Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Hodina sexu

29.marec 2018
Hodina sexu

Trochu si doplniť vedomosti o erotike nemôže byť nikdy na škodu. Preto dávajte pozor, teraz to bude žeravé s 5 vzrušujúcimi lekciami pre grandiózne vyvrcholenie. Od teraz už pre vás nebudú zapeklité otázky z oblasti erotiky španielskou dedinou.

Priemerne uspokojivý sex vám nestačí? Potom ste v správnom článku. Aby ste od tejto chvíle dostávali v posteli už len tie najlepšie známky, pripravili sme si pre vás školskú lavicu a veľmi radi vám poskytneme erotickú výpomoc.

Lekcia 1

Biológia

"Pochopiť ženskú anatómiu"

Klitorálny alebo vaginálny - ako vlastne ženy dosiahnu orgazmus? Ženský orgazmus je pre mnohých ešte stále mystérium. Preto si látku pre istotu zopakujeme. Klitoris, nazývaný tiež pošteváčik, sa nachádza nad vnútornými pyskami ohanbia. Malý výstupok, ktorý je vidieť, sa nazýva tiež žaluď klitorisu. Je to ale len zlomok tohto povestného orgánu, ktorý môže byť v niektorých prípadoch dlhý až desať centimetrov. Dráždenie klitorisu je pre rad žien najpriamejšou a najistejšou cestou k orgazmu. Ale je tiež považovaný za citlivý, niekedy dokonca za "náladový" a nechce, aby sa ho tesne po orgazme niekto dotýkal.

Najlepšie je dopriať mu v tomto prípade najskôr dlhú prestávku. Potom sa zase dostane do "pohodovejšej nálady". Teraz pôjdeme do väčšej hĺbky. Ten, kto hovorí o vaginálnom orgazme, nemôže vynechať toľko diskutovaný bod G. Ale kde vlastne toto čarovné miesto leží? Najprv malá oprava, bod G nie je žiadny bod, ale celá oblasť alebo zóna. Nachádza sa v hĺbke zhruba troch až piatich centimetrov v pošve smerom k brušnej stene, a to pozdĺž močovej trubice.

To napokon vysvetľuje, prečo má mnoho žien pocit, že sa im chce na záchod, keď sa táto oblasť stimuluje. K čomu by sme v tejto vyučovacej hodine ale chceli dôjsť, je nasledujúci fakt: vaginálny a klitorálny orgazmus spolu majú spoločného oveľa viac, ako sme si doteraz mysleli. Klitoris ani bod G nie sú dva odlišné svety, ktoré si spolu nerozumejú. Vaginálne steny sú bezprostredne spojené s vnútornými štruktúrami klitorisu.

Medzi G-zónou a klitorisom totiž vedie nespočet nervových dráh, preto sa dnes už nehovorí o dvoch rôznych orgazmoch. Aha. A čo z toho máme my? To sa naučíme v lekcii číslo dva.

Lekcia 2

Informatika

"Tak si naprogramujete svoju G-zónu"

Kde sa vaše G-zóna skrýva, už viete. Teraz sa dozviete, ako si s ňou užijete čo najviac zábavy. Ak ste svoju G-zónu doteraz skôr ignorovala, musí sa váš mozog teraz naučiť asociovať jej stimuláciu s túžbou. Veľmi správne, ide o programovanie. Je to podobné ako s čistením zubov, náš mozog sa naučil, že kefku držíme vždy tou istou rukou. Keď chceme raz použiť druhú ruku, nejde nám to. Je to v podstate logické, pretože sa v tom prípade musí zapojiť nová nervová dráha v mozgu a až potom sa to, čo sme sa nanovo naučili, uloží. Tak to prebieha tiež s G-zónou.

Objavujte sama seba a svoju pozornosť zamerajte na vnútro pošvy. Ak sa dostaví pocit, teraz musím na záchod, neprestávajte. Naopak, snažte sa maximálne uvoľniť a sústrediť sa na svoj cieľ. Zhlboka sa preto nadýchnite a pokračujte. Najlepšie je cvičiť takto pri masturbácii alebo pri predohre s vaším partnerom. Vopred ho ale zasväťte, aby vedel, čo máte v úmysle, nech potom nie je prekvapený vašej nespokojnej reakcií.

Učte sa o sexe!

Dôležité je urobiť si na to čas. Je to totiž ako pri jazde na bicykli, prvé kolieska, kedy vám ide len o to, aby ste nespadla, zvládnete celkom rýchlo, ale ako sa budete bez držania a s vlajúcimi vlasmi preháňať krajinou, bude to nejakú chvíľu trvať.

Lekcia 3

Fyzika

"Otázka (správnej) techniky"

Narážať + rýchlo + prudko = extáza. Tiež už ste sa niekedy čudovala, že vám to takto vlastne skoro nikdy nevychádza? Pritom je vysvetlenie úplne jednoduché. Vagína nie je na túto teóriu uspôsobená a reaguje skôr na tlak než na trenie. Prinajmenšom ďalej vnútri. Vpredu pri vchode má trenie rada. V hre sú teda úplne rozdielne bunky, ktoré majú iné potreby. Predstavte si vrabce a veľrybu. Vrabec je malý a robí krátke, rýchle pohyby. Veľryba je oproti tomu ťažkopádnejšia a pohybuje sa oveľa pomalšie. Umenie je pri sexe presne striedať tieto dva pohybové vzory.

