Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo všetko by ste mali vedieť o krúžkoch na penis?

22.júl 2019
Čo všetko by ste mali vedieť o krúžkoch na penis?

Pravdepodobne ste už niekedy o krúžkoch na penis počuli, či ich prípadne videli v sex shope. Viete ale, ako sa správne používajú? A aké majú výhody? Ak sa chcete dozvedieť viac o týchto erotických pomôckach, tak si prečítajte dnešný článok.

Krúžky na penis sú malé erotické pomôcky s niekoľkými neskutočnými výhodami. Jednak zväčšujú a zlepšujú erekciu, pomáhajú mužom vydržať počas sexu dlhšie a aj ich partnerky môžu ťažiť s použitím týchto pomôcok. Aj cez všetky výhody vstávajú niektorým mužom všetky chlpy na tele hore z toho, že by si mali niečo také nasadiť na koreň svojho penisu. Pokiaľ sa medzi nich radíte aj vy, možno vám dnes zmeníme názor. Následne si trochu priblížime správne použitie krúžkov na penis a ich výhody.

Aké sú výhody krúžkov na penis?

Pomáhajú udržať erekciu aj v prípade, že má muž problém s tým, aby ju dostal

Je jedno, ktorý typ pomôcky použijete, všetky fungujú na podobnom princípe. Krúžok zadržuje krv v penise, čo napomáha k udržaniu erekcie. Tesne priliehajúci krúžok navyše pomáha predchádzať cievnu erektílnu dysfunkciu. K tomuto typu dysfunkcie dochádza tak, že tkanivám v penise sa nedarí riadne udržať v krvi.

Zvyšujú sebavedomie

Keď sa budete stresovať tým, že si musíte udržať erekciu, veľmi si nepomôžete. Naopak vám to bude brániť v tom, aby ste si ju udržali, či aby sa vám penis vôbec postavil. Viacmenej použitie erekčného krúžku vám môže pomôcť pri úľave od úzkosti z výkonu. Budete mať istotu, že pri sexe vydržíte dlhšie, nebudete si s tým musieť lámať hlavu a namiesto toho budete schopní sa sústrediť na to, čo je dôležité - uspokojovanie partnerky.

Môžu oddialiť a posilniť orgazmus

Veľa mužov sa domnieva, že krúžky na penis môžu pomôcť oddialiť orgazmus stlačením semenníkov a oblasti okolo koreňa penisu a viacmenej majú pravdu. Je to skoro ako upravená varianta známeho triku, kedy si stisknete zmienenú oblasť, aby ste oddialili svoj orgazmus.

Krúžky na penis môžu zlepšiť sexuálny zážitok aj partnerke

Krúžky na penis nie sú len pre mužov, aj ženy z toho môžu mať pôžitok. Všeobecne je známe, že ženy potrebujú trochu pomôcť, aby dosiahli orgazmus. Iba nízke percento žien dosiahne orgazmus pri penetratívnom sexe. Vibračné krúžky na penis dodatočne počas sexu stimulujú partnerkin klitoris. Iné krúžky na penis majú zabudované nástavce, vďaka ktorým sa partnerka môže cítiť pri sexe plnejšia.

Sú krúžky na penis bezpečné?

Pokiaľ budete dodržovať pokyny pre použitie erekčných krúžkov, nemusíte sa ničoho báť.

Uistite sa, že máte správnu veľkosť

Pri výbere správneho krúžka je dôležité vybrať správnu veľkosť. Krúžok by mal byť tesný, ale nie natoľko tesný, že nič nebudete cítiť. Pokiať ešte len začínate a nemáte žiadne skúsenosti s erekčnými krúžkami, siahnite po nastaviteľných alebo pružných krúžkoch zo silikónu, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov, pretože s nimi možno veľmi ľahko manipulovať.

Vyzkoušejte vibrační kroužky, ze kterých budete mít potěšení oba!

Zložte krúžok po 20 minútach

Toto je veľmi dôležité pravidlo, ktoré si musíte zapamätať. Pokiaľ krúžok necháte na penise príliš dlho (viac ako 20 minút), môže dôjsť k trvalému zraneniu. V prípade, že zacítite ztuhlosť, bolesť, alebo si všimnete, že penis mení farbu, okamžite krúžok zložte.

Odstráňte ochlpenie na intímnych partiách

Tento bod nie je úplne dôležitý ako predchádzajúce 2 body, predsa len nejde zrovna o život, viacmenej pokiaľ svoje ochlpenie pred použitím krúžku neodstraníte, bude to trochu nepríjemné. Pri použití si za chĺpky určite zatiahnete, aj keď sa budete snažiť sa tomu vyhnúť, a pocítite štipľavú bolesť. Preto si vezmite toto doporučenie k srdcu a pred použitím pomôcky si ohoľte svoje intímne partie.

4 druhy krúžkov na penis

Nastaviteľné krúžky na penis

Tieto krúžky  možno nastaviť pomocou suchého zipsu, patentov, krúžkov v tvare D a slučka v tvare lasa. Nasadzujú sa pod miešok a okolo penisu.

Pružné krúžky na penis

Tento typ krúžkov je uzavrený, ktorý natiahnete a pretiahnete cez stoporený penis a pod semenníky. Tieto pomôcky sú bežne vyrobené zo silikónu. Sú veľmi populárne vďaka ich ľahkému odobratiu, viacmenej nie sú nastaviteľné a nemusia byť utiahnuté presne tak, ako chcete.

Vibračné krúžky na penis

Už sme sa o týchto krúžkoch zmieňovali. Disponujú malým motorom, ktorý poskytuje príjemný pocit pre oboch partnerov. Niektorým mužom sa vibrácia páči, účelom týchto pomôcok však je uspokojenie partnerky. Narozdiel od väčšiny ostatných erekčných krúžkov, sa vibračné krúžky nasadzujú iba na penis, nie na semenníky.

Aby ste počas sexu mohli s touto pomôckou stimulovať aj klitoris, budete si to musieť trochu nacvičiť. Muži, ostaňte vo vnútri svojej partnerky a svojimi bokmi pohybujte zo strany na stranu, namiesto dopredu a dozadu. Funguje to v misionárskej polohe aj v polohe, pri ktorej je žena hore.

Pevné krúžky na penis

Tieto pomôcky sú zpravidla vyrobené z kovu alebo oceli, nasadzujú sa na penis a semenníky, nie sú však vhodné pre začiatočníkov. Pokiaľ by ste ich radi vyskúšali, urobte tak, akonáhle budete mať nejaké skúsenosti s erekčnými krúžkami, inak nie. Ak ste pokročilí a chystáte sa použiť pevný škrtiaci krúžok na penis, buďte opatrní. Uistite sa, že máte správnu veľkosť, krúžok nesmie byť príliš malý, aby nedošlo k poraneniu penisu.

Lákajú vás krúžky na penis? Potom neváhajte a navštívte svoj miestny sex shop. Je jedno, či pochádzate z KošícBratislavy alebo Žiliny, sex shopy nájdete v každom väčšom meste.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.