Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nepáči sa vám klasický vzhľad erotických hračiek? Skúste tieto!

25.marec 2020
Nepáči sa vám klasický vzhľad erotických hračiek? Skúste tieto!

Aj keď máte akýkoľvek problém so vzhľadom klasických erotických hračiek, neznamená to, že vaša domácnosť musí byť jednoduchá. Stačí, keď si zaobstaráte takú, ktorá sa pýši originálnym vzhľadom. Dnes vám ukážeme, že aj erotické hračky môžu byť roztomilé a človek by do nich ani na prvý pohľad nepovedal, že sú to intímne pomôcky.

Niekomu hračky v dnešnom článku môžu pripadať trochu prehnané, pretože sa rozhodne nejedná o designy, na ktoré bežne narazíte v kamenných predajniach sex shopov, ale aj na online sex shopoch nebudú medzi najpredávanejšími, ak vôbec budú zaradené do ponuky. Niektoré vyzerajú ako hračky, iné ako plastová zelenina či zákusok. Ale v tom je práve to kúzlo. Nikto predsa nehovorí, že vibrátor musí byť v tvare penisu a musia všetky vyzerať takmer rovnako.

A aj keď práve nejde o vibrátory vyzerajúce ako mužské intímne partie, ale napríklad o produkty zameriavajúce sa na podtlak, všetky naprieč značkami vyzerajú veľmi podobne, žiadne sa výrazne nelíšia. A rovnako to je aj u iných pomôcok, napríklad vibrátory do nohavičiek, krúžky na penis alebo rabbit vibrátory. V sexe sa ale fantázii medze nekladú a asi tým sa riadili výrobcovia nasledujúcich druhov pomôcok. Ktorá vám je najbližšia? Viete si predstaviť, že by ste sa uspokojovali niektorou z nich?

Veverička vibrátor

Veverička je vzhľadovo celkom roztomilé zvieratko, a tak nie je divu, že práve ona bola predlohou pre tento vibrátor. Jedná sa o podtlakový vibrátor (takže niečo ako Sona Cruise 2 od Lela alebo Satisfyer Pro 2), ale v tvare veveričky. Ružové veveričky. Tá má ruky hore a otvor na nasávanie miesto úst, takže to vyzerá, ako keby kričala. Ak nemáte radi ružovú, môžete si vybrať aj fialovú.

Všetko ostatné je pomerne štandardné. Je vyrobená z lekárskeho silikónu, ktorý je netoxický a bezpečný pre kožu. Otvor pre nasávanie je podobný ako u iných podtlakových vibrátorov a rovnako ako u nich stimuluje klitoris a simuluje orálny sex. Je vodeodolná a je tiež zahnutá, resp. jej chvostík, aby sa dal ľahko zasunúť. Je to teda také dva v jednom. Je nabíjacia, má 10 módov vibrácií a sama stojí, čo je celkom výhodné, pretože väčšina hračiek sa len tak váľa po povrchu, čo nie je práve hygienické.

Pretože táto hračka nie je klasickou hračkou, nenájdete ju len tak v obchodoch. Väčšinou sa takéto pomôcky dajú zohnať na Amazone. Veveričku tam môžete zohnať od 33 do 42 libier (36-46 EUR), čo nie je úplne prehnaná cena. Aj recenzie na túto osobitnú hračku nie sú vôbec zlé, 59 recenzií dohromady dalo 4,5 hviezdičky (z 5 možných). Jeden zo spokojných užívateľov napísal, že sa vďaka tejto hračke usmieva po dobu niekoľkých dní.

Ovládanie je jednoduché. Primárne veverička vibruje, a to pri stlačení tlačidla na menšiu dobu než 3 sekundy. Akonáhle ho stlačíte dlhšie ako 3 sekundy, prepne sa do sacieho módu. Niekomu táto veverička môže pripadať skôr strašidelná, možno práve preto, že má otvorenú pusu alebo preto, že neviete, čo kričí. Niekomu možno nebude zase príjemné nechať sa uspokojovať od lesného tvora. Pokiaľ ale hľadáte netradičnú hračku na sex, toto je jasná voľba. Prípadne môžete vybrať nejakú z tých nasledujúcich, ktoré nie sú o nič menej bizarné.

