Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Osviežte si rok 2020 najpredávanejšími erotickými hračkami roka 2019

2.marec 2020
Osviežte si rok 2020 najpredávanejšími erotickými hračkami roka 2019

Každý rok nám prináša nové a nové produkty vo všetkých sférach nášho života. Aj sexuálny život si môžete spestriť, napríklad nákupom a následným používaním erotických hračiek. Inšpirujte sa najpredávanejšími erotickými pomôckami roku 2019 a ak sa ešte nestali súčasťou vašich intímnych chvíľok, je na čase to zmeniť!

Z roka na rok sa všetko zlepšuje, inovuje, robia sa veci praktickejšie, účinnejšie, tichšie, menšie, používajú sa úplne nové technológie... To všetko prispieva k tomu, že nám výrobcovia erotických pomôcok môžu ponúknuť produkty, ktoré náš sexuálny život dostanú na úplne inú úroveň. Ani v roku 2019 tomu nebolo inak. Možno vám v tom všetkom utieklo, čo všetko sa stalo, ktoré erotické hračky boli užívateľsky najobľúbenejšie, najpredávanejšie, alebo ktoré značky rozšírili svoju ponuku o zaujímavé produkty.

Hračky, ktoré majú funkciu nasávania, sa stali ešte populárnejšie ako v predchádzajúcom roku 2018. Vyšvihli sa aj menšie firmy, ako napríklad Dame Products. Ponuka tejto firmy sa veľmi rozrástla rôznymi druhmi pomôcok, za zmienku stojí napríklad Pillo, vankúš, vďaka ktorému zažijete oveľa lepší sex, alebo Alu, lubrikant vytvorený MIT inžiniermi. Tiež značka OhMiBod prekvapila novinkou, ktorá kladie predovšetkým dôraz na praktickosť. Mysleli totiž aj na postihnuté alebo staršie osoby, ktoré nemajú takú zručnosť, aby ovládali klasický vibrátor. Táto hračka sa volá LovelifeRev a zoženiete ju za 64 EUR.

Ale teraz už sa poďme pozrieť, ktoré erotické hračky a pomôcky boli v predchádzajúcom roku tými najpredávanejšími. Sú to kúsky, ktoré by vo vašej spálni nemali chýbať, recenzie na ne sú veľmi pozitívne a ľudia s nimi zažili mnoho žeravých chvíľok. Musíme si ešte len počkať, čo prinesie rok 2020 za novinky, a toto čakanie si môžete skrátiť nákupom nasledujúcich produktov. Rozdelili sme ich na 3 online sexshopy (z toho dve s ich vlastnými produktmi) a z každého z nich uviedli tie najobľúbenejšie medzi zákazníkmi v minulom roku.

LELO

1. Sona Cruise 2

Žiadnym prekvapením pre zasvätených asi nebude to, že najpredávanejším produktom od firmy Lelo je Sona Cruise 2. Mnoho ľudí je touto erotickou hračkou skoro až posadnutých, tak skvelá je. Na trh prišla už v roku 2017, ale to očividne vôbec nebránilo tomu, aby bola aj v roku 2019 najúspešnejšia. Ľudia udávajú, že vďaka tejto hračke prežili úplne nový druh orgazmu. Ide o druhú generáciu, ktorá je rovnaká ako tá prvá, ale vo všetkých možných ohľadoch vylepšená. Sanie je výkonné, začína ale s menšou intenzitou, má širší otvor, ktorý viac rešpektuje anatómiu ženských intímnych partií.

2. F1S Developers Kit Red

O Sona Cruise 2 sme písali už mnohokrát, ale druhou najpredávanejšou hračkou roka 2019 u Lela sme nezmienili. Čo je rozhodne chyba, pretože sa jedná o jednu z najluxusnejších umelých vagín. Názov znie ako nejaký softvér, ale má to svoje opodstatnenie. Ide v podstate o balíček pre vývojárov (a tým vývojárom budete vy), ktorý si môže navrhnúť a vyrobiť umelú vagínu presne podľa svojich prianí. Znie to zaujímavo, že? Ak ste teda muž, alebo žena, ktorá by svojmu partnerovi rada urobila radosť, vyskúšajte tento zaujímavý produkt. Využíva rovnaké sonické vlny ako vyššie spomenutá Sona. Tie stimulujú nervy hlboko v penise (na rozdiel od iných umelých vagín, ktoré sa sústredia len na povrchové uspokojenie).

