Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex vo všetkých krajinách

23.október 2020
Sex vo všetkých krajinách

Nech stojíte v srdci Európy, na rovníku, alebo za polárnym kruhom, láska zostáva nemenná. Líši sa len postoj ľudí ku zmyselným hrátkam. Iný kraj, iný mrav (aj sex).

Dovolenky a prázdniny sa netýkajú iba leta. Každý z nás cestuje rád v iné ročné obdobie a cesty sa rovnajú (často) letmým flirtom. Obzvlášť sparné južné kraje rozohrievajú city, uvoľňujú mravy a o možnosti neviazaného vzplanutia v prímorských letoviskách nebýva núdza. Stačí pohárik v útulnom bare, pár vyzývavých gest a večer môžete zakončiť v náručí miestneho Dona Juana, alebo úžasnej krásnej opálenej krásky. A mnohí vábeniu sŕdc podľahnú - avšak následky si potom musia pripočítať sami.

Mali by ste si vopred uvedomiť, aké riziká v sebe neviazané dovolenkové dobrodružstvá skrývajú. Na druhú stranu prázdninové rýchlovky sa väčšinou neriadia rozumom, ale citom. A to napríklad slovenské ženy na cudzincoch asi najviac obdivujú. Radi sa nechávajú rozmaznávať pozornosťou (pretože o ňu je v slovenskej kotline bohužiaľ núdze), láka ich dobrodružstvo s príchuťou zakázaného ovocia (pretože po návrate na nich čaká len nuda a stereotyp), vzrušuje ich poznávanie cudzích kultúr (doma už to poznajú a miestny fešný sprievodca im možno ukáže aj niečo viac, než sú tamojšie pamätihodnosti).

Šteklivé filmy napovedia...

Pri svojich cestách môžete naraziť na rôzne typy milencov, mileniek, zvodcov a zvodkyne. Ich sexuálny naturel bezpochyby odráža zvyky kultúry, v ktorej vyrastajú. Podrobnejšie si na túto súvislosť posvietila psychologička Sally Tisdaleová, ktorá skúmala povahu národa podľa erotických filmov produkovaných v danej krajine. V nich sa vraj najlepšie prejavia jeho typické vlastnosti. Napríklad Nemci milujú prsnaté blondínky navlečené v koži, suchší Briti sa vraj vyžívajú v extrémnych praktikách naprieč spoločenskými triedami.

Disciplinovaných Japoncov uvádzajú do extázy vyvinuté dievčatá so ženskými krivkami a neprirodzene nevinným výrazom školáčky. Určite si nemusíte výsledky tohto výskumu overovať na vlastné oči. Ako prípravka pre cesty postačí konštatovanie, že niektoré národy nie sú proti žiadnej zábave s druhým pohlavím, iní sú zdržanlivejší.

Sever proti juhu

Tvrdí sa, že južné národnosti so svojím temperamentom majú viac než kladný vzťah k erotike a milovaniu. Naopak národom severnejších od rovníka sa pripisuje odmeranosť a chladnosť. Avšak tiež tu existujú výnimky potvrdzujúce pravidlo. Svojou liberárnosťou k partnerstvu by vás prekvapili Islanďania. Obyvatelia ostrova ľadu a sopiek možno neoplývajú talianskym temperamentom a franczouským šarmom, ale v partnerskom zväzku sa nedržia konvencií. Dve tretiny prvorodených detičiek sa tu rodia ako nemanželské.

Sex podľa Japoncov

Žena si zaobstará bábätko a záleží na oteckovi, či sa k svojmu synovi či dcérke hlási. Tamojší muži a ženy sú v partnerstve veľmi liberární, ale o to viac sa o svoj náprotivok starajú, aby ho nestratili. Nie je tu však problém zájsť na diskotéku a skončiť s dotknutým v posteli. Tiež Švédi sú muži (možno aj ženy) činu. O sexe sa tu síce nehovorí, majú k nemu však slobodomyseľný prístup. Konečne názov praktiky "švédska trojka" hovorí za všetko...

