Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Objavte tie najlepšie vibrátory k stimulácii bodu G

21.november 2019
Objavte tie najlepšie vibrátory k stimulácii bodu G

Na tele máme rôzne erotogénne zóny, ktoré sa dajú stimulovať. U žien je jednou z nich bod G, ktorý síce väčšina ľudí pozná teoreticky, ale prakticky sa s ním nikdy nestretli, pretože nevedeli ani to, kde ho nájsť. Nájdite svoj (alebo partnerkin) bod G a užite si s ním nádherné vyvrcholenie vďaka erotickým hračkám.

Vedeli ste, že žena má v okolí intímnych miest neuveriteľných 7 erotogénnych zón? To už je pekné číslo na to, aby ste len ich objavovaním strávili niekoľko večerov. Ale každý musí niekde začať, a tak pre nasledujúci večer môžete zvoliť bod G. O tejto erotogénnej zóne koluje veľa mýtov, niektoré sú úplné hlúposti, iné sú založené na pravde a iné pravdou sú. Tak aby sme najprv uviedli pár vecí na pravú mieru, spísali sme pre vás nasledujúce riadky.

Čo by ste mali vedieť o bode G?

Bod G sa nachádza iba u žien, hoci u mužov môžeme nájsť jeho príbuzného - bod P. O tom sa ale dnes baviť nebudeme. Bod G voľným okom neuvidíte, pretože sa schováva vo vnútri vagíny. Nejde ale o nejaký "čudlík", ktorý nájdete pohmatom, stlačíte a bude sa niečo diať. Musí to byť trochu zložitejšie, inak by to nebola zábava. Nájdete ho tak, že do vagíny strčíte prst, najlepšie ukazovák, a to jeho bruškom smerom k pupku. Nemusíte vôbec nijako hlboko, bude vám stačiť zasunúť zhruba dva články prsta. Následne ucítite iné tkanivo, ktoré sa vo vagíne nachádza, toto je také "hubovité".

Dráždenie tohto bodu väčšinou nie je nijako zložité. Stačí ho buď dráždiť krúživými pohybmi, pohybmi "tam a späť", či pohybom "poď sem", kedy ohýbate články prsta. Niekto popisuje orgazmy pri dráždení bodu G za veľké výbuchy, iným sa javia zase ako menšie, ale dlhšie trvajúce, jasné je ale to, že sú iné ako pri dráždení klitorisu. Existujú tiež ženy, ktoré nikdy orgazmus stimuláciou tohto bodu nedosiahnu, ak patríte vy alebo vaša partnerka medzi ne, nemusíte sa kvôli tomu stresovať, ako sme písali na začiatku, sú na výber aj ďalšie erotogénne zóny.

Ako ale z nadpisu nášho článku asi tušíte, nemusíte sa snažiť dosiahnuť orgazmus len prstom. Na trhu nájdete celý rad vibrátorov, ktoré sú priamo určené na stimuláciu bodu G, niektoré sú dokonca multifunkčné a zvládnu sa postarať napríklad aj o klitoris. Takže ak chcete viac poznávať svoje telo, pokúste sa toto miesto nájsť a kúpte si erotickú pomôcku, ktorej funkcia vás vystrelí do orgasmického vesmíru.

Dráždite svoj bod G pomocou vibrátora

Chcete urobiť radosť sebe alebo svojej partnerke? Pod stromček môžete nadeliť jeden z nasledujúcich vibrátorov...

Slimline Vibrator od firmy Happy Rabbit

Skvelá voľba pre všetkých

Rabbit vibrátory sa vyznačujú tým, že dráždia zároveň vagínu vnútri, väčšinou bod G, a klitoris. Je to také milé dva v jednom, kedy menšia námaha spôsobí obrie orgazmy. Často je časť, ktorá sa stará o klitoris, v tvare králičích ušiek, a preto sa volajú rabbit (králik). Tento vibrátor je jeho príkladom, jedná sa o úplne klasický králik vibrátor, ktorý má špičku zahnutú práve za dráždenie bodu G.

