Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

10 erotických hračiek, ktoré vám spríjemnia začiatok jari

20.marec 2019
10 erotických hračiek, ktoré vám spríjemnia začiatok jari

Jar je skvelou príležitosťou k mnohým veciam. Niekto je plný odhodlania, že konečne začne žiť zdravším životným štýlom, iný sa pustia do upratovania celého domu a záhrady a niektorí počúvnu svoje pudy a rozhodnú sa byť aktívnejší vo svojom sexuálnom živote. A prečo nie?! Využiť pri tom môžete aj tieto skvelé erotické hračky.

Okoreniť svoj sexuálny život by mal chcieť každý (ibaže by to už viac nešlo). Jar k tomu priamo nabáda. Zvieratká sa prebúdzajú po zimnom spánku, a pretože my sme tiež v podstate zvieratká, aj my naraz cítime, že máme omnoho viac energie. A tá energia sa dá využiť rôznymi spôsobmi... Sex je rozhodne jedným z nich. Tak prečo si nevylepšiť jar práve ním? Nebojte, pokiaľ ste bez partnera, neznamená to, že si musíte nejak rýchlo hľadať, aby ste si jar mohli užiť. Stačí, ak si zaobstaráte zatiaľ náhradu a to sú erotické hračky.

Samozrejme nie každý je bez sexuálneho partnera. Ak máte niekoho, kto vás robí šťastnými po sexuálnej stránke, nemyslite si, že s erotickými hračkami nič nebude. Vždy sa dá nájsť chvíľka, keď vy máte chuť, ale partner alebo partnerka nie sú po ruke, ale predovšetkým sa tieto pomôcky dajú skvelo zaradiť do erotických hrátok!

Veľa ľudí si chce nejakú erotickú hračku zaobstarať, ale nemajú predstavu, čo všetko sa dá zohnať, z akých materiálov a za akú cenu. Najprv si môžete prečítať napríklad naše staršie články Druhy sexuálnych pomôcok - 1. časť a Druhy sexuálnych pomôcok - 2. časť, aby ste mali predstavu, aké hračky vôbec existujú. Potom si vyberte jeden druh alebo niekoľko druhov, ktoré vás zaujali, a inšpirujte sa konkretnými hračkami, ktoré vám predstavíme dnes.

10 erotických hračiek pre spríjemnenie jari

Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že sú všetky nasledujúce hračky určené pre ženy, vôbec to tak nemusí byť. Použite svoju fantáziu. Vibrovať vibrátori po tele môžete aj mužom, sať jeho bradavky alebo skúsiť análnu penetraciu...

LELO Sona Cruise

Erotická hračka, ktorá akurát padne do ruky a bude sa veľmi pohodlne používať. Ide o pomôcku, ktorá nasáva klitoris (Lelo udáva až 70% klitorisu), a tým spôsobuje veľké orgazmy. Editorka Julia Pugachevsky o tejto hračke hovorí, že jej dopriala úplne nové "plazivé" orgazmy, ktoré ale nastali oveľa rýchejšie než kedykoľvek. Sona Cruise využíva pulzujúce vlny (ako keď stojíte vedľa hlasitého basového reproduktoru v klube), ktorými stimulje klitorálne nervy hlboko pod pokožkou. Je vodotesná a veľmi tichá. Vydrží nabitá v pohotovostnom režime 90 dní a stalého používania 1 hodinu. Nabíja sa 2 hodiny a váži 116 g, takže je naozaj ľahká. Vyrobená je zo silikónu a ABS plastov. V zľave ju na oficiálnych stránkach dostanete za 102 EUR, inak za 184 EUR. Vybrať si môžete z troch farieb: svetlo ružová, tmavšia ružová a čierna.

