Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pokémoni ako erotické hračky? Už sú tu!

17.január 2017
Pokémoni ako erotické hračky? Už sú tu!

Aj nemysliteľné sa v dnešnom svete môže stať skutočné. Tiež vás nikdy nenapadlo, že by ste sa mohli uspokojovať Bulbasaurom? Nás tiež nie... A aj napriek tomu je to možné.

Ľudia sa dnes delia na dve skupiny. Na tých, čo Pokémon Go hrajú, venujú sa zbieraniu pokemonov každú voľnú chvíľu a kvôli pokéstopom a liahnutia vajíčok sú schopní si cestu z práce predĺžiť aj o niekoľko kilometrov. A na tých druhých, ktorí hru odsudzujú a majú ju za plytvanie časom, a tiež tí, ktorí nevedia, o čo ide a čudujú sa, prečo sa zrazu pri fontáne v parku zišlo toľko ľudí, všetci pozerajú do telefónu a skoro nikto s nikým nehovorí . Dosť ale o hre a o ľuďoch, pretože je tu niečo, čo by mnoho z nás nenapadlo ani vo sne.

Na trh sa totiž dostali erotické hračky, ktoré sú inšpirované pokémonmi. Nesú názov Pokémoan (poké - pokémon; moan - stonať), vymyslela a predáva ich spoločnosť geek Sex Toys. Tieto silikónové hračky sú zamerané hlavne na fanúšikov, ktorí si radi užijú nejakú tú netradičnú zábavu. Teraz už môžete byť nielen majstrami v gymoch, ale aj v posteli! Ale aj keď Pokémonom zrovna nefandíte, tak by sa vám možno mohli Pokémoáni páčiť. Nebudete mať doma totiž klasické a vzhľadovo možno už aj nudné dildo, ale veľmi zaujímavý kúsok. A ako že tieto hračky vyzerajú, ako sa volajú a čo o nich hovoria sami výrobcovia?

Druhy Pokémoánov

Bulby

Bulbosaurus je zelený trávny pokémon s cibuľkou na chrbte. A tak vyzerá aj jeho erotická napodobenina. Na jednom konci má veľkú cibuľku pre lepšiu stimuláciu, širokú 5cm a vysokú 4cm. Telo tejto erotickéej hračky je dlhé 16 cm a široké 3,5 cm.

Bulby

Charmy

Táto hračka je vzhľadovo verná svojej predlohe - Charmandera, resp. jeho chvosta. Charmanderov chvost na konci horí, tak snáď Charmy rozpáli aj vás pri vašich posteľných hrátkach. Špička hračky je mierne zahnutá, aby bola nápomocná k dosiahnutiu orgazmu, nech už ho človek dosiahne dráždením akéhokoľvek miesta... Charmy je vysoký 18cm a 4cm široký.

Charmy

Squirty

Už sám názov tejto hračky veští nejaký sexuálny podtext (squirting - "ženská ejakulácia"). Výrobcovia si s názvom naozaj dobre pohrali, keď si uvedomíte, že je tejto erotickej pomôcke predlohou vodný pokémon. Pôvodný názov pokémona je Squirtle (zloženina squirt = striekať a turtle = korytnačka). Na rozdiel od predchádzajúcich dvoch má squirt na konci svojej dĺžky (14cm) hladkú a guľatú hlavičku širokú 4cm. Zaujme ale svojím telom, ktoré je v tvare 6cm širokého korytnačieho panciera. Dúfajme, že squirt prinesie mnoho mokrých orgazmov...

Squirty

Bulbyho, Charmyho a Squirtyho si zaobstaráte na oficiálnej stránke za pekne sexy naladenú cenu 69 dolárov za jednu hračku.

Piky

Zatiaľ čo všetky tri predchádzajúce druhy sú vo svojej podstate dildá, piky je análny kolík a vôbec sa za to nehanbí. Jeho tvar tkvie v podobnosti s najznámejším pokémonom - Pikachu. Horná časť tvorí klasická časť análneho kolíka a druhá časť, ktorá je len na "ozdobu" a má tvar chvosta pokemona. Výrobca sľubuje, že veľkosť je vhodná pre priemerného trénera Pokémoánov. Konkrétne sa jedná o dĺžku 4cm a šírku 2,5 cm u časti, ktorá sa pri použití dá pomenovať ako "vnútorná", a chvostík s dĺžkou 8cm. Pikyho môžete mať doma už za 50 dolárov.

Piky

Všetky druhy sú vyrobené zo zdravotne nezávadného silikónu. Treba podotknúť, že ak chcete vyskúšať rovno všetky štyri Pokémoány, zaplatíte za ne len 199 dolárov. Aj keď "len" je v tomto prípade dosť relatívny pojem.

Prajem vám veľa nezabudnuteľných sexuálnych zážitkov, či už s klasickými erotickými hračkami alebo novinkami v podobe hračiek vo tvare pokémonov.

Radi by ste Pokémoany vyskúšali, ale nemáte s kým? Nájdite ho alebo ju na erotické zoznamke!

Zdroj obrázkov:

http://geekysextoys.com/product/pokemoan-dildo-range-gotta-get-em-all/

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.