Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Lovehoney Classic Magic Wand

26.február 2019
Lovehoney Classic Magic Wand

Keby sme mali hovoriť o najobľúbenejšom a najpoúživanejšom type erotických hračiek, pravdepodobne by sme sa bavili o vibrátoroch. Ale keby sme išli ešte hlbšie a hľadali by sme najobľúbejší typ vibrátorov, potom by sme rozhodne skončili pri vibrátore, ktorý uchvátil státisíce žien po celom svete. Reč je vibrátore s názvom Magic Wand.

Vezmeme to úplne od začiatku, aby ste boli v obraze, pokiaľ vám chýba niečo z histórie erotických hračiek. V 60. rokoch minulého storočia vynašla firma Hitachi pomôcku, ktorá mala ľuďom pomáhať so stuhnutými svalmi (predovšetkým na chrbte). Ženy ale boli veľmi vynaliezavé, a preto sa stal z Hitachi Magic Wand (alebo slovensky kúzelného prútika) úplný hit. Zistili totiž, že okrem stuhnutých svalov dokáže veľmi dobre vymasírovať aj iné miesta na tele, kde je výsledok oveľa uspokojivejší. Firma Hitachi mala z nárastu predaja určite radosť, ale akonáhle sa dozvedeli, že sa táto pomôcka dosť používa k iným účelom, nechceli s tým mať už nič spoločného. Stále sa ešte používa názov Hitachi, pretože je zaužívaný, ale o Hitachi sa už nejedná. Koncept prevzala firma Vibratex, ktorá teraz Magic Wand vyrába.

Ale poznáte to - akonáhle sa objaví niečo výnimočne úžasné, ostatní si začnú brať príklady (niektorí dokonca kopírovať). Väčšinou v názve nájdete tiež Magic Wand, aby každý vedel, čo približne od hračky môže očakávať. Zatiaľčo môžete nájsť aj úplne lacné "náhrady", od ktorých môžete očakávať veľa, niejedna firma sa snaží túto hračku stále vylepšovať a robiť uživateľský prijateľnejšou. Rovnako ako známa firma Lovehoney, od ktorej ste už isto nejakú tú erotickú hračku zahliadli, niekoľkokrát sa objavili aj v naších článkoch. Celý názov hračky, ktorej sa dnes budeme venovať, znie podľa oficiálnych stránok Lovehoney Classic Mains Powered Magic Wand Vibrator.

Čo od Magic Wand od Lovehoney čakať?

Pokiaľ ste zvyknutí na vibrátory, ktoré sa nazývajú bullet alebo iné podobné typy, ktoré sú malé, tiché a disktrétne, bude vám toto pripadať ako veľká zmena. Táto erotická pomôcka je robustná, hlasitá a celkom ťažká. To ale neznamená, že to nutne musíte považovať za negatíva. Naopak! Hoci je pravda, že ak máte spolubývajúcu alebo deti a nechcete, aby vedeli, že používate erotickú hračku alebo si zrovna užívate intímne chvíľky, budete musieť pre istotu počkať, až budete doma sami. Ale ak túžite po úplne výnimočnom vyvrcholení, rozhodne vás nezklame.

Väčšina vibrátorov pre ženy je vyrobená v tvare pánskeho prirodzenia, pri tejto hračke to tak nieje, už len vďaka tomu, že vychádza z originálu Hitachi a ten bol, ako sme sa zmienili, určený pre masáž tela. Má naozaj dlhé telo a veľmi veľkú hlavu, ktorá vibruje a používa sa pre stimuláciu klitorisu.

Lovehoney Magic Wand zoženiete zhruba za cenu 50 libier, môžete ale skúsiť aj kamenné sex shopy, či nebudete mať šťastie. Oproti iným verziam sa chváli tým, že je tichší a silnejší a jeho design je lepší. Túto hračku nemusíte používať iba na ženské intímne partie, ale v podstate na celé telo, ženské aj mužské, bol to pôvodne masážny prístroj, že áno.

