Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Oživte svoj sexuálny život a vyskúšajte dildá s ejakuláciou

22.máj 2019
Oživte svoj sexuálny život a vyskúšajte dildá s ejakuláciou

Ak máte radi ejakuláciu, potom si určite zamilujete erotické pomôcky, ktoré vám v dnešnom článku predstavíme. Pokiaľ ste nikdy nepočli o striekajúcich dildách s ejakuláciou a chcete sa dozvedieť viac, potom pokračujte v čítaní.

Striekajúce dildo s ejakuláciou vyzerá ako každé iné dildo, ktoré vyzerá ako mužský penis. Oproti klasickému dildu však má niečo viac, čím sa približuje viac realite a skutočnému penisu. Dokáže totiž striekať umelou ejakuláciou a napodobniť tak senzáciu striekajucého penisu, avšak naroziel od mužov to dokáže doslova na povel. Okrem masturbácie sa tieto pomôcky využívajú k umelému oplodneniu a sexuálnej praktike nazývanej pegging (žena stimuluje mužovi análny otvor). Pre niektorých ľudí tiež funguje ako nástroj k uvoľneniu stresu a to v podstate na rovnakom princípe ako antistresová loptička.

Ako fungujú striekajúce dildá s ejakuláciou?

Všetky striekajúce dildá majú v sebe hadičku a sú navrhnuté tak, aby spermia vášho výberu vystriekla z neho skrz vrchný otvor ako pri penise. Niektoré z nich možno pripojiť k injekčnej striekačke, ktorú predtým naplníte. Vďaka striekačke má človek presnú kontrolu nad striekaním - od mierneho až po silnejší, ktoré môže dostreliť až na strop. Iné fungujú na celkom odlišnom princípe - musí sa ponoriť do tekutiny, ktorú nasajú po stlačení umelých semeníkov. Po vystrieknutí je opäť potrebné urobiť to isté. Je potrebné podotknúť, že keby takto fungovali penisy, tak by to asi nebolo zrovna najideálnejšie. Je to možno krásna predstava, avšak nehľadiac na to, že by muži asi čelili trápnym chvíľkam, po nejakej dobe by to človeka pri sexe omrzelo, pretože by pre túto "odmenu" nemusel vynaložiť žiadne úsilie a nemal by pocit uspokojenia. Viacmenej erotická pomôcka môže priviesť netradičný element do sexuálneho života a oživiť ho.

Niektoré dildá majú k hadičke pripojenú tiež extrémnu pumpičku. Tento design je prínos predovšetkým pre prípad, že človek nechce, aby došlo k ejakulácii skôr, než je na to pripravený (napríklad pri dilde, ktoré sa naplňuje a strieka po stlačení semeníkov).

Výber semena

Ďalším dôležitým poznatkom, ktorý by ste mali vedieť, je umelé semeno. Je jasné, že v tomto prípade bude ísť o alternatívu (teda pokiaľ človek neplánuje umelé oplodnenie), ktorú používajú aj pornoherci pri natáčaní porna. Aké umelé semeno by ste si mali vybrať? Najlepší typ falošnej spermy ma mliečne bielu farbu a je bezpečný pre vnútorné používanie. Veľmi vhodný je hybridný lubrikačný gél, ktorý má rovnakú konzistenciu aj farbu ako skutočná sperma. Zároveň je zdravotne nezávadný pre použitie vo vagíne alebo v konečníku. Konzistencia tohto lubrikantu umožňuje vystrieknúť z dilda do rovnakej vzdialenosti, ako by vystriekla skutočná spermia z penisu.

Stříkající dildo King CockUmělé sperma a čistící prostředek King Cock

Falošné spermie sa predávajú v malom množstve a väčšinou sa takmer všetko spotrebuje na jedno použitie. Niekomu môžu pripadať drahé (najlacnejšie sa cenovo pohybujú od 6 do 8 EUR, najdrahšie možno zohnať aj za viac ako 12 EUR), keď si ale zaobstaráte striekajúce dildo, nemali by ste hľadať nejakú lacnejšiu alternatívu, obzvlášť pokiaľ chcete mať falošnú spermiu vo vnútri vagíny alebo konečníka. Vyhnite sa preto domácej výrobe umelej ejakulácie z produktov, ako sú vajcia, kukuričný škrob alebo kokosový olej. Škroby by sa vo vnútri vagíny hydralyzovali na cukry, čím by spôsobili kvasinkovú a bakteriálnu infekciu. Domáce spermie sú v poriadku iba v prípade, že nimi budete simulovať striekanie na tvár alebo inú časť tela.

Ako vybrať veľkosť a farbu

Rovnako ako skutočné penisy, klasické dildá a vibrátory, aj ejakulačné dildá majú rôzne tvary, veľkosti a farby. Pokiaľ chcete naozaj veľké striekajúce dildo, mali by ste siahnuť po značke King Cock od Pipedream Products. Najväčšie dildo tejto značky meria 26 cm a cenovo na slovenských online sexshopoch pohybuje od necelých 62 do 82 EUR. Striekajúce dildá sa obvykle predávajú v odtieňoch bielej, hnedej a čiernej. Niektoré dildá majú tiež ružovú farbu (napríklad značka Pop).

Čo sa týka textúry, vďaka dildu so žilkami budete mať pocit, že ide o skutočný penis. V prípade, že sa vám takéto pomôcky páčia, môžete zvoliť striekajúce dildo od Doc Johnson. Cena tejto značky sa pohybuje od 49 do 61 EUR. Pozor, môžete naraziť aj na drahšie striekajúce dildá od tejto značky (155 EUR), ktoré sú určené pre pissing. Pokiaľ vás neodpudzuje cena a máte radi túto sexuálnu praktiku, potom smelo do toho.

Materiál tiež veľmi prispieva k celkovému pocitu. Silikón je najlepší pre dildá a sexuálne hračky všeobecne, pretože je na dotyk hodvábne hladký a ľahko sa čistí. Umelá koža a PVC bez ftalátov sú tiež veľmi realistické a mäkké. Jediný problém pri pomôckach z týchto materiálov spočíva v tom, že sú porézne a ťažko sa čistia. Po použití je potrebné pomôcky umyť pod hurúcou vodou a skladovať na čistom a suchom mieste.

Zaujali vás striekajúce dildá a premýšľate o ich kúpe? Alebo by ste radšej dali prednosť hrátkam so skutočným penisom a spermou? Či už tak alebo tak, verte, že túto pomôcku môžete použiť aj v dvojici (vyššie zmienka o peggingu). A na sex zoznamke si k sebe môžete nájsť sex partnera pre spoločné hrátky so striekajúcim dildom aj bez neho.

[rox]

Zdroj fotografií: https://www.pipedreamproducts.comhttps://www.docjohnson.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.