Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Rozmaznávajte klitoris vďaka týmto pomôckám

28.máj 2020
Rozmaznávajte klitoris vďaka týmto pomôckám

Ženy môžu prežiť niekoľko druhov orgazmu a niektoré dokonca súčasne. Najčastejšie ale dosahujú vrchol vďaka stimulácii klitorisu, ktorý je jednou z najcitlivejších častí ženského tela. Nachádza sa v ňom obrie množstve nervových zakončení - celých 15 tisíc - oveľa viac ako v mužskom penise. Preto by sa klitorisu mala venovať dostatočná pozornosť, a to napríklad pomocou erotických hračiek, ktoré sú priamo určené iba k jeho stimulácii.

Asi ste niekedy postrehli informáciu, že väčšina žien nedosiahne orgazmus pomocou penetrácie, to znamená pri klasickom penetratívnom sexe. Môže za to fakt, že penis sám o sebe nemá veľmi čo dráždiť, ak sa nepoužijú špeciálnej polohy či techniky. Žena pri sexe napríklad môže dosiahnuť orgazmus vďaka stimulácii bodu G, ale v klasických polohách sa často tak nestane. Alebo môže dosiahnuť cervikálneho orgazmu, ku ktorému je ale potrebné sa dopracovať a vyžaduje hlbokú penetráciu.

A pretože filmový a porno priemysel hovorí, že každá žena dosiahne orgazmus po pár prírazoch, tie reálne ženy potom nechcú sklamať svojho partnera a orgazmus začnú predstierať. Ale tak to vôbec byť nemusí. Dôležité je si priznať, že najjednoduchším spôsobom, ako ženu priviesť k vrcholu, je stimulovať jej klitoris. Ten veľmi dobre reaguje na vonkajšie dráždenie, či už to sú dotyky či masáž rúk, jazykom alebo vibráciami. Najmenej nároční sú malí pomocníci s vibráciami - erotické hračky.

Tieto vibrátory môžete používať ako osamote, tak s partnerom a vždy vám prinesú veľa potešenia. A to sa oplatí, pretože orgazmus podľa odborníkov znižuje stres, zlepšuje náladu, zvyšuje energiu a imunitu. Dnes vám predstavíme 15 najlepších vibrátorov na klitoris roku 2020. Pýši sa kvalitným materiálom, vodeodolnosťou, takže si môžete užívať hrátok aj v sprche, ale aj veľkým množstvom rôznych nastavení vibrácií. Vyberte si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať!

Tie najlepšie vibrátory na klitoris roku 2020

Siren od firmy Svakom

Ako už názov napovedá, vďaka tomuto vibrátoru budete kričať blahom. Môže za to predovšetkým zvláštne zakončenie vibrátora, ktoré vyzerá trochu ako klepetá (ako vidíte nižšie na obrázku). Čo na prvý pohľad môže pôsobiť desivo, na druhý pohľad prehodnotíte. Vezmite si túto hračku do sprchy a uvidíte sami. Táto časť je tam od toho, aby objala váš klitoris a vy ste tam venovali pozornosť celej tejto časti tela a nie len špičke, ako býva štandardom u väčšiny vibrátorov. Prekvapí vás aj 25 rôznych vibračných režimov - toľko sa ich vo väčšine iných erotických hračiek nevyskytuje, takže experimentovanie bude určite na mieste.

Enby od firmy Wildflower

Táto hračka vám bude asi pripadať veľmi zvláštne. Pripomína trochu raje a vôbec nevyzerá na to, že by dokázala niekoho uspokojiť. Ale viete, čo sa hovorí - v jednoduchosti je sila (alebo krása, ako chcete). Takže túto potvorku nepodceňujte! Dosť pravdepodobne sa zmení vo vibrátor, po ktorom ste vždy túžili, ale ešte sa vám nepodarilo ho nájsť. Použitie môže byť úplne bezpracné. Stačí si ľahnúť na posteľ a hračku si dať pod seba. To isté môžete vyskúšať aj na partnerovi, ak by sa chcel zúčastniť tiež. Ak by vám táto poloha nevyhovovala alebo by ste chceli skúsiť niečo iné, použite ju klasicky a trite si klitoris.

