Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najlepšie vodeodolné vibrátory, ktoré si môžete vziať do sprchy

29.január 2019
Najlepšie vodeodolné vibrátory, ktoré si môžete vziať do sprchy

Človek by si povedal, že vibrátori a sprcha nejdu dohromady, nikto predsa nechce dostať od svojej pomôcky elektrický šok. Našťastie ale existujú vodeodolné erotické pomôcky vrátane vibrátorov. V dnešnom článku si predstavíme tie najlepšie z nich.

Vodeodolné pomôcky sú obzvlášť skvelé pre ľudí, ktorí si radi užívajú vo vani, v sprche, v bazéne alebo vo vírivke, či už sami alebo s partnerom. Vzhľadom k tomu, že vväčšina odborníkov neodporučuje penetračný sex vo vode, pretože existuje vysoké riziko výskytu zdravotných problémov (okrem baktérií z vody a vysušení vagíny je riziko pohlavných chorôb, kvasinková infekcia a infekcia močových ciest vyššia, môže sa natrhnúť aj vagína), vodeodolné pomôcky sú vhodnou náhradou. Napriek tomu by ste si však mali pri sexe vo vode dávať pozor a myslieť na svoje zdravie.

Následne si predstavíme tie najlepšie vibrátory, na ktoré si pri svojich vodných erotických hrátkach môžete spoľahnúť.

We-Vibe Tango

Tento malý mini vibrátor v skutočnosti nie je väčší ako rúž, za to však v sebe skrýva neskutočnú silu, vďaka ktorej sa budete vznášať v siedmom nebi. Vibrátor je vybavený úzkym hrotom, ktorý dosiahne na rôzne erotogénne zóny (bradavky, klitoris, apod.). Naviac tento kompaktný vodeodolný vibrátor môžete schovať v kufri a vziať so sebou na romantickú dovolenku celkom bez obáv, že by ho zamestnanci pri odoberaní vašej batožiny. Na Amazone môžte pomôcku zakúpiť za 75 dolarov (66 Eur).

Eva II

Druhá generácia populárnych produktov Eva od výrobcu Dame Products je perfektný vodeodolný vibrátor. Malé "krídelka" pomôcky sa zastrčia pod pysky, kde zostávajú a nevypadnú, vy si teda môžte užiť skvelý penetračný sex alebo aj samú masturbáciu. A samozrejme vďaka jeho vodeodolného desingu si ho môžete vziať so sebou do sprchy. Priamo od výrobcu si tento vibrátor môžete kúpiť za 135 dolárov, v prepočte zhruba 119 Eur.

Iroha Plus Kushi

Je to dekoratívna mušľa? Púdro na mydlo? Na prvý pohľad nikto nespozná, že sa v skutočnosti jedná o úžasný vodeodolný vibrátor! Iroha Plus Kushi je súčasťou rady celkom vodeodolných pomôcok, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa podobali nejakému zvieraťu. Hračka Iroha Plus Kushi bola inšpirovaná ježkom, viacmenej na prvý pohľad asi každého napadne skôr mušľa. Tento model ma strategický navrhnuté hrebene, ktoré majú za úlohu umožniť všetky druhy jedinečného uspokojenia. Batéria tejto pomôcky vydrží po dobu jednej hodiny, než bude potrebovať opäť dobiť, takže sa môžete tešiť na veľa zábavy v sprche. Určite sa teraz pýtate, koľko táto zaujímavá pomôcka stoji? My vám to prezradíme. Môžete ju zohnať napríklad na Amazone za 110 dolárov, čo je v prepočte zhruba 97 Eur.

Erotická pomůcka Iroha Plus Kushi

LELO Smart Wand

Máte radi Wand pomôcky? Môžete vyskúšať tento inteligentný vibrátor od výrobcu LELO, ktorý sa vďaka technológií SenseTouch zapne v okamihu, keď sa dostane do kontaktu s vašim telom. A vibrácie su silnejšie, čím väčší tlak aplikujete. Táto pomôcka však nie je celkom lacná, pokiaľ sa rozhodnete si ju zaobstarať, zaplatíte za ňu 183 Eur.

Minna Limon

Na prvý pohľad môže táto pomôcka, ktorá sa vojde akurát tak do dlane, vyzerať ako bomba do kúpeľa alebo luxusné mydlo pripravené v sprche. V skutočnosti ide o vodeodolný vibrátor, ktorého intenzita sa zvyšuje, čím viac ho stláčate. Pomôcka je vhodná pre hrátky v páre aj pre masturbáciu. Za 119 dolárov (105 Eur) ju môžete mať doma aj vy.

We-Vibe Nova

Ak máte radi pomôcky typu Rabbit (králik), môžete si kúpiť vodeodolný vibrátor od spoločnosti We-Vibe. S touto hračkou si budete môcť užiť veľa orgazmov počas svojich vodných hrátok. Zaobstarať si túto pomôcku môžete priamo od výrobcu za 139 Eur.

I rub my Duckie

Určite poznáte gumové kačičky na kúpanie. Vedeli ste ale, že existuje aj taká erotická pomôcka? Táto zdanlivo nevinná gumová kačička (verte, nikto nebude tušiť, že ide v skutočnosti o vibrátor, pokiaľ ju uvidí u vás v kúpeľni) má na zadnej strane tajné tlačítko, vďaka ktorému ju privediete "k životu". Vyberať si môžte z 3 rôznych rýchlosti a štýlu vibrácie. Vaše vodné hrátky vudú rázom zábavnejšie. Koľko táto pomôcka stojí? Kúpiť ju môžte za necelých 20 Eur.

Rádi by ste si užili skvelý sex, ale nemáte s kým? Zaregistrujte sa na sex zoznamke a s niekym sa zoznamte.

[rox]

Zdroj: https://we-vibe.comhttps://www.lelo.comhttps://minnalife.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.