Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Novinky a trendy v sexe v roku 2020

5.marec 2020
Novinky a trendy v sexe v roku 2020

Nový rok si vždy žiada nejaké novinky. Všetci očakávame, čo nás tento rok prekvapí, a to vo všetkých smeroch života, toho sexuálneho nevynímajúc. Zaujíma vás, čo bude v sexuálnej sfére populárne a či bude vyššia šanca, že sa váš sex posunie niekam ďalej? V dnešnom článku sa to dozviete.

Sú ľudia, ktorí radi sledujú aktuálne trendy, a sú ľudia, ktorým to je úplne jedno a ich život plynie v pohode aj bez toho. Dnešný článok ale môže dať niečo obom skupinám týchto ľudí, nájdu sa v ňom nápady a tipy aj pre odporcov moderných trendov. Budete si môcť totiž sexuálny život zlepšiť a nie je pochýb, že to chce úplne každý, a to aj v prípade, že si myslíte, že už nie je čo zlepšovať. Vždy je dobré skúšať nové veci a tiež si uvedomovať, ako aktuálne stojíte a či nie je potrebné niečo máličko zlepšiť alebo napraviť.

Inšpirujte sa trendami v sexe roku 2020

Sex sa stane posvätným

Už máte dosť sexu, ktorý pre vás nič neznamená, prípadne sexu so svojím dlhodobým partnerom, ktorý je odbyty a neuspokojivý? Potom by tento trend mohol byť to pravé pre vás. Začnite sex ctiť ako intímny akt, prevádzkujte ho len s osobou, s ktorou máte správne spojenie aj na duševnej úrovni, a nielen fyzickej. Sexuálne skúsenosti ľudí sa v roku 2020 začnú posúvať. Nepôjde už len o sex ale o osobné potešenie a naozajstné spojenie.

Z posledných rokov je zrejmé, že ako jednotlivci túžime po zlepšených, inovatívnych produktoch, aby sme si zaistili maximálnu spokojnosť. V roku 2020 sa posunie zmýšľanie ľudí v tom, ako vidia sex - stane sa niečím posvätným a prepojenie si budete chcieť uvedomovať. Budete sa chcieť cítiť prepojení nielen svojimi telami, ale telom, dušou aj mysľou dohromady. Dá sa to nazvať ako sexuálny wellness a je to úplne odlišné od samotného sexuálneho aktu. Môže to zahŕňať aj meditáciu v priebehu masturbácie, tantrický sex, veľa očného kontaktu a komunikácii.

Silné vagíny budú cool

Určite si teraz nepredstavujte vagínu, ako dvíha nejaké činky alebo závažia. O tom to vôbec nie je. Vagínu možno totiž posilňovať cvičením bez akýchkoľvek pomôcok a takmer v akejkoľvek situácii. Nazýva sa to Kegélove cviky a už niekoľkokrát sme ich na našich stránkach spomínali, pretože sú veľmi účinné a pomôžu ženám s mnohými problémami. Tieto cviky posilňujú svaly panvového dna, ktoré môžu byť bez cvičenia alebo po pôrode ochabnuté. Pomôžu vylepšiť orgazmy, celý sexuálny styk, ale napríklad aj s inkontinenciou. Pekné "vedľajšie efekty", ktoré nejedna žena ocení. Vedľajšie efekty preto, že vás to nebude stáť takmer žiadnu námahu. Určite sa u toho nezapotíte, najťažšie je spomenúť si každý deň, ale aj to sa naučíte a po čase vám to bude pripadať automatické.

Posilovat svaly pánevního dna můžete v jakékoliv poloze

Môžete sa tešiť na šťastné vagíny aj penisy

Rok 2019 bol rokom starostlivosti o seba a v roku 2020 to bude platiť dvojnásobne. Budete si užívať relaxačných kúpeľov, aby ste sa prepojili so svojou intímnou stránkou, s vaším "nahým ja". Môžete sa tešiť na viac produktov, ktoré budú rešpektovať rovnováhu pH vašich intímnych partií. Nebude sa jednať len o intímne gély, na ktoré ste už zvyknutí, ale napríklad aj o kvapky do kúpeľa alebo o masky na intímne partie (upokojujúce, proti kvasinkám, pre menštruačnu a menopauznu starostlivosť). Rok 2020 uvidí starostlivosť o seba ako veľký celok, v ktorom veľkú úlohu bude hrať starostlivosť sexuálna.

Asi stojí za zmienku, že vagína (vnútorná časť) je samočistiaca a vulvu (vonkajšia časť) stačí umyť vodou, takže nutne si určite nemusíte kupovať tieto produkty. Ona starostlivosti o svoje intímne orgány zahŕňa aj mnoho iných vecí, napríklad dôjsť si po sexe na záchod alebo používať lubrikačný gél. Takže myslite aj na to a nespoliehajte sa len na komerčné produkty.

Horúce oleje nažhavia váš sex

Možno ste taký olej pri sexe nikdy nepoužili, hoci ich na trhu určite nájdete. Teraz by ale mal byť ich veľký boom. Môžete si vybrať medzi mnohými druhmi, niektoré majú zvýšiť potešenie pri sexe, iné môžu pomôcť s uzdravením intímnych partií, či s úpravou mentruačného cyklu, nájsť môžete aj protizápalové. Pri ohrievaní buďte veľmi opatrní a vždy olej najskôr vyskúšajte na inej časti tela, hrozí popálenie! Čo by malo platiť aj z dôvodu alergických reakcií, pretože nechcete mať nepríjemnú svrbivú vyrážku (alebo horšie) nikde v blízkosti týchto miest.

