Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

10 problémov žien vlastniace vibrátor

4.apríl 2017
10 problémov žien vlastniace vibrátor

Vlastnenie rôznych vecí prináša aj rôzne problémy. Erotické hračky všeobecne priťahujú zapeklité situácie alebo aj netradičné otázky, ktoré si kladiete. Zistite, aké to sú, prípadne aj ako ich riešiť!

Mať doma (najlepšie v blízkosti svojej postele) vibrátor je úžasné. Tieto bzučiace vecičky vám pomáhajú pri obdobiach bez partnera, ale tiež vďaka nim nezažijete s partnerom stereotyp. Existuje ich veľa druhov, rôzne tvary, materiály, skrátka je z čoho vyberať.

Spoliehať sa na vibrátor vo všetkých ohľadoch ale nie je úplne najlepší nápad. Môžu mu napríklad práve v tom najlepšom dôjsť batérie a môže sa stať mnoho ďalších vecí, ktoré každý hrdý majiteľ vibrátora buď už zažil alebo ešte len zažije.

Nakupovanie prvého vibrátora je desivé

Nakupovanie vibrátora chce prvýkrát väčšinou trochu odvahy, jedná sa predsa len o trochu chúlostivejší nákup ako v obchode s potravinami. Človek v podstate netuší, do čoho ide a čo ho bude čakať. Hanblivejšie (alebo lenivejšie) typy sa väčšinou rozhodnú pre obstaranie hračky cez internet, čo je síce trochu lepšie v tom, že sa na Vás nikto nepozerá, nikoho nestretnete, ale na druhú stranu vám ani nikto nepomôže s výberom a môžete dúfať, že vám balík nedorazí pekným eroticky ladeným autíčkom (aj keď to sa pravdepodobne stáva len vo filmoch). Veľké erotické internetové obchody si zakladajú na tom, aby ich krabice boli diskrétne a prepravované obyčajnou prepravnou službou.

Ak chcete poradiť alebo si vibrátor chcete najprv pozrieť a ohmatať, rozhodnete sa pre kamenný obchod. Tam sa ale v hlave vynoria pre zmenu otázky podobné týmto: Nebude si nikto hovoriť, prečo si to tak dlho prezerám? Nebude ma predavač súdiť podľa toho, čo si vyberiem? Stojí táto pekná ružová vecička naozaj za tie nehorázne peniaze? Nemusíte mať ale strach. Obzvlášť vo väčších mestách sa do toho istého obchodu, kde sa práve nachádzate, dostanú stovky ľudí, ktorí sú na tom rovnako ako vy. Práca predavača v takomto obchode sa síce môže zdať zvláštna, ale verte tomu, že oni neriešia, či si kupujete vibrátor ružový alebo čierny, veľký alebo malý a akého tvaru.

Modlíte sa, aby váš vibrátor bol naozaj vodeodolný

Hrátky vo vode, pokojne aj len vo vani, sú rozhodne príjemným zážitkom pre všetkých zúčastnených (aj keby ste to mali byť len vy a váš vibrátor). Zábava ale končí vo chvíli, keď prídete na to, že váš "vodeodolný" vibrátor akosi stratil svoju funkčnosť a "utopil sa". Je dosť pravdepodobné, že lacnejšie modely nebudú tak vodeodolné ako tie drahšie. Najlepšie riešenie? Poradiť sa s predavačom - mnohokrát buď majú sami skúsenosti a navyše zároveň vie, čo ľudia chodia reklamovať (teda čo si nekúpiť). Dobre tiež urobíte, keď si o konkrétnom modeli prečítate nejaké recenzie na internete.

Keď vás navštívi kamarát/ka a váš vibrátor nie je vo svojej skrýši

Kto by nemiloval užívanie si pekných chvíľok napríklad v obývačke alebo v už spomínanej kúpeľni... Ale keď sa potom (nepozvaný) objaví niekto v miestnosti, kde na poličke leží vibrátor... Je to trochu trapas. Mala by som si z toho urobiť srandu? Všimol si to? Mala by som ho nenapadne niekam upratať? Najlepšie pravdepodobne bude hrať pokojnú a dúfať, že si toho obrieho svietivo ružového vibrátora na čiernej poličke priamo vo výhľade na televíziu nikto nevšimol...

