Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako zaradiť erotické hračky do milostného života?

6.september 2022
Ako zaradiť erotické hračky do milostného života?

Pridanie erotických hračiek k intímnym chvíľkam v spálni je skvelý spôsob, ako okoreniť milostný život s partnerom. Zbierka hračiek môže predohru a sex obohatiť o desiatky nových pocitov a otvoriť tak dvere novým a vzrušujúcim rozkošiam. Snáď by ste nechceli o to všetko prísť?!

Dostať hračku do postele s partnerom však môže byť zložité. Hovoriť o sexe môže byť trápne a mnoho ľudí sa cíti nedostatočne, keď ich partner navrhne pridať do ich spoločného intímneho života hračku. Ale nemusí to tak byť. Na to, aby ste do svojho vzťahu priviedli erotické hračky a urobili z nich pravidelnú a príjemnú súčasť sexu, stačí dobrá komunikácia a trpezlivosť.

Nižšie vám poradíme, ako to presne urobiť, a odporučíme vám niektoré z najlepších erotických hračiek pre páry, ktoré svoju cestu za erotickými hračkami ešte len začínajú.

Porozumejte svojmu partnerovi: Prečo sa ľudia zdráhajú používať erotické hračky?

Pokiaľ je váš nápad zaviesť do vášho vzťahu erotické hračky, pravdepodobne sa tešíte, až do toho skočíte a užijete si trochu sexy zábavy. Ale počkajte chvíľku. Vaše nadšenie na vyskúšanie erotických hračiek vás môže zaslepiť pred možnými námietkami vášho partnera. Pochopenie partnerovho pohľadu a súcítenie s ním je nevyhnutné, inak by sa návrh na erotické hračky mohol zmeniť na naozajstnú hádku.

Uvádzame niekoľko dôvodov, prečo váš partner môže s používaním erotických hračiek váhať:

  • Nikdy žiadne erotické hračky nepoužil a myslí si, že sú len pre nymfomanky.
  • Použil erotickú hračku, ale nepáčilo sa mu to.
  • Cíti sa ranený, pretože si myslí, že pre vás "nie je dosť dobrý".
  • Myslí si, že erotické hračky sú len pre sólo hry.
  • Nie je mu príjemné hovoriť o sexe.

Niektoré z týchto dôvodov môžu byť frustrujúce, ale všetky sú legitímne. Nikdy sa na partnera nehnevajte za to, že má námietky proti používaniu hračiek pre dospelých, a nesnažte sa s ním o jeho pocitoch hádať. Tieto veci vyžadujú čas. V ďalšom kroku sa dozviete, ako sa ľahko pustiť do zdravej konverzácie o erotických hračkách.

Do konverzácie zaplávajte zľahka

Konverzácia o sexuálnych hračkách pravdepodobne neprebehne na prvý pokus. Musíte si vyskúšať, ako sa veci majú a ako sa do toho dostať. Môže to trvať týždne alebo mesiace, kým sa nakoniec podarí zdravý rozhovor. Pokiaľ je váš partner ochotný o tom hovoriť a skúšať, potom rozhodne začnite nakupovať intímne hračky hneď a užite si to.

Niektorí partneri ale môžu byť šokovaní alebo dokonca urazení, keď o erotických hračkách začnete hovoriť. A to je v poriadku! Ak váš partner takto zareaguje, povedzte mu, že rešpektujete ich pocity. Nezabudnite mu prejaviť veľa náklonnosti a poďakovať mu za to, že vás vypočul.

Nech už urobíte čokoľvek, NENÚŤTE partnera do konverzácie. Môžete sa k nej vrátiť, až bude ten správny čas (viď ďalší krok). Pokiaľ sa váš partner zdráha, môžete rozhovor posunúť o niečo ďalej. Povedzte mu, že vás to zaujíma a že diskusia o tom je nevyhnutná. Spýtajte sa ho, či by mu nevadilo, keby ste sa o tom v budúcnosti znova bavili.

