Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pohrajte sa s pomôckami na diaľkové ovládanie

8.júl 2019
Pohrajte sa s pomôckami na diaľkové ovládanie

Erotických pomôcok a hračiek existuje toľko, že by ste na každý deň v roku mohli mať jednu a ešte by vám ostalo na ďalší rok. Dnes sa ale zastavíme pri stále sa rozvíjajúcej kategórii, v ktorej sa skvelo dajú uplatniť moderné technológie, ale zároveň to nutne nemusí znamenať, že ovládanie bude zložité.

Erotické hračky na diaľkové ovládanie vám dokážu veľmi spríjemniť život. Nikoho nebaví hľadať tlačidlá, ktoré sa nachádzajú na samotnej hračke, keď je zrovna v najlepšom. Koľkokrát sa stane, že hrátky musíte na chvíľu prerušiť, na hračke tlačidlo nájsť a potom až pokračovať, čo zničí celú peknú chvíľku. Najhoršia je práve tá chvíľa tesne pred orgazmom. Preto sú diaľkové ovládania, nech už akéhokoľvek druhu (drôtové, bezdrôtové alebo ovládanie cez mobilnú aplikáciu), veľmi vítanou zmenou.

Pri uspokojovaní (a nezáleží pri tom na tom, či budete s partnerom alebo o samote) sa chce človek čo najviac sústrediť na krásne pocity, ktoré povedú k veľkému výbuchu slasti. S diaľkovým ovládaním si to môžete dovoliť. Polohu môžete zvoliť, akú budete chcieť, stačí, keď si niekde po ruke necháte ovládanie/telefón. Nemusíte ho ale neustále držať v ruke, tie môžete využiť omnoho lepšie, napríklad siahaním na svoje alebo partnerové telo a dráždenie na iných miestach, než na ktorých sa bude nachádzať hračka.

Erotických pomôcok na diaľkové ovládanie nájdete pomerne veľké množstvo, dnes sa zameráme predovšetkým na vibrátori. Niektoré z nich ale preukážu službu aj mužom.

10 sexuálnych hračiek na diaľkové ovládanie, ktoré by ste mali vyskúšať

My Secret od firmy Screaming O

Táto hračka sa v preklade volá "moje tajomstvo" ale verte, že je k tomu dôvod. Ako lepšie totiž schováte erotickú hračku než do nohavičiek? Je to skvelý spôsob, ako skúšať niečo, čo je tabu, pretože výjsť si von s erotickou hračkou v nohavičkách? Nechať sa uspokojovať v miestnosti plnej ľudí? Tak o tom sa vám určite ani nesnívalo. Nohavičky sú súčasťou balenia. Samozreje tento vibrátor nemusíte používať iba spoločne s nohavičkami, ale aj samotne. Ovládanie dosiahnete až do vzdialenosti 15 metrov, takže nie je problém, aby ste ho dali inej osobe, ktorá nebude zrovna v úplnej blízkosti. Balenie obsahuje samozrejme aj ovládanie, ktoré je v tvare silikonového prsteňa, vďaka ktorému je ovládanie hračky ľahké a nenápadné. Cena sa pohybuje okolo 70 dolárov (62 EUR).

Crescendo ovládanie cez mobilnú aplikáciu od firmy Mystery Vibe

Vibrátor Crescendo je jedinečný hneď niekoľkými vecami. Začneme s tou pre nás v dnešnom článku najdôležitejšou - je na diaľkové ovládanie a to rovno tou najmodernejšou formou - cez mobilnú aplikáciu. Čo viac si človek, ktorý hltá moderné technológie a neustále je prilepený k displeji svojho telefónu, môže priať? Faktom je, že je to pre väčšinu ľudí pohodlné. Stačí si kúpiť hračku a s ňou príde aj prístup do mobilnej aplikácie, ktorú si stačí stiahnúť. Navyše je táto hračka ohybná, takže si ju môžete nastaviť tak, ako vám bude najviac vyhovovať. Ohromí vás 6 motorov, 12 režimov vibrácií so 16 intenzitami. Rozhodne sa s ňou nudiť nebudete. Len cena pre niekoho môže byť trochu vyššia, pohybuje sa okolo 150 dolárov, takže 133 EUR.

Vibrátor Crescendo je ovládán přes mobilní aplikaci

Dildo na diaľkové ovládanie od firmy Lifelike Lover

Oficiálny názov je dildo, ale skôr ide o vibrátor, vzhľadom k jeho 10 funkciám, ktoré ponúka. Má ale prísavku, ktorú väčšina vibrátorov postráda, takže ho môžete prisať kamkoľvek budete chcieť a užívať si s ním a jeho diaľkovým ovládaním. Jeho veľkosť dosahuje ľahko cez 20 cm, je vodeodolný, nabíja sa cez USB a navyše sa dá pripnúť ako strap on. Cena je približne 55 dolárov, v prepočte 49 EUR.

Lyla 2 od firmy LELO

A ani Lyla 2 nie je úplne obyčajný vibrátor! Resp. jeho ovládanie nie je úplne obyčajné, obsahuje v sebe totiž skvelú funkciu Sence Motion, vďaka ktorej sa môžu zmeniť intenzity vibrácie podľa toho, ako s ovládaním hýbete. Určite to bude chcieť trochu cviku, ale vyplatí sa to. A aj keby sa vám táto metóda nepáčila, tak na nej nájdete aj klasické tlačidlá, ktorými môžete vibrácie nastaviť. Na oficiálnych stránkach sa rovno dozviete slovenskú cenu a ta je 157 EUR.

