Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Erotické spoločenské hry

1.február 2017
Erotické spoločenské hry

Okoreňte si svoj vzťah veľmi jednoducho, a to stolovou hrou. Erotickými spoločenskými hrami môžete do svojej spálne vniesť vášeň a fantáziu alebo zažiť nezabudnuteľnú párty s priateľmi.

Uviazli ste so sexom vo vašom manželstve na nejakom čudnom mŕtvom bode? Tak skúste vniesť trochu fantázie do postele so spoločenskou erotickou hrou. Vy a váš manžel naženiete deti do postele a namiesto klasického vysedávania pri počítači alebo pri televízii vytiahnete trochu odlišnú hru od Monopolov, ktorá by vás zase mohla dostať do sedla a priniesť nový prievan do vašej spálne. Je tu dosť veľká šanca zblíženia a pobavenia sa. Určite si niektorí z vás povedia, že to je strata času a možno pre niekoho i veľká trapošina, ale prečo to neskúsiť? Každý dospelý sa rád občas správa ako dieťa a rád sa hrá, zasmeje sa a keď pri tom svoju drahú polovičku ešte môže dostať z oblečenia, tak kde je nejaký problém? Zahoďte hanblivosť a vyskúšajte nejakú, staršiu ako 18-tich rokov. Iste máte svoju detskú hravosť v sebe. Aj keby z toho mala byť len chvíľka smiechu, tak aj tá za to stojí. Skrátka, odhoďte zábrany, odviažte saa vráťte do vášho vzťahu erotické iskrenie, vylepšite svoje predohry alebo len experimentujte so svojimi telami. 

S hrou pre dospelých môžete práve zabodovať aj ako s darčekom k rôznym príležitostiam. Vždy sa ale radšej uistite, že ste vybrali hru, ktorá najviac vyhovuje danej situácii a človeku, ktorému ju chcete darovať. Single kamarátka vám asi nebude vďačná za hru pre páry na Valentína. Trh ponúka naozaj veľkú škálu týchto hier. Vykúzliť červenajúcí sa úsmev môžete na výročie, narodeniny, meniny, Vianoce alebo jednoducho len tak pre lepší deň.

Je ich naozaj veľa a tak sa poďme pozrieť na 4 z nich, ktoré sme vybrali a mohli by vás zaujať.

Harašeníčko

Stolová hra pre dospelých

Táto hra je ladená buď pre dvoch hráčov (pár) alebo pre 2-8 osôb. Má veľmi vtipné grafické spracovanie. Za negatívne je považovaný malý počet sexuálnych úloh. Hra slúži predovšetkým ako predohra, takže v nej nenájdete úlohy typu - urob partnerovi anál, orál, apod. Má iba navnadiť na sex a hráča vzrušiť a naladiť.

  • hra pre dvoch - V tomto prípade sa hrá na tmavšom pláne s políčkami do špirály. K hre je priradených 23 kartičiek s úlohami. Tie sa stupňujú od slabého hádania obľúbených farieb po tie zaujímavejšie, kedy bozkávate a vzrušujete partnera. Políčka s bielizňou vás postupne budú pripravovať o oblečenie formou fantu. Zaradili naozaj aj zvláštne úlohy, ako napríklad hľadanie kliešťa na partnerovi. Možno by to chcelo trochu pritvrdiť, ak výjde ďalšia verzia.
  • hra pre 2-8 hráčov - Hrá sa na strane so srdiečkami a dávajte si pozor na zloženie skupinky. Asi nebude vhodne hrať zároveň s manželkou a svokrou. Síce nezostanete oblečení, ale erotiky sa ani v tomto prípade nedočkáte. Stane sa vám ale, že  budete niekoho vyzliekať pusou, budete sa nalievať alkoholom a vzrušovať partnera nôhou medzi nohami, ostatné úlohy sú skôr pre pobavenie ostatných. Hrá sa so 40-timi kartičkami.

Adam - "Fajn spestrenie, občas si ju s priateľkou zahráme. Je to vždy veľká zábava. Verzia Klasik s partiou kamarátov je niečo úplne iné. S jednou z hracích kariet" Priveď do hry ďalšieho človeka "sme zažili veľmi zaujímavú situáciu, radšej to ale nebudem rozpisovať :)".