Partner Multifun 1 Vibrator od firmy Satisfyer

Partner, ako sa tento vibrátor volá, nie je iba vibrátorom na klitoris, ale skrýva aj pekné prekvapenie. Oba konce môžu slúžiť na stimuláciu klitorisu, ale tiež napríklad na stimuláciu bradaviek, či už vašich alebo partnerových. Naviac sa celá hračka dá použiť ako krúžok na penis, čo jej rozhodne pridáva na praktickosti, pretože sa tak jedná minimálne o dva v jednom. Vibračných módov ponúka táto hračka neuveriteľných 100 a navyše sa vnútri nachádzajú tri výkonné motory.

Erotická hračka Siren od firmy Svakom

Volta od firmy Fun Factory

Táto hračka vyzerá ako taký plamienok, koniec je trochu podobný našej prvej spomenutej hračke Siren. Pýši sa veľmi silnými bodovými vibráciami, ktoré môžu byť na nižšiu intenzitu ľahké ako motýlie šteklenie, ale keď pridáte, rozlejú sa vám celým klitorisom a po chvíli určite aj telom.

Transformer od firmy PicoBong

Táto hračka vyzerá veľmi jednoducho, skoro by jeden povedal, že sa niekto inšpiroval švihadlom. Jedná sa o naozaj multifunkčnú pomôcku. Môžete ju ohnúť v podstate do akého tvaru chcete, napríklad do tvaru U a dráždiť tak svoj klitoris z dvoch strán. Alebo si môžete jeden koniec zasunúť do vagíny a druhý do konečníka pre dvojitú zábavu. Či zapojiť aj partnera a vyplniť konečník aj jemu a byť tak prepojení.

Iroha Plus Yoru od firmy Tenga

Chcete si zaobstarať váš prvý vibrátor? Tento je pre začiatočníkov veľmi vhodný, pretože kombinuje jednoduchosť (nie je na ňom nič, čo by vás zbytočne rozptyľovalo) a zároveň výkon. Vyzerá ako veľryba, je vyrobený zo silikónu, ktorý je odolný voči prachu. Okrem Yoru (vzhľad veľryby), je k dizpozícii ešte Iroha Plus Tori (vzhľad vtáka) a Iroha Plus Kushi (vzhľad mušle).

Bean od firmy Unbound

Bean znamená fazuľa, hodilo by sa ale skôr niečo ako placaté vajíčko. Či už vám ale bude pripomínať čokoľvek, mali by ste o ňom vedieť, že je tým najvhodnejším adeptom na erotickú hračku pre ženy, ktoré nebývajú samy (majú napríklad spolubývajúcich) alebo chcú mať pri intímnostiach súkromie a majú tenké steny. Je totiž veľmi tichý. Navyše je vodeodolný, malinký, takže ho môžete vziať kamkoľvek so sebou, a na prvý pohľad nie je poznať, že sa jedná o vibrátor. A čerešničkou sú potom vibrácie, ktoré možno nastaviť od tých najjemnejších až po hlboké, mohutné. A len za necelých 36 EUR!

Erotická hračka Bean od firmy Unbound

Kip Silicone Vibrator od firmy Good Vibes

Skvele k tomuto vibrátoru sadne známa hláška - malý, ale šikovný. Skvele padne do ruky a zvyšok zase tam, kde je to potrebné. Je stvorený pre klitorálne (externe) uspokojenie, môžete ho natáčať všetkými možnými uhlami (a že ich je k dispozícii).

Pro Penguin Next Generation od firmy Satisfyer

V nedávnom článku sme sa venovali roztomilým hračkám, ktoré vyzerajú úplne inak ako všetky ostatné. Tento tučniak sa im ľahko podobá, napríklad v článku spomínané veveričky alebo mačiatka a spája ich aj rovnaký princíp, alebo stimulovanie klitorisu pomocou podtlaku.

