Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Obohaťte svoj život o sexuálne cviky s Venušinými guličkami

19.november 2018
Obohaťte svoj život o sexuálne cviky s Venušinými guličkami

Spozornieť by mali predovšetkým ženy, pretože pomocou Venušiných guličiek a Kegelových cvikov sa posilujú svaly panvového dna. Viacmenej môžu spozornieť aj muži a svojim partnerkám môžu zakúpiť niektoré z Venušiných guličiek z dnešného článku a venovať ako darček, ktorý neskôr môžu vyskúšať pri milostných hrách.

Okrem drepov a ďalších cvikov existuje jedno cvičenie, ktoré síce nie je tak očividné, nemalo by však kvôli tomu byť opomínané. Ide o Kegelové cviky, ktoré zahŕňajú zvieranie a uvoľnenie svalov panvového dna (tie, ktoré nám v tele pomáhajú zadržať moč). Tieto svaly môžu byť oslabené časom alebo napríklad aj pôrodom a následne môžu viesť k malej nehode (cvrknete si do nohavičiek). Preto je posilovanie panvového dna tak dôležité a mimo iného môže tak isto pomôcť, pokiaľ máte problémy s dosiahnutím intezívnych orgazmov.

Podobne ako pri iných cvičeniach na posilnenie svalstva vám pri cvičení môžu pomôcť nástroje, v tomto prípade sa jedná o Venušine guličky. Najprv si všeobecne zhrňme, čo sú vlastne zač a následne si uvedieme konkrétnejšie pomôcky, ktoré si môžete zohnať.

Základné informácie o Venušiných guličkách

Premýšľajte o nich ako o malom závaží pre vagínu. Obvykle sa skladajú z jedného alebo z niekoľkých loptičiek zoradených v rade s povrazom na konci. Do vagíny ich zasuniete tak, aby povrázok trčal von a tak môžete začať posilovať - zvierajte a povoľujte svaly panvového dna. Toto vám môže pomôcť izolovať svaly a trochu lepšie cítiť kontrakcie.

Žiadne guličky nie sú rovnaké, predávajú sa v mnohých rôznych veľkostiach a váhach. V závislosti na vaších preferenciách si môžete zaobstarať guličky od 10 do 100 g. Spočiatku by ste mali začať s malými guličkami a akonáhle budete mať pocit, že sú vaše svaly silnejšie, môžete začať experimentovať a vyskúšať väčšiu hmotnosť. Čím lepšie vám bude pomôcka sedieť, tým lepší účinok bude mať cvičenie na vaše svaly. Niektoré ženy dokonca nosia Venušiny guličky počas dňa, či už sú kdekoľvek, keď sa odvážite aj vy k takému kroku, mali by ste mať na pamäti, že čím ťažšia bude vaša pomôcka, tým väčšiu budete potrebovať silu, aby ste ju udržali tam, kde má byť.

Všeobecne sú Venušine guličky považované za bezpečné a štúdie ukázali, že sú aj účinné. Pokiaľ ide ale o použitie, mali by ste vedieť, že nie je odporúčané používať Venušine guličky v prípade, že ste po pôrode (je možné, že pri pôrode došlo k natrhnutiu, ktoré sa musí zahojiť), po operácii, po pohlavnom styku, pri menštruácii alebo vaginálnej infekcii. Pomôcky by ste nemali používať dlhšie ako 6 hodín. Veľmi vhodné sú guličky vyrobené zo silikónu, pretože nedráždia vagínu. Správna starostlivosť o túto pomôcku je tak isto veľmi dôležitá. Po každom použití ju umyte s mydlom a vodou.

Vlastniť Venušiné guličky a cvičiť Kegélové cviky sa zaručene vyplatí, ako po sexuálnej, tak po zdravotnej stránke. Zaujíma vás aké guličky sa dajú na trhu zohnať? Potom pokračujte v čítaní, pár z nich vám predstavíme.