Čo ju poháňa?

Nebojte sa, nebudete musieť mať neustálu zásobu bateriek. Ono ani nieje divu, že sa výrobci rozhodli zavrhnúť batérie, pretože nejaké malé, klasické AA baterky by toto veľké telo do pohybu určite nedali, alebo dali, ale nie na dlho. Do prevádzky ho dostanete klasicky káblom ako naprostú väčšinu rôznych druhov Magic Wand. Niekomu sa to možno bude zdať neprektické, ale nieje problém si zaobstarať predlžovací kábel, keby sa vám ten pri hračke zdal veľmi krátky. Jeho dĺžka je mimochodom 1,8 m. Možno niekoho môže mrzieť, že hračka nieje nabíjacia, ale aj to má svoje negatíva. Nabíjajúce hračky sa často (rovnako ako iné nabíjajúce prístroje) vybíjajú aj po dobu, keď ich nepoužívate, a tak sa vám môže ľahko stať, že až dostanete chuť, tak bude hračka vybitá. Niektoré majú dokonca obmedzený počet nabitia a potom si musíme kúpiť novú hračku! Takže kábel sa nakoniec nezdá zas tak zlou voľbou.

Lovehoney Magic Wand není žádný drobek

Ako funguje?

Najprv vám môže pripadať, že sa s hračkou ťažko manipuluje, ale na to si zvyknete. Hladkú, veľkú hlavu dá žena na svoje intímne partie a nastaví si silu vibrácie kolieskom. Ktoré vibrácie vám budú pripadať najlepšie, tak tam sa zastavte. Na hračke si môžete zvoliť iba silu vibrácií, nemá žiadne pulzačné režimy. Najprv zvoľte najnižší stupeň vibrácií na chvíľku a potom ho zvyšte. Následne zacítite, prečo sa táto hračka volá Magic Wand (kúzelný prútik). Behom pár minút bude budované napätie vo vašom tele uvoľnené a budete sa cítiť úžasne. Ak chcete zažíť ešte niečo zmyselnejšie použite lubrikant. Pozor, nejedná sa o vodeodolnú pomôcku, takže hrátky vo vani rozhodne vynechajte.

Možno to bude chcieť trochu odvahy, aby ste vyskúšali úplne najvyššiu silu vibrácií vzhľadom k tomu, že aj polovičná intenzita je pekne neúprosná. Z maximálnej intenzity vám možno budú brnieť aj zuby. Prináša úplne iné orgazmy ako iné typy vibrátorov, pretože sú stimulované celé ženské partie (vulva, klitoris a vnútorné a vonkajšie pysky). Ženy, po takomto orgazme budete veľmi spokojné a veľmi citlivé (hoci pri každej sa to môže prejavovať trochu inak). Pokiaľ dokážete odolať tejto hračke, budete jedna z mála.

Pre koho je vhodná?

Pokiaľ uvažujete, že si túto erotickú hračku zaobstaráte, potom to môžeme len doporučiť. Najviac sa hodí pre ženy, ktoré s erotickými hračkami nemajú žiadne skúsenosti alebo si veľmi neveria s modernými technológiami, pretože tu vás čaká to najjednoduchšie ovládanie, ktoré možno nájsť. Iba nastvujete intenzitu vibrácie kolieskom. Ďalej je vhodná pre ženy, ktoré ešte nikdy nedosiahli orgazmus alebo s tým majú problémy. Pre ženy, ktoré chcú zažiť lepšie a intenzívnejšie orgazmy. Hodí sa ako pre jednotlivca, tak aj pre páry, kde muži veľmi uľahčia predohru a ženu vzrušia zaň.

Ako hlasná v skutočnosti je?