Tiani 2 od firmy LELO

Tiani 2 predstavuje neskutočne silný vibrátor, ktorý je designovaný tak, aby sa nosil na vulve ako sponka na papier. Má dva motori, ktoré sa starajú o tom, aby bola žena uspokojená ako vnútorne, tak zvonka. Môže byť použitý o samote, ale aj s partnerom. Celému tomu samozrejme nechýba ani diaľkové ovládanie, ktoré vyzerá v podstate úplne rovnako ako pri predchádzajúcej hračke Lyla 2 a má dokonca aj rovnakú funkciu SenseMotion. Cena je o trochu nižšia než v predchádzajúcom prípade, 145 EUR.

Vibračné vajíčko od firmy Fifty Shades of Grey

Toto vibráčne vajíčko sa môže používať buď na klitoris, to znamená, že ho nebudete nikam zasúvať, ale zasunúť ho môžete, pretože má veľmi praktickú šnúrku, vďaka ktorej sa nemusíte báť, že by ste ho už nevytiahli. 7 vibračných módov riadite pomocou ovládania, ktoré je v tvare krúžku alebo prsteňa. Cena sa pohybuje okolo 90 dolárov a to pre nás znamená ľahko cez 79 EUR.

Masturbačná hračka od firmy Hot Octopuss

Táto hračka dostane všetkých mužov! Konečne tu máme tiež niečo pre nich. Firma Hot Octopuss vyrobila masturbačnú pomôcku pre pánov, ktorá sa vôbec nepodobá umelým vagínam alebo iným pomôckám. Táto sa nasadí na penis v erekcii alebo bez nej a následne dva motori zaistia silné, osilačné vibrácie. Verte, že toto ste ešte nezažili! Nechýba diaľkové ovládanie, navyše hračka je vodeodolná a na jedno nabitie vydrží neuveriteľné 3 hodiny. Muži, nehanbite sa a doprajte si tiež netradičné zážitky. Tento hands-free masturbátor môže byť váš už sa 99 dolárov, takže necelých 90 EUR.

I muži si mohou užívat s erotickými hračkami na dálkové ovládání

BlueMotion od firmy OhMiBod

Hľadáte nejakú diskrétnu hračku, ktorú by ste si mohli vziať do spoločnosti a nitko by nemal ani tušenie? Potom ste ju našli. BlueMotion je placatý vibrátor, ktorý sa zasunie do spodného prádla. Ženy, premýšľali ste nieedy nad tým, ako si spríjemniť umývanie riadu alebo vysávanie? Toto je to, čo vám s tým pomôže. Ovláda sa cez mobilnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnúť do mobilu buď vy a nastaviť si tak vibrácie podľa vlastných preferencií, alebo si ju môže stiahnúť váš partner a dráždiť vás na diaľku. Vibrácie sa dokonca prispôsobia aj hudbe, ktorú si pustíte. Znie to skoro ako niečo z budúcnosti, že? Ale vy si to môžete vychutnávať už dnes, potrebovať k tomu budete 99 dolárov (necelých 90 EUR).

Vibrátor od firmy Weyes

Tento veľmi zvláštne vyzerajúci vibrátor vám dopraje internú aj externú stimuláciu a jeho ovládanie je štylizované do zlatého vybrúseného kolieska, takže vyzerá veľmi luxusne. Nechýba možnosť nabíjania a 7 vibračných programov. Navyše za neho nedáte celú výplatu, stojí iba 27 dolárov, takže 24 EUR. Ak ale hľadáte ešte niečo lacnejšie, zamerajte sa na ďalší vibrátor.

Vibrátor od firmy Paloqueth

Pokiaľ sa vám páči, že väčšina vibrátorov na diaľkové ovládanie sú určené na internú stimuláciu, nemusíte zúfať, pretože tu vám ponúkame aj jeden výhradne k stimulácii klitorisu. Táto hračka sa nesmierne ľahko schová do spodného prádla a zároveň má výstupok, ktorý sa pri klitorise dostane na to najlepšie miesto a spôsobí tak nesmierne veľké orgazmy. Pomôže k tomu aj 9 vibračných módov, vodeodolnosť a možnosť nabíjania. Cena vás milo prekvapí, zakúpite ho za 25,69 dolárov, to v prepočte je 23,20 EUR.

Erotických hračiek a pomôcok na diaľkové ovládanie existuje na trhu ešte omnoho viac a nemusí ísť iba o klasické vibrátori, ale ako sme zmienili, aj masturbačné pomôcky pre mužov, alebo napríklad krúžky na penis a mnoho ďalších. Všetky tieto pomôcky môžete využiť ako sami, tak aj s partnerom. A ako viete, v dvoch to ide lepšie, a tak určite stojí zato, aby ste to vyskúšali aj dvaja. Pokiaľ nemáte v súčastnej dobe s kým, nájdite si partnera alebo partnerku na sex na online erotickej zoznamke.

[Lil]

Zdroj:

https://www.babeland.com

https://www.lovehoney.com

https://www.lelo.com

https://www.amazon.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.