Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pás cudnosti

22.február 2017
Pás cudnosti

Aké to asi skôr bolo, keď sa proste niekto rozhodol, že dotyčný mať sex nebude a hotovo. V dnešnej dobe trochu nepredstaviteľná situácia. Dnes sa jedná predovšetkým o dobrovoľné rozhodnutie. A keď niekto chce a nemôže, čo mu pomôže? Predsa pás cudnosti.

Kto nemá žiadnu predstavu o tom, čo je pás cudnosti, tak pre neho použijeme presnú definíciu. Je to zariadenie alebo tiež doplnok odevu, ktorý má zabraňovať sexuálnemu styku, masturbácii alebo môže slúžiť ako prevencia znásilnenia. Je teda pravda, že by sa mohol dostať násilník do nejakého šoku, až by ho pod oblečením našiel. Existujú rôzne varianty, ako pre mužov, tak pre ženy.

História

História pásov cudnosti siaha naozaj ďaleko do minulosti a alebo je tiež možné, že nesiaha vôbec nikam a všetko, čo je tradované patrí len medzi mýty a legendy. Podľa historických prameňov sú pásy cudnosti prisudzované križiakom, ktorí nútili svoje manželky nasadzovať si ich a zabrániť im v pohlavnom styku počas ich výprav. Tieto legendy by nemali byť pravdivé, pretože bolo neskôr doložené, že pásy v 12. ani 13. storočí neexistovali. Najprv sa začali objavovať až v 14. storočí. Ako vyzeral môžete nájsť v knihe Konrada Kyesera, ktorá je v majetku Bavorskej národnej knižnice v Berlíne.

Nasadzovali sa predovšetkým a hlavne ženám. Ich nosenie bolo nepohodlné a bolestivé. Nedalo sa v nich chodiť dlhé mesiace. Mali predovšetkým slúžiť ako ochrana pred znásilnením nájomnými žoldniermi pri rabovaní. Žena ho vždy použila pri prechádzaní nebezpečnej oblasti alebo časti cesty, kde by hrozilo nebezpečenstvo. Ak už sa použil pás u muža, potom išlo predovšetkým o ochranu pred masturbáciou, pretože tá bola považovaná v stredoveku za hriech, ktorý sa trestal.

Ďalšou verzou prvého objavenia sa stáva tá, že sa pásy začali objavovať v 17. storočí, kedy ženy začali odhaľovať svoje ramená, žliabok medzi prsiami, členky a to bolo nemysliteľné a kdejaký zvodca si brúsil zuby a šľachtica to doháňalo k šialenstvu, a tak si dali svoje ženušky pod zámok. Obľúbený spisovateľ tej doby, istý Pierre de Bourdeilles raz napísal: "Odomknúť ľahký cínový kov, obopínajúci útle boky a nežné pozadie akejkoľvek krásnej pani, je lahôdkou mužov, ktorý sú ostrieľaní dvornými intrigami. Je na sto spôsobov, ako okovanou ženu vzrušiť a náležite uspokojiť."

Aj napriek tomu, že sa v mnohých významných múzeách objavili pásy všetkých možných významných osôb z minulosti, tak boli označené za falzifikáty a šikovné žartíky, ktoré sa podarili autorom frašiek. Neexistuje vraj žiadny dôkaz, že boli v stredoveku používané a rozprávači mali len bujnú fantáziu. Pravdepodobne sa jedná naozaj len o mýtus, ktorý vznikol vo viktoriánskej dobe. Múzea sa dokonca so svojimi vystavenými kúskami rozlúčili. Ale čo vieme? Nehovorí sa snáď: "V každom klamstve je trochu pravdy?".

V knihe od autora K. Janiša s názvom Potulky históriou sexu a erotiky môžeme nájsť aj jednu peknú českú povedačku na túto tému.

Pán Zbyněk z Potštejna odchádzal do svätej vojny a povedal svojmu najlepšiemu priateľovi pánovi Hadrianovi z kostrče: "Zverujem ti svoj hrad a svoju krásnu mladú ženu. Tu je jediný kľúč od jej pásu cudnosti. Ochraňuj ho ako oko v hlave a ochraňuj jej česť svojim životom . " Za dva dni po tom, čo uhnal tri kone, dohnal Hadrián pána Zbyňka z Potštejna a bez dychu povedal: "Ponáhľam sa za tebou, aby som ti povedal, že si mi dal zlý kľúč. Nehodí sa k tomu zámku!" Na to pokojne Zbyněk odpovedal: "Ja viem. Čo si čakal?"