Ako sa dá predpokladať - čím väčšiu intenzitu vibrácie zvolíte, tým hlasnejšia hračka bude. Ak máte nedostatok súkromia, zvoľte nižšie vibrácie, pretože tie vyššie nezakryje ani to, keď sa schováte pod perinu. Ale čo si skusiť napríklad pustiť hudbu? To by mohlo pomôcť. Nezabudnite sa ale zamknúť.

Recenze na Lovehoney Magic Wand jsou velmi kladné

Výhody a nevýhody

Najväčšou výhodou Magic Wand je asi to, ako rýchlo žena môže dosiahnuť orgazmus a nebude ju to stáť veľa úsilia. Hodí sa pre ženy, ktoré majú rady stimulácie klitorisu a ľahko vďaka nej dosiahnu orgazmus. Bohužiaľ neposkytuje možnosť vaginálnej penetracie, ale to môžete zmeniť, postačí vám dildo alebo iný vibrátor. Pokiaľ sa budete chcieť okamžite odreagovať a bude vás tlačiť čas, je táto hračka ideálna voľba.

Recenzia

Keď si človek kupuje niečo nové, väčšinou sa rád dozvie objektívne recenzie na daný produkt. Na oficiálnych stránkach ich momentálne nájdete 1545 a to už je poriadne číslo!

Bunnyspring: "Som prekvapená, že som bez tohto produktu mohla kedy žiť! So svojim partnerom ho používam vždy a nikdy nezklamal, keď ho používam, vždy sa urobím. Páči sa mi, že je do zásuvky a nie na baterky, pretože sa nemusím báť, že sa vybije pri akcii, pokiaľ teda nebude výpadok prúdu. Je veľmi silný, ale vďaka jemnej hlave je skoro až nežný. Pokiaľ chcete spoľahlivý zdroj potešenia, tak tento, a musím aj povedať, že je o moc silnejší než iné moje erotické hračky."

Superj60: "Vlastníme túto hračku už skoro 6 rokov a po celú dobu bola úžasná. Je veľmi silná a veľmi všestranná. Je to najvýkonnejšia hračka, ktorú vlastníme a je veľmi jednoduchá na použitie. Máme ju vždy pripojenú v zásuvke pri posteli a čaká, až sa jej dostane pozornosť. Koliesko na nastavenie sily vibrácie je skvelé a je veľmi uspokojujúce, keď ju používate na partnerovi a postupne zvyšujete silu, kým nedosiahnete ten pravý výsledok! Je celkom veľká a zapojenie do zásuvky môže byť trochu nepraktické, ale výkon tej hračky za to rozhodne stojí. Zakúpili sme si od Lovehoney ešte Deluxe Extra Powerful verziu, ale táto je stále naša obľúbená. Koliesko a tvrdá hlava je pre nás rozhodne najlepšia, a aj keď je technicky slabšia, tak na použitie je lepšia, čo z nej robí lepšiu voľbu."

Ginger98: "Mám veľa vibrátorov, ktoré používam ja alebo na mne môj snúbenec, a než som dostala tento produkt, považovala som ju za úžasnú. Táto Wand ale zmenila pravidlá hry! Je to tá najlepšia vec, ktorú som kedy kúpila od Lovehoney. Nastavenie môžete zmeniť kolieskom a dokonca aj na najnižšej vibrácií sa urobím do 5 minút, vzrušuje to aj môjho snúbenca. Miluje to rovnako ako ja!"

BabysugarGirl: "Milujem túto hračku. Je naozaj kúzelná. Výkon je naozaj silný, čo sa moc pri vibrátoroch nevidí. Videla som to skôr v porne, a tak som si hovorila, prečo to nevyskúšať na sebe a nebola som sklamaná. Akonáhle som zvýšila silu vibrácie, nemohla som prestať mať orgazmy. Jediná nevýhoda je ten hluk."

Pozrite sa v Bratislave alebo v Trnave, či nenájdete sex shop, ktorý by mal Magic Wand od Lovehoney na predajni alebo na sklade.

[Lil]

Zdroj:

https://www.lovehoney.co.uk

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.