Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Spestrite hrátky v spálni vďaka tipom od sexuálne spokojných párov

19.november 2020
Spestrite hrátky v spálni vďaka tipom od sexuálne spokojných párov

V dlhodobom vzťahu môže byť ťažké udržať si spokojný sexuálny život. Motýle z brucha, ktoré ste cítili pri každom pohladení alebo trebárs aj len dotyku, už dávno zmizli a váš sex sa stal nezáživný, ničím zaujímavý a možno dokonca aj nudný. Ale záleží len na vás, či to tak necháte, alebo či sa to pokúsite aspoň trochu napraviť...

Jenni Skyler, PhD, certifikovaná sexuálna terapeutka, sexuologička a licencovaná manželská a rodinná terapeutka, radí: "Uistite sa, že sa spolu porozprávate o tom, čo si myslíte, že nefunguje. Kde ste sa zasekli. Potom sa dohodnite na niekoľkých rôznych veciach, napríklad sex v rôznych miestnostiach alebo skúšanie nových polôh alebo hračiek. Spoločné sledovanie erotiky môže byť sexy." Do začiatku naozaj veľa cenných rád, čo myslíte?

Nezabudnite si všetky poznamenať a najlepšie aj vyskúšať. Takéto všeobecné rady ale nie sú pre každého. Niektorí si nedokážu predstaviť, ako by to vyzeralo v reáli. Preto prinášame ešte skúsenosti naozajstných ľudí, ktorí si takou fázou prešli v reálnom živote, napravili ju a teraz tvoria spokojný pár. Chceli by ste tvoriť tiež spokojný pár s uspokojujúcim sexuálnym životom? Skúste sa teda inšpirovať z nasledujúcich príbehov.

Zlepšite a oživte vo svojom vzťahu sex!

Mali sme sex na verejnosti

"Keď sme s priateľom boli na návšteve u rodičov doma, rozhodli sme sa, že sex v mojej spálni z detstva prevádzkovať nebudeme. Prišlo mi to divné. Takže sme nakoniec využili skvelého vonkajšieho prostredia, len tak sme totiž mohli dosiahnuť potrebného súkromia. Využili sme malé kopčeky, za ktoré sme sa schovali a tiež kmene stromov. Našli sme vďaka tomu nové polohy aj uhly, ktoré sa nám obom veľmi páčili. Tentoraz nás to tiež donútilo viac komunikovať počas sexu, dávať pokyny, hovoriť, čo fungovalo a čo nie. To všetko v reálnom čase a bez pocitu hanby. Teraz už sa zase nachádzame doma a snažíme sa z našich novo nadobudnutých skúseností čo najviac poučiť a využiť všetko, čo sme sa o nás a svojich telách dozvedeli."

Skúšali sme rôzne penetračné techniky

"Identifikuje sa ako žena, ale začala som počas sexu spochybňovať svoj rodový výraz. Vo svojom vzťahu som váhala s použitím predmetov, ako sú strap-on dildá a obyčajné dildá k preniknutiu do mojej priateľky a okorenenie nášho sexuálneho života. Nechcela som čeliť aspektu mužskosti, do ktorého som vždy bola zaškatuľkovaná kvôli môjmu typu svalnatého tela, spôsobom, ako sa obliekam a ako sa správam. Moja priateľka našťastie veľmi dobre chápe moje predchádzajúce váhania a ja podnikám konkrétnejšie kroky na prijatie svojho najautentickejšieho ja v sexe aj v živote."

Věnujte při sexu pozornost i zadečku

Naplácal mi

"Spomínam si, keď sa mi partner prvýkrát snažil naplácať. Bol to taký druh plesknutia cez zadok, že som premýšľala, či som na ňom nemala pavúka. Takže ak chcete začať s plácaním, mali by ste na to ísť trochu inak. Najprv musí u oboch prísť správna nálada, ale predovšetkým to platí u toho, kto rany prijíma. Druhý zase musí dobre poznať svoju silu. Tiež sa nesmiete zabudnúť dohodnúť na záchrannom slove. Roky po našom prvom plácaní po ňom túžim rovnako ako po akomkoľvek inom sexuálnom akte. Je v tom adrenalín z fyzickej bolesti dokopy s úplnou dôverou, ktorú v neho mám, takže ma to vlastne nakoniec nebolí. Najsexi časť plieskania je práve tá dôvera."

Zarezervovali sme si izbu v hoteli

"Jednou z výhod života v spoločnej domácnosti je to, že vlastne šetrím peniaze, a to prvýkrát v mojom dospelom živote. Nevýhoda: S mojím priateľom už nemáme čas na sex, čo spôsobilo, že sme sa dostali do sexuálnej rutiny. Preto som rezervovala hotelovú izbu. Myslím, že mať dôvod si len tak užiť spoločnosť toho druhého, bez toho aby vás čokoľvek alebo ktokoľvek rušil, je naozaj skvelé. Ideálne je, keď si pri tom ešte vypneme telefón a sme tam len sami pre seba. Pripomína nám to, čo na sebe fyzicky milujeme, a tešíme sa vďaka tomu na budúce chvíľky intimity."

Skúsili sme análne hrátky

"Keby sa ma pred rokom niekto opýtal, či by som skúsila análne hry, dôrazne by som povedala, že nikdy. Ale so svojím novým priateľom som chcela viac experimentovať a hovorila som si, že by to mohla byť sranda. Tak prečo nie? Pozrite sa na mňa teraz! Milujem to."

