Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Omladenie vagíny

28.február 2019
Omladenie vagíny

Ľudia si bežne nechávajú zlepšiť svoje telo, aby vyzerali mladšie. Niekto sa rozhodne pre úpravu a vyhladenie vrások okolo očí alebo pier, niektoré ženy sa chcú zbaviť ovysnutých pŕspo štyroch ďeťoch alebo vráskavého bruška. No a potom sú tu také, ktoré si nechajú omladiť vagínu.

Môže vám to znieť tak, že táto procedúra sa týka iba hollywoodskych herečiek a iných celebrít, ale opak je pravdou. Poznáme osobnosti ženského pohlavia síce tento zákrok podstupujú predovšetkým kvôli tomu, aby ich prirodzenie vyzeralo krajšie, mladšie a na pocit užšie, ale to je len špička ľadovca. Zbytok žien si tento zákrok volí z úplne iného dôvodu a niekedy ani nie dobrovoľne. Donúti ich k tomu ich zdravotný stav. Ten väčšinou príde buď len dôsledkom starnutia, alebo po pôrode.

Vagína sa rozšíri, svaly sa povolia. Má to veľký vplyv na psychiku žien. Tým sa buď potom sex prestane páčiť alebo ich prestane uspokojovať (a potom sa im prestane páčiť). Nieje to ale len o nich, ale aj o ich partneroch. Tí totiž často vďaka povoleným svalom nemajú pocit uzkého priechodu a majú problém dosiahnuť orgazmus. To frustruje oboch partnerov. Povolené svaly majú aj ďalší, veľmi nepekný následok - žene môže začať pri určitých činnostiach unikať moč. V takom prípade je omladenie vagíny zmysluplným zákrokom, ktorý zvýši kvalitu života. Žena, ktorá chce zostať v anonymite, prezradí, čo ju dohnalo k tomuto zákroku, ako prebiehal a aké mal nakoniec účinky.

Príbeh o omladení vagíny zo zdravotných dôvodov

Ako som sa k tomu dostala

"Môj príbeh je trochu trápny. Stáva sa mi totiž v určitých chvíľach, že mi unikne trochu moču. Pre niekoho sú to bežné činnosti, ale ja nemôžem rýchlo zdvihnúť svoje dieťa, kýchať alebo sa veľmi smiať. A trampolíny a skákacie hrady sú moja nočná mora. Nikdy som s týmto nemala problém, ani ako dieťa. Všetko sa otočilo vo chvíli, kedy som porodila dieťa. Možno to má byť lekcia vesmíru, ako sa naučiť empatiu. Neviem, ale vyskúšala som už všetko. Milión cvičení Kegélových cvikov nepomohlo, dokonca ich ani nemôžem cvičiť, bez toho aby ostalo všetko v poriadku. Prestala som robiť všetko, čo zahrňovalo skákanie a behanie. Naučila som sa s tým celkom žiť a hovorila som si, že sa zamerám na "napravovanie" seba neskôr, až dieťa vyrastie. Potom už začalo byť v kúpeľni úplne samé, ja som sa pozerala na internete po nejakom spodnom prádle, ktoré by sa mi hodilo, a premýšľala nad tým, ako sa 30 rýchlo môže zmeniť na 80.

Celé je to veľmi ponížujúce. Všimli ste si, ako je tento príbeh anonymný? Firma Alma mi navrhla riešenie v podobe pár procedúr s prístrojom Femilift, vraj je to bezpečné, rýchle a bezbolestné. A ja som nemala čo stratiť. A tak som sa ocitla v ordinácií, od pása dole nahá, s ochrannými okuliarmi na hlave a laserom medzi mojimi nohami. Ten mal zmierniť moje problémy a dokonca omladiť vagínu, ako sa hovorí. Sťahuje totiž svaly. Omladenie vagíny, názov, ktorý pod sebou skrýva to, že sa vaša vagína dostane zase späť do formy ako pred rokmi, sa veľmi omieľal v spojitosti s hollywoodskými hercami.Hlavnou myšlienkou je, že je vagína vrátena do pôvodného "mladistvého" stavu. Pomôže ju to spevniť, znížiť suchosť, zmierniť alebo odstrániť stresovú inkontinenciu (z kýchania, behania alebo smrkania). Existujú invazívne (operačné) aj neinvazívne (Femilift) metódy. Žena vďaka tomu môže mať znovu uspokojivý sex, môže robiť športy a žiť bezstarostný život."

Omlazení vagíny mohou ženy podstoupit i ze zdravotních důvodů

Viac o neinvazívnej metóde

"Femilift je podobná metóda laserom, ako keď si človek necháva upraviť laserom svoju tvár. Vonkajšia vrstva sa odstráni a odhalí sa vrstva pod ňou. Podľa firmy, ktorá tento prístroj vyrába, nieje určený len pre ľudí s rovnakým problémom, ako mám ja: 'Milióny žien trpia vaginálnymi nepravideľnosťami a štrukturalnými zmenami spôsobenými pôrodom, vekom alebo mnohými inými dôvodmi, čo vedie k rade príznakov, ako je bolesť, svrbenie a ťažkosť. To môže viesť k zníženiu vaginálneho zdravia a zhoršenia vaginálnych stavov, ktoré môžu mať vplyv na životný štýl ženy. Ideálnym pacientom je každá žena, ktorá trpí akýmkoľvek z týchto problémov.' Ale nie sú to len ženy po pôrode, ktoré sa potýkajú s týmito problémami. Ako každého napadne, môže sa jednať aj o staršie ženy, ale tiež napríklad o ženy s rakovinou. Tiež ale ženy, ktoré ovdoveli, ktorých partneri su chorí alebo skrátka len dlho nemali sex, môžu trpieť suchosťou a zmršťovaním, čo môže ďalší styk robiť neuveriteľne bolestivým. Bolo preukázané, že táto metóda pomáha s lubrikáciou.