A v čom je lepší ako ostatní? Po prvé v tom, že za neho neminiete celú svoju výplatu. Stojí totiž 60 dolárov, takže necelých 56 EUR, čo na jeho luxusne vyzerajúce prevedenie nie je vôbec zlá cena. K luxusu navyše nahráva aj farba, ktorá je (na rozdiel od väčšiny ostatných erotických hračiek) čierna. Je dobíjaci, vyrobený zo silikónu a vodotesný. Poteší vás 15 rôznych vibračných módov.

Slimline Vibrator od firmy Happy Rabbit

Quiver od firmy vedome

Skvelá voľba pre začiatočníkov

Úplne jednoducho vyzerajúci vibrátor, ktorý vás nebude obťažovať nejakými zbytočnosťami navyše. Je ale pravda, že to nie je len nejaká rovná tyčka, predsa len nájdeme dve odlišnosti. Po prvé je trochu zahnutý pre dráždenie bodu G a po druhé má pozdĺž seba také malé hrče, ktoré prispievajú k dráždeniu. Kúpite ho za krásnych 30 dolárov, čo činí 28 EUR, vo fialovej alebo ružovej farbe. Je vyrobený zo silikónu a poháňaný tužkovými batériami.

Stronic Drei od firmy Fun Factory

Skvelá voľba pre simulovanie sexu

Chcete prežívať sex aj vo chvíľach, kedy nemáte ským? Nemusí to byť iba sen, pretože s týmto vibrátorom by sa vám to mohlo podariť. Má trochu zvláštny tvar, vyzerá trochu ako nejaká zbraň, ale nenechajte sa odradiť jeho vzhľadom. Má 10 výkonných vibračných módov a vďaka jeho zaujímavým záhybom bude dráždiť aj okolie pošvového vchodu a perineum (hrádzu). Nabíja sa cez USB kábel, je vodotesný, takže hrátky vo vani môžu byť tiež skutočnosťou, a je vyrobený zo silikónu. Cena sa pohybuje okolo 152 dolárov, v prepočte 141 EUR.

G-Spot Bullet Vibe od firmy Je Joue

Skvelá voľba pre ľudí, ktorí majú radi jednoduchosť

Máme tu ešte jeden vibrátor, ktorý je úplne jednoduchý, a to dokonca ešte viac ako Quiver. Je úplne hladký a na konci zaoblený pre stimuláciu bodu G. Je vyrobený zo silikónu, veľmi príjemný na dotyk a určený prevažne k stimulácii bodu G, predovšetkým preto, že nemá žiadne vymoženosti, ktoré by sa starali o klitoris. Za 60 minút nabíjania máte 90 minút zábavy. Zaujme vás na ňom aj cena, ktorá je 59 dolárov, takže zhruba 55 EUR.

G-Spot Bullet Vibe od firmy Je Joue

Lovelife Cuddle Mini od firmy OhMiBod

Skvelá voľba pre ľudí, ktorí veľa cestujú

Keď uvidíte na internete obrázok tohto vibrátora, pravdepodobne vám to nepríde, ale verte, že je naozaj drobný, v podstate taká "vrecková" veľkosť. Keď ho ale potom vyskúšate, tak okamžite zabudnete na to, ako malý je, pretože vás ohromí tým, čo dokáže. Disponuje silnými vibráciami, ktoré sa rozvrnia presne na vašom bodu G, a pritom dokáže byť maximálne potichu. Nabíjať ho budete cez USB 2,5 hodiny a vydrží v prevádzke 2 hodiny. Cena je rovnaká ako u predchádzajúceho vibrátora - 59 dolárov.

Match od firmy We-Vibe

Skvelá voľba pre páry

Match je pomôcka vyrobená naozaj predovšetkým pre páry, ale neznamená to, že by ste si s ňou nemohli užívať aj o samote (ženy aj muži). Tento set sa skladá z dvoch častí, jednou z nich je vibrátor, ktorý je v polovici zahnutý do oblúka, to aby vagína mohla byť stimulovaná zvnútra aj zvonku. Druhú súčasť predstavuje ovládač, ktorý buď ovládate sami, alebo váš partner. V dvoch je to samozrejme oveľa väčšia zábava, pretože nikdy neviete, čo príde ďalej. Len tá cena je trochu vyššia, pohybuje sa okolo 140 dolárov, čo činí 129 EUR.