Tieto stratégie poskytnú vášmu partnerovi nejaký čas na rozmyslenie. Až o tom budete hovoriť nabudúce, môže byť oveľa vnímavejší.

Ak chcete vyskúšať erotické hračky, porozprávajte sa o tom s partnerom

Správne si to načasujte

Načasovanie je dôležité. Napríklad nie je dobrý nápad nadhodiť tému vyskúšanie krúžku na penis cestou na večeru k jeho rodine. Najlepší čas navrhnúť partnerovi vyskúšanie erotickej hračky je, keď už ste obaja v sexi nálade. Pokiaľ je váš partner vzrušený, bude pravdepodobne otvorenejší novým nápadom. Skúste o tom hovoriť počas ľahkej predohry alebo pri maznaní po sexe.

Ak o tom nechcete hovoriť, keď ste nažhavení, dajte partnerovi vedieť, kedy sa o tom chcete porozprávať. Môžete povedať: "Ahoj, chcem sa dnes večer porozprávať o niečom dôležitom. Nevadilo by to?" Pokiaľ sa spýta, o čom chcete hovoriť, môžete mu povedať, že sa to týka vášho sexuálneho života. To umožní vášmu partnerovi, aby sa na rozhovor psychicky pripravil.

Stretnite sa uprostred alebo kompromisu sa nevyhnete

Teraz je váš partner pripravený hovoriť o erotických hračkách. Čo na to poviete vy?

Najprv mu povedzte o svojich prianiach a potrebách v spálni a vysvetlite, prečo si myslíte, že by tieto pomôcky mohli byť ich súčasťou. Váš partner chce, aby ste sa cítili sexuálne naplnení, preto je zásadné, aby ste mu oznámili svoje potreby.

Prvá časť je pomerne jednoduchá. Tá ďalšia... už toľko nie. Ľudia majú tendenciu robiť chyby tým, že hovoria o všetkých neuveriteľných erotických hračkách, ktoré by ich partner mohol milovať. Možno si myslíte, že tým partnerovi pomáhate zažiť nové rozkoše. Ale vy pritom presadzujete svoje erotické hračky a partnera izolujete.

Namiesto toho sa partnera opýtajte na jeho potreby v spálni. Nakoniec sa môžete opýtať, či by súčasťou týchto potrieb mohla byť sexuálna hračka. Môžete sa tiež opýtať, či vaše túžby po erotických hračkách nebránia ich naplneniu v spálni. Ak povedia áno, môžete sa o tom porozprávať. Ak povedia nie, ste na dobrej ceste.

Vyhnite sa rozhovoru o konkrétnych typoch hračiek pre dospelých. To môžete urobiť v ďalšom kroku. Hovorte o sebe navzájom, o svojich túžbach a potrebách a o tom, ako môžete spoločne sexuálne rásť. Táto otvorenosť vyšle vášmu partnerovi správu: "V skutočnosti nejde o sexuálne hračky - ide o to, aby sme sa k sebe priblížili."

Nakupujte spoločne

Váš zážitok s partnerom sa týka vás oboch. Pokiaľ svojho partnera prekvapíte kufríkom plným vibrátorov, môže sa stať, že utečie. Začnite tým, že erotické hračky nakúpite spoločne. Prejdite si rôzne kategórie intímnych hračiek – váš partner možno ani nevie, koľko druhov erotických hračiek existuje – a zistite, čo vás oboch vzrušuje.

Tip: Nakupujte erotické hračky v posteli! Je to skvelá predohra. A na PornHube obvykle nájdete ukážky produktov pre väčšinu typov. Nakupovanie erotických hračiek môže byť samo o sebe vzrušujúce.