Rozkoš

Erotická hra Rozkoš

Túto hru majú na svedomí poľskí autori a pustili sa do nej naozaj s odhodlaním. Je len pre dvoch hráčov a delia sa do dvoch častí. V prvej časti si dvojica zahrá vyzliekací poker, kedy po piatich partiách odloží vŕšok ten, čo prehral. V druhej časti už sa plne využije celý hrací plán. Pred hrou by sa mali obaja z dvojice zamyslieť nad ich tajnými sexuálnymi snami, ktoré budú musieť s postupom hry odhaliť. Hlavné ale je, že si ich tiež budú musieť splniť!

Narazíte na úlohy ako pohladiť bruško, pohladiť zadoček, pohladiť prsia, a pod. V cieli sa hodením kocky rozhodne o víťaznej milostnej polohe. Pár vám ich vybral autor hry, ale vy si do voľných polí môžete doplniť tie svoje. V tejto hre sú erotické úlohy plne na vás.

Janinka - "Super hra a komu vyprcháva milostný život - alebo si to niekto myslí - odporúčam to vyskúšať. Je to super. Vyskúšate a neoľutujete. Ak sa niekto nudí v dvoch a neviete, ako obohatiť napríklad víkendové popoludnie, alebo aj dopoludnie - vyskúšajte a určite budete spokojní. Ja som na maximum. Táto hra s človekom robí divy - v pozitívnom zmysle - :-)."

Kamasutra alebo čo ste si vždy priali zažiť

Kamasutra - erotická společenská hra

Pri tejto hre sa zaručene pobavíte a zasmejete. Má dve verzie, a to soft a hard. Záleží len na vás, na ktorú z nich sa vrhnete. Keď budete chcieť, môžete ich aj kombinovať. Súčasťou balenia sú herné plány, drevené figúrky, kocka, skladacie obrázky s vtipnými obrázkami z erotického života partnerov, ale aj karty s polohami a odvážnymi hernými úlohami.

Martina - "Nevedela som čo na narodeniny, tak ma toto úplnou náhodou napadlo a ja si povedala, že je to super darček, ktorý určite poteší nás oboch a na zimné obdobie to teraz bude ideálne. Určite to odporúčam všetkým, čo sú trošku odvážnejší a neboja sa vyskúšať takúto srandu u seba doma. A určite si myslím, že je to dobrý darček aj pre známych."

Chilli Pikantné zotročenie

Chilli Pikantné zotročenie

Ak vás láka tvrdší sex a chcete ho nejako nenápadne vyskúšať, potom kúpte túto hru a doneste ju domov svojmu partnerovi. Zažite so svojou drahou polovičkou tie najpikantnešie erotické zážitky, ktoré do vášho vzťahu vnesú veľa príjemných zážitkov a slasti. Budete mať pikantný celý týždeň. Počas hry hráči plnia drobné sexi úlohy a za žetóny nakupujú úlohové karty, ktoré postupne ukladajú do predpísaných dní v týždni. Hra končí vo chvíli, keď sú zakryté všetky dni v týždni kartičkami s úlohami. A my sme sa dostali k jednému z nich:

  • Nemá túžba - Si nahý. Sadni si na stoličku. Ruky a nohy ti k nej priviažem. Tak, aby som mala pohodlný prístup k penisu a semenníkom. Láskanie začína. Musíš vedieť, že ak sa len pohneš, prestávam láskať, ak začneš stonať - prestávam láskať. Tu vládnem ja. To ja rozhodujem. Najprv sa začnem venovať penisu - pamätaj, žiadne zvuky, žiadne zbytočné pohyby. Máš mi len povedať, keď už budeš blízko, vymeníme si miesto. Strhni zo mňa oblečenie a líž ma, hryzaj ma a láskaj ma, až ma privedieš k orgazmu, keď sa ti to podarí - môžeš ma rozviazať a ja láskavo dokončím svoje dielo, aby si mohol vyvrcholiť na mňa.

Ivana - "S manželom sme si túto hru vybrali, pretože sa nám obom páčia rôzne hrátky a role v posteli. Hra je pre nás zaujímavá práve tým, že si vyžaduje pomôcky, topánočky, zväzovanie, zaväzovanie očí a pod., Čo máme obaja radi."

Máte pred sebou dlhé zimné večery, tak rýchlo do obchodu, kúpiť hru presne pre vás a už si len užívať zábavy.

Zdroj: https://www.svet-her.cz

[Ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.