Najmenej vhodná doba na vybitie batérií

Pravdepodobne je jasné, o akú najnevhodnejšiu dobu sa jedná. Už sa blížite ku krásnemu veľkému orgazmu... A zrazu vibrátor utíchne. Čo teraz? Skúsiť ruky? Hľadať čo je iného po ruke? Nechať to byť a dokončiť to, hoci sú batérie vybité? Väčšinou to atmosféru rovnako tak ako tak skazí, takže je po všetkom.

Užívate si radi s erotickými hračkami?

Zistenie, že váš vibrátor je lepší ako váš priateľ

Toto by asi žiadneho muža nepotešilo. Ale občas sa stane, že zistíte, že váš malý vibrujúci kamarát vás dostane tam, kam chcete oveľa lepšie, než váš súčasný priateľ. Hoci v takej chvíli pravdepodobne budete premýšľať, či ste dole náhodou "neznecitlivela", o dosť pravdepodobnejšia možností bude, že je skrátka zlý v posteli.

Vybrať to správne nastavenie? Peklo!

BZZ BZZ BZZ alebo bzzzzzzz bzzzzzzz? To otázka! V jednej chvíli sa viac hodí toto, o sekundu neskôr už zase niečo iné. Len či váš orgazmus vydrží tak dlho čakať...

Len ešte chvíľu vydržať...

Ak máte svojho vibrujúceho parťáka už niekoľko mesiacov a ak sa stal naozaj obľúbeným, môžete si všimnúť, že sa začnete tešiť, až konečne budete mať možnosť spolu byť sami. Viete, že vďaka nemu zažijete pekné chvíle a dosť pravdepodobne aj dosiahnete orgazmus. A tak už sa trasiete nedočkavosťou a cítite blažený pocit, len čo ho vezmete do ruky.

Vibrátor pri sexe

V jednej chvíli vám dôjde, že TRVÁTE na použití vibrátora pri sexe a váš priateľ kvôli tomu môže pekne vyvádzať. Dajte mu najavo, že u vás nájdu miesto obidvaja a že s ním nemusí v ničom súperiť. A tiež ide kúpiť rôzne pomôcky aj mužom...

Jeho hlasitosť vás stresuje

Veľmi rady by ste použili vibrátor v sprche, ale váš priateľ sedí práve priamo pred kúpeľňou alebo ste odišli na víkend k rodičom a vzali svojho miláčika so sebou... Chcete tej túžbe odolať ale nejde to. Je naozaj tak hlasný, ako sa mi zdá? Na túto otázku nie je jednoznačná odpoveď, avšak jedna rada by bola. Majte po ruke aj elektrický strojček na holenie a máte sa hneď na čo vyhovoriť!

Tá správna náhrada

Po tých nádherných nociach aj dňoch raz musí prísť koniec. Keď váš vibrátor "zomrie" (uvibruje sa k smrti), nepochybne nebudete na nič čakať a hneď budete hľadať nejakého nástupcu. Niektoré ženy z toho dokonca tak šalejú, že by najradšej použili aj svoju elektrickú kefku na zuby. Dnes sa ale nachádzame v modernej dobe a nie je tak problém zájsť do väčšieho mesta, kde majú obchody otvorené aj cez víkend, popr. sadnúť k internetu a hľadať predajcu s najrýchlejším dodaním. Dosť pravdepodobne ale zistíte, že váš model už nepredávajú. V hlave sa rojí opäť hŕba otázok. Vzhľadom k tomu, že už to nebude to obávané prvé nakupovanie vibrátora, odporúčam zájsť do kamenného obchodu a opýtať sa predavača, či sa nepredáva nejaký podobný model tomu, s ktorým ste boli doteraz spokojné.

Rôznych otázok týkajúcich sa vibrátorov máte plnú hlavu, ale tie sekundy pochýb alebo premýšľanie stojí za tie nádherné (a dlhšie) chvíľky potešenia. Alebo snáď nie?!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.