Historický pás cudnosti nebol nič príjemné

Pásy cudnosti v súčastnosti

V dnešnej dobe sa na trhu s erotickými pomôckami roztrhlo vrece s pásmi cudnosti. Čoho sa skôr ľudia báli, tých dnešných vzrušuje. Jednoducho sa vezme mučiaci nástroj a prerobí sa na erotickú pomôcku. Človek je tvor vynaliezavý a dokazuje to aj v tomto prípade. Pásy sú vyrábané z materiálov, ktoré sú príjemné na nosenie a umožňujú vykonávanie základných telesných potrieb. Sú využívané pri BDSM praktikách a zabraňujú masturbácii a erekcii. Vyrábajú ich a predávajú stovky firiem a dobre na nich zarábajú. Fajnšmekri sadomasochizmu a fetišizmu sú z nich v kolenách.

Pás cudnosti nasadzujú rady ženy svojim mužom neverníkom, aby si udržali jeho vernosť. Keď mrknete na internet, tak zistíte, že sú tieto postupy naozaj presadzované. Každý nech si urobí svoj názor, možno to niektorých mužov baví a naozaj vzrušuje. Že majú ženy problém so svojou žiarlivosťou a manžela alebo svojho priateľa stavia do takej situácie, to už je asi vec iná. V minulosti možno, ale v dnešnej dobe?

Existujú dva typy pásov cudnosti

Klietka

Tiež nazývaná Vtáčia klietka je pás cudnosti pre muža, ktorý je určený predovšetkým pre krátkodobé hrátky než na dlhé nosenie a to hlavne pre svoju veľkosť a hmotnosť. Predáva sa aj v plastovej variante. Spoľahlivo zabraňuje vlastnému uspokojeniu. Bez jeho zloženia možno vykonávať dostatočnú hygienu a jeho odstránenie a odobranie závisí len na vašej partnerke. Ku každému dostanete dva kľúče. Zažijete s ním pocitmi od srandy až po utrpenie. Je teda len na vás, kam až necháte dôjsť uväznenie vášho vtáčika v klietke. Táto klietka sa navlečie na penis v kľude a pripevní sa ku kovovému krúžku. Ten sa dá roztiahnuť alebo stiahnuť na potrebnú veľkosť. Hore vložíte kovový čap, ktorý pás zafixuje. Tu potom dôjde k zabezpečeniu zámkom.

Florentský typ

Oproti predchádzajúcej "vtáčej klietke", existuje ako pre mužov, tak pre ženy. Tiež ho môžete nájsť pod označením pásu v tvare "T". Robí sa priamo na mieru, aby naozaj sadol, kvôli pásu okolo pása. Medzi nohami vám bude zakrývať genitálie taký štít, do ktorého sú urobené otvory pre telesné potreby. V mieste análneho otvoru môže byť buď len otvor, oceľové lanká alebo retiazky. Najčastejšie je vyrábaný z nerezu.

Nasaď si na neho pás cudnosti

Lukáš: "Ja ho nosím, zadovážila mi ho moja dominantná priateľka. Všimla si totiž, že keď som sexuálne neuspokojený, som oveľa pozornejší a poslušnejší, takže mi zakázala onanovať."

Jana: "Ja som pás cudnosti musela nosiť za trest, mama ho mala, aby mi zakázala masturbovať, musela som ho napríklad aj týždeň v kuse nosiť..."

Daniel: "Áno, ja mám už 18-mesačnú skúsenosť z nosenia pásu cudnosti. Teda bytelný pás florentského typu 100 percent plniaci svoj účel. Dôvod? Prasklo mi niekoľko bokových vzťahov. Po dohode chcela mať žena istotu, že sa už nič také nebude opakovať. Pristúpil som na to aj ako na pokánie, a aby som ju upokojil. Som teraz fakticky každodenne uzamykaný... A situácia sa upokojila..."

Karol: "Ja ho nosím už tri mesiace. Zaobstarali sme si ho spoločne, pretože veľa cestujem a žena na mňa žiarlila. Teraz je spokojná, nosí pri sebe kľúč a všetko sa doma upokojilo. Povedal by som, že to aj obohatilo náš sexuálny život, pretože ja jej urobím čokoľvek, čo ju uspokojí. Poslednou dobou začala robiť s odomykaním drahoty, odomkne ma iba keď chce ona a nasadzuje mi ho vždy, keď nie sme spolu, vraj aby som nemohol masturbovať. a to aj v prípade, keď sme doma. Myslím, že ju to teší a veľmi sa jej to páči. S nosením problémy nie sú, iba si musím strážiť viac hygienu pohlavia a na záchod môžem iba posediačky."

Ako ho nasadiť

Pre lepšiu predstavu sa môžete pozrieť na dve priložené videá, ktoré ukazujú pásy, ako pre mužov, tak pre ženy, zostrojiť a nasadiť. Do pomôcky pre mužov síce umelé "prirodzenie" aktér nedostal, ale inak by sa tam malo vojsť. Aj keď, ako komu asi... No, inštruktáž sa mu naozaj nevyviedla, asi vôbec nepochopil princíp tejto pomôcky. Čo nepochopil na penise "v pokoji" je teda záhadou. Ale bil sa s tým statočne, zúfalosť z videa srší.

Zdroj: https://www.shutterstock.com, https://cs.wikipedia.org,

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.