Za najlepšími zmyselnými zážitkami sa musíte vydať do teplých krajov, najlepšie do Latinskej Ameriky, kde podľa prieskumu vraj nájdete najzdatnejších milencov. Na rebríčku sexuálnych schopností bodujú horkokrvní Taliani, kladný postoj k flirtovaniu majú vášniví Španieli a pozadu nezostávajú ani šarmantná Francúzi. Z okolitých krajín stoja za povšimnutie Poliaci, ktorí sa údajne milujú priemerne 20 minút, a pritom sexuológovia tvrdia, že sex dlhšie ako štvrť hodiny je únavný a náročný. Ich výkonnosť znevážil istý poľský sexuológ, ktorý tvrdil, že sex katolícky založeného národa má tri "P" - milujú sa po vodke, potme a pod perinou.

Vyberte si teda z národnostného menu temperament a sexuálny apetít podľa svojho gusta.

Z ciest k sextingu

Už ste dorazili späť do svojej rodnej zemičky, ale priviezli ste si so sebou telefónne číslo dotyčného krásavca alebo krásky z cudziny. Kam až to môže zájsť? Na prvý pohľad je posielanie sexuálne ladených správ či obrázkov neškodná zábava. Lenže v praxi to tak vždy nie je.

Sextingom sa dnes už nemyslí len šteklivá komunikácia cez telefón, ale aj mailová komunikácia či interakcie prostredníctvom sociálnych sietí. Motivácia k posielaniu sexuálne ladených správ sú rôzne a veľmi odlišné. Niekto - väčšinou muž - ich používa na to, aby nadviazal kontakt s vyhliadnutým subjektom, spravidla ženou. Každopádne by si mal byť istý, že jeho náprotivok jeho fantázie ocení. Dôležité tiež je zvoliť tú správnu cestu. Ak sa dvaja ľudia ešte dobre nepoznajú a nenadviazali klasický partnerský vzťah (čo na dovolenkách neprebieha), väčšinou do seba netriafajú slovami, ale skôr fotografiami - odhalení iba ľahko.

Niekedy sa však môžu tak rozohriať, že sa odvážia ísť ešte ďalej. V tom prípade je potrebné nájsť mieru vkusu - čo radi predvádzajú chlapi si asi dokážeme, ale bohužiaľ sa môže stať, že nie vždy to domyslia...

Aj na nete si zaflirtujete

Sexting je na trapasy ako stvorený. Nie vždy si ten, kto sa do neho pustí, dá záležať na fotkách, ktoré vyrába, či na slovách, ktorá z neho padajú a ktoré sa neskôr môžu stať predmetom výsmechu. Alebo je možné sexting zamurovať, pokojne počas minúty, a vytvoriť tak pekný trapas. "Miláčik, čo keby som sa večer zastavil?" / "A čo budeme robiť?" / "Budeme len my dvaja, deky, vankúše..." / "To budeme stavať bunker ?!" Tak takto priatelia, nie!

Keď on to tak chce

Najčastejšie je však používaná sexting v rámci partnerského vzťahu. Nemusí byť vždy vulgárny a vyzývavý, ale aj príjemný a milý. Ako čokoľvek so sexuálnou príchuťou medzi dvoma ľuďmi, aj v tomto prípade platí - v sexe sa môže čokoľvek, s čím obaja súhlasia a čo sa obom páči. Lenže sexting má nepríjemnú tendenciu sa neustále stupňovať, takže u milých a sladkých slov zostáva málokto. Navyše ho väčšinou praktizujú skôr muži, zatiaľ čo ženy sú do neho tlačené - o nejakej "sprostosti" tohto typu zvlášť nestoja, ale bývajú svojim polovičkám "po vôli", pretože sa boja, že by ich mohli stratiť.

