Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Muži vs. dámske erotické hračky

16.máj 2017
Muži vs. dámske erotické hračky

Nie každý muž je otvorený experimentovaniu s erotickými hračkami, a to dokonca ani vo forme doprianí rozkoše svojej partnerke. Robia snáď ženy niekde chybu? Alebo prečo sa tomu niektorí muži tak vyhýbajú? Pokúsime sa tento oriešok rozlúsknuť.

Niektorí muži nemajú problém s hrami s erotickými pomôckami. Pary používajú najčastejšie vibrátory pre ženy alebo hračky, vďaka ktorým zažijú uspokojenie obaja. Potom ale existujú aj muži, ktorí síce na popud svojej drahej polovičky nejakú tú erotickú hračku pri milovaní používajú, ale je to trochu proti ich srsti. Ovšem nemajú dosť odvahy sa k tomu vyjadriť alebo im príde hlúpe o tom hovoriť a všeobecne sa týmto sexuálnym témam radšej vyhýbajú. Skrátka urobia, čo sa páči ich partnerke a tým to končí. No a poslednou skupinou mužov sú tí, ktorí striktne odmietajú používať erotické hračky, väčšinou preto, že nechápu ich zmysel.

Nie je jednoduché takých mužov nájsť a "donútiť" ich vyjadriť sa k tejto téme, pretože o nej všeobecne neradi hovoria, našťastie sa pár mužov našlo a tu vám prinášame ich dôvody, prečo sa erotickým hračkám vyhýbajú.

Zaujíma vás, čo si takí muži o sexuálnych pomôckach myslia? Možno budete pozerať! Nemá taký názor napríklad aj váš partner?

"Keď budem úprimný, tak vlastne vôbec neviem, ako ich v tej chvíli správne zahrnúť, aby to nenarušilo celý priebeh milovania alebo tej danej situácie. Moja ex naozaj veľmi chcela, aby som niekedy nejakú hračku použil, ale vždy mi to bolo trápne. A trápnosť jednoducho nie je sexy."

Sex je spočiatku tiež celý trápny, no nie? Prvýkrát, keď človek poriadne nevie, ako a čo, ale je to snáď dôvod na to, aby ho nikdy neprevádzkoval? Nie je. Naopak čím viac bude človek sex mať, tým lepši sa v ňom bude stávať, vyskúša rôzne polohy a spozná, čo sa páči jemu i jeho náprotivku. Aj problém s erotickými hračkami sa na to dá prirovnať - z počiatku to človeku môže pripadať trápne, ale časom už príde na to, v akej chvíli ju použiť a stanú sa normálnou súčasťou sexuálneho života.

Okrem toho aj iné veci v sexe sú, dá sa povedať, trápne. Čo napríklad plieskanie guľkami o ženskej intímne partie? Niekomu to príde vtipné, inému trápne, ale všetci na to zabudnú v zápale vášne a blížiaceho sa orgazmu. Tak prečo si neužiť s hračkami, keď sa vám tá možnosť ponúka? Muži, doprajte to svojim partnerkám.

Nevzdávajte sa erotických hračiek! Môžete si s nimi užiť veľa zábavy...

"Ja som tu na to, aby som jej doprial sex a orgazmus, takže erotické hračky sú podľa mňa úplne k ničomu."

Nikto mužom neberie, že sú schopní ženu uspokojiť bez sexuálnych pomôcok. Pokiaľ je ale muž v tejto oblasti naozaj vzdelaný, tak vie, že ženu možno uspokojiť aj pomocou erotických hračiek a vďaka niektorým dokonca žena môže zažiť ešte nepoznané. Takže ak svojej žene chcú dopriať veľkú škálu uspokojenia a nie len stále jedno a to isté dookola, určite sa erotických hračiek nebudú vzdávať. Naopak by sa mali spýtať, aká z nich môže navodiť nejaké špeciálne pocity, ktoré žena ocení.

"Keď prežívam sex, je to predovšetkým o spojení, samozrejme môžu byť prítomné aj erotické hračky, ale pre mňa je to predovšetkým to spojenie. A tie hračky medzi tým robia akúsi bariéru."

Jediná bariéra, ktorá sa tu nachádza, je v tom prípade vo vašej hlave, muži. Aj vďaka sexuálnym hračkám môžete krásne splynúť. Ale predovšetkým spojenie nie je všetko, čo svojej žene predsa chcete ponúknuť, obzvlášť, ak už nejaké hračky spomenula. To im očividne prikladá nejakú váhu a o splynutí nebude núdza. Vy sami by ste nechceli zažiť nič nové? Ak áno, urobte s partnerkou kompromis.

"Nechcem znieť ako úplný blbec, ale cítim sa pri tom hrozne. Je to urážka. Ako by sa ona cítila, keby som si so sebou priniesol umelú pannu, ktorá by mi ho vyfajčila?"

Podobný prípad ako v druhom bode, akurát tu muž cíti erotické hračky vyložené ako urážku. Títo muži nechápu zábavu, ktorú môžu všeobecne so sexuálnymi hračkami zažiť a tiež im je dosť pravdepodobne jedno uspokojenie ich partnerky. A hlavne - takto to ženy rozhodne neberú, vibrátor ani iné veci pre nich nie sú náhrady chlapov, nechcú im tým ani naznačiť, že majú malý penis alebo im nevyhovujú v iných smeroch. Len chcú posunúť milovanie na ďalší level, zažiť niečo nové a chcú sa baviť.

Ak ste muž a vidíte sa v jednej z týchto spomínaných viet, skúste nad tým popremýšľať a svoj názor prehodnotiť. Prekvapte svoju ženu a uvidíte, že vám to potom náležite oplatí.

Ak ste žena a váš partner patrí do jednej z týchto kategórií, skúste si o erotických hračkách spoločne prehovoriť a presvedčiť ho, že nejde o nejakú náhradu za neho a jeho pýchu.

Ak túžite skúsiť si sexuálne hračky s niekým, ale momentálne nemáte žiadneho partnera ani kamaráta s výhodami, je na čase si založiť profil na erotickej zoznamke. Tam môžete nájsť človeka, ktorý bude mať rovnaké sexuálne fantázie ako vy a tým sa zvýši šanca, že si spoločný sex náležite užijete.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.