Najlepším miestom na nákup erotických hračiek sú takto zamerané obchody - či už kamenné predajne, alebo online sex shopy. Tam sa o hračkách pre dospelých dozviete najviac relevantných informácií. Navyše máte väčšinou zaručenú diskrétnu dopravu a fakturáciu, takže sa vám do toho nebude pliesť banka ani poštový doručovateľ.

Kúpa prvej sex hračky je pre pár výnimočný okamih. Preto si ho nechcete pokaziť nákupom u predajcu, ktorý predáva neznačkové a nebezpečné produkty.

Ak budete pri experimentovaní s erotickými pomôckami používať kondómy, dbajte na použitie správneho lubrikačného gélu

A nezabudnite na lubrikačný gél

Lubrikant je nevyhnutnou súčasťou takmer každej erotickej hračky. Bez neho môžete namiesto "ó áno!" počuť "au!". Odporúčame lubrikant na vodnej báze, pretože je bezpečný na použitie s erotickými hračkami aj kondómami. Lubrikant na silikónovej báze nie je bezpečné používať so silikónovými erotickými hračkami.

Začnite v malom

Svoje fantázie o erotických hračkách nebudete môcť prežiť hneď na prvýkrát, keď si ich do spálne prinesiete. Chvíľu trvá, kým sa s partnerom pohodlne naučíte používať jednotlivé typy. Takže keď hovoríme „začať v malom“, nejde len o veľkosť hračky. Ide o spôsob, akým ich do svojho sexuálneho života privádzať. Začnite vždy s jednou erotickou hračkou, aj keď ste si ich kúpili niekoľko. Postupujte pomaly a uvidíte, ako sa vám to bude páčiť.

Možno sa vy alebo váš partner budete chcieť po niekoľkých minútach používania vrátiť k sexu bez nich, a to je v poriadku. Niekedy je najlepšie používať hračky na predohru a ohňostroj si nechať na penetračný sex.

Keď používate sex hračku na partnera, pýtajte sa ho pravidelne na to, ako sa cíti a čo sa mu páči. Nie všetko mu bude príjemné, a pokiaľ mu to bude nepríjemné, možno nebude chcieť danú sexuálnu hračku znovu použiť.

Pripravte sa na odpor

Váš partner môže zmeniť názor alebo sa cítiť neisto, pokiaľ ide o používanie sexuálnych hračiek, aj keď súhlasil s ich vyskúšaním. Je to súčasť sexuálneho rastu.

Pokiaľ má váš partner proti používaniu intímnych hračiek námietky alebo vyjadrí určité sklamanie, musíte mu byť nablízku a pripomenúť mu, že pre vás je najpodstatnejšou súčasťou sexu on – nie hračky. Postupom času bude na spoločné používanie sexuálnych hračiek otvorenejší, ak budete veľkorysým a starostlivým partnerom.

Pokračujte v sexuálnom raste

Akonáhle prekonáte prekážky spojené s privádzaním sexuálnych hračiek do vášho vzťahu, ste pripravení začať skúmať svoje sexuálne hranice pomocou stoviek druhov erotických pomôcok na trhu. Toto je ešte len začiatok! Erotické hračky vám môžu pomôcť preskúmať rôzne erotogénne zóny a nové záľuby. Možno ste napríklad chceli s partnerom vyskúšať vibrátor na klitoris. To sa môže vyvinúť v túžbe vyskúšať rabbit vibrátor. Experimentovanie s análnym kolíkom môže spôsobiť, že budete chcieť vyskúšať masážny prístroj na prostatu.

Niektoré sexi vzrušenie je možné dosiahnuť iba pomocou hračiek, napríklad hračiek na diaľkové ovládanie, ktoré vám umožnia ovládať potešenie toho druhého na diaľku. Sexuálny nábytok tiež odomyká množstvo nových polôh, ktoré by na samotnej nudnej starej posteli neboli možné.

Nezostávajte len pri jednej hračke. Technológia erotických hračiek sa rýchlo vyvíja, takže môžete objavovať stále nové pocity!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.