Zajímavá erotická hračka F1s Developers Kit od firmy Lelo

3. Soraya 2

Aj Soraya sa v našich článkoch už niekoľkokrát objavila. A niet divu, tento rabbit vibrátor je totiž veľmi luxusný a jeho druhá generácia zase o niečo lepšia. Praktické držadlo, ktorým sa odlišuje od ostatných rabbit vibrátorov, je takmer rovnaké, ale uhol pre stimuláciu klitorisu je lepší, aby viac sedel všetkým typom tela, a naopak druhá časť je hrubšia, širšia, skrátka celkovo mohutnejšia.

DAME PRODUCTS

1. Eva II

Eva II je malinký, svojím spôsobom sympatický vibrátor, ktorý nemusíte vôbec ovládať rukami a nemusíte na neho po dobu uspokojovania vôbec siahnuť. Možno si teraz hovoríte, kam až to zašla ľudská lenivosť, ale tento vibrátor nie je vytvorený pre lenivých ľudí, ale pre lepšie uspokojovanie pri sexe s partnerom. Väčšina žien klasickým penetrativním sexom nedosiahne orgazmus a vibrátory to môžu ľahko zmeniť. Ale keď si žena musí pridržiavať medzi nohami po celú dobu vibrátor, nemôže sa potom plne sústrediť a užívať si to plnými dúškami. Eva II má malé krídelká, ktorými sa drží na stydkých pyskoch a prostredná časť dráždi klitoris. Táto hračka je vyrobená zo silikónu, vodotesná a má tri rýchlosti.

2. Pom

Aj hračka Pom sa pýši praktickosťou a zároveň ľúbivým vzhľadom. Je vyrobená zo silikónu, je malá, takže si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou, navyše by na prvý pohľad nikto nepovedal, že sa jedná o erotickú pomôcku. Môžete ju použiť aj pri milovaní s partnerom, pretože je pomerne plochá, a tak nebude nikde prekážať. Päť vibračných režimov a päť intenzít vibrácií vám zaručí, že si nájdete tú správnu kombináciu práve pre vás.

Erotická hračka Pom od firmy Dame Products

3. Fin

Fin je ďalší zvláštny vibrátor, ktorý nemá vôbec tradičný tvar penisu. Ide o malý vibrátor špecifického tvaru, na ktorý môžete upevniť malý popruh. Tým potom prestrčíte dva prsty a pohodlne si ich uvelebíte na vibrátor. Vďaka tomu máte istotu, že vám neupadne a nemusíte ho kŕčovito držať. Dá sa použiť ako pre sólo hrátky, tak pre doplnenie k sexu. Ale zatiaľ čo Eva aj Pom sú vodotesné, Fin je len vodeodolná, takže sa síce nerozbije, keď sa na ňu vyleje trochu vody, ale na hrátky vo vani musíte zabudnúť.

4. Pillo

Posledným najpredávanejším produktom od Dame Products je vankúš na sex zvaný Pillo. Ten vám pomôže zažiť sex (a to aj ten orálny) v najrôznejších polohách. Ľahnúť si na neho môže ako žena, tak muž. Úplne neoceniteľný je napríklad pre mužov vo chvíli, keď chce vykonávať orálny sex. Žena si ho dá pod zadoček, aby bola vyššie, a muž nemusí mať vďaka tomu hlavu v tak neprirodzenej polohe. Viac sme o vankúšoch na sex písali v našom článku Erotická vychytávka alebo Spríjemnite si sex pomocou vankúše.