Celé som to konzultovala s doktorom Janovicom, ktorý ma zoznámil aj s príbehom ženy, ktorá mala rakovinu, a táto laserová metóda jej pomohla: 'Ožiarovali jej maternicu kvôli rakovine a stiahlo jej to tkanivo. Jej vagína bola suchá a zmrštená. Keď som ju skúšal vyšetriť alebo vožiť niečo dovnútra roztrhla sa a bolo to pre ženu veľmi bolestivé. Kvôli tej rakovine som jej nemohol ani predpísať hormonálne mastičky. Laserová metóda ale posilnila toto tkanivo a priviedla ho k životu. Po troch návštevach bola pacientka schopná mať normálny sex.' Tento doktor naviac ešte pracuje na štúdii, ktorá sleduje zlepšenie stavu po kojení. Vaginálna suchosť je totiž vedľajší efekt kojenia a môže to spôsobiť bolestivý sex. Pretože je táto metóda bez chemikálií, je bezpečná aj pre dojčiace ženy.

Aké to bolo

"Sestra Dr. Janovica ma doviedla späť do ošetrovne a tam mi obliekli papierový plášť, ktorý sa otváral spredu. Ležala som na vyšetrovacom stole, nohy prichytené hore, na očiach pár ochranných okuliar a vedľa mňa bzučal stroj. Doktor vložil sondu, každý zhruba centimeter zapol laser a pomaly sa pohyboval po mojej vagíne. Vôbec to nebolelo a vedela som, že sa niečo deje, iba vďaka tomu, že vedľa mňa vždy zapískal ten prístroj. Potom som si dala maxi vložku na prípadný výtok a sľúbila, že si tri dni nebudem do vagíny nič strkať (žiadne tampóny, žiadny sex, skrátka nič). Domov som odišla na bicykli (áno, naozaj). Tak jednoduché to bolo. Celý tento zákrok netrval dlhšie než 5 minút. Jedna návšteva stala asi 1000 dolárov plus 250 dolárov za kryt laseru. Nieje to zrovna najlacnejšie, ale vždy lacnejšie než operácia a predovšetkým vás nestojí skoro žiaden čas, a to ako ošetrenie, tak hojenie. Po prvom ošetrení som si všimla rozdiel. Na druhé ošetrenie som šla nadšená a rozprávala som doktorovi o tom, ako som začala znova behať. Okolo tretieho vyšetrenia som už behala veľa kilometrov bez akýchkoľvek problémov.

Omlazení vagíny může ženám pomoci i psychicky

Finálny verdikt

"Ešte stále sa nachádzam v procese. Bohužiaľ som ale pred nedávnom dostala nádchu a bolo mi jasné, že zatiaľčo na behanie a skákanie táto metóda fungovala skvelo, s kašľaním a smrkaním to bolo horšie. Na stiahnutie alebo pomoc s lubrikáciou táto metóda stačí, ale na väčšie problémy bude potrebné ešte zhruba dve návštevy alebo vyhľadať iné možnosti. Pri mne to bude chcieť ešte nejaké zisťovania a skúšania."

Ako je to u nás?

Aj v Slovenskej republike môžete prísť na takýto laserový zákrok. Bude to trvať zhruba 20 minút a bude rovnako bezpečný a bezbolestný, ako popisuje žena v príbehu. Na jednu návštevu si musíte pripraviť zhruba 600 EUR. Najideálnejšie sú 3 návštevy. Negatívnou stránkou je ale to, že zákrok nemá doživotné účinky, pri niekom zmena vydrží niekoľko mesiacov, pri niekom niekoľko rokov. Po zákroku by ste nemali zabúdať na precvičovanie svalov panvového dna. Pokiaľ neviete, ako na to, prečítajte si niečo o Kegélovych cvikov.

Už na začiatku príbehu bolo zmienené, že si žena môže vybrať medzi neinvazívnou a invazívnou metódou. Aj tie invazívne sa tu u nás vykonávajú, jedná sa o pošvovú plastiku alebo o aplikáciu kyseliny hyaluronovej spoločne so špeciálnym stehom, ktorý zuží pošvový vchod. Ak uvažujete, či už z akéhokoľvek dôvodu, o týchto metódach, najskôr si o nich zistíte čo najviac informácií a porovnajte, aké sú pri každom negatíva a pozitíva. Potom navštívte špecialistov, ktorí sa zaoberajú jednotlivými metódami a porozprávajte sa o nich. Aj oni by mali určiť, aké sú pre vás najvhodnejšie.

Kto zo známych osobností prešiel plastikou vagíny?

Niektoré známe osobnosti sa v plastikách vyžívajú, a tak nieje divu, že aj táto sa stala medzi nimi veľmi populárna. Týka sa to napríklad pornoherečky Jenny Jameson, pre ktorú toho doktor ale bohužiaľ veľa urobiť nemohol, Kuortney a Kim Kardashian, ktoré obe po niekoľkých deťoch využili výhodu laseru, Sharon Osbourne, ktorú operačný zákrok veľmi bolel a hovorí, že to bolo neznesiteľné, a ďalších celebrít, ako sú: Sky, Nadya Suleman alebo Katie Price.

Ak ste so svojimi intimními partiami spokojní a chceli by ste ich ukázať svetu, vytvorte si profil na sex zoznamke a nahrajte si erotickú fotku.

[Lil]

Zdroj:

https://www.womansday.com

https://www.celebuzz.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.