We-Vibe Bloom Vibrating Kegel Balls

Pomôcka od We-Vibe sa od obyčajných Venušiných guličiek líši v tom, že vibruje. Môžete si vybrať z 10 rôznych druhov vibrácií (slabé, stredné, silné, ultra silné, pulzujúce, vlnitosť, masážna, dráždenie, tempoa rampa). Sú vyrobené z mäkkého, zdravotne nezávadného silikónu (bez ftalátu), ktorý je zároveň veľmi pohodlný na nosenie. Guličky sú v 3 rôznych hmotnostiach, ktoré môžete všetky postupne vymeniť a vyskúšať (10 g, 30 g a 45 g). Súčasťou balenia je puzdro, lubrikačný gél a USB kábel, pomocou ktorého sa dobíja batéria. Doba nabíjania batérie je 90 minút. Rovnakú dobu využijete pri používaní pomôcky, dokým sa opäť nevybije. S alikáciou We-Connect sa môžete trochu pohrať s prednastavenými vibráciami a dokonca si môžete nastaviť vlastný štýl vibrácií. Pomôcku môžete mať doma priamo od výrobcov za 129 EUR.

We-Vibe Bloom Vibrating Kegel Balls

Paloqueth Kegel Balls

Táto pomôcka je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov a dá sa zakúpiť za veľmi rozumnú cenu. Pozitívne výsledky môžete spozorovať už za 8 týždňov za predpokladov, že pomôcku budete používať každý deň v dobe 15 až 30 minút. Perfektne sa hodí pre čerstvé mamičky alebo ženy, ktoré prechádzajú menopauzou. Pomôcka je vyrobená zo zdravotne nezávadného silikónu, ktorý je hypoalergénny a neobsahuje ftaláty. Materiál je vodeodolný, mäkký a neporézny pre ľahšie čistenie. Váha jednotlivých guličiek je 30 g (ružová farba) a 40 g (fialová farba). Zakúpiť ju môžete napríklad na Amazone za necelých 14 EUR.

Elvie Trainer

Táto pomôcka tak isto spolupracuje s aplikáciou, tá však má na starosti vaše cvičenie. Podľa informácií na stránkach výrobcu vizualizuje Elvie Trainer pohyby panvového dna v reálnom čase pomocou funkcie biofeedback, prevedie vás cvičením a sleduje váš pokrok. Pri zvieraní svalov sa ikona drahokamu posunie hore v reakcií na silu kontrakcie, pri uvoľnení sa vráti späť dole. 30 % žien pri cvičení tlačí dole a to by mohlo viesť k poškodeniu pomôcky, preto bola navrhnutá tak, aby sa tomu predišlo. Dokáže zmerať silu a pohyb, ktorý pri cvičení používate, a týmto spôsobom môže zistiť, či cvičíte správne alebo nesprávne. Vďaka tejto funkcii môžete vylepšiť svoju techniku.

S pomocou expertov vyvinuli výrobci 6 unikátnych päťminutových cvikov, ktoré môžte v aplikácií nájsť. S pravidelným tréningom sa môžete zo začiatočníckej úrovne dostať na vyššiu (mierne pokročilý a pokročilý) a prvé výsledky uvidíte za menej ako 4 týždne. Rovnako ako predošlé pomôcky je aj táto vyrobená zo zdravotne nezávadného silikónu, ktorý je zároveň vodeodolný a ide ľahko vyčistiť. Súčasťou balenia je USB kábel (pre dobíjanie), prenosné púzdro (ide tak isto použiť k nabíjaniu), voliteľný kryt a návod. Vzhľadom k pokročilosti pomôcky a obsahu balenia si za túto pomôcku trochu priplatíte. Na stránkach výrobcu si ju môžete objednať za 199 EUR.

Venušine guličky je môžné využiť aj v kombinácií s vibrátorom alebo pri hrách s partnerom. Ak žiadného partnera nemáte, môžete sa zaregistrovať na sex zoznamke a po nejakom sa pozrieť, pokiaľ chcete.

[rox]

Zdroj: https://we-vibe.comhttps://www.paloqueth.comhttps://www.elvie.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.