Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Kde nakupovať erotické pomôcky?

19.september 2016
Kde nakupovať erotické pomôcky?

Zaujíma vás, kde nakupovať erotické hračky a prečo?

Z článku o histórii erotických pomôcok už viete, že sa dá povedať, že erotické hračky sú tu s nami už milióny rokov. Obšťastňujeme s nimi seba a našich partnerov, pre niekoho sú veľmi dôležitou súčasťou sexuálneho života. V dnešnej dobe si ale hračky na uspokojovanie nevyrábame sami z kameňa, ale musíme ich niekde kúpiť. Na výber je z dvoch možností - kamenná predajňa a internetový obchod. Čo je lepšie?

Čo chcete kúpiť?

Dôležitá otázka, ktorú si musíte položiť - o čo mám vlastne záujem, čo plánujem kúpiť? Jednotlivé druhy hračiek majú svoje špecifiká a podľa toho sa musíme riadiť. Ak si nie ste istí veľkosťou, tvarom alebo materiálom, lepšou voľbou je kamenná predajňa. Pomôcky si môžete ohmatať, či vám sú príjemné, uvidíte, či tvar vyzerá tak, ako ste si predstavovali a či vám vyhovuje veľkosť. V prípade, že už máte jednu pomôcku druhu, ktorý zháňate, už doma, nič nebráni tomu si urobiť nákup pohodlnejšie a vybrať si po internete.

Akí ste?

Ďalšia pomerne dôležitá otázka. Ste introvert alebo extrovert? Je vám jedno, či sa budete o sexe a sexuálnych pomôckach baviť tvárou v tvár s niekým cudzím? Ak znie odpoveď áno, zamierte s kľudným svedomím do kamennej predajne a vyberajte. Ak ste ale hanblivý typ a nechcete, aby vás niekto pri nakupovaní videl alebo vám osobne pomáhal s výberom, lepšie riešenie pre vás bude internet.

Kamenná predajňa

Ako už bolo povedané, kamenná predajňa má nespornú výhodu v tom, že si môžete pomôcky prezrieť na vlastné oči, vidieť ich tvar a veľkosť. Vyvarujete sa u nich vrátenia tovaru kvôli zlému výberu. Predajne s erotickými pomôckami sa nachádzajú v každom väčšom meste a tak nie je problém si zájsť okukovať všetky pomocníčky. V takýchto obchodoch by mali pracovať profesionáli, ktorí vám budú schopní poradiť a odporučiť výrobok presne na mieru pre vás, podľa vašich požiadaviek. Vysvetlia, ako dané pomôcky fungujú a ak kupujete darček pre svoju priateľku alebo priateľa, pekne ho zabalia. Po zaplatení si pomôcku odnášate domov a môžete ju rovno vyskúšať, žiadne čakanie na dodanie...

erotické pomůcky

Internetový obchod

Na internete sa dá dnes nakúpiť naozaj všetko, a tak nie je žiadnym prekvapením, že aj erotické pomôcky. Niekomu vyhovuje táto forma nakupovania oveľa viac než chodenie do klasickej kamennej predajne. Niekto sa hanbí, iný nemá čas, nechce sa mu jazdiť do väčších miest. Prepravné spoločnosti vám balík doručia až do domu a nie je tak nutné "vystrčiť päty". Nielen v predajni, ale aj na internete vám sú schopní predajcovia poradiť. Často hneď po navštívení stránky sa dole na obrazovke zobrazí chat, do ktorého môžete svoju otázku napísať. Nebude to ale taký osobný kontakt ako v predajni. Ak žiadny chat neuvidíte, môžete napísať na emailovú adresu alebo zavolať na telefónne číslo, väčšinou ich nájdete v hornej alebo dolnej časti, popr. v kolónke "kontakty".

Pomôcky sú prehľadne zoradené do kategórií podľa druhov, materiálov, funkcií, výrobcov a alebo tiež podľa toho, pre aké pohlavie sú určené - každý ľahko nájde, čo hľadá. Poštovné je väčšinou nad určitú sumu zadarmo. Balík príde diskrétne, tzn. nebude označený logom ani názvom sexshopu, takže zvedaví susedia alebo doručovatelia netušia, že k vám putuje balík s erotický obsahom. Keby sa vám náhodou objednaný výrobok nepáčil, môžete ho (ako všetky veci kúpené na internete) do 14 dní vrátiť. Avšak tu platí jedno pravidlo! Nesmie byť porušený hygienický obal - pomôcka nesmie byť použitá. Je to logické - vy by ste chceli, aby vám prišla sexuálna hračka, ktorú predtým niekto použil?

Tiež si musíte dať veľký pozor na výber internetového obchodu. Než si tovar objednáte, nájdite si na internete objektívne a pravdivé recenzie. Dávajte na to pozor hlavne v prípade, že platíte za tovar vopred, aby sa vám nestalo, že príde niečo, čo ste si vôbec neobjednali, popr. nedorazí vôbec nič...

Kompromis

Môžete vcelku jednoducho urobiť aj kompromis medzi kamennou predajňou a internetovým obchodom. Stačí nájsť sexshop, ktorý má zároveň aj kamennú predajňu. Jedná sa o väčšie sexshopy, ktoré sú na trhu už dlhšiu dobu, tie majú kamennú predajňu väčšinou v Bratislave alebo to môže byť reťazec, ktorý má predajne po všetkých väčších mestách ako sú Košice, Žilina, Prešov, Nitra atď. Vyberiete si na internete, čo by sa vám páčilo a dôjdete si obchodu už pre určitú vec. V niektorých si to môžete dokonca pripraviť tak, že si tam hračku len vyzdvihnete (predídete tomu, že by danú vec v určitej predajni nemali).

Vyberte si pre nákup svoje erotickej pomôcky ten spôsob, ktorý vám bude najviac vyhovovať. V dnešnej dobe už nie je kupovanie erotických pomôcok žiadnou "úchylkou", tak sa nehanbite!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.