá a špicatá, aby si vás omotala okolo prsta (resp. bradavky) presnou rotačnou stimuláciou. Táto nabíjateľná hračka je tiež vodotesná s vysokou rýchlosťou a má intuitívny dizajn, kde silnejší stisk prináša pomalší, hlbší a intenzívnejší pocit. Hľadáte ešte väčšiu intenzitu? Vyskúšajte Zumi X, ktorý má tuhšiu a dlhšiu hlavicu pre ešte lepší, uspokojivejší pocit. Cena činí 98 dolárov (cca 80 EUR).

Vibrátor Tryst od spoločnosť Doc Johnson

Párový vibrátor asi nebude práve tou prvou vecou, ​​na ktorú si spomeniete, keď budete premýšľať o hračkách na bradavky, ale dizajn tejto malej (ale mocnej) hračky zmení váš názor. Vnútri sa nachádzajú tri výkonné, ale tiché motory pre maximálne orgazmy a počas výmeny 7 vzorov vibrácií môžete umiestniť špičky tak, aby objímali bradavku. Pokiaľ ide o jeho použitie ako párového vibrátora, jednoducho ho umiestnite na vulvu pomocou špičiek, ktoré budú objímať klitoris medzi vami a partnerom počas penetračného sexu. A je to! Cena činí 139 dolárov (cca 114 EUR).

Krúžky na bradavky bez prepichovania od spoločnosti Cal Exotics

Ak ste vždy chceli krúžok (alebo krúžky) na bradavky, ale zviera sa vám žalúdok pri pomyslení, že by vám bradavky niekto naozaj prepichol, táto sada zlatých krúžkov vám nielen poskytne ilúziu, že máte bradavky prepichnuté, ale slúžia aj ako malinké štipce na bradavky, ktoré sú ideálne pre ľahké ťahanie. Cena je 13 dolárov (cca 11 EUR).

Při stimulaci bradavek vás vzrušení nemine

Play Arousal gél od spoločnosť Exsens

Hračky sú skvelými pomocníkmi, ale ak chcete, aby vaše bradavky boli oveľa citlivejšie, bez toho aby ste používali akékoľvek hračky, pozrite sa po tomto chladiacom géle Arousal (vzrušenie). Tento hustý gél je vysoko koncentrovaný, takže najprv začnite s malým množstvom, aby ste zistili, ako vaše telo bude reagovať, a potom môžete postupne dávku zvyšovať. Je tiež bezpečné ho použiť na klitoris. Cena činí 22 dolárov (cca 18 EUR).

Štipce na bradavky s pierkami od spoločnosti Fetish Fantasy

Ak milujete trochu drsnejšie praktiky s nádychom krásy a nevinnosti, sú tieto štipce stvorené práve pre vás. Disponujú všetkými funkciami ako iné nastaviteľné štipce na bradavky, ale s pridanou šteklivou atmosférou peria. Pravdepodobne viete, ako ľahký dotyk pierok na svojej pokožke cítite normálne, ale čo keď bude táto koža bradaviek a okolia vďaka kolíčkom extra citlivá? Môžete to zistiť jednoducho, cena činí 13 dolárov (cca 11 EUR), takže ich nákup nebude taký problém.

Neon Wand Electrostimulator od spoločnosti Kinklab

Tí skutočne odvážni sa môžu pustiť do sveta elektrostimulácie (malých elektrických výbojov pre erotické potešenie). Takéto hrátky si ale rozhodne nechajte iba na manipuláciu s hračkami na to špeciálne navrhnutými. Určite si neskúšajte také hračky vyrábať doma, používať iné predmety alebo "bezznačkové" erotické hračky z Číny. Táto hračka je vybavená niekoľkými rôznymi nadstavcami, takže môžete experimentovať s mnohými druhmi pocitov. Platí, že čím menšia špička, tým koncentrovanejší pocit, takže to viac uštipne. Logicky by ste tak mali začínať na tých širších. Cena je 150 dolárov (cca 123 EUR).

Stimulácia bradaviek predstavuje skvelý spôsob, ako si intímne chvíľky trochu ozvláštniť. Mali by ste ju vyskúšať aj v prípade, že si myslíte, že sa vám to páčiť nebude, možno budete totiž dosť prekvapení. V takom prípade odporúčame zakúpiť buď lacnejší variant erotickej pomôcky s cenou okolo 11 EUR, ktorých tu bolo hneď niekoľko, alebo si zaobstarať hračku, ktorá nie je iba k stimulácii bradaviek, ale môžete ju používať aj inde na tele - vibrátor, bullet vibrátor alebo napríklad aj spomínaná elektrostimulačná sada. Určite nebudete ľutovať!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.