Jasne povedané: vrabec znamená "pri vchode", veľryba "hlboko preniknúť". Ideálne by bol nasledujúci rytmus: najskôr 9x vrabec, potom 1x veľryba, potom 8x vrabec a 2x veľryba, potom 7x vrabec a 3x veľryba a tak ďalej. Nakoniec zase začnite od začiatku. Jasne, znie to veľmi technicky. A samozrejme tento vzor nemusíte dodržiavať presne. Na to by ste svoj mozog zamestnala až príliš a to je pri sexe vždy zle. Navrhnite svojmu najdrahšiemu, aby ste tomu dali šancu.

Samozrejme, bez kritizovania jeho doterajšieho správania, aby si nemyslel, že mu niečo vyčítate. A ak nechcete so svojim partnerom niečo také riešiť, sama udávajte rytmus, napríklad v polohe "na koníčka".

Lekcia 4

Šport

"Stimulácia panvového dna"

Posilňovanie panvového dna si mnohí spájajú výhradne s cvičením po pôrode. Neprávom! Pretože panvové dno, pokiaľ sa o neho správne staráte, je ako kornút plný nádherných darčekov. Neviete presne, kde sa nachádza? Potom si predstavte, že musíte veľmi naliehavo na toaletu, ale bohužiaľ stojíte s autom v dopravnej zápche. Áno, presne tak, veľmi nepríjemná situácia. A práve tie svaly, ktoré v tomto prípade vždy zapájame, sú svaly panvového dna.

U mnohých žien je svalstvo panvového dna často príliš silno napäté. Môže to byť stresom alebo aj tým, že jednoducho nevieme, ako by sme ich mali uvoľniť. Prvým krokom teda je sa cielene uvoľniť. Teraz sa celá oblasť rovnomerne prekrví, a to je dôležité k prežitiu intenzívneho orgazmu.

Naučte sa sexovať

Príklad pre lepšie pochopenie, dajte ruku v päsť. Vidíte, ako je vaša koža na mnohých miestach biela? Je to tým, že nimi nepreteká takmer žiadna krv. Bez krvi ale nemôžu bunky komunikovať s mozgom tak, ako by mali. Dôsledok: cítime toho menej, alebo necítime vôbec nič. Trikrát denne svoje svaly panvového dna asi 15x stiahnite o niečo silnejšie ako pri už spomínanej dopravnej zápche. Potom je zase veľmi pomaly uvoľnite. Pomôže vám to zbaviť sa napätia. Alebo si kúpte Venušine guličky.

Lekcia 5

Chémia

"Ako v tele pôsobia antikoncepčné tabletka"

Vďaka antikoncepčným tabletkám môžete mať sex kedykoľvek a spontánne. To je fajn, teoreticky. Mnoho žien, ktoré užívajú antikoncepčné tablekty, sa totiž pýta, prečo sú málokedy v správnej nálade. Tableta redukuje mužské hormóny, ako napríklad testosterón. Tie sa ale v značnej miere podieľajú u žien na vzniku túžby. Okrem toho si telo permanentne myslí, že je tehotné. Z biologického hľadiska teda necíti žiadnu nevyhnutnú potrebu zbližovania.

Keď ženy tabletky vysadia, často sa zase túžba veľmi rýchlo vráti. Stop - nerobte to, bez toho aby ste sa poradili so svojím gynekológom. Sú tu tiež alternatívy, napríklad minitabletky alebo antikoncepčné krúžky, ktoré si vystačia s veľmi nízkymi dávkami hormónov, alebo úplne iné antikoncepčné metódy. Áno, toho zháňanie informácií pre vás predstavuje trochu usilovnej práce. Ale za určitých okolností vás dostane o veľký krok ďalej, smerom k naozaj žeravým chvíľam.

Ťahák pre extra stimul

Dbať na správne dýchanie

Aby vám na ceste k superorgazmu nedošiel dych, pravidelne sa zhlboka nadýchnite, až sa vyklenie brušná stena. To zlepší prekrvenie tela a každý dotyk budete vnímať intenzívnejšie.

Zostať v pohybe

Nenechajte muža robiť všetko, sama tiež buďte vždy aktívna. Už minipohyby robia obrovský rozdiel. Proste nakláňajte panvu dopredu a späť.

Nebyť stále len "slušné dievča"

Receptory bolesti a túžby ležia v mozgu blízko seba. Plácnutie sem alebo tam môže preto vášeň naozaj silno podnietiť. Ale pozor, len v prípade, keď sa vám to páči.

Dôležité poznatky pre zahrievacú fázu

Nie je pravda, že ženy potrebujú predohru k nažhaveniu. Pretože vagína je v podstate od prírody dostatočne vlhká na to, aby ste sa do toho hneď pustili. Ten, kto má pochybnosti, si môže ale bez problémov vypomôcť lubrikačným gélom. Mnoho žien si praje dlhú predohru tiež preto, že je pre nich akt sám o sebe príliš monotónny.

Kompaktný know-how viacnásobných orgazmov

Jedno si musíme povedať vopred. Vôbec k nim nedochádza tak často, ako si myslíme. Pre mnoho žien to po prvom vyvrcholení končí, pretože je vtedy klitoris mimoriadne citlivý. Niekoľkonásobné orgazmy sú možné skôr vtedy, keď sa predtým nestimuluje klitoris, ale v hre je celá vagína a celé telo. Niektoré ženy môžu napokon dosiahnuť orgazmu len stimuláciou bradaviek. To by mohla byť inšpirácia pre nasledujúce spoločnú hodinku.

Ešte nemáte partnera? Skúste využiť naše rady pri zoznamovaní na zoznamke!

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.