Eva II od firmy Dame Products

Ďalší vibrátor, ktorý odvedie všetku prácu za vás a vy si len budete užívať slasti, ktorú vám bude prinášať. Obzvlášť vhodný je ako na spestrenie sexu s partnerom, kedy si ho vložíte medzi pysky ohanbia, kde bude stimulovať klitoris. Nebojte, udrží sa tam pomocou dvoch nožičiek. Nemusíte sa báť sa s ním zúčastniť aj hrátok v sprche.

Sona 2 Cruise od firmy Lelo

A opäť v našom zozname nesmie chýbať Sona 2 Cruise od Lela. Tá používa na uspokojenie sonické vlny, ktoré vás dostanú. Zaujímavou vychytávkou je to, že čím silnejšie Sonu tlačíte k svojmu telu, tým silnejší tieto pulzácie sú a tým silnejší orgazmus vás bude čakať.

Fin od firmy Dame Products

Fin je v podstate návlek na prst, vďaka ktorému sa po prvé nemusíte tak namáhať, aby ste "tam" dosiahli, po druhé to nebude klasické uspokojovanie rúk, ale pridajú sa k tomu vibrácie. Priložiť ho môžete dvoma spôsobmi, resp. stranami. Na jednej sa nachádza jemnejšia a pružnejšia vrstva, ktorá vám umožní skôr jemné vibrácie a je vhodná na kruhové pohyby rúk. Druhá strana je pevnejšia a vhodná pre centralizované vibrácie.

Erotická hračka Fin od firmy Dame Products

Pro 2 Next Generation od firmy Satisfyer

A rovnako ako nesmela chýbať Sona, nesmie chýbať ani klasika Pro 2. Jedno Pro už sme tu mali v podobe tučniaka, toto je ale klasická verzia druhej generácie. Princíp je rovnaký, podtlak pôsobí na klitoris a žene to pripomína orálny sex. Tieto impulzy môžete samozrejme ovládať a vybrať si tak to, čo vám bude vyhovovať a pomôže vám dosiahnuť tých najlepších orgazmov. A ak chcete trochu experimentovať, vyskúšajte túto erotickú hračku na svojich či partnerových bradavkách, alebo dokonca na partnerovom penise. Predsa by ste si ju nenechali len pre jeden účel!

Form 2 od firmy Jimmyjane

Opäť tu máme ďalšiu hračku, ktorá sa čo najlepšie postará o váš klitoris pomocou dvoch koncov vedľa seba. Tieto konkrétne sú prirovnávané ku králičím ušiam. Vzhľadovo vám môže pripadať trochu vtipná, ale iste zmeníte názor, až ju prvýkrát zapnete a vyskúšate. "Uši" môžete stlačiť pre tesnejší pocit alebo ju len položiť na správne miesto a nechať pracovať. Vás to nebude stáť žiadnu námahu.

Unite 2 od firmy We-Vibe

Tento vibrátor môžete používať ako osamote, tak s partnerom. Dokonca sa predáva s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, takže si budete môcť pohodlne nastaviť všetky vibrácie a nebudete musieť pozastavovať sex kvôli hľadaní tlačidla niekde "tam dole". Obzvlášť vhodný je v prípade, že s párovými vibrátormi ešte len začínate, pretože je lacnejší ako jeho drahší kolega We-Vibe Sync. V podobnej cenovej kategórii sa ešte ponúka We-Vibe Match. Máte tak o čom premýšľať.

Väčšinu z týchto erotických hračiek nájdete v klasických slovenských sex shopoch. Nakupovať môžete v kamenných predajniach, ale väčšiu istotu budete mať, keď si urobíte aspoň vopred prieskum po tých internetových predajniach. Je to jednoduchšie, často lacnejšie a predovšetkým vhodné pre hanblivých ľudí - balíček príde absolútne diskrétne zabalený a nikto (ani dopravca, ani ostatní členovia domácnosti) nebudú tušiť, že sa vo vnútri skrýva erotická hračka. Tak neváhajte a skúste si trochu zlepšiť svoj sexuálny život o nejaký ten orgazmus. Keď už sú tak prospešné pre naše zdravie, bola by škoda to nevyužiť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.