LELO Ina Wave

Veľmi výkonný rabbit vibrátor (stimuluje vagínu a klitoris), ktorý sa vám zapáči svojim vzhľadom, ale predovšetkým funkciami. Má totiž (na rozdiel od iných rabbit vibrátorov) niečo viac. Pohybuje sa totiž tam a späť a navyše jeho väčšia časť sa vie zdvíhať, čo vám (alebo vašej partnerke) bude veľmi príjemne dráždiť bod G, čo povedie k silným orgazmom. Nabíja sa 2 hodiny, v pohotovostnom režime vydrží 90 dní a pri používaní vydrží 2 hodiny. Je vyrobená zo silikónu a ABS plastov. Cena sa pohybuje na oficiálnych stránkach okolo 140 EUR v zľave, inak 176 EUR. Môžete si zvoliť z troch rôznych farbách: fialová, ružová a modrá.

LELO Ora 2

Ora 2 je vibrátor na prst na klitoris v tvare kolieska. Vzhľad vyzerá naozaj veľmi luxusne a rovnaké sú aj jeho funkcie. Disponuje 10 nastaveniam, stopercentnou vodotesnosťou, silnými vibráciami ktoré vás dostanú a navyše vám bude pripomínať orálny sex. Samozrejme ho nemusíte používať iba na klitoris, ale na ktorúkoľvek časť ženského alebo mužského tela. Vydrží nabitý v pohotovostnom režime 90 dní a stáleho používania 1 hodinu. Nabíja sa 2hodiny a váží 117,5 g. Vyrobený je zo silikónu a ABS plastov. V zľave ho na oficiálnych stránkach majú za 147 EUR, inak sa 184 EUR. Vybrať si môžete z troch farieb: fialová, modrá a červená.

Erotická hračka Lelo Ora 2

LELO Lily 2

Posledná erotická hračka od Lela v dnešných jarných tipov. Vzhľadovo pomerne sympatická a hladká hračka v tvare zahnutej fazule. Ide o externý vibrátor, ktorý je stopercentne vodotesný, nabíjaci a má 8 rôznych stimulačných režimov. Je veľmi tichý. Recenzenti si tento vibrátor veľmi vychvaľujú a tiež sa stal svetovým bestsellerom. Oproti ostatným vyššie zmieneným sa líši v mnohých veciach: Je vyrobená z bezpečných ABS plastov a je pokrytý materiálom silky soft-touch, preto je tak príjemný na dotyk. Nabíja sa 2 hodiny, ale vďaka tomu je jeho výdrž skvelé 4 hodiny, v pohotovostnom režime potom 90 dní. Navyše aj vás milo prekvapí aj jeho váha 42 g. Vybrať si môžete s farieb svetlo fialová, svetlo ružová a tmavo fialová. Cena v zľave sa pohybuje okolo 117 EUR, bez zľavy 144 EUR.

Lovehoney Desire

Sympatický rabbit vibrátor, ktorý má stimulátor klitorisu v tvare králika. Ponúka vám 8 vibračných režimov a neskutočných 12 rôznych nastavení intenzity! Je nabíjaci, vodotesný a vyrobený zo silikónu. Nabíjanie po dobu 2 hodín vám ponúkne hranie na 1 hodinu. Je vodeodolný a dostanete k nemu aj luxusné puzdro, v ktorom ho môžete nie len schovať, ale aj nabíjať. Hodnotenie má nádherných 4,5 hviezdičiek z 5 možných a 161 hodnotení. Na oficiálnych stránkach pre európsky trh zaobstárate si tento produkt za 84,95 EUR.

Lovehoney A Little Bit of Magic Sex Toy Kit

Tento magický balíček obsahuje 3 erotické hračky v pekných, lesklých dúhových farbách: guličky na precvičovanie svalov panvového dna, veľký vibrátor a bullet vibrátor, ktorý je namaľovaný ako chvost morskej panny. Hračky takých zaujímavých farieb je veľmi ťažké nájsť, nie to ešte tri v jednom balíčku. Obe vibrátori ponúkajú 7 vibračných režimov a 3 rýchlosti. Venušine guličky vážia 95 g, guličky môžete vyňať, aby bolo možné sa k noseniu všetkých postupne prepracovať. Všetky 3 hračky sú vyrobené z ABS plastov. Celý balíček vás vyjde na oficiálnych stránkach pre európsky trh na 49,95 EUR.

