Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Akú si vybrať erotickú hračku podľa vašej osobnosti

30.október 2018
Akú si vybrať erotickú hračku podľa vašej osobnosti

Premýšľate, akú si zaobstarať erotickú hračku, ale neviete, ako si vybrať? Podľa čoho? Vďaka nám to môžete skúsiť aj podľa svojej osobnosti. Ste zvedaví, ktorá hračka sa k tej vašej najviac hodí? Čítajte ďalej a dozviete sa to!

Výber erotickej hračky by mal byť v ideálnom prípade dlhší proces než len vojsť do kamenného obchodu a siahnuť po tom prvom, čo ste uvideli (čo je často spôsobené aj nervozitou). Mali by ste o nej zistiť čo najviac informácií (napr. aké sú možnosti vibrácie, či je vodeodolná, či je nabíjacia alebo ma baterky a mnoho ďalšieho), najlepšie si je aj prečítať recenzie užívateľov na internete a potom ich porovnať aj s inými podobnými hračkami. Ale vzhľadom k tomu, koľko ich trh ponúka, by toto nebolo možné robiť s hračkami naprieč rôznymi druhmi, ktorých je stovka. Preto by ste už dopredu mali vedieť, o aký druh máte záujem. A ak táto odpoveď neprichádza, aj keď nad tým usilovne premýšľate, pokúste sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami. Stačí, keď sa zamyslíte na tým, aký ste človek a následne si prečítate o erotickej hračke, ktorá by k vám mala sedieť. Sami sa tak môžete rozhodnuť, či vás láka a kúpite si ju, alebo dáte prednosť niečomu inému.

Každý ma svojích obľúbených spevákov, hercov alebo iných umelcov tak isto ako jedlá či nápoje. Aj erotická hračka nebude sedieť všetkým jedná a tá istá. Každý má iné potreby a preferencie. Vyberte si preto tú, ktorá bude pre vás tá najlepšia. V jednom z ďalších článkov o erotických pomôckach sa budeme venovať tomu, aké pomôcky sa k vám hodia podľa vášho znamenia horoskopu, to si tak isto nenechajte újsť!

Ak ste veľmi nezávislí

Mali by ste si vybrať: vibrátor na klitoris

Ak klitoris nemáte, potom môžete tento vibrátor aspoň používať na svojej partnerke alebo na vás možno bude sedieť aj iná vlastnosť, o ktorej sme sa tu zmienili. Vibrátorov na klitoris nájdete hneď niekoľko druhov a vy si môžete vybrať ten, ktorý by vám najviac vyhovoval - buď taký, ktorý zvláda aj penetraciu a dráždenie klitorisu je bonus naviac (rabbit vibratory) alebo priamo stimulátori klitorisov, ktoré väčšinou nenesú penetračnú schopnosť. Dbajte na to, aby ste si mohli vybrať rôznu silu vibrácie a tak isto aj rôzne vibračné režimy. Pačiť sa to bude ženám aj mužom, ktorí sú nezávislí, pretože ženy si s nimi budú užívať pekné chvíľky o samote a muži zase budú dráždiť ženu tak, ako sa im to páči. Vhodnou voľbou je napríklad stimulátor klitorisu We-Vibe, ktorý ponúka rôzne rýchlosti a druhy vibrácie, kontakt s pokožkou je veľmi príjemný a najviac zasiahne tie miesta, ktoré si žena praje.

Ak sa vám páči byť submisivní

Mali by ste si vybrať: set pásikov cez oči

Submisivita sa vyjadruje v pároch a s týmito pásikmi cez oči sa so svojím partnerom skvelo vyhrate! Najprv je nutné, aby ste si so svojím partnerom urobili dohodu a nastavili pravidlá. Nemusí ísť o nič formálne, ale rozhodne by to malo byť niečo, čo budete obidvaja dodržiavať. Určite by ste si mali stanoviť záchranné slovo, ktoré poviete vždy, keď vám už daná vec nebude príjemná a budete chcieť skončiť. Môžete si na internete nájsť zoznam rôznych praktík a potom sa na nich obaja zhodnete, či by ste si ich chceli vyskúšať, alebo nie. Potom vám už ostáva len použiť pásku cez oči, vďaka ktorej si môžete vyskúšať veľa praktík v úplne v inom svetle (doslova). Každý dotyk od vášho partnera pocítite a budete vnímať úplne inak. Ak si kúpite set, tak sa môžete oddávať ešte iným hrátkam, keď si masku nasadíte obaja naraz. Vo svetle sa nachádzate väčšinu svojho života, večer si rozsvietite svetlo, lampičku alebo pozeráte do telefónu a televízie. Skúste to raz trochu zmeniť.

Ak ste radi dominantní

Mali by ste si vybrať: nastaviteľné štipce na bradavky

Dominanciu môžete vyjadriť viacerými spôsobmi a určite sa vám bude páčiť dráždiť svojho partnera štipcami na bradavky. Najlepšie si zaobstarajte tie, ktoré sú prepojené retiazkou, pretože tento spôsobuje ešte ďalšiu stimuláciu naviac. Budú to veľmi vášnivé hrátky, tak neváhajte a nakupujte! Nezabudnite ani v týchto hrátkach na záchranné slovo, o ktorom sme hovorili v predošlom odstavci, prípadne nastaviť aj iné pravidlá.

Nastavitelné kolíčky na bradavky s řetízkem

Ak máte dobrodružnú povahu

Mali by ste si vybrať: análny kolík

O análnych kolíkoch sme už písali samostatný článok a vy sa v ňom môžete inšpirovať, aby ste našli ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ak ste začiatočníci, mali by ste začať s menšími veľkosťami. Najdôležitejšou vecou, na ktorú by ste mali pri zaobstaraváni myslieť, je veľkosť základne, alebo časti, ktorá sa nezavedie do analného otvoru. Tá by mala byť rozhodne väčšia, než je najväčší priemer kolíka, a predovšetkým plochá, aby tam kolík omylom nezašiel celý, to by ste pravdepodobne museli riešiť na pohotovosti.