Zmyselná inteligencia nebude chýbať

Možno vás sklameme, ale zmyselná inteligencia neznamená, že niekto bude tak šikovný v obyčajnom zmysle slova, ako to chápeme, že by ste sa do neho zamilovali alebo si s ním užívali žeravé chvíľky a on vám pritom uvádzal chemické prvky. Tu sa jedná skôr o chytrosť sexuálnu. Človek vie, že sex nie je stále to isté dokola, snaží sa vyhnúť stereotypu, skúša nové veci alebo aspoň praktiky a polohy v posteli obmieňa. Rok 2020 bude o skúmaní. Skúmanie tiel, toho, čo sa vám páči, nepáči, čo vám robí dobre, pri čom máte najsilnejší orgazmus. Bude o stimulácii nielen klitorisu, ale napríklad aj krčka maternice alebo bodu G, o análnom styku, alebo o búraní tabu, napríklad o stimulácii prostaty. Prijmite to a užívajte si to plnými dúškami.

Vyzkoušejte v sexu něco, co jste ještě nikdy nedělali

Holistické potešenie v podobe technických vymožeností vás vezme a nepustí

Stále častejšie sa budete stretávať s produktmi, ktoré vám majú akokoľvek pomôcť v sexuálnom živote, ktoré budú prepojené s aplikáciou na telefón. Už teraz nájdete pomerne dosť erotických hračiek, ktoré sú prepojené s mobilnou aplikáciou a vy ich môžete ovládať na diaľku alebo si zvoliť ten správny rytmus a silu vibrácií, ktoré vás práve v ten deň dostanú do varu. Teraz sa celá vec ale posunie ešte ďalej a vy sa môžete tešiť na to, že vám váš mobilný telefón poradí, čo robiť s predčasnou ejakuláciou, konkrétne vás naučí, ako ovládať svoj orgazmus.

Ďalší prístroj s aplikáciou zase bude sledovať hormóny žien, dáta uloží do aplikácie, spojí s ďalšími zdravotnými údajmi z vášho telefónu alebo z chytrých hodiniek, pomôže vám vyvážiť vaše fyzické aj psychické zdravie, menštruačný cyklus alebo pomôže so sexuálnymi problémami. Podpora 24 hodín denne 7 dní v týždni. Čo viac si priať.

Sexuálna pozitivita bude veľmi dôležitá a žiadaná

Ďalší krásny bod, ktorý by nemal nikto z vás v tomto roku vynechať. Urobte si tento rok aj všetky ďalšie sexuálne pozitívne. Znamená to, že sa nebudete hanbiť alebo báť o svojich problémoch hovoriť, či už so svojím partnerom alebo s terapeutom. Ak vás trápia nejaké problémy v spoločnom sexuálnom alebo milostnom živote a neviete si s tým rady, nebojte sa zájsť k odborníkovi, ktorý vám poradí, čo robiť inak alebo lepšie. Nie je to žiadna hanba, naopak keď si jeho rady vezmete k srdcu a vy sa niekam posuniete, môžete byť na seba pyšní. V budúcnosti to bude úplne normálne, že svoje sexuálne problémy budete riešiť s odborníkmi, tak prečo zrovna rok 2020 neurobiť tým, ktorý to všetko odštartuje.

Buďte sexuálně pozitivní a užívejte si

Voľné chvíľky zaplní audioerotika

Máte radi audioknihy alebo podcasty? Ak áno, audioerotika vás nadchne. Ale nemusíte byť zrovna milovník týchto vecí, aby ste si ju zamilovali. Neviete, o čom je reč? Môžu to byť vzrušujúce príbehy, môžu to byť obyčajné zvuky, ale audioerotika môže mať mnoho podôb. Začínajú vznikať aj aplikácie, v ktorých takéto zvukové stopy nájdete a môžete sami posúdiť, či by sa vám to páčilo. Môžete to počúvať sami alebo s vaším partnerom, len tak alebo za účelom vzrušenia. Niektoré aplikácie sa zameriavajú priamo na príbehy z reálneho života, ženy tam rozprávajú ich krásne aj nie tak krásne zážitky.

Pripravte sa na sexi vône

Možno ste niekde počuli alebo čítali, že sa predáva sviečka, ktorá vonia ako vagína. Či už vám to pripadá akokoľvek bláznivé, je to realita a ľudia si ju naozaj kupujú! Vône budú veľkou súčasťou roka 2020, a to nielen tieto bláznivé. Ak vám bude bližšia iná, trochu obyčajnejšia vôňa, môžete vyskúšať santalové drevo, ktoré vás príjemne naladí, pôsobí ako afrodiziakálna terapia, ktorá zvyšuje libido a stimuluje zmysly. Ruže, nehynúci symbol romantiky a túžby, sú tiež schopné prebudiť vášeň. Vône môžu aj znovu zapáliť plameň vášne, aj keď sa vám zdá, že už totálne vyhasol. Vyskúšať môžete kvalitný parfum alebo difuzér do spálne. Sex teraz odštartuje váš nos.

Ak máte vlastné tipy, ktoré by ste chceli v roku 2020 vyskúšať, neváhajte a pustite sa do toho! Kým sa bude jednať o vec, s ktorou budete obaja súhlasiť, nič vám nebráni. Zapojte svoju fantáziu, určite nebudete ľutovať. A ak vaším hlavným cieľom v tomto roku bude nájsť si partnera na sex, s ktorým by ste si rozumeli a zároveň spolu chceli vyskúšať tieto, ale aj iné veci, neváhajte a navštívte našu erotickú online zoznamku. Na nej nájdete mužov aj ženy zo všetkých kútov Slovenskej republiky.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.