Priznala som sa k svojej úzkosti zo sexu

"Už mesiace som trpela úzkosťou zo sexu, pretože som mala vždy naozaj veľké bolesti, a to až do ďalšieho dňa. Musela som sa na sex psychicky pripraviť, čo mi z toho vzalo všetku spontánnosť a zábavu. Partner z toho navyše nebol práve nadšený, čo vo mne vyvolalo pocit, že celá tá bolesť je v hlave. Potom, čo som vyhľadala radu od profesionála, som sa svojmu partnerovi viac otvorila. Začal ma upokojovať, robil mi to príjemnejšie a do sexu sme sa pustili až vo chvíli, keď som na to bola ja pripravená."

Krásné spodní prádlo dokáže partnera rozrajcovat

Robili sme to na zadných sedačkách môjho auta

"Keď sme boli na návšteve za mojou rodinou, moja matka nás donútila zostať v rôznych izbách. To znamenalo, že sme na seba mali veľa málo času, neboli sme skoro vôbec sami. Aby sme si to trochu spestrili, našli sme parkovisko a užili sme si to tam."

Užili sme si sex na uzmierenie

"S partnerom sme sa rozišli veľmi náhle po jednej hádke, pretože sa situácia vo vzťahu začala vyostrovať a napätie stúpalo. Ale jedného dňa som ho náhodou zazrela na ulici a rozhodli sme sa, že sa o tom porozprávame. A to vrátane niektorých problémov, ktoré sme mali v sexuálnom živote. A potom sa to stalo - prežili sme prvý anál v našich životoch. Do tej doby sme vôbec nevedeli komunikovať o tom, čo vo vzťahu alebo sexe chceme, ale od tej doby sa to otočilo o 180 stupňov! Posielali sme si sexy správy, používali sme erotické hračky a puto medzi nami je asi tak desaťkrát silnejšie, než som si myslela, že kedy bude."

Dopriala som svojmu partnerovi orál hore nohami

"Aby sme si sex v našom dlhodobom vzťahu trochu spestrili, začali sme v posteli prevádzkovať takú srandovnú polohu. Vyzerá to asi takto: ľahnem si na chrbát tak, aby mi hlava visela z postele. Potom si predo mňa stúpne partner a ja mu ho vyfajčím. Miluje to a ja zase milujem pohľad na to, ako ho to vzrušuje."

Zahrali sme si sex hru

"Chceli sme si sex trochu ozvláštniť, a tak sme si zahrali zaujímavú hru. Očíslovali sme si jednotlivé miesta v našom dome a hodili kockou. Čokoľvek na kocke padlo, museli sme si to tam rozdať. Tiež sme si obaja skúšali urobiť online BDSM test a potom sme si ukázali výsledky. Už sa teším, až niečo z toho skúsime."

Vysvetlila som mu moje spúšťače

"Ako obeť napadnutia mám niektoré spúšťače, ktoré si naozaj zahrávajú s mojím životom. Napríklad som nemohla vystáť, keď mi chcel partner zložiť podprsenku, musela som to urobiť ja. Môj partner to samozrejme nevedel a ja som sa veľmi hanbila, takže som mu to nechcela povedať. Potom som to ale raz dokázala, a aj keď to bolo hrozne ťažké, bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som pre nás oboch urobila.

Erotické pomůcky už dávno nejsou tabu!

Prevzala som nad ním kontrolu

"Keď ma začne sex nudiť, rada prevezmem kontrolu. A to tak, že môj partner nemôže robiť vôbec nič. Nesmie sa ma dotýkať ani ma bozkávať, nič také. Zato ja sa ho môžem dotýkať kdekoľvek sa mi zachce, môžem ho bozkávať a v podstate uvidíme, ako dlho to tak vydržíme. Potom si napríklad vymeníme role alebo úplne zmeníme pravidlá hry, že sa seba navzájom nesmieme dotýkať, ale môžeme sa len bozkávať."

Robíme spolu jógu

"Keď chceme mať silnejší prežitok zo sexu, užijeme si pred ním jógu. Síce sa to nezdá ako nejaká sexuálna záležitosť, ale po tom, čo endorfíny odstránia našu úzkosť, prežívame absolútne fantastický sex s úplne čistou hlavou."

Kúpila som si peknú spodnú bielizeň

"S partnerom sme chceli trochu zmeniť rutinu, tak som sa rozhodla, že ho prekvapím. Ukázala som sa mu v novom peknom spodnom prádle a náš sex bol hneď oveľa vášnivejší ako zvyčajne."

Vysvetlila som mu presne to, čo som chcela

"Nedávno som dala svojmu partnerovi inštruktáž o tom, ako presne sa mi páči orálny sex. Použila som prostriedok jeho ruky, aby som mu to ukázala, a naozaj to fungovalo! Pochopil to!"

Nenuďte sa v stereotypu, keď nemusíte! Stačí, keď skúsite niečo trochu zmeniť a hneď to zapáli novú sexy iskru. Ak nechcete, ani o tom nemusíte partnerovi hovoriť (aj keď vždy odporúčame s partnerom o sexe otvorene komunikovať). Vystačíte si s tým, keď mu urobíte prekvapenie (napríklad nové spodné prádlo, zviazanie rúk alebo šatku cez oči, nová erotická pomôcka). Nemusíte ani míňať peniaze, taká erotická masáž alebo samotná zmena miesta sexu urobia tiež svoje. Nechajte plynúť svoju fantáziu a určite vás napadne niečo, čo by váš sexuálny život ocenil. Môžete sa tešiť na nezabudnuteľné chvíľky.

Nemáte partnera na sex a naozaj po nejakom veľmi túžite? Môžete ho nájsť vďaka erotickej zoznamkeVytvorenie profilu je jednoduché a rýchle.

[Lil]

zdroj:

https://www.womenshealthmag.com/

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.