Lifelike Lover Silicone Realistic Dildo

Túžite po niečom poriadnom? Toto dildo vám to môže ponúknuť. Ide o dildo, ktoré je veľmi realistické, to znamená podobné skutočnému penisu. Má 14 cm, na sebe žilky a pekne vymodelovaný žaluď. Môžete ho zakúpiť v rôznych farbách, od čiernej, telovej, cez modrú, až po sýto ružovú. Semenníky na konci môžete považovať za základňu, a preto sa nemusíte báť ho použiť aj pre iné análne hrátky. Navyše disponuje aj prísavkou na konci, vďaka ktorej ho môžete pripevniť napríklad na dlaždičky v kúpeľni. Tiež je kompatibilný s rôznými popruhmi, jedné budú zmienené za chvíľku. Vyrobený je zo silikónu, je úplne vodotesný, takže si môžete užívať aj vo vani. Kľudne ho môžete dať do mrazáku a v lete sa trochu osviežiť. Na oficiálnych stránkach Lovehoney pre európsky trh ho zakúpite za cenu 28,95 EUR.

Lovehoney Strap-on Harness Kit

Strap-on harness predstavuje popruhy, ktoré boli zmienené pri predchádzajúcom dilde. Sú unisex a môžete ho používať, ako sa vám zachce. Muž na ženu, žena na muža, alebo aj žena na ženu alebo muž na muža. Veľkostne sa do nich akurát vojde predchádzajúce dildo. Vďaka nastaviteľnej veľkosti ho môžu nosiť ľudia s konfekčnou veľkosťou 36 až 74, takže sa nemusíte báť, že by ste si ich neobliekli. K dispozícii vám k tomuto setu bude aj 18cm dildo určené k stimulácii bodu G. Aby sa vám nestalo, že si zaobstaráte dildo v zlej veľkosti, v sete nájdete aj 3 veľkosti krúžkov pre ich upevnenie. Popruhy navyše majú aj vrecko, keby ste si do ňho chceli dať napríklad bullet vibrátor alebo malý lubrikačný gél, aby ste ho mali vždy po ruke. Môžete ich prať v pračke. Na oficiálnych stránkach pre európsky trh ich kúpite za cenu 36,95 EUR.

Erotická pomůcka Lovehoney Strap-on Harness Kit

Adorime Wireless Remote Control Vibrátor

Chceli ste niekedy vyskúšať vibrátor, ktorý sa zasúva do spodného prádla? Potom s týmto máte jedinečnú možnosť, je to jeden z najobľubenejších vibrátorov tohto druhu za skvelú cenu. Je vyrobený zo silikónu a jeho najväčšou výhodou je, že má diaľkové ovládanie, takže sa s vami môže hrať partner, ktorý bude sedieť opoďiaľ (môže od vás byť vzdialený až 10 metrov), alebo si môžete zábavu užiť aj sami. Vibrácie navyše zasiahnú tri miesta naraz - lonové pysky, klitoris aj análny otvor. Tento vibrátor do nohavíc ponúka 10 vibračných režimov, je vodotesný a nabíja sa za 30 minút. Na Amazone ho kúpite za necelých 25 dolárov.

Tracy's Dod Clitoral Sucking Vibrator

Tento vibrátor vás úplne nadchne. Kombinuje penetráciu (dráždenie bodu G) so saním klitorisu (rovnaké sanie, ako ponúka Sona od Lela). Môžete si nastaviť ako intenzitu sania, tak vibráciu a navyše využiť aj build-in mód, na výber je 10 vibračných režimov. Je vyrobený zo silikónu, vodotesný, nabíja sa 1,5 hodín a pri hrátkach vydrží pracovať 60 minút. Na Amazone ho môžte zakúpiť za 46,99 dolárov.

Privítajte jar so štýlom a uspokojením. Objednajte si jednu alebo dve erotické hračky, ktoré vám (prípadne vám a vášmu partnerovi) urobia radosť a zvýšia kvalitu vášho sexuálneho života. Väčšina z dnes zmienených hračiek sú vodotesné, takže sa nestratia ani v lete v bazéne...

[Lil]

Zdroj:

https://www.lovehoney.eu

https://www.lelo.com

https://www.amazon.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.