Basics Powerful Mini G-Spot Vibrator od firmy Lovehoney

Skvelá voľba pre tých, ktorí chcú ušetriť

Nedisponujete pred Vianocami zrovna veľkým obnosom, ale aj napriek tomu by ste si chceli užívať intímne chvíľky s nejakou hračkou? Potom sa poobzerajte po tomto jednoduchom vibrátori od Lovehoney. Ten totiž stojí iba 10 dolárov (9 EUR). Jeho špička je samozrejme zahnutá a jej cieľom je bod G. Ten s týmto vibrátorom rozhodne neminiete.

Basics Powerful Mini G-Spot Vibrator od firmy Lovehoney

Mona 2 od firmy Lelo

Skvelá voľba pre rýchlovky

Vibrátor Mona 2 si môžete užívať v 8 rôznych vibračných módoch. Je vyrobený zo silikónu a na rukoväti má tlačidlá na ovládanie rýchlosti a štýlu vibrácií. Jeho vzhľad je moderný a pekne jemný bez akýchkoľvek hrbolčekov či iných narušení. Môžete ho kúpiť v farbe fialovej či ružovej a určite vás poteší jeho netradičný spôsob nabíjania. To funguje tak, že na stenu pripevníte adaptér a vibrátor tam pomocou magnetu bude držať a nabíjať sa. Čo už vás ale toľko nepoteší je cena, ktorá sa pohybuje okolo 179 dolárov, takže 165 EUR.

G-Tickler od firmy Lovehoney

Skvelá voľba pre súčasnú stimuláciu bodu G a klitorisu

Vzhľadovo veľmi zvláštne vyzerajúca hračka a tiež na prvý (asi aj druhý) pohľad nie práve z najkvalitnejších materiálov. Ale zato celkom originálna. Vyzerá trochu ako penis s vajíčkami, ale tieto semenníky sú ploché a majú na sebe bodlinky, ktoré pri používaní masírujú klitoris. "Žaluď" je väčší ako zvyšok "penisu" a trochu zahnutý, takže sa veľmi dobre dostane k vášmu bodu G. Ten dráždi vibrácie, u ktorých si môžete nastaviť 3 rôzne rýchlosti a 4 rôzne vibračné režimy. Veľmi príjemná je aj cena tejto erotické hračky, vyjde totiž na 20 dolárov, čo je 18 EUR.

Rave od firmy We-Vibe

Skvelá voľba pre experimentovanie

A máme tu ešte jeden ďalší zamatovo hebký vibrátor, ktorý si nájde cestu k bodu G. Je ale zahnutý trochu iným spôsobom ako tie predošlé (je úplne asymetrický), čo je rozhodne plus, pretože s ním môžete zažiť úplne iné pocity. Úžasných je tiež neuveriteľných 10 vibračných režimov a nepochybne aj to, že túto hračku môžete prepojiť s mobilnou aplikáciou a nechať ju ovládať partnera, s ktorým práve budete v miestnosti, ale aj toho, ktorý sa bude nachádzať na druhom konci sveta. Nabíjať sa cez USB bude 90 minút a v prevádzke si ju budete môcť užívať krásnych 120 minút. Cena sa pohybuje okolo 120 dolárov, v prepočte to je 111 EUR.

Odhodlajte sa a nájdite svoj bod G a objavte nové vzrušenie. Vďaka týmto vibrátorom sa vám to nepochybne podarí, pretože sú na to najväčšími odborníkmi! Ak ste žena, môžete to vyskúšať sama, ale tiež si môžete nájsť partnera na sex, aby ste si mohli len užívať rozkoš. Ak ste muž, kúpte takého pomocníka a s partnerkou to poriadne rozbehnite! Nemáte partnerku na sex? Nevadí, stačí sa zaregistrovať na erotickej zoznamke a jednoducho ju nájsť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.