Ak radi v živote riskujete a žijete svoj život inak ako ostatní

Mali by ste si vybrať: ozubené koliesko

Vyzerá trochu ako krájač na pizzu, ale s podstatne ostrejšími hranami (bodákmi). Budete partnerovi alebo on vám jazdiť po tele týmto nástrojom, ktorý trochu vyzerá ako mučiaci, a pri tom pociťovať rôzne pocity - bolesť, šteklenie, štípanie, dráždenie a mnoho ďalšieho. Oddajte sa tomuto nástroju a týmto pocitom.

Ak sa radi vzdávate kontroly nad vecami

Mali by ste si vybrať: pásku na zviazanie

Pokiaľ sa radi vzdávate kontroly, potom budú presne pre vás krásne sexy pásky na bondage. Trochu vyzerajú ako lepiaca páska, ale nenechajte sa zmiasť, tieto pásky sú výnimočné nie len svojím pekným vzhľadom (sú čierné a vyzerajú zamatovo). Lepia totiž len sami k sebe, takže sa nemusíte báť, že by vám vytrhala chlpy na rukách/nohách alebo inak podráždila pokožku. Môžete ju použiť akokoľvek, zviazať ruky alebo nohy k sebe, alebo k telu, alebo napríklad k posteli.

Ak často cestujete

Mali by ste si vybrať: Diskrétne erotické hračky

Cestovatelia sa tak isto radi uspokojujú, ale málo kto sa s tým rád pochvaľuje. Takže je lepšie ak sa takéto intímne detaily držia v tajnosti. To môžete zariadiť pomerne jednoducho, pretože dnes výrobcovia erotických hračiek myslia skratka na všetko. V článku 7 diskrétnych erotických hračiek pre ženy, ktoré milujú cestovanie sa môžete inšpirovať 7 zaujimavými hračkami, o ktorých nebudú mať podozrenia pracovníci letiska, ani nikto iný. Tvarom sa podobajú všedným veciam, ktoré si človek bežne nosí so sebou. U žien určite uspeje aj hračka od firmy LELO, ktorá sa volá Mia 2 a vyzerá ako rúž, a to dokonca aj keď ju otvoríte. Naviac je vodeodolná, nabíja sa cez USB, k dispozícií je 6 vibračných režimov, vibrácie sú ale tiché ako šepot. Nabitá vydrží hodinu a pol neustáleho používania a batéria vydrží nabitá 90 dní medzi používaniami.

Diskrétní erotická hračka LELO Mia 2

Ak ste trochu perverzní

Mali by ste si vybrať: Elektro set

Máte radi trocha nevšedných veci v sexe, tak vás môžu zaujímať hrátky s elektrinou. Náš článok Výboje do vášho sexualného života vás prevedie týmito pomôckami a dozviete sa v ňom, na čo si dávať pozor a ako sa správať pri zachádzani s pomôckami, ktoré do vášho tela vysielajú elektrické výboje. Nastaviť si môžete intenzitu, akú chcete, najprv sa doporučuje začínať od najmenších a uvidíte, čo všetko ste schopní zvládnuť. Menšie výboje vám budú spôsobovať šteklenie, vyššie škriabanie.

Ak máte dobrý prehľad v moderných technológiách

Mali by ste si vybrať: rabbit vibrátor s pripojením cez Bluethooth

Moderné technológie sú súčasťou naších životov a niektorí ľudia sa v ich skúmaniach a používaniach vyžívajú. Ak ste aj vy jedným z týchto ľudí, tak by ste si určite takú erotickú vychytávku mali zaobstarať. Jedným z nich sú rabbit vibrátory od firmy Lovense, ktoré sa ovládajú cez Bluethooth alebo aplikáciou v mobilnom telefóne, a tak môžete svojho partnera (resp. partnerku) uspokojovať trebárs aj z druhej strany sveta. Táto hračka je skutočne veľmi vymakaná, aj aplikáciu v telefóne si uživatelia veľmi chvália. Pokiaľ o ňu máte záujem, môžete zaobstarať takú hračku aj svojmu partnerovi - je totiž jedna pre mužov (Max) a jedna pre ženy (Nora).

Ak si vždycky všetko rozmyslíte

Mali by ste si vybrať: Hračky na báze podtlaku

Zaujíma vás o ktoré hračky sa jedná? O také, ktoré simulujú orálny sex, prečítať si o nich môžte v našom článku, ktorý sme im celý venovali. Vyberte si takú, ktorá nestimuluje iba klitoris, ale aj okolie, pretože aj jeho stimulácia je pre ženský orgazmus dôležitá. Zažijete tak omnoho intenzívnejšie a krajšie pocity. Firma LELO vyrába takú pomôcku, ktorá sa nazýva Sona a tá vám ponúkne dokonca 8 rôznych nastavení, takže sa nemusíte báť, že by ste nenašli to správne pre vás.

Dúfame, že ste našli svoju osobnosť a hračku, ktorá sa k vám najviac hodí. Zakúpiť ju môžete pomocou internetu (čo sa v dnešnej dobe javí ako najlepšia možnosť), ale samozrejme môžete navštíviť aj väčšie mestá, ktorým nechýbajú kamenné sex shopy, v ktorých môžete pomôcky vidieť na vlastné oči a chytať sa ich. Určite také predajne nájdete na niektorých územiach Slovenska.

[Lil]

Zdroj: https://www.lelo.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.