Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pomôcky, ktoré vás v zime zohrejú

11.január 2018
Pomôcky, ktoré vás v zime zohrejú

Sex je skvelý spôsob, ako sa v chladných zimných mesiacoch zahriať. Existujú však možnosti, ako môžete svoje hrátky pozdvihnúť ešte o úroveň vyššie, a to so zahrievacími pomôckami!

Prečo by ste si mali vybrať práve zahrievacie pomôcky? Zahrievacie erotické hračky a lubrikanty sú pre túto ročnú dobu ideálne. S nimi môžete svoje hrátky alebo masturbáciu trochu okoreniť či svojho partnera prekvapiť skríningom tejto senzácia. Najpríťažlivejšie na týchto pomôckach, predovšetkým teda erotických hračkách (najmä masturbátorov), je skutočnosť, že pri používaní budete mať pocit, že je to skutočné. V prípade, že sa uspokojujete sami, zahrievacie erotické hračky a lubrikanty môžu byť prínosné pre vašu fantáziu, pretože mierne teplo napodobňuje realistické teplo vagíny, úst alebo konečníka.

Nasledujúce pomôcky vás iste zahrejú, či už pri samotnom sexe alebo pri masturbácii s masturbačnými pomôckami.

Lubrikačné gély

V tejto kategórii si uvedieme 3 druhy lubrikačných gélov.

Wet Warming

Lubrikačný gél Wet Warming od výrobcu Wet Lubricants je lubrikant na vodnej báze. Rozohrieva sa pri kontakte s pokožkou, pri pohybe hreje, dokonca zostáva teplý, keď ho mierne pofúkate. Hodí sa perfektne pre erotické masáže. Wet Warming je hodvábne hladký, dlhotrvajúci, vo vode rozpustný a neškodný výrobok. Obsahuje glycerín a tokoferylacetát (acetát vitamínu E).

FleshLube Fire

Tento lubrikant sa ideálne hodí pri použití masturbátorov. Iba pár kvapiek počas masturbácie vás pri vtieraní do pokožky príjemne zahreje. Lubrikačný gél je vyrobený na vodnej báze, bez parabénov, hypoalergénny a šetrný aj najcitlivejšie pokožke.

Sliquid Organics Sensations

Tento lubrikant je navrhnutý tak, aby zvýšil citlivosť a poskytoval hlboký a príjemný pocit pri aplikácii na erotogénne zóny. Bol naplnený potravinovým mentolom, aby vytvoril skutočne vzrušujúcu formulu. Tento hustý, dlhotrvajúci lubrikačný gél na báze vody obsahuje čisté rastlinné prísady. Zahrieva sa pri trení, je teda vhodný pre použitie pri sexe s partnerom alebo pri masturbácii. Po použití sa dá ľahko odstrániť a nezanecháva žiadne stopy.

Wet Warming lubrikační gelFleshLube Fire lubrikantSliquid Organics Sensations lubrikant

Umelá vagína

Rozpáľte svoje túžby s najrealistickejším zahrievacím masturbátorom. Umelá vagína Pipedream Extreme Hot Snatch je vybavená exkluzívnou termo tubou, ohrievacím puzdrom, ktoré je vhodné vložiť do mikrovlnnej rúry. Na zahriatie masturbátora je potrebné vložiť termo tubu do puzdra a na chvíľu ohriať v mikrovlnnej rúre.

S touto umelou vagínou budete mať pocit, že je skutočná. Teplý, zamatovo mäkký materiál verne napodobňuje skutočné tkanivo a po masturbácii sa dá veľmi ľahko očistiť. Pre vyčistenie je potreba vyňať umelú vagínu z tuby a dôkladne prepláchnuť čističom hračiek a teplou vodou.

Rozmery tejto pomôcky sú 20,3 a 10,8 cm.

Pipedream Extreme Hot Snatch umělá vagínaPipedream Extreme Hot Snatch umělá vagína

Vibrátor

Vibrátor značky iVibe od výrobcu Doc Johnson ponúka 7 vibračných a pulzujúcich programov, ktoré boli navrhnuté tak, aby vzbudzovali vzrušenie. Silikónová časť má okrem iného mierny, zahrievací účinok, ktorý pomaly zahrieva hračku na príjemnú a bezpečnú teplotu. Jednotlivé funkcie tejto pomôcky (vibrácie, zahrievanie) možno použiť spoločne alebo samostatne. Ak vibrátoru dôjdu baterky, je možné ho opäť dobiť na ďalšiu akciu pomocou USB. Dĺžka pomôcky je 25,4 cm, šírka má 4,45 cm a obvod 13,97 cm.

iVibe vibrátoriVibe vibrátor

Zahrievač pre masturbátory

So zahrievačom TENGA Hole Warmer dosiahnete lepšieho uspokojenia. Ak vlastníte nejaký TENGA produkt, zahrievač spôsobí revolúciu týchto produktov a umožní oveľa realistickejšie pocity. Čo viac, jeho použitie je tak jednoduché. Pre ohriatie svojej obľúbenej pomôcky musíte zahrievač zapnúť, počkať až sa nahreje a potom ho zasunúť do masturbátora. Zahrievač TENGA Hole Warmer môže dosiahnuť teplotu až 50 ° C a zostane teplý maximálne 20 minút. Pomôcku môžete použiť viackrát (až 30-krát).

Keď zahrievač zapnete, zahreje sa a spevní. Po zasunutí do masturbátora je potreba ponechať ho vo vnútri až 5 minút. Pred použitím zahrievač vyberte a uistite sa, že vaša hračka nie je príliš horúca. Potom už len stačí si vziať k ruke lubrikačný gél na vodnej báze a vychutnať si svoj teplý a realistický masturbátor. Zahrievač sa po použití vráti do pôvodného, ​​kvapalného stavu, akonáhle sa ponorí do vriacej vody.

V dĺžke táto pomôcka meria 15 cm a v šírke 2,5 cm.

TENGA Hole Warmer - zahřívač pro masturbátory

Nemáte sa s kým cez zimu zahriať? Skúste sa poobzerať na zoznamke.

[rox]

Zdroj: https://www.harmonystore.co.uk

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.