Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako môžu muži uspokojiť prsia svojej partnerky?

21.november 2017
Ako môžu muži uspokojiť prsia svojej partnerky?

Muži, priznajte sa, ako veľmi sa pri sexe venujete prsiam svojej partnerky? Pokiaľ sa im veľmi nevenujete, skúste to prehodnotiť. V dnešnom článku sa dozviete všetko, na čo by ste mali dbať.

Prvé, čoho si muži na žene všimnú okrem jej úsmevu a očí, sú jej prsia. Nie je možné si ich nevšimnúť, je to tak? Nemusíte sa za to vôbec hanbiť, ak sa na nich pozriete (hlavne nezízajte a udržujte tiež očný kontakt, pokiaľ ste sa práve zoznámili). Pokiaľ ale trávite viac času pokukovaním za bieleho dňa, miesto aby ste im za zavretými dverami spálne venovali dostatok času a pozornosti, ktoré si zaslúžia, vašu partnerku to pravdepodobne veľmi neteší.

"Často od mnoho žien počúvam, že muži okamžite mieria dole, pretože tam získavajú výsledky," hovorí sexuológ Stephen de Wit. "Pre mnoho žien sú prsia oblasťou pre obrovskú rozkoš, pre muža to taká samozrejmosť nie je, pretože nemáme prsia - veľa informácii, ktoré sa dozvieme, pochádzajú hlavne z médií a tiež z porna."

Hovorí vám to niečo? Prečítajte si nasledujúce kroky, s ktorými uspokojíte svoju partnerku vrátane jej dvoch kamarátok.

Berte na vedomie, že nie všetky prsia sú rovnaké

Neexistuje žiadna konkrétna, univerzálna rada, ktorá by fungovala na každú ženu. Obecne platí, že každý má iné referencie, nemali by ste preto skúšať to isté na každú ženu. To, že sa niečo v minulosti páčilo vašej predchádzajúcej partnerke, neznamená, že sa to bude páčiť i vašej súčasnej partnerke. Niektoré ženy chcú stimuláciu pŕs vo forme nežného, mierneho šteklenia, iné ženy naopak túžia po drsnejšej stimulácii. Týmto sa dostávame k ďalšiemu bodu.

Začnite nežne, pokiaľ neprídete na to, čo sa vám vlastne páči

Pokračujte opatrne a jemne sa dotýkajte končekmi svojich prstov po vonkajších stranách prs. Palcom ľahko prechádzajte bradavkami, ktoré nepochybne samým vzrušením stvrdli. K hladeniu prs používajte iba končeky svojich prstov, vyhnite sa popadnutiu alebo mačkaniu.

Škádlite ich

Nebojte sa do hry zapojiť aj svoje ústa. Bozkávajte partnerkine prsia, ale na nejakú chvíľu sa vyhnite ich bradavkám. Provokatívne na ne dýchajte, ale nedotýkajte sa ich, pokiaľ sa jej telo nezačne zvíjať rozkošou. Z vašej strany to pravdepodobne bude vyžadovať určitú dávku sebaovládanie, ale nakoniec to bude stáť za to, až vás partnerka za to odmení slastným orgazmom. Pokiaľ ale chcete, zapojte do škadlenia aj svoj jazyk. Bozkávajte a olizujte jej bradavky až do orgazmu.

Komunikujte bez pokazenia atmosféry

Predstava, že spolu hovoríte o partnerkiných preferenciách týkajúcich sa jej prs, keď ste obaja vzrušený a snažíte sa vzájomne uspokojiť, ale nakoniec to bude prospešné pre oboch z vás. A doktor Stephen de Wit zdôrazňuje, že je veľmi dôležité o tom komunikovať v danom okamžiku. Môže vám pripadať trochu trápne o tom začať hovoriť, stačí ale ak sa jej opýtate, či sa jej to páči a či ju vzrušujete behom dotýkania a hladenie jej prs. Nemusíte to vôbec rozvádzať a viesť dlhý rozhovor. Jednoduché otázky ako také stačí.

Zjistěte, jaké dotyky se vaší partnerce líbí

Nechajte sa od nej viesť a učte sa

Niekedy sú však činy oveľa lepšie ako slová. Predajte jej žezlo a nechajte ju byť vašou učiteľkou. Povedzte jej, aby sa sama seba dotýkala a ukáže vám, čo sa jej skutočne páči. Netreba hovoriť, že to bude vzrušujúci zážitok pre oboch z vás. Vyskúšajte aj rôzne polohy, ktoré vám umožňujú hrať sa s prsiami a získať tak lepšiu predstavu o jej preferenciách. Dotýkajte sa jej prs behom polohy na psíka alebo položte jej ruky na prsia pri polohe na koníčka, aby vám ukázala, ako by si priala, aby ste sa jej dotýkal.

Venujte pozornosť jej reakciám a dýchaniu

Venujte pozornosť tomu, čo sa deje zo zvyškom jej tela - spôsob, akým dýcha, stoná a červená sa. Ale nezabudnite na samotné prsia. Sexuálne vzrušenie spôsobuje, že do prs prúdi viac krvi, čo často vedie k tomu, že prsné tkanivo opuchne až na 25%. Začervenanie kože na prsiach a stmavnutie kruhov okolo bradaviek je tiež znamenie, že sa jej to páči.

Páči sa jej tvrdý sex? Skúste niečo perverznejšie

Svorky na bradavky sú skvelou erotickou pomôckou a to malé množstvo tlaku, ktorým pôsobí na bradavky, môže byť veľmi vzrušujúce. Existuje istý myšlienkový smer o tom, že ženy majú radi nejakú zábranu okolo svojich prs. Keď sa k tomu pridá trochu drsnosti napomáha to k tomu, že sa vďaka tomu cíti viac sexy. Samozrejme to platí pre ženy, ktorým sa niečo také páči. Rozhodne niečo také neskúšajte, pokiaľ si nebudete istý, či sa jej to páči. Najskôr sa jej opýtajte, či by sa jej to páčilo alebo či by chcela niečo také skúsiť.

Skúste zmyselnejšie hrátky

Pre ženy, ktoré nie sú tak dobrodružné, môže byť kombinácia horúcich a studených dotykov rovnako vzrušujúce ako svorky. Skúste použiť kocky ľadu - mrazivý pocit môže byť bolestivý, ale zároveň veľmi vzrušujúci pre veľa žien. Príjemné môže byť tiež vyskúšanie rôznych typov materiálu (hodváb, čipka, satén, perie). Budete chcieť, môžete svojej partnerke aj zaviazať oči pre intenzívnejší zážitok.

Polichoťte jej prsiam

Pokiaľ máte radi partnerkine prsia, dajte jej to najavo. Povedzte jej to. Komplimenty sú najmocnejšie afrodiziakum a pokiaľ sa bude vaša partnerka cítiť príjemne vo svojej koži, pomôže jej to povzniesť náladu, libido a sexuálnu odozvu. Dráždite jej prsia nežnými dotykmi, slovami a uvidíte, ako rýchle sa môžete dostať do raja plnej  rozkoše. S tým správnym dotykom zmeníte dobrý sex v skvelý sex.

Ešte nemáte partnerku, ktorú by ste mohli rozmaznávať? Pozrite sa na našu sex zoznamku, či vám niektorá nepadne do oka.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.