Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Erotická vychytávka alebo Spríjemnite si sex pomocou vankúša

17.jún 2019
Erotická vychytávka alebo Spríjemnite si sex pomocou vankúša

Možno pre vás nie je novinkou použiť pri sexe vankúš, pohodlie pri sexe urobí predsa len veľa. Vedeli ste však, že existujú špeciálne erotické vankúše, ktoré majú za úlohu spríjemniť sexuálny zážitok nie len vďaka pohodliu, ale tiež možnostiam experimentovania? Druhov existuje niekoľko, niektoré z nich vám predstavíme v dnešnom článku.

Čo je erotický vankúš? Prečo sa používa?

V porovnaní s obyčajným vankúšom je ten erotický celkom iný. Je pevný, často ma podobu rampy, existujú však aj iné tvary a veľkosti. Pri výbere preto záleží veľmi na vašich preferenciách a potrebách. Dôvodov, prečo veľa ľudí používa vankúš určený pre sex, je hneď niekoľko. Jedným z nich je lepšia a hlbšia penetrácia. Aby ste toho docielili, musí mať žena umiestnený vankúš pod stehnami, aby jej panva bola vďaka vyvýšeniu v lepšom uhlu, čím sa uľahčí prienik. Táto poloha je tiež prínosná pre mužov s menším penisom, pretože je pre nich ľahšie sa dostať hlbšie.

Pokiaľ žena má nepríjemný pocit vo svojich intímnych partiach pri prirážaní, možno vďaka sexualnému vankúšu prispôsobiť polohu tak, aby bola viac príjemná. V prípade, že trpí bolesťami v dolnej časti chrbta, vankúš pomôže uľahčiť od tlaku v tejto oblasti, aby mala pri sexe väčší komfort.

Ako sa používajú erotické vankúše?

Vyzerajú celkom obyčajne, používať sa však môžu niekoľkými spôsobmi. Štandartom je misionárska poloha na rampe, kedy má žena umiestnený zadok na vankúši a boky vo vzduchu. Môže sa tiež ale otočiť na brucho tak, aby mala vystrčený zadok pre polohu doggy style. Použitie erotickej pomôcky v tomto prípade uľaví od tlaku na zápästí a ruke, ku ktorému dochádza pri klasickej polohe zozadu.

Nejde však o pomôcku, ktoré je určená iba pre ženy. Erotické vankúše sú aj pre mužov, čiže ich môžu využiť obaja partneri. V prípade, že sa rozhodnete vystriedať, aby si to aj muž mohol vyskúšať, váš sexuálny zážitok naberiem celkom iný rozmer, čím si skvele okoreníte svoj sexuálny život a vyhnete sa stereotypnému sexu.

Ďalšou výhodou je, že túto erotickú pomôcku nemusíme nutne používať v posteli, ale aj na inom mieste vo vašom domove. To vám tiež značne spstrí vaše milované hrátky.

Mali by ste si zaobstarať vankúš na sex?

Či by ste si mali kúpiť vlastný erotický vankúš, záleží na vašom vlastnom uvážení. Viacmenej pokiaľ máte vy alebo váš partner nejaké fyzické obmedzenie, alebo trpíte vyššie zmieneným bolestiam, potom určite neoľutujete, keď sa rozhodnete, že si pomôcku zaobstaráte. To platí tiež v prípade, že má muž menší penis. Pokkiaľ ale nemáte žiadny problém, potom záleží naozaj len na vás, či by ste chceli skúsiť sex s touto erotickou pomôckou. Ak je váš sexuálny život na bode mrazu alebo stereotypný, skúste o tom aspoň pouvažovať.

Erotický polštář Liberator Sex Position Wedge

Aké erotické vankúše existujú?

Už sme si povedali, že existuj veľa druhov v rôznych veľkostiach a tvaroch. Pri hľadaní a výbere v sex shopoch narazíte väčšinou na sexuálne vankúše podobné rampe, nájdete ale tiež nejaké s ergonomickým tvarom, ktorý sa prispôsobí tvaru vášho tela, ďalší v podobe valca, a tiež nafukovací. Ceny týchto erotických pomôcok sú rôzne - lacné aj drahšie. Aké erotické vankúše sa dajú na trhu zohnať si následne uvedieme.

Liberator Rockabilly Doggy Riser

Tento vankúš nie je pre ľudí so slabým srdcom. Vďaka zaoblenej spodnej časti dochádza ku kolísavím pohybom, čo umožňuje mužovi silnejšie prirážať, zatiaľčo žena je v ideálnej polohe pre lepšiu penetráciu a väčšie uspokojenie. Okrem toho ponúka pomôcka skvelú podporu pri sexe v mnohých sexuálnych polohách (nemusíte sa fixovať iba na misionársku polohu a doggy style) a možnosť experimentovať mimo spálne.

Keď sa pomôcka plne rozšíri, meria v šírke 61 cm, v dĺžke 58cm a vo výške 30 cm. Je vyrobená zo špeciálnej polyuretanovej peny s vysokou hustotou, ktorá umožňuje pomôcke udržať jej tvar a poskytnúť podporu. Penové jadro chráni špeciálny povlak z mikrovlákna. Pre očistenie stačí po každom použití rozopnúť povlak, vyprať pod studenou vodou a nechať usušiť. Túto pomôcku možno napríklad zohnať na stránke výrobcu Adam & Eve za 200 dolárov (v prepočte 177 EUR).

Liberator Sex Position Wedge

Nenechajte sa oklamať jednoduchým designom. Tento erotický vankúš ponúka podporu v uhle 27° pre hlbšiu penetráciu, z čoho budete mať radosť obaja. Je úplne ideálna pre misionársku polohu, sex zozadu, ale tiež pre dlhý orálny sex. Pomôcka je opäť vyrobená zo špeciálnej peny, ktorá je pokrytá rozopinateľným povlakom (vlákno je po každom vypraní hodvábnejšie). V dĺžke meria 36 cm a v šírke 18cm. Tento erotický vankúš si môžete zakúpiť od Lovehoney za necelých 100 dolárov, čo v prepočte na eurá je zhruba 89 EUR.

Humphrey Pillow

Ženy, chceli ste niekedy masturbovať, bez toho aby ste si museli držať svoj vibrátor? A čo keby ste použili svoju erotickú hračku s partnerom, ale ani jeden z vás ju nemusel držať a vy by ste sa tak mohli venovať dotýkaniu jeden druhého? Máme tu pre vás tip na pomôcku Humphrey Pillow, ktorý vyzerá presne ako vankúš a má špeciálnu štrbinu pre vašu hračku, ktorú drží na mieste, zatiaľčo sa budete pohybovať. Ako bonus môžete svoje hračky diskrétne ukladať do vankúša, pokiaľ ich nebudete zrovna používať, prípadne si pre spestrenie môžete premeniť obyčajný vankúš na vibrovací vankúš, keď do ňho vložíte zapnutý vibrátor.

Vankúš je vyrobený z nylónu a spandexu. Jeho cena sa líši v závislosti na predajcovi, napríklad na Babeland ho zoženiete za 139 dolárov (zhruba 123 EUR), zatiaľčo Lovehoney ich predáva za necelých 130 dolárov (zhruba 115 EUR).

Erotické pomôcky dokážu náramne spestriť sexuálny život. Ak uvažujete nad kúpou, môžete navštíviť niektorý zo sex shopov vo väčších mestách ako je Bratislava, KošiceBanska Bystrica alebo Nitra.

[rox]

Zdroj: https://www.lovehoney.comhttps://www.babeland.comhttps://www.adameve.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.