Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

15 ženských super žhavých masturbačných techník

19.december 2017
15 ženských super žhavých masturbačných techník

Masturbácia poskytuje potešenie mužom aj ženám. Najprv sa zameriame na nežné pohlavie a nabudúce vás bude čakať článok o mužoch, aby to bolo spravodlivé. Ženy, chcete sa inšpirovať skvelými masturbačnými technikami ostatných žien? Len smelo do toho!

Ak ste žena, asi ste si vedomá toho, že diskusia s ostatnými ženami o masturbácii je stále ešte celkom tabu. Občas sa síce pri poháriku nejakého dobrého pitia chvíľočku pobavíte o takých veciach, ale skôr len tak z okraja a do detailov nikto z vás nejde. Možno by ste sa aj dosť hanbili. Ale o tom, čo si čítate, nemusí nikto vedieť, a tak si urobte chvíľku súkromia a prejdite si dnešný článok. Trebárs vás nejaká metóda zaujme a už dnes ju vyskúšate.

Každá žena má svoju originálnu techniku, ako si urobiť čo najlepšie dobre. To ale neznamená, že sa jej musí držať zubami nechtami a nič iného nevyskúša. Naopak skúšaním nových vecí prinášate do svojho života sviežosť a neopozeranosť, učíte tak samy seba, spoznávate seba a svoje telo.

Mylná predstava

Niektorí muži i ženy, a že ich nie je málo, majú mylnú predstavu o tom, ako masturbácia u ostatných žien prebieha. Potom tiež nemajú vznikať otázky typu "Som normálna?" alebo vety "To, čo robím, určite nie je normálne!" a podobné. Myslia si, že masturbácia bežnej ženy začína tak, že sa pekne upraví, oblečie sa do saténové košieľky, ľahne si do saténového prestieradlá, jej nádherné a držiace vlny sa rozplynú po vankúšmi a ruka nežne mieri k intímnym partiám, nechýba ani rúž alebo lesk na pery ... nie, takto to naozaj u väčšiny žien nefunguje, možno pre úplné minimum áno, ale ktorá "bežná" žena by na toto mala vôbec čas ?!

Keď na to príde, ženy dokážu byť pekne inovatívne, kreatívne a tiež trochu divné alebo bláznivé, asi rovnako ako muži. Napríklad ako Becca, ktorá si myslela, že nie je normálna, pretože sa raz trela o vankúš, aby dosiahla orgazmus. Raz to povedala svojej kamarátke a tá jej na to odpovedala: "Ale prosím ťa, Becca, to je ešte v pohode. Ja som si raz vzala okoralú kôrku od pizze, zabalila som ju do potravinárskej fólie a začala som si užívať."

A práve takéto príbehy vás donútia sa zamyslieť nad tým, ako to majú ostatné ženy. Čo všetko skúšaju? Čo im robí dobre? Anonymné odpovede 15 z nich si môžete hneď prečítať.

Guľa na posteli

"Pamätám si, že som mala posteľ, ktorá mala hore na konštrukcii guľu. Bola asi len 60 cm vysoko a navyše bola celkom malá. Pamätám si, že som ju používala."

Čokoľvek, čo je blízko postele a zároveň aspoň trochu použiteľné k rôznym druhom uspokojovania, sa vždy hodí! Dávajte ale pozor, aby ste si neublížili.

Kefka na zuby

"Zabalila som svoju kefku na zuby do spodnej bielizne a uspokojovala som sa tak, že som trela svoj klitoris, akoby som chcela urobiť oheň. Akurát ma to tam dole celkom otupilo a trochu to bolelo. Dokonca som ani nemala elektrickú kefku."

S elektrickou kefkou by to išlo určite lepšie, viac menej používajte jedine nejaký vyradený kus, predsa len si s ním asi už nebudete chcieť čistiť zuby ...

Zabav ma, Elmo ... Ty neposlušný chlapec

"Keď som bola mladšia, niekedy ku koncu základnej školy alebo na začiatku strednej, spomenula som si na moju starú hračku Elma a ako sa triasol, keď sa smial. Bola som vynaliezavá, tak som hračku rozstrihala a vzala som tú časť, ktorá vibrovala, odpojila som repráčky, ktoré robili smejúci sa zvuk vždy, keď sa stlačilo tlačidlo, a dala časť späť. Tak prišiel na svet môj prvý vibrátor! "

Elmo je postavička z amerického programu pre deti Sezam, otvor sa. Pretože bol tento program veľmi obľúbený, vyrábalo sa aj mnoho druhov hračiek, ktoré, ako ste sa mohli presvedčiť, neslúžili vždy svojmu pôvodnému účelu.

Jaká technika masturbace je vaše nejoblíbenější?

Teplá (nie horúca!) kulma na vlasy

"Raz som to skúsila so svojou kulmou na vlasy. V tej chvíli nebola v zásuvke, ale používala som ju chvíľu pred tým, preto bola ešte trochu teplá, čo tomu dodávalo pocit, že sa jedná o 'skutočnú vec'."

Asi nemusíme pripomínať, ako veľmi by ste pri skúšaní takejto veci mali byť opatrné. Ak vás to láka, v žiadnom prípade nemajte kulmu v zásuvke a presvedčte sa (radšej niekoľkokrát), že kulma nie je veľmi horúca!

Špeciálne pranie

"Vždy som robila všetky prania a sušenie bielizne, pretože som sa potom mohla oprieť o pračku alebo sušičku a prežívať orgazmy stále a stále dookola. Najlepšie na tom bolo to, že nikto nemal žiadne podozrenie."

