Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Orgazmy Galaxie

23.jún 2017
Orgazmy Galaxie

Napadlo vás niekedy, aké by bolo mať sex s mimozemskou bytosťou z neďalekej galaxie, keby ste mali príležitosť to zažiť? Teraz máte možnosť si to vyskúšať na vlastnej koži!

Určite si teraz hovoríte, že sex s mimozemskou bytosťou v neďalekej galaxii znie ako jeden z ďalších kurióznych námetov na Hentai. Alebo ste popustili uzdu svojej fantázii a predstavujete si, aké by to naozaj bolo mať sex na inej planéte alebo vo vesmírnej lodi za meteorového roja. Či tak alebo onak, vedzte, že ku galaktickému zážitku nepotrebujete ani hentai, ani návštevu skutočného mimozemšťana.

V dnešnej dobe existuje naozaj veľa erotických hračiek rôznych farieb, materiálov, tvarov i motívov, podľa ktorých boli vyrobené. Niektoré úplne obyčajné a iné trochu bizarnejšie, neobvyklé a naozaj originálne. V jednom z našich predošlých článkov sme sa zoznámili s Pokémoany od Geeky Sex Toys, ktoré sú jednými z nich. Nedávno rovnaká spoločnosť prišla s novinkou, ktorú iste ocenia fanúšikovia (nielen) filmov Strážcovia Galaxie, ktorí sa nedávno dočkali druhého filmu. Spoločnosť opäť nesklamala a s názvami jednotlivých erotických pomôcok sa opäť vyhrala. Rovnako ako Pokémoani, aj kolekcia hračiek na motívy slávneho komiksu, ktorý bol sfilmovaný, získali svoj originálny, sexy názov - Orgazmy Galaxie (pôv. Názov Orgasms of the Galaxy podľa anglického názvu Guardians of the Galaxy).

A pretože sa výrobcovia naozaj radi vyžívajú vo slovných hrách, každá jednotlivá hračka má samozrejme tiež svoj vlastný, sexy názov, ktorý je vtipnou zmiešaninou mena komiksovej postavy a anglických, expresívnych výrazov, súvisiacich so sexom. Pomôcok je celkom osem a sú zamerané na obe pohlavia. Pokémoani mali u užívateľov veľký úspech, boli však zamerané skôr pre ženy. Preto výrobcovia dostali veľa otázok, či by mohli vyrobiť viac pomôcok aj pre mužov. Spoločnosť zároveň hovorí, že dostala veľa ďalších otázok, či vyrobí erotické pomôcky na motívy Strážcov Galaxie, výrobcovia sa preto rozhodli vysokému dopytu vyhovieť. Poďme sa teraz spoločne pozrieť na ich galaktickú kolekciu!

Star-Load

Star-Lord je intergalaktický hrdina, ktorý pochádza z planéty Zem, ale vyrástol úplne v inej galaxii. Nosí červený, kožený kabát a chytrú masku. Jeho erotická napodobenina Star-Load vyzerá podobne a rovnako ako samotný hrdina, vám určite poriadne naloží. (Load = nálož) Je vyrobený z červeného, ​​zdravotne nezávadného silikónu a živice (koniec, za ktorý hračku uchopíte - Star-Loadova maska) a meria 12,7 cm v dĺžke a 10 cm v obvode. Tento vibrátor má 10 typov vibrácií, z ktorých si môžete vybrať. Star-Load sa cení na 99 dolárov.

Erotická pomôcka, vibrátor Star-Load

Cumora

Teraz sa dostávame k jednej z hračiek pre mužov. Inšpiráciou pre túto hračku je sexy, zelená mimozemšťanka Gamora. Nepochybne každý muž by mal chuť s ňou zažiť žeravé chvíľky. Teraz majú aj pozemšťania príležitosť a to samozrejme bez strachu, že by ich vrahyňa z vesmíru prebodla. Cumora (Cum = vrcholiť) je šikovnou pomocníčkou pre mužov, ktorí sú bez partnerky, ale aj pre tých, ktorí si chcú oživiť svoj intímny život. S dĺžkou 15,2 a šírkou 8,9 cm a príjemným vnútorným povrchom vám Cumora pomôže pri masturbácii docieliť vyvrcholeniu.