Vibrátor ve stylu veverky můžete přidat do své kolekce erotických hraček

Banánový vibrátor

Každý vie, že sa banán prirovnáva k penisu (alebo naopak), ale aj tak je táto hračka svojím spôsobom netradičná, pretože veľa vibrátorov vo vzhľade ozajstného banánu nie je. A už vôbec nie aj so šupkou. Tento banán je skvele zakrútený tak, aby mohol stimulovať bod G. Informácií o tomto produkte nenájdete veľa, ale predajca uvádza aspoň pár základných informácií. Banán je vyrobený zo silikónu, ktorý je netoxický a pre telo nezávadný. Je pomerne malý, a tak vám bude skvelým spoločníkom na cestách, ľahko si ho dáte do kabelky a navyše je dobíjací. Vzťahuje sa na neho ročná záruka. Banánový vibrátor kúpite za necelých 16 libier (17 EUR).

Makronkový vibrátor

Viete, ako vyzerajú makrónky? Taký ten veľmi krásny sladký dezert, nad ktorým sa zbiehajú slinky už len keď ho vidíte? (Ak nie, použite Google) tak presne taká je aj táto erotická hračka. Vyzerá podobne, je sympaticky malá a vlastne celá oku lahodiaca. Podľa slov predajca je táto makrónka vodeodolná, zo silikónu, bez ftalátov a nabíjaca cez USB. Kto sa nechce nechať uspokojovať veveričkou (napríklad preto, že mu to príde trochu zoofilné), môže vyskúšať túto makrónku. S cenou 45 libier (49 EUR) sa síce neradí medzi najlacnejší vibrátor "no name" značky, ale musíte uznať, že nápad je to vydarený.

Kukuričné dildo

To by ste sa divili, koľko na Amazone možno nájsť kukuričných dild. Je pravda, že kukurica, ak sa bavíme o plodu v celku, má dosť vhodný tvar pre vibrátor alebo dildo, skrátka náhradu penisu. Hrbolčeky jednotliých kukuríc navyše môžu mať ďalšie stimulujúci účinok. Vybrať si môžete z mnohých rôznych farieb, od klasickej "kukurične" žltej, cez oranžovú, telovú, fialovú až po čiernu. Niektoré druhy majú dokonca aj "semenníky", to teda neviem, kde to kukurica vzala, asi nejaké mutácie, ale nájdu sa aj bez nich. Niektoré druhy majú aj prísavku, keby vám to prišlo praktické. Tá funguje zároveň ako základňa, pokiaľ ju budete používať ako análny kolík. Kukurica je vyrobená zo silikónu, je netoxická a bez zápachu. Cena sa pohybuje od 23 do 29 libier (25-32 EUR).

Oproti ostatným sa líši v tom, že sa jedná o dildo a nie vibrátor, takže žiadne vibrácie nepocítite a nebudete musieť nič nabíjať. Ale keby vás kukurica ako taká zaujala veľmi a chceli by ste vibrátor, tak aj také na Amazone nájdete.

Dilda, která vypadají jako kukuřice

Sloní vibrátor

Tento veľmi zvláštny vibrátor, ktorý je v tvare slona, vás bude (celkom prekvapivo) uspokojovať svojím chobotom. Je trochu podobný vibrátora Zumi, ktorý ale nie je slonom, ale "zubnou kefkou". Majú rovnakú vlastnosť v silných, ráznych vibráciách, ktoré sú spôsobované úzkou časťou. Slon bohužiaľ pravdepodobne nemôže konkurovať kvalitou menovanému vibrátoru, už len preto, že jeho cena je 500 € a nenájdete žiadne recenzie. Avšak predajca tvrdí, že by sloník mal zvládnuť 15 tisíc vibrácií za minútu a orgazmus by sa mal dostaviť do 90 sekúnd. A aby sme nezabudli - k tomuto produktu dostanete miesto chobota ešte ďalšie tri nadstavce. Nutné dodať, že s chobotom je ten sloník ešte celkom roztomilý, tie ostatné sú už skôr desivé. Ale ak zvládnu dobre uspokojiť, tak prečo nie...