Ak ste to ešte nevyskúšali, tak hurá na to! Bielizeň rovnako musíte vyprať, tak prečo si pri tom trochu neužiť?

Biely čarodejník

"Skúsila som použiť figúrku Gandalfa. Prvotne to v podstate vôbec nezačalo ako nejaká sexuálna vec. Proste som len chcela vedieť, či by tam pasovala. Fungovalo to a tak sa stalo, že som si vytvorila svoj nový návyk."

No, čo k tomu dodať. Chudák Gandalf.

Milovníčky M&M

"Pred tým, než som si mohla kúpiť normálnu erotickú hračku, používala som tubu na M&M Minis. Fungovalo to naozaj dobre a dokonca si myslím, že ju stále predávajú, heh. Najskôr som z toho samozrejme vyjedla tie cukríky, inak by sa asi roztopili . "

Ženy sú vynaliezavé a tento príbeh to opäť dokazuje. Keď nie je jedna možnosť, musí to ísť nejako inak a okrem jedného sladkého potešenia si môžete užívať rovno dve.

Metóda dekou

"Mojou najobľúbenejšou metódou bolo to, že som si deku dala medzi nohy tak tesne, aby som sa o ňu mohla trieť, kým som nemala orgazmus. Bolo to skvelé."

Už na začiatku sme povedali, že by sa malo využiť všetko, čo sa nachádza v blízkosti postele, tu sa to opäť podarilo.

Vynálezcov postup

"Urobila som svoju vlastnú jedinečnú výbavu pomocou lyžice s hrubou plastovou rukoväťou. Umiestnila som ju tak, aby lyžička bola súčasťou malej mäkkej hračky, ktorá v sebe mala aktivovateľný vibračný motorček. Motorček poháňaný baterkou by som ocenila viac, ale musela som si vystačiť s tým, čo som mala! "

Toto je naozaj veľmi pekný vynález, ktorý navyše nie je ťažké si doma zostrojiť.

Je důležité si umět udělat dobře...

Výrobca sviečok

"Keď mi bolo asi 15 alebo 16, tak som sa začala zaujímať o to, ako vlastne celý ten 'sólo sex' funguje. Tak som šla na jednu z chatovacích diskusií, aby som sa spýtala na nejaké tipy. Niekto mi tam poradil, aby som skúsila použiť dlhý svietnik a tak som to skúsila. "

Zaujímalo by nás, prečo niekto poradí zrovna svietnik, ale pravdepodobne to bolo z osobnej skúsenosti ...

Odstraňovač chlpov

"Našla som jeden prázdny odstraňovač chlpov, taký ten lepivý, ktorý mal držadlo, ktoré pripomínalo penis. Neodolala som. Aby bolo držadlo hladšie a išlo to lepšie, použila som gumovú rukavicu a do jedného prsta som držadlo zasunula. Zvyšok rukavice som len pretiahla cez nepoužiteľnú časť. "

Na čo si spomeniete, až budete nabudúce odstraňovať chlpy zo svojho oblečenia? A nehovorte, že nie na toto!

Lepidlo

"Používala som lepidlo. Bola to jediná vec, ktorá bola dostupná a zároveň nenápadná v mojej izbe, keď som bola pubertiačka. Zabralo to nejaký čas, než som prišla na to kúzlo, ako s tým zaobchádzať, aby to išlo hladko."

Lepidlo bolo samozrejme zatvorené, jednalo sa o takú tú lepiacu tyčinku, aki si (niektorí) spomínate na svoje školské roky, kedy ste museli tieto veci používať v škole.

Hrátky s ceruzkou

"Keď som bola dieťa, hrala som som si sama so sebou s Squiggle Wiggle pen, ktoré bolo tvarovo podobné dildu a navyše vibrovalo. Moja mama ma raz pristihla a donútila ma to vyhodiť, ale to už som bola totálne zamilovaná do orgazmov a vyhrabala som si to z odpadkov. Keď ma chytila ​​druhýkrát, povedala mi, že ak sa neprestanem dotýkať sama seba, vezme ma k doktorovi, že je so mnou niečo zle. Keď sa na to pozerám spätne, jej sexuálna výučba stála pekne za prd. "

Squiggle Wiggle pen je ceruzka, ktorá mení farby a dokonca aj vibruje. Ak vás zaujíma viac, môžete si ju objednať napríklad na Amazone.

Masturbácia v práci ?!

"Moja najobľúbenejšia technika je pravdepodobne v práci. Máme toalety len pre jednu osobu a umývadlo je tak akurát vo výške rozkroku. Môžem sa o neho trieť takým spôsobom, že roh mi tlačí na klitoris, kým nedosiahnem orgazmus. Aj napriek tomu, že je to skvelé, som to robila iba raz. "

Hlavne myslieť na hygienu! Verejné záchody, aj keď to sú tie v práci, nie sú práve najlepšou voľbou.

Scooby Doo

"Raz, keď mi bolo 14, som obkročila obriu vypchatú hračku Scooby Doo, ktorú som vyhrala v zábavnom parku. Urobila som to len raz, pretože som ho rozorvala. Upratovala som tu divnú vypchávku ešte týždne."

Keď budete trochu menej divoké, možno vám plyšák vydrží aj do ďalšieho použitia.

Už si pripadáte normálnejšie, keď viete, že v tom nie ste sami? A vyskúšate niektoré z týchto techník? Alebo si rovno nájdite muža, aby ste si mohli užívať sexu a nie stále len masturbácie!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.