Ženy sú krehké stvorenia a sex je pre nich, vo veľkej väčšine, synonymom spojenia s mužom, ktorého milujú. Nepotrebujú až tak veľmi vzrušujúce vonkajšie stimuly ako muži a, povedzme si to narovinu, určite počas dňa nepobiehajú po skrytých kútoch a toaletách a nemasturbujú. A niektorí muži práve k tomu, aby sa vzrušili, využívajú prostredníctvom mobilu svoje partnerky. Iným prípadom sú muži, ktorí sa prostredníctvom sextingu ubezpečujú o oddanosti svojej polovičky, ktorú, bez toho aby k tomu boli vyzvaní, bombardujú pikantnými fotografiami a šteklivými správami.

Stáva sa to pre nich bežnou súčasťou komunikácie, ktorá môže hraničiť až s prenasledovaním partnerky. Avšak pozor! Platí to aj naopak, tj. aj žena môže svojho partnera podobným spôsobom atakovať. Ak som si so vzťahom istý, nepotrebujem sa o ňom ubezpečovať touto formou. Ale aby sme neboli len negatívny: Slušný, ľahko dráždivý sexting v harmonickom a romantickom vzťahu rozhodne nie je na závadu. Je to ako s korením - je dobré ho pridať a ochutiť ním jedlo, ktoré by inak bolo všedné, ale nesmie sa to s ním preháňať.

Pozor na nebezpečný sexting

Sexting ako droga

To, že medzi nami behá nespočet ľudí, ktorí by bez mobilu nemohli byť, vieme. Lenže pre väčšinu z nich je drogou aj to, že mobil a následne sociálne siete zahlcujú selfies svojich vypracovaných tiel. Od svojho okolia potom očakávajú obdivné reakcie, smajlíky, lajkovanie... Skrátka im ide o to, aby upozornili na seba, na to, ako sú skvelí. K takejto forme sextingu sa podľa odborníkov uchyľujú predovšetkým ľudia, ktorí si nie sú moc istí sami sebou. Ak je človek v živote spokojný - čo súvisí už s tým, či bol vychovávaný v harmonickej rodine - potom na seba nepotrebuje nijako zvlášť upozorňovať.

Neustále vystavovanie vlastného tela trebárs na Facebooku novodobou formou exhibicionizmu a o ňom žiadnu mienku nemáme. Preto je dobré sa predtým, než takúto fotku človek vystaví, poriadne zamyslieť.

Navyše vo svete digitálnych technológií je možné fotky donekonečna kopírovať a rozosielať na všetky strany, takže je nemožné nielen kontrolovať ich šírenie, ale vo väčšine prípadov aj odstránenie z internetu. Je to podobné ako s tetovaním, ľahko si ho zaobstaráte, v bolestiach a za drahé peniaze sa ho budete zbavovať, či už preto, že vytetovaná ruža už nie je aktuálna, alebo preto, že v pokročilom veku je tetovanie niekedy až smiešne.

Hra s ohňom

Všetko je zneužiteľné - a fotografie odhaleného tela či intímnych partií zvlášť. To si však dvaja ľudia, ktorí k sebe momentálne patria, neuvedomujú. Potom sa môže stať, že ak sa rozídu, esemesky zostávajú... A vlastne sa pár nemusí ani rozchádzať, nájdu sa aj takí, ktorí šteklivými fotografiami svojho partnera, avšak bez jeho vedomia, oblažujú svoje okolie napríklad v reštauračnom zariadení, alebo je vystaví na internete. Sextingom vás môže niekto dokonca vydierať, vyhrážať, že ak sa rozídete, dá fotografie na internet a uvidí ich celý svet. Na tomto príklade je vidieť, ako ľahko je sexting zneužiteľný. Preto by si každý mal dávať veľký pozor na to, čo komukoľvek posiela.

Chcete si nájsť milenku v Slovenskej republike? Na sex zoznamke rozhodne uspejete!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.