Kvetinkový vibrátor

Nie, nejedná sa o vibrátor posiaty obrázkami kvetiniek, ani vibrátor v tvare klasickej kvetiny, ako si ju vybavíte v mysli. Táto kvetinka je taká stonka, ktorá vyrastá z kvetináča. Áno, naozaj je súčasťou tejto hračky aj ten kvetináč. A v podstate je to také dva v jednom, keďže rastlina slúži ako vibrátor, ktorý je mimochodom vodeodolný, tichý a má 20 módov vibrácií, a kvetináč ako dobíjacia stanica (takže vlastne ako taká malá PowerBank). To je skvelé, pretože si môžete hračku nabiť kdekoľvek, pokojne po ceste alebo pri momentálnej nedostupnosti elektrickej energie. A tiež si "kvetináč" môžete postaviť napríklad na stôl v práci alebo doma a nabíjať si cez neho telefón. Skrátka taká investícia sa naozaj oplatí.

Mačičí vibrátor

A konečne jeden naozaj roztomilý a úplne neškodný vibrátor. Aj keď sa jedná o "mačičí" vibrátor, tak nebudete mať pocit akejsi zoofílie ako u veveričky, pretože tu má iba tvar mačacej labky a ide naozaj skôr o roztomilosť. Je vhodný pre každú nežnú slečnu, ktorá ocení stimuláciu klitorisu. Je vodeodolný, vyrobený zo silikónu, nabíja sa cez USB a má 10 módov vibrácií, takže ženy všetkých vekových kategórií budú môcť skúmať, čo ich dokáže najviac rozparádiť.

Vibrátor, který vypadá jako kočičí packa, prostě musíte mít!

Mačičí podtlakový vibrátor dva v jednom

Koťátková podtlakový vibrátor dva v jednom

Nemáte ešte dosť mačiatok? Tak v tom prípade pre vás máme ešte jeden tip na roztomilú erotickú hračku. A v podstate by sme mohli povedať, že sme si to najlepšie nechali na koniec, takže ak ste dočítali až sem, tak jedine dobre pre vás! Prečo je táto hračka dva v jednom? Pretože kombinuje funkciu sania (rovnako ako napríklad veverička), ale má aj oscilačný chvostík (ako sloník alebo Zumi). Obaja majú 10 módov, čo dohromady dáva 20, to len tak nejaká hračka nemá. Chvostík môžete ohnúť do tvaru C alebo U, ako vám to bude vyhovovať, a keď hračku vypnete, chvostík sa nabudúce vráti presne do tej istej polohy. Ako malý bonus sú dve ušká, ktoré môžu masírovať akupresúrne body na chrbte alebo krku. Je nabíjací - nabíja sa dve hodiny a vydrží v prevádzke jednu až tri hodiny (záleží na frekvencii a intenzite).

Mačiatko je vyrobené z lekárskeho silikónu, je bez zápachu, bezpečné pre pokožku a celé vodeodolné. Najlepšie na tom je, že toto všetko je očividne veľmi účinné, keďže všetky recenzie zatiaľ vyjadrujú len spokojnosť a celých 5 hviezdičiek. A cena? Necelých 40 EUR.

Ak nechcete, nemusíte sa obmedzovať len na erotické hračky klasických tvarov. Môžete si vybrať aj z celkom širokej ponuky známych aj neznámych firiem, ktoré ponúka niečo originálnejšie, čo vám možno viac sadne do vkusu. Ak chcete viac inšpirácií, mrknite ešte na naše ďalšie články, napríklad Objavte tie najlepšie vibrátory k stimulácii bodu G alebo 10 erotických hračiek, ktoré vám spríjemnia začiatok jari.

A ak nechcete tieto hračky skúšať sami, oplatí sa zaregistrovať sa na erotickú zoznamku, na ktorej určite narazíte na niekoho, kto by o také zaujímavé zážitky stál.

[Lil]

zdroj:

https://www.amazon.co.uk/

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.