BABELAND

1. Magic Wand Rechargeable

Nová verzia klasickej a všestranné hračky Magic Wand si vybojovala v internetovom sexshope prvé miesto. Rovnako ako u ostatných vecí, aj táto, dalo by sa povedať, druhá generácia, je o spojenie toho najlepšieho z generácie prvej a nových, moderných technológií. Okrem toho sa vylepšili tie veci, ktoré predtým neboli tak dokonalé, možno sa odstránil zastaraný kábel, ktorý nebol vôbec praktický. Tento variant je nabíjací, pýši sa štyrmi rýchlosťami a štyrmi druhmi vibrácií (zatiaľ čo tá predchádzajúca mala len dve). Ak by ste boli veľmi chtiví a chceli hračku použiť hneď, hoci by bola zrovna vybitá, môžete ju pripojiť do siete, ako sa to robilo u staršej verzie. Ženy po celom svete sú z tejto erotickej hračky nadšené a nedajú na ňu dopustiť.

2. Satisfyer Pro 2

Na prednej priečke Lela sa umiestnila Sona Cruise 2 a tu máme na druhej pozícii veľmi podobnú pomôcku Satisfyer Pro 2. Taktiež sa jedná o druhú, vylepšenú generáciu veľmi úspešnej erotickej hračky, ktorej princíp tkvie v podtlaku, ktorý vytvorí na klitoris. Je veľmi výkonná, cenovo priaznivá a veľmi dobre hodnotená užívateľkami.

Erotická hračka Pro 2 od firmy Satisfyer

3. Magic Wand Original

Magic Wand je tak úžasná erotická hračka, že nestačí, že sa umiestnila na prvom mieste, ale dokonca zabrala aj miesto tretie. To vypovedá o tom, ako je táto hračka obľúbená a vyhovuje mnohým rôznym ľuďom. Táto verzia je s káblom, a tak sa zdá, že kábel zas až taký problém ľuďom nerobí, alebo skrátka radi stavia na klasiku. Či možno uprednostní pár ušetrených korún, pretože táto verzia je oproti tej nabíjateľná o viac ako polovicu lacnejšia. Táto hračka kraľuje sexuálnym pomôckam už 50 rokov a nemyslíme si, že sa to v blízkej dobe nejako zmení. Ktorú verziu si vyberiete vy?

4. Njoy Pure Wand

Štvrtým najpredávanejším produktom sa stala Pure Wand od firmy NJOY. Túto hračku sme už niekoľkokrát v našich článkoch spomínali, pretože je od ostatných erotických hračiek odlišná v mnohých smeroch. Po prvé je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá zaručuje nielen zaujímavý, luxusný vzhľad a úplne inú hmotnosť, ale aj výhodu hrátok s chladom či teplom. Môžete ju pred použitím ponoriť do teplej alebo studenej vody a zakaždým bude váš zážitok iný. Po druhé má hračka dosť špecifické zahnutie, vďaka ktorému sa môžete tešiť napríklad aj na dráždenie bodu G. Po tretie má na každom konci inú guličku, takže si vlastne kupujete dve hračky v jednej, a to sa vždy oplatí. A na záver spomenieme ešte to, že sa s touto hračkou dá aj dráždiť análny otvor (u mužov aj prostatu), ak použijete užší koniec, pretože širšia gulička na druhej strane vám bude slúžiť ako základňa.

Erotickým hračkám a pomôckam by ste vo svojom sexuálnom živote mali dať šancu. Či už si vyberiete jednu z týchto najpredávanejších hračiek roku 2019, alebo nejakú inú, majte na pamäti, že sa o ne musíte náležite starať. Hygiena pri používaní erotických pomôcok je kľúčová. Užijete si ich skvelo ako sami, tak aj so svojím sexuálnym partnerom. Ak vám tento partner chýba, môžete ho nájsť na online erotickej zoznamke. Stačí sa len zaregistrovať a vyplniť si svoj profil. Potom napíšte tým, ktorí vám budú sympatickí... Tak jednoduché to je!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.