Erotická pomôcka, umelá vagína Cumora

Stimula

Stimula, inšpirovaná zápornou postavou Nebula, je podobná hračke Cumora. Rozmery sú rovnaké, líšia sa od svojej sestry len farbou (modrá). Pomôcky Cumora a Stimula si můežete na oficiálnych stránkach geek Sex Toys môžete zaobstarať za sexy cenu 69 dolárov za jednu.

Vagína Stimula

Dix

Samozrejme aj veľký, svalnatý bojovník Drax Ničiteľ má svojho erotického zástupcu, ktorý vám podlomí kolená. Táto hračka sa môže pýšiť nielen svojou pýchou, ktorá je naozaj veľká, ale aj svojím kreatívnym menom Dix, ktorý nič neskrýva. V angličtine ho prečítate rovnako ako dicks, čo je v angličtine vulgárne označenie pre mužskú pýchu. Dĺžka tohto silikónového dilda je 17,8 cm a obvod 16,5 cm. Za 79 dolárov môžete s Dixom dosiahnuť veľa ohromných orgazmov.

Erotická pomôcka, dildo Dix

Randy

Pri tejto hračke je názov narozdiel od ostatných menej očividný. Na prvý pohľad vidíte skutočné meno, ktoré nie je zloženinou mená postavy a ďalšieho slova, ktoré súvisí so sexom. Určite si preto teraz hovoríte: "Čím je teda názov zaujímavý a prečo sa výrobcovia rozhodli ho použiť? Čo má spoločné so sexom?" Ja vám to teda prezradím. Slovo randy v angličtine znamená nadržaný. Opäť sa teda potvrdzuje fakt, že výrobcovia vyberajú názvy pre svoje produkty s dôvtipom.

Teraz ale späť k erotickej pomôcke Randy. Jedná sa o análny kolík s chvostíkom, ktorého predlohou je mýval Rocket. Ako jediná pomôcka z celej kolekcie nie je vyrobený zo silikónu, ale z nerezovej ocele. Veľkosť análneho kolíka je 6,35 cm, zatiaľ čo najširšiu časť obvodu má rozmer 8,9 cm. Chvost, vyrobený z umelej kožušiny, je dlhý 27,9 cm. Randyho môžete mať doma aj vy za 50 dolárov.

Erotická pomôcka, análny kolík s chvostíkom Randy

Root, Mini root

Dostávame sa k stromovej, mimozemskej bytosti, ktorá dokáže zahriať pri srdci, nevysloví však viac než tri slová. Groot má v erotickej kolekcii hneď dvoch zástupcov - pomôcky Root a Mini Root (root = koreň). Ak ste videli film Strážcovia Galaxie, potom asi tušíte, prečo sú hneď dve.

Kým Root je poriadny klacek, pri Mini root sa jedná o análny kolík. Obe hračky majú hnedú farbu a vetvičkovú štruktúru ako hrdina vo filme.

Root je dlhý 20,3 cm a v obvode meria 12,7 cm. Mini Root je samozrejme oveľa menšia verzií tohto klacku, prispôsobená pre vstup do zadku. Meria len 8,9 cm a jeho najširšia časť má v obvode 11,4 cm. Treba podotknúť, že pre naozaj dôkladné vyčistenie môžete análny kolík vyvariť vo vode.

Aj Root ma sexy cenu 69 dolárov. Mini Root je lacnejší, môžete si ho zaobstarať za 50 dolárov. Počet orgazmov s týmito dvoma kamarátmi bude len narastať.

Erotická hračka, dildo RootErotická hračka, análny kolík Mini Root

Tieto erotické hračky síce nezoženiete ani Prahe ale môžete si ich objednať na oficiálnej internetovej stránke geek Sex Toys uvedené v zdrojovom odkazu. Spoločnosť vám vybranú hračku zabalí do bielej škatuľky a pošle až k vám domov. Vy si potom môžete užiť veľa zábavy a galaktických orgazmov.

[Rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com/brands/orgasms-galaxy/ 

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.